Izrael: Umowa z al-Kaidą

380070_ISIL_israel

Minister obrony tworu syjonistycznego Mosze Jalon przyznał, że jego kraj zawarł umowę z terrorystycznym Frontem al-Nusra (operującą w Syrii odnogą al-Kaidy) dotyczącą ochrony izraelskich granic. W zamian za pomoc logistyczną, dostarczanie informacji i leczenie rannych bojowników Front zobowiązał się do nie atakowania celów izraelskich na Wzgórzach Golan i okupowanych terytoriach palestyńskich. Jalon podkreślił, że terroryści wywiązują się z umowy. Odniósł się również do ataków na wioski syryjskich druzów, które jego zdaniem stanowią uzasadniony cel ataków ze względu na poparcie mieszkańców dla władz syryjskich.

(na podst. al-Manar)

http://xportal.pl/?p=21469

Nie ma to jak siać chaos poza granicami własnego kraju celem zabezpieczenia własnego tyłka ale to dla Izraela prędzej czy później skończy się niewesoło, ogarnięci żądzą zemsty Arabowie, muzułmanie pomimo podziałów tworzonych w świecie arabskim celowo przez Izrael i jego europejskich i zaoceanicznych sojuszników zmiotą z powierzchni ziemi syjonistycznego okupanta Palestyny. Po za tym istnieją plany budowy „Wielkiego Izraela” od Eufratu aż po Nil, ale żeby „Wielki Izrael” mógł powstać państwa arabskie otaczające terytorium obecnego Izraela muszą zostać zniszczone, najlepiej w drodze wyniszczającej wojny samego Izraela z państwami arabskimi gdzie „Wielki Izrael” zostanie zbudowany na gruzach Bliskiego Wschodu co mogą potwierdzać wypowiedzi globalistów mówiące że Izrael przestanie istnieć w ciągu najbliższych 10 lat lub w drodze wojny domowej w łonie samego islamu, gdzie zwaśnione strony, frakcje,  wyniszczą się same nawzajem niszcząc przy tym ostatnie świeckie kraje Bliskiego Wschodu mogące zagrozić hegemonii tandemu Izrael-USA w tym regionie.

przemex

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s