„Zamachy terrorystyczne” w Paryżu z 13 listopada to kolejna operacja fałszywej flagi…

blog polski

.

falsflag

.

terror11

.

Tym razem krótko i zwięźle…

Gdy usłyszałem o ostatnich krwawych „zamachach” w Paryżu rzekomo przeprowadzonych przez ISIS zadałem sobie natychmiast pytanie – dlaczego zaatakowali oni Francję a nie Rosję? To Rosja zadaje terrorystom ISIS (stworzonej przez USrael) ciężkie straty. A nie Francja. Dodatkowo, gdy znalazłem informację, że społeczność żydowska we Francji została w piątek rano ostrzeżona przed bardzo prawdopodobnymi zamachami terrorystycznymi byłem w domu.

Dlaczego o zamachach ostrzeżono społeczność żydowską a nie wszystkich Francuzów? I skąd izraelskie służby o nich wiedziały? Wygląda na to, że były w tę operację obcej flagi zaangażowane przynajmniej pośrednio.
Rosyjska gazeta rządowa winą za ostatnie „zamachy” obarcza USrael. Ale jedynie winą pośrednią.
Jest to oczywiście słuszne – to bandycki USrael i jego wasale, także jewropejscy, doprowadzili ich wojnami i kolorowymi rewolucjami w świecie islamu do niewyobrażalnego chaosu. Ale zamachy w Paryżu nie były dziełem islamistów/terrorystów z ISIS – była to…

View original post 164 słowa więcej

Reklamy

2 thoughts on “„Zamachy terrorystyczne” w Paryżu z 13 listopada to kolejna operacja fałszywej flagi…

 1. http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/francuskie-wladze-wiedzialy-o-planie-ataku-islamskich-terrorystow-od-5-lat

  Francuskie władze wiedziały o planie ataku islamskich terrorystów od 5 lat

  Dodane przez Lipinski Opublikowano: Środa, 16 grudnia 2015 o godz. 18:06:29

  Francuskie władze już od 5 lat wiedziały o planach ataku na paryską salę koncertową Bataclan. Mimo tego zignorowano ochronę obiektu czego skutkiem było 90 ofiar w ataku islamskich terrorystów.

  Śledztwo w sprawie planowanego ataku zostało wszczętę 5 lat temu lecz później sprawę umożono i nie poinformowano o zagrożeniu właścicieli i dyrekcję sali.
  Na domiar złego już 5 lat temu z planowanym zamachem powiązani byli ekstremiści tacy jak Fabien Clain- francuz urodzony na Reunion, który obecnie jest członkiem Państwa Islamskiego. Fabien Clain nagrał komunikat ISIS po listopadowej serii krwawych ataków w Paryżu.

  rmf24.pl/ kresy.pl

  Zan:16.12.2015 19:25
  Powtórka z Gladio

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.