War on Terra jest już w Europie.

Polityka
Konrad Stachnio
Polska
2015-12-01

Dzięki zamachom w Paryżu ‘War on Terra’ zaczął się w całej Europie. To co USA robiło od zawalenia się wierz w Nowym Yorku z  Bliskiego Wschodu przeniosło się teraz do centrum Europy. Nikt nie czuje się już bezpieczny. Ale o to przecież chodzi.

Teraz zaczną się gorączkowe poszukiwania tych czy tamtych terrorystów z tej czy innej grupy. Aresztowania tych czy innych terrorystów, doniesienia o kolejnych zamachach w których zginęło lub zginie tyle i  tyle osób. Informacje o kolejnych szykowanych przez ekstremistów aktach terroru w europejskich stolicach. Propaganda strachu, chaosu, bezradności i beznadziei.  Z tym, że tym razem ta propaganda ma już dobrze przygotowane podłoże. O czym przekonały się ofiary Paryskich ataków. Teraz W Europie tak jak kiedyś na Bliskim Wschodzie zaczną się poszukiwania tych czy innych terrorystów. Do czego to doprowadzi Europę?  Patrz jak wyglądał Bliski Wschód przed i po szukaniu tam terrorystów.

Po tym jak koalicja ‘War on Terra’ zaczęła zwalczać ISIS. Uhm… no cóż. Masz ich już teraz u siebie pod domem. Dlatego warto aby przedstawiciele tzw europejskich ‘Państw narodowych’ zdali sobie sprawę co stało się na Bliskim Wchodzie z przeciwnikami walki z ‘terroryzmem’ i ‘demokratycznym zmianom’ w ich Państwach: Kaddafim, Saddamem i co dzieje się z Basharem al-Assadem. Obalenie bowiem Państw narodowych które nie chcą ‘demokratycznych’ zmian serwowanych im za pomocą fal uchodźców jest kluczem do obalenia całej Europy.

W związku z tym kwestią kluczową w tym rozdaniu w Europie są Państwa takie jak Polska, Węgry, Czechy. Państwa te sprzeciwiają się magazynowaniu uchodźców naszpikowanych bojownikami ISIS. A to samym w  sobie jest prawie ‘zbrodnią przeciw ludzkości’ a na pewno przeciwko ‘demokracji’.  Jak kończą przeciwnicy ‘demokracji’ wspomniałem już parę linijek wcześniej. Jakiś czas temu pisałem też już też, że ISIS planuje zamachy w Polsce na Światowym Dniu Młodzieży. – przy czym tu należy dodać że sprzeciw państw Europy Środkowej wobec magazynowania uchodźców to czysta hipokryzja, państwa te same wcześniej popierały politykę amerykańską/natowską/izraelską(czytaj:banksterską) względem świata arabskiego a teraz nagle sprzeciwiają się przyjmowaniu imigrantów. Zastanawiam się czy takie zachowanie faktycznie nie podchodzi pod zbrodnię przeciwko ludzkości, najpierw wspierać na różne możliwe sposoby, z wysyłaniem kontyngentów wojskowych na „misje stabilizacyjne” czy „pokojowe” włącznie, amerykańską destabilizację świata islamu, przyczyniając się tym samym do powstania „kryzysu migracyjnego” a potem zgrywać „obrońców Europy”, „cywilizacji łacińskiej”, „chrześcijaństwa”, „demokracji”, „wartości europejskich” czy dowolnego szitu jaki im przyjdzie do głowy, przed „islamizacją”, zalewem „agresywnego islamu”, „islamskim terroryzmem” czy inwazją „brudasów z pustyni”, nagle zamykając granice, budując płoty, ściągając wojsko i policję w przygraniczne obszary, po prostu z zamiarem wyjścia z twarzą z zaistniałej sytuacji. – przemex

Kwestą ciekawą jest też to, że coraz mniej ludzi wierzy w tzw oficjalną wersję wydarzeń w związku kryzysem uchodźców i zamachami terrorystycznymi.

Najpierw ni z tego ni z owego na Europę ruszają setki tysięcy uchodźców a Europa tych uchodźców ochoczo przyjmuje, bez sprawdzania, tworzenia stref buforowych i innych podstawowych środków ostrożności  do których notabene wdrożenia nie jest przyszykowana. Zachowanie to jest jeszcze dziwniejsze zważywszy na fakt ze według badań trzynaście procent uchodźców popiera ISIS.

Wśród imigrantów ISIS ukrywa swoich terrorystów o czym informuje opinie publiczną pół roku wcześniej. – a ja zastanawiam się czy to nie służby specjalne przerzucają, wcześniej szkolonych,  finansowanych i zbrojonych przez siebie i zaprawionych w walkach w wojnach wywołanych przez imperialistyczny zachód,”terrorystów islamskich” do Europy pod płaszczykiem i zasłoną wcześniej wywołanego polityką zachodnich mocarstw wobec świata islamu, przygotowanego i wdrożonego w odpowiednim momencie „kryzysu migracyjnego”, celem wykorzystania ich jako szpeców od brudnej roboty w „zamachach terrorystycznych”? – przemex Potem dowiadujemy się, że nie kto inny jak jeden z ‘największych filantropów’ naszych czasów George Soros zachęca UE do przyjmowania jednego miliona uchodźców rocznie. Ba organizacja finansowana przez Open Society Institute pomaga nawet znaleźć nowy dom uchodźcom w Europie. – cel takiego zachowania Sorosa jest oczywisty, dezintegracja społeczeństw poprzez antagonizacje, radykalizacje i napuszczanie jednych na drugich(zwolenników na przeciwników imigrantów, Europejczyków na Arabów czy chrześcijan na muzułmanów), różnymi metodami, skłóconym i rozbitym społeczeństwem rządzi się lepiej, przy okazji maskuje się rzeczywistych organizatorów całego przedstawienia. – przemex

Następnie nie kto inny jak Peter Sutherland [członek Grupy Bilderberg], specjalny przedstawiciel sekretarza generalnego ONZ ds międzynarodowych migracji.  W wywiadzie opublikowanym 8 października przez Centrum Aktualności ONZ odpowiadając na pytanie „Jaka jest jego wiadomość dla rządów?” stwierdził „Poproszę rządy do współpracy aby uznały, że suwerenność jest iluzją, że suwerenność jest absolutnym złudzeniem, które trzeba zarzucić. Dni ukrywania się za granicami i  murami już dawno minęły. Musimy pracować razem i współpracować ze sobą, aby uczynić świat lepszym. A to oznacza porzucenie niektórych starych idei z historii, wspomnień i zdjęć nt naszych własnych krajów i uznanie, że jesteśmy częścią ludzkości. ”

Nagle zaczyna się wielka histeria, wypowiedzi tzw ‘ekspertów’ i  wypowiedzenie wojny terroryzmowi przez niemal ‘cały świat’. Czy to wszystko jest przypadkiem? Zanim odpowiesz sobie na to pytanie obejrzyj ten film.

Doktorat z Mistyfikacji.

Zawsze wydawało mi się, że dziennikarstwo polega na tym aby postępować tak jak lekarz czyli łączyć ze sobą symptomy i dawać diagnozę. Z tego co jednak obecnie widzę tzw ‘dziennikarstwo’ w  większości polega na zalewaniu ludzi potokiem histerycznych informacji które tylko parę osób łączy w całość i wyciąga wnioski. Potem nazywani są oni ‘ekspertami’. Innymi słowy wyciąganie wniosków i po prostu zwykłe myślenie zostało przyporządkowane jedynie dla ‘kasty ekspertów’ którzy powiedzą ci w jaki sposób masz myśleć o wydarzeniach w Paryżu. Ba zrobili to od razu po zamachach we Francji.

Sheikh Imran Hosein jeden z moim ulubionych myślicieli obecnych czasów bardzo celnie i śmiesznie to ujął mówiąc. ‘Jeśli ci ludzie mówią, że świeci słońce, nie słuchaj. Ich i sam sprawdź. Oni mają doktorat z  oszukiwania’.

To czy zamachy w Paryżu w Mali i kolejne planowane zamachy w Europie będą przeprowadzać prawdziwi terroryści z ISIS, służby specjale czy jak chcieliby zwolennicy teorii spiskowych Islamscy zabójcy z wypranymi mózgami. Nie ma większego znaczenia. Najważniejsze jest, że została w  końcu zainicjowana europejska ‘walka z terrorem’. Czyli wieczne i  nieustanne poszukiwanie terrorystów

Choć brzmi to trochę przerażająco lepiej dla wszystkich europejczyków było by gdyby zamachy te przeprowadzili prawdziwi terroryści z ISIS a nie służby specjalne. Dlaczego? Ponieważ w pierwszym przypadku przynajmniej teoretycznie możemy liczyć na pomoc służb w razie ataku ISIS. – teoretycznie możemy liczyć, ale w praktyce liczyć nie możemy wcale, te służby same są organizacjami terrorystycznymi, a liczenie na to że terroryści zapewnią nam bezpieczeństwo jest naiwnością. Krótko mówiąc, umiesz liczyć obywatelu? To licz na siebie! – przemex W drugim wypadku nie możemy liczyć już na nikogo, no chyba, że na Świętego Mikołaja, lub to na co liczą teraz mieszkańcy Syrii.

Zamachy w Paryżu i szykujące się zamachy w innych miastach Europy doprowadziły do tego, że pod szyldem ISIS każdy w tym momencie może dokonać zamachu, zabójstwa napaści, kradzieży i zwalić to na ISIS.

W tym kontekście warto dodać, że Brytyjski rząd zamierza przedstawić ustawę, która da służbom specjalnym uprawnienia do włamywania się do telefonów oraz komputerów prywatnych osób. Ustawa ma pomóc w walce z  Państwem Islamskim. Na mocy nowej ustawy zawartość naszych telefonów, tabletów i komputerów stanie się dostępna dla Secret Intelligence Service (MI6), Government Communications Headquarters (GCHQ) i Security Service (MI5).

Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że ci sami ludzie którzy byli wykorzystywani do obalania ‘reżimów’ na Bliskim Wschodzie. Teraz jakby nigdy nic są w stanie dokonywać zamachów w centrum Europy. Natomiast ci którzy do tej pory ich szkolili i infiltrowali, nic o tym nie wiedzą i  dopuszczają do tragedii w Paryżu. – to jest najciekawsze, że przy obecnych osiągnięciach technologicznych, dronach, podsłuchach, wszędobylskich i wszechobecnych kamerach, satelitach, programach szpiegowskich instalowanych dosłownie wszędzie, przy ogromnych uprawnieniach jakie mają i jakie wciąż poszerzają kosztem kolejnych swobód obywatelskich służby specjalne i inne struktury bezpieczeństwa mocarstw zachodnich, nie są naglę w stanie zauważyć/wykryć garstki patałachów wyposażonych w kałachy mordujących z zimną krwią ludzi, w biały dzień, pod okiem służb? Za co im kurwa płacimy? Za siedzenie, picie kawy, wpierdalanie pączków, podsłuchiwanie bogu ducha winnych obywateli czy odwiedzanie w mieszkaniach blogerów, którzy ośmielają się mówić prawdę o działaniach mocarstw zachodnich, podległych im służb oraz ich zakulisowych właścicieli z Wall Street, prawdziwych animatorów globalnego bałaganu jaki obserwujemy obecnie? Czy może jednak za dbanie o nasze bezpieczeństwo? Bo jeśli są tak żałośnie nieskuteczni w swojej pracy to może je zlikwidujmy, po uszy zadłużone budżety mocarstw zachodnich przynajmniej odetchną z ulgą, a zaoszczędzoną kasę powstałą w wyniku likwidacji służb będą mogli oddać bankierom z Wall Street, w ramach spłacania wiecznie niespłacalnego długu. Choć z drugiej strony bankierzy mogliby zostać w ten sposób pozbawieni jednego z najskuteczniejszych narzędzi do siania terroru, o przepraszam!, zapewniania bezpieczeństwa obywatelom. Ale wróćmy do tematu, skoro więc służby mając takie narzędzia nie są w stanie zapobiec „zamachom”, to wniosek nasuwa się jeden albo faktycznie są niekompetentne i gówno warte, zwykli pochłaniacze publicznej forsy, albo sami organizują te „zamachy” używając wcześniej importowanych do Europy pod zasłoną „kryzysu migracyjnego” „terrorystów” lub zwyczajnie celowo bezczynnie przyglądają się jak „islamiści” robią swoje, to i owo im jeszcze ułatwiając, po czym odgrywając cyrk ze „śledztwem”, „aresztowaniami” zamieszanych w „zamachy” czy „operacją antyterrorystyczną”, gdzie zwyczajnie likwiduje się sprawców lub domniemanych sprawców, czyli świadków zdarzenia zanim wygadają opinii publicznej jak było naprawdę. Tak czy siak korzyści jakie odnoszą  służby oraz ich rzeczywiści właściciele(bo na pewno nie są to społeczeństwa) z tychże „zamachów” są oczywiste i dobrze widoczne dla każdego kto ma choć trochę oleju w głowie a nie sraczki. Oczywiście służby to też tylko ludzie, zawsze mogą popełnić jakiś błąd, ale zachodnim specsłużbom takich spektakularnych „błędów” w ostatnich latach przydarza się nadspodziewanie dużo. – przemex

Zapewne zobaczymy teraz w Europie wojnę z dysydentami politycznymi, wahabizowanie wszystkich muzułmanów i konfliktowane wszystkich z  wszystkimi.  Istotne jest jednak to kto przygotował grunt pod zrobienie tego co stało się w Paryżu i co dzieje się teraz w Europie.

Jasnym jest jednak, że pewni ludzie po klęsce zachodniej propagandy na temat ich antyterrorystycznej operacji na Bliskim Wschodzie nie mogli pozwolić aby Putin ich jawnie i globalnie ośmieszył. W parę tygodni miażdżąc to co oni budowali tam od roku. Przepraszam z czym ‘walczyli’ od roku.

Oczywiście nadal będziemy przekonywani, że ISIS i tego typu zamachy jak w Paryżu to jedynie ‘błędy’ popełnione przez amerykańską administrację w walce z terroryzmem na Bliskim Wschodzie. Jeśli jesteś w stanie w to uwierzyć uwierzysz zapewne też w królewnę Śnieżkę i  krasnoludki – od dłuższego czasu szlag mnie trafia, jak słyszę różnych amerykańskich czy ogólnie zachodnich polityków, po tym jak Władimir Putin i Rosja oraz ich sojusznicy, zdemaskowali spisek osi USA/NATO/Izrael/Wlk.Brytania/Francja przeciw Syrii, pieprzących o rzekomych „błędach” jakie popełnili na Bliskim Wschodzie. Nie wierzę w żadne słowo płynące z ust tych obleśnych kreatur, nie wierzę w to że nagle ruszyło tych psychopatycznych skurwysynów sumienie, to ordynarne antyrozumowe, antyintelektualne pierdolenie, którego celem jest wyjście z twarzą w sytuacji wychodzenia na jaw kolejnych dowodów ich zbrodni. Ich polityka względem świata islamu to nie były żadne „błędy”, jak starają się nam wciskać chcąc najwyraźniej uniknąć odpowiedzialności, to przygotowana i wdrożona z premedytacją polityka zniszczenia świata arabskiego, w szczególności świeckich „reżimów” nie chcących słuchać rozkazów z Waszyngtonu, Pentagonu, Wall Street, Londynu, Paryża czy Brukseli. – przemex

Jeśli dojdzie do ataku terrorystycznego z ofiarami śmiertelnymi w samej Moskwie będzie to wykorzystane aby przekonać opinie publiczną w Rosji, że Putin nie miał racji walcząc z ISIS w Syrii zmniejszyć poparcie publiczne dla niego i docelowo odsunąć go od władzy. – równie dobrze to sam zachód może doprowadzić do takiego zamachu w Rosji, ale śmiem twierdzić że odniosło by to raczej skutki odwrotne do zamierzonych, władza w Rosji mogłaby to wykorzystać do jeszcze większej konsolidacji społeczeństwa wokół siebie, wykorzystując umiejętnie zagrożenie ze strony PI, co mogłoby spowodować jeszcze większy wzrost poparcia dla udziału Rosji w syryjskim konflikcie. – przemex

Tzw zwolennicy imigrantów w Europie zostaną wykorzystani  jako pożyteczni idioci tak samo jak w wypadku Ukrainy. Gdzie pośrednio poprzez swoje poparcie dla ‘demokracji’ przyczynili się oni do upadku tego Państwa, przejęcia go pod władzę oligarchów, odrodzenia neonazizmu, banderyzmu i przerażających zbrodni popełnianych na cywilach. Po czym stracili nią zainteresowanie – przy czym radykalni przeciwnicy imigrantów wcale nie są lepsi, z uwagi na bezmyślną tendencję do zaciągania się do walki na fałszywych barykadach obrony „cywilizacji europejskiej”, „wartości europejskich”, obrony „wartości chrześcijańskich”, obrony „cywilizacji łacińskiej” czy „wojny z islamem”, często zwyczajnie nie dostrzegając faktu kto rzeczywiście stoi za procesem imigracji i kto na tym korzysta. Inną sprawą że wielu z nich wcześniej popierało, zachodnią, imperialną, syjonistyczną, niszczycielską politykę względem świata arabskiego. Krótko mówiąc skrajne postawa proimigrancka i antyimigrancka, to postawy na rzecz międzynarodowej sitwy, wojna między dwoma tymi obozami to zadyma mająca na celu zaciemnienie rzeczywistego obrazu sytuacji. – przemex

Ten sam proces będzie miał miejsce w wypadku Europy. Z tym, że w tym wypadku  po tym jak doprowadzą Europę do ruiny nie będą mogli uciec do swoich bezpiecznych i poukładanych Państw. O czym przekonali się już mieszkańcy Paryża.

Artykuł oryginalnie ukazał się na stronie  New Eastern Outlook

Link do oryginalnego artykułu: LINK

http://www.prisonplanet.pl/polityka/war_on_terra_jest_juz_w,p212553198

16 thoughts on “War on Terra jest już w Europie.

 1. A mnie to co napisał Konrad Stachnio po prostu irytuje. Popełnił on jeden wielki dezinformacyjny błąd – pisze o „terrorystach”, „zamachowcach” i ani razu nawet nie zasugerował, że mogły być te „zamachy” zwykłą rutynową, przerabianą od dziesięcioleci przez USrael, operacją obcej flagi. Taką jak zamachy na WTC. I jak zaplanowana w 1962 roku operacja Northwoods. I tak w rzeczywistości było. Owo szukanie „terrorystów” to taka sama zmyła, jak ściganie Osamy bin Ladena przez 10 lat. Po pierwsze, bin Laden z WTC nie miał nic wspólnego, po drugie – zmarł w Afganistanie śmiercią naturalną w grudniu 2001. A CIA i FBI „ścigały” go jesze prawie 10 lat.
  O banksterskiej „wojnie z terrorem”, jej celach mówi Aaron Russo:

  W tym miejscu ważne sprostowanie – są rzeczy o których on wie – i wtedy można mu wierzyć. Np. o tym, co mu powiedział Nick Rockefeller. Ale są rzeczy, o których nie ma on pojęcia. Mówił np. o bankach centralnych twierdząc, że to komunizm, Manifest komunistyczny. A to bzdura. Pierwszy bank centralny, Bank Anglii powstał w 1694 roku. Pierwszy banksterski bank centralny USraela, oprzednik FED, First Bank of United States powstał w 1791 roku. A Marks urodził się w 1818 roku. Manifest komunistyczny napisał w 1848, ale wtedy banksterskie banki centralne już dawno istniały i produkowały pieniądze z powietrza. Jedyne co chciał Marks to je upaństwowić. I zakończyć produkcję pieniędzy z powietrza puszczanych w obieg jako dług. Podobnie jest z podatkiem progresywnym. Russo zastraszony antykomunistyczną propagandą nawet nie wie o tym, że w komunizmie podatków wcale miało nie być. Tym bardziej progresywnych. W PRL żyłem prawie 30 lat. I nie było wtedy ani PIT ani VAT. Obecne podatki to wymysł żydo-kapitalizmu, a nie Marksa. Niemniej wywiad Russo ma dużą wartość ze względu na jego znajomość planów banksterów zarówno w odniesieniu do WTC, „wojny z terrorem” jak i planów czipowania ludzi, a raczej ludzkiego bydła roboczego.

  A co do terroru – przypominam w tym miejscu ujawnione w 1990 roku przez włoskiego premiera tajne armie NATO w Europie (Gladio). Działały we wszystkich zachodnich jewrobarakach i wasalach NATO – od Turcji poprzez Włochy i Niemcy (a nawet Szwajcarię) po Belgię i Norwegię. W kilku krajach uprawiały terror (Turcja, Włochy, Niemcy, Belgia). Tyle że zwalały go na „lewicowe” bojówki (Czerwone Brygady, RAF i inne). A w sumie były to bandyckie operacje CIA. Der Spiegel opublikował w listopadzie roku 1990 znamienny artykuł pod znamiennym tytułem „Das blutige Schwert der CIA” – Krwawy miecz CIA. No i zdradził ukrywaną przez dziesięciolecia prawdę o zbrodniach CIA zwalanych na „lewackie” bojówki. Dzisiaj nic się nie zmieniło – tyle że miejsce „lewackich terrorystów” zajęlli „islamiści”.

  Konrad Stachnio potrzebuje doedukowania się, gdyż po prostu wypisuje głupoty o „zamachach” i „terrorystach”.

  Dodam jeszcze – nie jestem zwolennikiem uchodźców. Ale jestem zdecydowanym wrogiem bandyckich wojen bandyckiego USraela i jego bandyckich wasali. Gdyby tych bandyckich wojen nie robili – problem uchodźców nigdy by nie zaistniał. Wcześniej Libia i Irak na kontrakty ściągały tysiącami nawet Polaków. A dzisiaj…
  Dlatego w pierwszym rzędzie należy protestować przeciwko bandyckim wojnom i bandyckim agresorom – a nie przeciwko ofiarom ich agresji. Bo tylko powstrzymanie bandyckich rozrób w świecie islamu może położyć kres uchodźctwu.

  Polubienie

 2. Nie życzę sobie być mieszany z hazarami i szabasgojami !!!!! A mówię to w imieniu milionów Polaków ,którym NAPLUŁEŚ !!!! w twarz ! Dlaczego zmieszałeś przeciętnego Kowalskiego ze ścierwomediami i obecnym OKUPANTEM POLITYCZNYM Polski ! Czy to przeciętny Kowalski wysyłał armię Polską na bliski wschód ??? Czy to przeciętny Kowalski chciał obalania rządów w Iraku, Afganistanie, Libii, Syrii ?? Wiosny Ludów w Egipcie ,Tunezji ?? Miliony Polaków od początku sprzeciwiało się tym bandyckim wyprawom destabilizacyjnym państw muzułmańskich ale jak pod okupacjom bywa mogli sobie tylko poklepać w klawiatury przed komputerkiem. Okupant zrobił co chciał !! Przypomnę Ci tylko, że pierwszym który wysłał wojsko polskie na bliski wschód był Stolzman z pogwałceniem wszystkich POLSKICH AKTÓW PRAWNYCH za które nie poniósł żadnej odpowiedzialności KARNEJ !!! I o czyjej HIPOKRYZJI piszesz ?? przeciętnego Kowalskiego czy OKUPANTA ?? Jeżeli nie zauważyłeś to OKUPANT ochoczo zgodził się na żądania kanclerz Makreli i Hollanda żeby Polska przyjęła migrantów praktycznie w NIEOGRANICZONEJ ILOŚCI !!! Dopiero w wyniku protestów zwykłego Kowalskiego i wyborów OKUPANT zmienił swoje stanowisko przynajmniej publicznie ! Co zrobi dalej żydowski PiS to ludzie myślący nie mają złudzeń. Według Ciebie co powinni teraz zrobić Kowalscy w środkowej europie ? usiąść i założonymi rękoma przyglądać się co syjoniści importują? Ja osobiście wolę mieć za drzwiami zgniły i rozpadający się katolicyzm niż fanatyczny islam. Przynajmniej nikt rano nie zapuka do moich drzwi by mi urżnąć łeb bo żyję nie zgodnie z koranem.Kowalscy protestują bo doskonale zdają sobie z tego sprawę ,że syjoniści pieką kilka pieczeni na tym ogniu. Pierwsze trzy główne to : doprowadzić do multi-kulti w europie , ograniczyć prawa obywatelskie i zwiększyć uprawnienia służb specjalnych i policji ( tu się świetnie przyda islam a nie względnie tolerancyjny katolicyzm ), trzecie to przejęcie ziem Syryjskich przez izrael.Kiedy już przepędzą Syryjczyków z ich ziemi do europy to w sposób pokojowy żydzi zasiedlą obszary Syryjskie i żadne międzynarodowe organizacje nie będą miały podstaw do negowania tej grabieży !! Tak , że zastanów się dla kogo piszesz dla okupanta i jego kundli czy dla ludzi myślących dla których wolność i ich kraj ma znaczenie priorytetowe.

  Nie zapominaj o milionach odmóżdżonego bydełka wyborczego głosującego na poszczególne żydowskie kibuce, popierające politykę natowską wobec świata arabskiego. Oni są tak samo współodpowiedzialni za ten kryzys jak okupant. I jakoś nie widziałem w Polsce milionowych protestów przeciwko polityce NATO wobec krajów arabskich, po za protestującymi zza klawiatury i monitora.
  Po za tym ja nie bronię islamu, który nie jest mi do niczego potrzebny, lecz zwykłych przeciętnych jego wyznawców przed imperialistyczną agresją państw natowskich. A katolicyzm uważam za tak samo szkodliwy a może nawet bardziej jak islam, gdyby dać im władzę polityczną to mordowali by „niewiernych” z taką samą pasją jak fanatyczni bojownicy PI. I nie zapominaj że to kościół wyprawami krzyżowymi dał podwaliny pod fundamentalizm islamski, który w pewnym sensie jest odpowiedzią muzułmanów na politykę zachodu wobec świata arabskiego, dalej było już tylko wykorzystywanie przez zachód tego fundamentalizmu, do którego powstania się przyczynił dla swoich imperialistycznych celów.
  Tak że jeśli chcesz to wojuj sobie z islamem, ale na własną rękę, mnie do tej wojny nikt nie zaciągnie, bo to wojna na fałszywych barykadach, prawdziwym wrogiem są nie muzułmanie a międzynarodowa sitwa banksterów oraz ich globalizm i imperializm.
  przemex

  Polubienie

  • W Naszej historii były dwa tragiczne wydarzenia (na pewno było ich więcej ale przynajmniej ja uważam te dwa ). Pierwsze to wprowadzenie chrześcijaństwa w Polsce około roku 966 i drugie masowy napływ tak zwanych żydów na tereny Polskie w XVII i XVIII wieku. Te wydarzenia na przestrzeni wieków doprowadziły do tragedii wszystkie pokolenia rodzących się Polaków po tych wydarzeniach. Czy ówcześni słowiańscy tubylcy nasi pradziadowie, którzy dopuścili do tych tragedii z perspektywy kilku lat swojego życia mogli ocenić jak tragiczny los zgotowali swoim wnukom i prawnukom ?? Myślę ,że nie ! Oni nie mieli dostępu do informacji historycznych z całego świata o skutkach takich procesów społecznych. My dzisiaj mamy a pomimo to niczego się nie uczymy ! Jeżeli dopuścimy jakąś grupę społeczną na terytorium danego państwa to ta grupa nabywa przede wszystkim PRAWA !! a obowiązki ma w DUPIE !!( patrz tzw. żydzi w Polsce XVII wiek ) Jeżeli tubylcy są przychylni i tolerancyjni to przybysze to wykorzystują i przyśpieszają swoje żądania wynikające z ich przekonań , wierzeń czy ogólnych wartości społecznych. Przybysze asymilują się na danym terytorium, zawłaszczają je i zaczynają politykę opresyjną w stosunku do tubylców ( patrz Szwecja, Szwecja dopuściła do multi-kulti już w latach 80-tych i nie brała udziału w zadymach blisko-wschodnich, więc Szwedzcy obywatele nie są komukolwiek cokolwiek winni !!!! ) Jeżeli my obecni Polacy dopuścimy do tego, żeby jakakolwiek inna nacja społeczna osiedliła się w Polsce to zrobimy to samo naszym wnukom i prawnukom co zrobił nam Mieszko I i Bolesław Chrobry i zapijaczona i skorumpowana szlachta z zaborcami w XVII i XVIII wieku. Stworzymy im tragedię i nową rzeczywistość o nie przewidywalnych skutkach. To ,że w tym kraju jest grupa ludzi zaczadzonych popierających Okupanta Rządzącego Polską nie jest argumentem by przeciętnemu Kowalskiemu gotować piekło na własnej ziemi. Twoje stanowisko i postawa w stosunku do tzw. migrantów Przemex przypomina mi opowieść o dziecku, które wróciło do domu widzi bandytów którzy mordują jego matkę i ojca i zamiast ich bronić przyłącza się do bandziorów i razem ich dalej mordują !! Może ta matka i ojciec nie byli najlepszymi rodzicami, może popijali, może przyłożyli od czasu do czasu w skórę ale to w końcu rodzice. Dlaczego stosujesz kolektywną odpowiedzialność ? za winy których zwykły Kowalski nie popełnił tylko jacyś banksterzy i korporacyjne szczury z Usraela i zachodniej europy . Ja mam w dupie islam , chrześcijaństwo, buddyzm czy też inny zamordyzm i nie mam zamiaru nikogo gdziekolwiek zaciągnąć do walki. Ja nikogo nie niewoliłem i nie mordowałem, ja nikogo nie okradałem, ja na nikogo nie napadałem . Ja nikogo nie wybierałem w wyborach bo nie istnieją ,żadne wolne i demokratyczne wybory. Okupant wybiera się sam ! Ja mam natomiast jedną powinność,obowiązek i prawo ” CODZIENNIE PŁACIĆ PODATKI NA SWOJEGO OKUPANTA !!!!” mojego największego wroga , który w nagrodę chce mi ściągnąć na głowę jako sąsiada jakiegoś fundamentalistę, który będzie powodował, że będę się bał wyjść z domu ! a TY PRZEMEX OKUPANTOWI POMAGASZ swoimi nie przemyślanymi do końca wywodami!! jaka by nie była ta Polska to Nasz DOM i MATKA i nigdy nie powinniśmy podnosić na Nią ręki !! i to Ty dałeś się zaciągnąć na fałszywą barykadę !! Wzbudzić poczucie WINNY !!! – ulubiona technika manipulacyjna SYJONISTÓW ! (patrz holokaust ).

   PS.
   Polska to ziemia Słowian i jest Naszym obowiązkiem by Słowiańską ziemią pozostała !!

   Polubienie

   • Czy do oszołomstwa dotrze kiedykolwiek to, że uchodźcy nie muszą w Polsce pozostać na stałe? Jak tylko wojna w Syrii się skończy po prostu się ich odeśle. Czy to tak trudne do zrozumienia? A tymczasem, zamiast robić zadymy o uchodźców należy robić zadymy przeciwko bandyckim wojnom USraela i jego wasali. I przeciwko żydo-banksteryzmowi – bo to on nam zagraża.
    Pimpuś czy to tak trudno zrozumieć?
    I nie strasz „obcymi”. W Rosji żyje w jednym państwie pokojowo obok siebie ponad 200 różnych grup narodowościowych i etnicznych, a dodatkowo żyją obok siebie krystowiercy, muzułmanie, żydzi, buddyści, ateiści, komuniści i szamaniści. Jedynie pogan fanatycy cerkiewni atakują. Ale w muzyce pogaństwo już się tam zakorzeniło. Grupa Arkona czy grupa Nikołaja Emelina cieszą sią rosnącą popularnością. I jakoś mimo takiego multi kulti jest tam spokój. Więc nie siej paniki – atakuj wroga a nie Przemexa. I zleź wreszcie z fałszywej barykady. I szabelką machaj wrogom a nie swoim.

    Polubienie

   • Pimpus, przemex, opolczyk – duzo nas laczy do diabla! Nie klocimy sie przynajmniej miedzy soba o trzeciorzedne sprawy, bo jestesmy Slowianami i mamy jasne, oczywiste, wspolne cele (o czym pimpus mowi dobitnie w zakonczeniu.)

    Wedlug mnie, nie jest problemem przyjmowanie ludzi z innych kultur. Apacze, np., instyktownie wiedzieli, ze swieza krew jest konieczna, nie tylko ze wzgledow kulturowych, ale po prostu zdrowotnych, bo pula genetyczna, wiadomo, degeneruje sie jak jest skazana tylko na wlasne geny. Wszystkie dzieci byly mile widziane, bo dzieci rodza sie bez religii i wszelkiego fanatyzmu, wiec zawsze je mozna wychowac tak, aby staly sie czescia danej kultury. Przypuszczam, ze wszystkie ludy poganskie mialy te sama zasade. Jestem pewien, ze Slowianie tez dobrze o tym wiedzieli.

    Przeciez chyba nikt nie zabronilby obywatelstwa takiemu Zydowi jak, np. Julian Tuwim? Czasami „obcy” moga sie nieoczekiwanie bardzo przydac i bardzo wzbogacic nasza kulture.

    Natomiast sprawa z doroslymi jest bardziej skomplikowana i uwazam, ze opinia pimpusa ma duza wage. Mozna przyjac pewna, mala grupe doroslych uchodzcow, ale glownie ze wzgledow humanitarnych, a nie politycznych. Polska obecna nie moze sobie pozwoli na przyjmowanie uchodzcow ekonomicznych czy religijnych, bo jest za biedna i powinna zajac sie przedewszystkim problem biedy i bezrobocia w Polsce. Poza tym, warunkiem przyjecia takich uchodzicow musi byc jakis test na lojalnosc wobec interesow Polski.

    Juz nie wiem jak to powiedziec i mam chec nadawac po angielsku, bo w angielskim stoczylem najwieksze bitwy jezykowe w moim zyciu, bitwy z durnymi anglosaskimi chrzescijanami i zydami.

    We cannot fucking continue to attack one another and to weaken our resolve to get organized and eventually to get strong and politically influential.

    Dlaczego do jasnej cholery ciagle nie ma licznej Partii Slowianskiej? Gdyby nas bylo, powiedzmy, 100 000 tysiecy nie byloby problemu z legalizacja takiej partii bo po prostu wsciekle antyslowianskie katole i zydy w polskim rzadzie nie mogliby wiecej takiej partii ignorowac. Jestesmy nie tylko obecnie nieliczni, ale beznadziejnie ze soba skloceni. Ilu polskich Slowian, tyle roznych opinii.

    Polubienie

 3. Mnie też czasem irytuje to co on wypisuje, popatrz na przykład na ten wywiad:http://www.prisonplanet.pl/polityka/isis_podbija_europe,p1604146527 przeprowadzony „dziennikarzem” W.Gadowskim, czysty stek bzdur do którego ciężko się nawet odnieść.
  Na samym wstępie Stachnio pisze już coś takiego – „Pierwszego obrazu opowiadającego o Państwie Islamskim i cierpieniu chrześcijan.” – a dlaczego chrześcijanie lubią w związku z tym co dzieje się na Bliskim Wchodzie i świecie islamu głównie przez imperialistyczną politykę państw zachodnich podkreślać tylko własne cierpienie? A miliony zabitych muzułmanów w natowskich agresjach, bombardowaniach, rewolucjach, działaniach organizacji terrorystycznych stworzonych i wspieranych przez zachód na różne możliwe sposoby to nie łaska wspomnieć?
  A potem już w wywiadzie kolejny kwiatek – „Setki młodych ludzi szkolonych na terenie Państwa Islamskiego jest w tej chwili wysyłane jako uchodźcy do Europy i Ameryki Północnej. Wystarczy porozmawiać z rzecznikami zachodnich służb specjalnych aby potwierdzić tą tendencję.” – jak można w wierzyć w cokolwiek przedstawicielom służb, które przyczyniły się do powstania terroryzmu i tym samym kryzysu migracyjnego? Tego nie rozumiem…
  I kolejny – „Bombardowanie jednostek ISIS ulokowanych wśród cywilów przynosi katastrofę humanitarną. To jest rzeź na to nie zdobędzie się żaden rząd wolnego kraju.” – a co do tej pory robiła tzw. zachodnia koalicja udająca że walczy z PI? Bombardowała głównie infrastrukturę cywilną, co ciekawe te „bombardowania” zamiast krzyżować plany ISIS i wyhamowywać ich ofensywę, jeszcze przyczyniły się do zajęcia jeszcze większych obszarów Iraku i Syrii przez dżihadystów, o co zresztą chodziło zachodowi a co spowodowało wzmożoną ucieczkę ludności cywilnej, która obecnie zalewa Europę, spośród której nie wszyscy są terrorystami, ajk chcieliby tego niektórzy.
  I kolejny – „Amerykanie nie mają szans wygrać tej wojny z powietrza.” – bo ich celem nie jest wygranie wojny z ISIS, które USA co najmniej pomogło stworzyć a wygranie wojny z Asadem.
  Do reszty to nawet szkoda się odnosić, ani słowa w tym artykule o zachodnich specsłużbach szkolących terrorystów, o obecności ich oficerów i agentów w szeregach organizacji terrorystycznych. O finansowaniu ISIS. O dostawach i zrzutach broni z powietrza, która „dziwnym trafem” zawsze dostaje się w ręce „terrorystów”. O zwalaniu winy za zamachy na WTC czy Madryt lub Londyn na „islamskich terrorystów” nie wspomnę…
  A teraz coś o „propagandzie” Al-Kaidy i tym podobnych „terrorystów islamskich”: http://www.prisonplanet.pl/polityka/syn_hollywoodzkiego,p2134692219
  Ta „wojna propagandowa” prowadzona przez „terrorystów” to nic innego jak operacja specsłużb, powiązanych ze środowiskami Hollywood, opanowanymi przez żydów.
  Do tego należy dodać to:
  https://pracownia4.wordpress.com/2015/11/30/czlowiek-za-kurtyna-izraelski-pulkownik-schwytany-w-iraku-wraz-z-terrorystami-isil/ Co oficerowie Mossadu robią wśród bojowników PI?
  „Pod koniec października irańska agencja prasowa, cytując oficera irackiego wywiadu, poinformowała o pojmaniu pułkownika [a może generała?] armii izraelskiej Yusi Oulena [Elona] Shahaka, prawdopodobnie powiązanego z batalionem Golani (jedno z ugrupowań ISIS), działającym na froncie w prowincji Salahuddin. W oświadczeniu dla półoficjalnej agencji prasowej Fars dowódca armii irackiej powiedział: „Ochotnicze siły obronne przetrzymują w niewoli izraelskiego pułkownika”. Dodał, że pułkownik IDF „brał udział w operacjach terrorystycznych grupy ISIL, Takfiri”. Powiedział też, że pułkownik został aresztowany wraz z innymi terrorystami z ISIS lub IS, uzupełniając: „Izraelski pułkownik nazywa się Yusi Elon Shahak i jest pułkownikiem Brygady Golani… z numerem wojskowym i bezpieczeństwa Re34356578765az231434”.

  Komentarz SOTT: Wiadomość o tym pojmaniu zawierała dodatkowe informacje:

  …że właściwe organy przesłuchują teraz izraelskiego pułkownika, żeby zrozumieć, dlaczego walczył u boku sił ISIL i powody obecności innych oficerów syjonistycznych pośród terrorystów ISIL.

  Irackie siły bezpieczeństwa oświadczyły, że pułkownik złożył już szokujące zeznania.

  Niektórzy aresztowani w ubiegłym roku bojownicy ISIL przyznali, że izraelscy agenci Mosadu i innych agencji wywiadowczych oraz szpiegowskich byli obecni podczas pierwszej fali ataków ISIL na Irak oraz zdobycia Mosulu latem 2014 roku, ale nie aresztowano wtedy żadnego izraelskiego agenta wysokiej rangi.

  Polityczni i wojskowi eksperci powiedzieli agencji Fars (FNA), że aresztowanie izraelskiego pułkownika stawia pod znakiem zapytania iracką strategię wojenną, w tym współpracę z sojusznikami z Izraela.”

  https://pracownia4.wordpress.com/2015/09/02/szwadrony-smierci-pedofile-i-psychopaci-witamy-w-swiecie-brytyjskiego-establishmentu/ – I co brytyjscy oficerowie SAS robią przebrani za „islamskich terrorystów” w Iraku jadąc samochodem wypełnionym materiałami wybuchowymi?
  „Nie ma potrzeby wyjaśniać, co ci mężczyźni robili, wystarczy zacytować brytyjskie władze, które powiedziały swoim irackim odpowiednikom, że ci dwaj żołnierze „wypełniali obowiązki służbowe”. Interesującą kwestią jest jednak to, ile setek podobnych ataków terrorystycznych i zamachów bombowych „al-kaidy”, które jak zaraza rujnowały Irak przez lata zachodniej okupacji, były również dziełem brytyjskich lub amerykańskich tajnych wysłanników, wypełniających „obowiązki służbowe”.”

  Polubienie

  • Jeszcze coś na temat globalnej „wojny z terrorem”, komu ona służy? odpowiada na to pytanie jeden z animatorów tej wojny – „Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują Nowy Porządek Świata.”
   David Rockefeller
   „Terroryzm” i „wojna” z nim to dwie strony tego samego medalu, to sztucznie stworzony spektakl dla idiotów, mający na celu zamaskowanie rzeczywistych animatorów tegoż spektaklu, zastraszenie społeczeństw, destabilizacja świata, zniszczenie szeregu krajów stawiających opór globalnej sitwie i najważniejsze stworzenie „odpowiednio wielkiego kryzysu” dla wprowadzenie rządu światowego, który ma być odpowiedzią na rzekomą niewydolność państw narodowych, spowodowaną głównie finansową polityką banksterów i ich posłusznych, skorumpowanych marionetek.
   przemex

   Polubienie

 4. Pełna zgoda Przemex co do oceny tego Stachnio.

  Od siebie dodam…

  „…i cierpieniu chrześcijan.”

  Czy to nie dziwne – egzotyczne wschodnie kościoły krystowiercze przetrwały w muzułmańskich krajach przez 14 wieków panowania tam islamu. Katolicy w Europie nie mieli takiej tolerancji w średniowieczu za grosz. Pamiętam też film pokazujący jak bandyci z USraela w Iraku z helikoptera strzelają do cywili jak do kaczek. A ten pieprzy o „cierpieniu chrześcijan”.

  „Bombardowanie jednostek ISIS ulokowanych wśród cywilów przynosi katastrofę humanitarną. To jest rzeź na to nie zdobędzie się żaden rząd wolnego kraju.”

  O jakich „wolnych” krajach ten palant bredzi? „Wolny” USrael zrzucił dwie bomby atomowe na ludność cywilną Japonii. „Wolna” Anglia z „wolnym” USraelem podczas wojny paliła żywcem ludność cywilną Hamburga, Drezna, Pforzheimu, Szczecina i wielu innych miast. A „wolna” Francja z „wolnym” USraelem bombarowała cywilną ludność Libii. O bombardowaniu ludności Serbii, Iraku, Afganistanu przez „wolne” kraje żydo-banksterskiego zachidu też nie zapominajmy. Przede wszystkim, gdyby nie te bandyckie wojny i wsparcie CIA i Mosadu – ISIS by nie powstało. I nie trzeba by go było bombardować. Ponadto nie po to USrael ISIS stworzył, by z nim walczyć. Stworzenie przez CIA i Mosad ISIS miało kilka konkretnych celów:

  – destabilizacja świata islamu i obalanie rękami „islamistów” niechcianych muzułmańskich rządów. Obecnie w Syrii, wcześniej w Libii. Tyle że Kaddafi był zbyt silny i wtedy „bojowników muzułmańskich” zwanych wówczas Al Kaidą nasłanych przez CIA i Mosad zza granicy wsparło lotnictwo bandyckiego NATO. Wciąż dziwi mnie, że owi „islamiści” nie atakują ani Izraela, ani nie prą w stronę baz wojskowych USraela u Saudów czy w Kuwejcie. Bo przecież Izrael i USrael to ich najwięksi rzekomo wrogowie.

  – ISIS ma ściągać na siebie nienawiść krystowierców – aby byli gotowi dalej napadać na państwa isłamu. I aby bandyci z zachodu mieli pretekst do zmasowanej militarnej prezencji w regoinie.

  – Dzięki ISIS jest na kogo zwalać operacje fałszywej flagi i dokręceć dzięki nim białasom w jewrounii i USraelu śrubę – rzekomo dla ich dobra i bezpieczeństwa.

  – ISIS to wstęp do ostatecznego rozwiązania kwestii muzułmańskiej. Bez tego rozwiązania nie będzie ani wielkiego Izraela ani trzeciej świątyni w Jerozolimie. Do której pejsaci ortodoksi judaizmu tęsknią od dwóch tysięcy lat.
  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/zydzi-buduja-nowa-swiatynie-jerozolimska,111479.html

  Tylko jak ją zbudować, skoro na wzgórzu świątynnym stoją muzułmańskie świętości. Jedynym wyjściem jest – ano właśnie – ostateczne rozwiązanie kwestii muzułmańskiej. Najlepiej łapami białasów krystowierców. Niech oni sobie poparzą łapska i odwalą brudną robotę

  Tylko ślepcy i ignoranci tego nie dostrzegają. I nie wspomina o tym nigdy agentura wpływu.

  I dlatego nie dam się naszczuć na uchodźców…

  Pytanie do Pimpusia – do kogo pijesz? Do mnie czy do Przemexa?
  A na wszelki wypadek odpowiem tak – ci, którzy głośno nie protestowali przeciwko wysyłaniu polskiego wojska do Iraku i Afganistanu nie mają teraz moralnego prawa zabierać głosu w sprawie uchodźców. Milczeli wtedy – to teraz mordy w kubeł!!!

  Polubione przez 1 osoba

  • Do Ciebie Opolczyk nie pije. Ale jesteśmy na blogu i muszę Ci odpowiedzieć chociaż nie chcę. Przyjmując twój tok retoryki i logiki w odpowiedzi do mnie powiem Ci tak : członkowie solidarności lat 70-tych i 80-tych doprowadzili do kompletnego zniszczenia ekonomicznego i społecznego Polskę zaciągając Kowalskiego na fałszywą barykadę, doprowadziło to do nędzy tysiące Polaków, miliony musiało wyjechać do pracy za chlebem do europy zachodniej przez co wiele rodzin się rozpadło,dziesiątki tysięcy Polaków chodzi dzisiaj po śmietnikach, setki tysięcy dzieci chodzi do szkoły głodnych bez śniadania, tysiące przedsiębiorstw upadło produkując miliony bezrobotnych. I wszystko to przy aktywnym poparciu solidarnościowych przygłupów, którzy teraz nie mają moralnego prawa zabierać głosu w sprawach dotyczących problemów społeczno-ekonomicznych obecnej Polski. Solidarościuchowe przygłupy narobiły gnoju – to teraz mordy w kubeł !!!!

   Świetna technika manipulacji !! można na każdego nasrać,opluć, kopnąć i wyłączyć go z dyskusji dyskryminując przed widownią i jest się zawsze na wierzchu. Tych technik manipulacji społecznej to chyba w liceum nie uczą ?????!!

   Polubienie

   • A i dodam, że to świetna manipulacja za pomocą jednego zdania można wyłączyć z dyskusji i obarczyć winą 10 milionów ludzi !!!! bo w solidarności było 10 milionów.

    Polubienie

   • Wiesz co Pimpuś? Mnie też wtedy przy okazji operacji żydo-watykańskiej Solidarności wciągnięto na fałszywą barykadę. Ja też wtedy byłem zwykłym szeregowym „Kowalskim” I dałem się oszukać. Pisałem o tym otwarcie na blogu umnie, że robiłem wtedy za użytecznego idiotę. I że się dzisiaj tego wstydzę. I że gdybym wtedy miał dzisiejszą wiedzę, to bym się zapisał do ZOMO i takich durniów jak ja wtedy lałbym pałami po głupich łbach.

    „Gdyby można było cofnąć zegar historii do sierpnia 1980 a ja miałbym dzisiejszą wiedzę, to znając mój temperament podejrzewam, że na ochotnika zapisałbym się do ZOMO. Aby naiwnych, durnych, zaślepionych prozachodnią propagandą opozycjonistów (takich jak ja wtedy) lać pałą po ich łepetynach.
    Ogłupiono nas, zaślepiono nas, wmówiono nam, że walczymy o wolną Polskę. A walczyliśmy o jarzmo i zniewolenie o wiele gorsze od niezbyt uciążliwej po 1956 roku politycznej dominacji ZSRR nad PRL-em.”
    https://opolczykpl.wordpress.com/2014/12/13/kartka-z-kalendarza-13-grudnia-2/

    Wiesz jaka jest między nami różnica? Ja do czasu dawałem się zapędzać na fałszywe barykady. Ale od kiedy zrozumiałem metody manipulacji stosowane przez okupanta ani razu nie udało się mu zaciągnąć mnie na taką barykadę ponownie. Wręcz przeciwnie – wielokrotnie pisałem o faszywych barykadach i metodach okupanta zaciągania Polaków (i nie tylko ) na nie. A Ty nadal z jednej faszywej barykady skaczesz na nastąpną z okrzykiem – rodacy do boju.

    I taka jest zasadnicza różnica między nami.

    Polubienie

   • Pimpuś – naciągasz i przeinaczasz. Po prostu manipulujesz (też bym mógł retorycznie zapytać, czy tego uczyłeś się np. w liceum?).
    Na nikogo nie nasrałem, nikogo nie oplułem ani nie kopnąłem. Napisałem krótko – „ci, którzy głośno nie protestowali przeciwko wysyłaniu polskiego wojska do Iraku i Afganistanu nie mają teraz moralnego prawa zabierać głosu w sprawie uchodźców. Milczeli wtedy – to teraz mordy w kubeł!!!”
    I nadal tak uważam. Mogą gadać o wszystkim innym, ale nie o tym!
    Gdzie tu jest sranie, plucie i kopanie? Pokaż!!!
    I wiesz co – ja wielokrotnie od początku mojej publicystyki protestowałem przeciwko zapędzaniu naszych wojsk do bandyckich wojen i okupacji. Potępiałem je i polski udział w nich. Nie byłem „dekownikiem”, nie udawałem, że nie widzę problemu, że nie należy protestować przeciwko udziałowi polskich wojsk w bandyckich wojnach, czy wręcz, że jest on OK. Tak więc akurat mnie przysługuje prawo zabierania głosu w tej sprawie. Tyle, że nie znajdziesz mnie w tej dyskusji na fałszywej barykadzie.

    Polubienie

   • „Solidarościuchowe przygłupy narobiły gnoju” – to teraz mordy w kubeł !!!! – dokładnie tak, wyjątkami są ci którzy przejrzeli na oczy czym była solidarność i do czego doprowadziła kraj, ale takich nie jest zbyt wielu, bo wciąż wielu ludzi w naszym kraju nadal broni żydo-solidarności i jej osiągnięć wierząc naiwnie, że dzięki niej Polska odzyskała „wolność i niepodległość” spod „komunistycznego jarzma” oraz stała się „państwem demokratycznym”. Z takimi solidaruchami dyskutować nie ma sensu, oni rzeczywiście powinni trzymać język za zębami.
    I powiem szczerze, że z punktu widzenia ostatnich 25 lat działalności obozu solidaruchów i postsolidaruchów gdybym miał możność cofnąć się w czasie, bez wahania zapisałbym się do ZOMO i prostował bym tym pajacom kręgosłupy pałami bez skrupułów. Zresztą bez pałowania, reedukacji, resocjalizacji i rządów silnej ręki(przynajmniej w okresie przejściowym) w przyszłej Polsce się nie obejdzie, nad tą bandą odmóżdżeńców i lemingów pchającej kraj ku przepaści ciężko będzie zapanować. „Demokratycznymi metodami” niewiele zdziałamy.

    Polubienie

 5. Konrad
  Pimpuś przede wszystkim straszy, że przyjęcie iluś tam (w sumie garstki w porównaniu do ludności Polski) uchodźców to dla Polski zagrożenie, nieszczęście, a nawet śmierć. A tak nie jest. Wiemy że Polska jest biedna. Ale dlaczego? Rocznie okupant wywozi z Polski, sorry – legalnie transferuje poza Polskę ok. 90 miliardów złotych. Doliczmy do tego okradanie Polaków bandyckim systemem bankowym i podatkami. Doliczmy finansowanie agenturalnych partii, w tym żondzoncego obecnie PiS, który pchał polskie wojsko do bandyckich wojen (to prezes Kalkstein w knessejmie wołał w 2003 roku – wojna w Iraku to nasza wojna) i który do knessejmu w 2006 wniósł ustawę o wielomiliardowe odszkodowania dla Żydów. Policzmy ile miliardów rocznie z państwowych pieniędzy dostaje szkodnik ogłupiacz – kosmopolityczny kk.

  Policzmy ile Polska wydaje na kilkaset tysięcy Ukrów przyjętych do Polski i na wspieranie banderowskiej swołoczy w Kijowie.
  Tę listę mógłbym jeszcze długo kontynuować. Ale nie oto chodzi. Co do uchodźców – w sumie wystarczyłoby odebrać te 5 miliardów, które dostaje rocznie pasożyt kk i z nich można by przechować ileś tam tysięcy uciekinierów – bez okradania Polaków.

  Agentura wpływu zapędzająca Polaków (przede wszystkim panikarzy i użytecznych idiotów) na barykadę przeciwko uchodźcom żeruje na emocjach kolportując chętnie podłapywane i dalej kolportowane proste krótkie hasła – brońmy Polski przed obcymi, brońmy polską kulturę (w rzeczywistości antykulturę – w Polsce prawdziwa kultura jest prześladowana)), brońmy Polskę przed zalewem islamu (w czym islam jest gorszy od katolicyzmu?), Polacy są biedni itp. A nawet – brońmy białą rasą, białą cywilizację (najgorszą, najbardziej zdegenerowaną, mającą najwięcej krwi na łapskach). Albo – Europa dla Europejczyków. Polska dla Polaków. Popieram te ostatnie hasła. Ale dodaję do nich inne – Ameryka dla Indian. Afryka dla Murzynów. Australia dla Aborygenów. Azja dla Azjatów, Polinezja dla Polinezyjczyków itd. Tak więc Europejczycy i wszyscy potomkowie Europejczyków – wynocha z wszystkich pozostałych kontynentów. Wracajcie do waszej Europy. I jeszcze jeden warunek – Europejczycy – natychmiast skończcie brać udział w bandyckich wojnach poza Europą. I wtedy możecie otoczyć się w Europie murem, zasiekami i polem minowym broniąc się przed zalewem obcych. OK?
  Tylko – jeśli wszyscy Europejczycy powrócą do Europy i przestaną na obstalunek banksterów robić wojny i kolorowe rewolucje – nikt do Europy nie będzie miał powodu uciekać.
  Dalej…
  Owszem – Polacy są biedni – ale nie dlatego, że mają przyjąć garstkę w sumie uchodźców, a dlatego, że od 26 lat są ograbiani. Sam Pimpuś napisał, że musi płacić podatki na okupanta. No to niech z okupantem walczy! O to, aby nie był ograbiany.

  Cała ta zadyma o uchodźców po to właśnie jest robiona, abyśmy zapomnieli, kto nas ograbia od 26 lat. Podstawiono nam obiekt zastępczy do wyładowania złości, frustracji i wściekłości (typowe spuszczanie pary z kotła) i do odwrócenia naszej uwagi od rzeczywistych bolączek, zagrożeń i przyczyny upadku Polski. Mamy protestować przeciwko napływowi ofiar bandyckich wojen pod nośnymi choć pustymi hasłami, a nie z bandytami, którzy je robili. I którzy nas od 26 lat ograbiają. Są tacy którzy to robią. Protestują, demonstrują i ryczą Polska dla Polaków. Nie chcemy islamistów. Ale nawet jeśli 38 milionów pójdzie na tę barykadą – beze mnie.
  Ja na to nie dam się nabrać.

  I jeszcze jedno – ja już taki jestem, że jeśli mam ostatnią kromkę suchego chleba i zobaczę obok kogoś, kto nawet tego nie ma, to pół kromki tamtemu dam. I nie życzę Pimpusiowi, aby musiał on sam kiedyś wiać przed wojną, biedą i głodem do obcego kraju, gdzie ludność byłaby wrogo do niego nastawiona. Zobaczyłby jak to smakuje.

  Człowieczeństwo poznaje się u ludzi nie wtedy, gdy są syci i bezpieczni. Poznaje się je w trudnych warunkach. Im bardziej są one „graniczne” – tym trudniej być człowiekiem.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.