Tragedia Polaków: skłócony Naród kolejny rok na fałszywych barykadach.

wojna polsko-polska

Syjoniści i jawni agenci obcej racji stanu, szkoleni przez Departament Stanu USraela, członkowie i spadkobiercy środowiska KOR-u, kolejny rok prowadzą politykę rozbijania resztek jedności i zapędzania Polaków na fałszywe barykady. Tym razem pretekstem do polaryzacji społeczeństwa, stała się kwestia walki o  przejęcie Trybunału Stanu przez dwa post-KOR-owskie stronnictwa, będące awersem i rewersem tego samego medalu, czyli postokrągłostołowego reżimu sterowanego przez agendy międzynarodowej lichwy – walka o Trybunał Konstytucyjny to zwyczajna walka o stołki miedzy dwiema frakcjami tej samej żydowskiej watahy wilków, nie ma znaczenia, która z nich wygra bo i tak w ostateczności Trybunał będzie służył interesom syjonistycznym, my z tej wojny nic mieć nie będziemy. To kolejny temat zastępczy dla ciemnego ludu, celowo odgrywany tak aby maksymalnie spolaryzować społeczeństwo na zwolenników „demokracji”(PO, Nowoczesna) i „dyktatury”(PiS), choć to jedno i to samo i napuścić ich na siebie. Do tego dochodzi mocno ostatnio odgrzewany temat Smoleńska, „miesięcznice”, ślectfo smoleńskie i tym podobne bzdury mocne dzielące społeczeństwo – przemex.

Większość okresu PRL upłynęło na walce dwóch stronnictw w łonie aparatu: syjonistów i kosmopolitów oraz tych, którzy zachowali, mniejsze czy większe, resztki myślenia propolskiego, czyli przedstawicieli tzw. „odchylenia nacjonalistycznego”. Walkę tą wygrali ci pierwsi i dlatego to ojcami założycielami III RP są niemal sami Żydzi. Ci członkowie partii, którzy podpisali się pod żydowskim rozbiorem gospodarczym zwanym dla niepoznaki „transformacją ustrojową”, zagwarantowali sobie również miejsce przy podziale łupów pochodzących z grabieży społeczeństwa.

Jak wygląda żydowsko-amerykańska demokracja IIIRP? Z jednej strony Gazeta Wyborcza i środowiska, nazwijmy to,  „lewacko-liberalne” spod znaku Szechtera, Blumsztajna i Hartmana organizują bój o „demokrację” i  „obronę” unijnych barw, w towarzystwie min. tęczowych flag i symboli UE. Strona PiS-u za to urządza pochód pod hasłami obrony katolicyzmu, składając przy okazji demonstracyjnie kwiaty pod pomnikiem protektora – amerykańskiego prezydenta Reagana. Wszystko bez cienia wstydu i zażenowania, w otoczeniu patriotycznych pieśni, biało-czerwonych flag i krzyży… – wojna ciemnogrodu katolicko – „narodowego”, broniącego rzekomych „wartości chrześcijańskich” z różowym „lewacko – liberalnym” jasnogrodem, broniącym „wartości pedalskich”, koniecznie podlana antyrosyjskim i antykomunistycznym sosem, ulubiony scenariusz syjonistycznych elit rozgrywany od 26 lat w „wolnej i demokratycznej” Judeopospolitej… o przepraszam! Polsce! – przemex.

Jedna strona chce podlegać międzynarodowym banksterom poprzez bildbergowską Unię Europejską, druga woli podlegać tym samym siłom, bezpośrednio przez sojusz z USA, Watykanem i międzynarodowymi organizacjami syjonistycznymi.

Niestety wszystkie gesty, takie jak ściągnięcie unijnych flag, czy konfrontacyjna retoryka w stosunku do Niemiec, to tylko odcienie tego samego procesu, tej samej zdrady polskich elit. Finalnie te wszystkie szczegóły nie mają minimalnego znaczenia w kontekście realnej polityki międzynarodowej. Chodzi tylko o taktykę „dzielenia i rządzenia” oraz uwiarygodniania PiS-u jako partii patriotycznej i propolskiej – chodzi także o tworzenie tematów zastępczych, dzięki którym odwraca się cenną uwagę opinii publicznej od spraw ważnych a skupia na nieistotnych pierdołach a  poprzez przeładowanie umysłów ludzkich zbędnymi, drugorzędnymi, często fałszywymi informacjami równie fałszywie interpretowanymi, agendy syjonistycznego reżimu powodują mętlik w głowach dzięki któremu wielu ludzi w naszym kraju nie jest w stanie zorientować się co się dzieje. To w powiązaniu z permanentnym brakiem czasu spowodowanym bezustanną pogonią za pieniędzmi, błyskotkami, konsumpcjonizmem, materializmem, wyścigiem szczurów, powoduje że ludzie nie mają czasu zastanowić się nawet nad sobą a co dopiero nad rzeczywistym stanem państwa – przemex. Tymczasem proces całkowitego odebrania Polsce resztek suwerenności jest już niemal zakończony. Wszyscy jego twórcy to zdrajcy stanu, obojętnie czy maszerują pod  flagą jewrounii, pod sztandarami Watykanu czy USA, albowiem te wszystkie siły współpracują między sobą w procesie wykańczania krajów takich jak Polska.

Straszy się tradycyjnie powrotem „komuny”, „resortowymi dziećmi”, pomimo, że czynią to bezpośredni spadkobiercy zbrodniczego lobby rządzącego w latach 1945-56. Polacy żyją w kraju rozebranym przez międzynarodową lichwę. Ale wciąż im się wmawia, że trwa „walka z komuną” i z „sowiecką agenturą” – oraz „rosyjskim imperializmem” i zagrożeniem ze strony, „krwawego dyktatora”, „zimnego czekisty” Putina, czego wyrazem są między innymi coraz częściej niszczone pomniki Armii Czerwonej – przemex. Retorykę tę stosują wszystkie partie obecnego parlamentu. Robione jest to właśnie po to, żeby Naród nie dostrzegł prawdziwego wroga i okupanta, nie tylko polskiej gospodarki i suwerenności politycznej, ale i polskojęzycznych mediów, oraz, co za tym idzie, polskich serc i umysłów – naród ma widzieć wroga w „złej komunie”, ruskich, Putinie, Łukaszence, Iranie, Korei Północnej, Syrii, imigrantach, „islamskich terrorystach” czy kimkolwiek innym, byle nie w syjonistycznych elitach zarządzających III Judeopospolitą z nadania banksterów – przemex.

Oczywiście szeregowi członkowie reżimowych partii wierzą w „świętą wojnę” pomiędzy spadkobiercami KOR-u i spadkobiercami KOR-u. Nie mówiąc o tysiącach Polaków dających się zaprząc do kolejnego sztucznego konfliktu  polsko-polskiego. Przykro jest patrzeć na tych ludzi, którzy naprawdę uwierzyli w te brednie.

Obie strony pozostające w pozornym konflikcie, oczywiście nie przyznały dzisiaj rzeczy najważniejszej. 13 grudnia to data tragiczna. To rocznica dobrowolnego zrzeczenia się suwerenności i zdrady interesu narodowego przez Lecha Kaczyńskiego na rzecz bandyckiej Unii Europejskiej – pisdzielcy wytłumaczą wszystko, ostatnio usłyszałem że L.Kaczora do tego czynu zmuszono, każde tłumaczenie jest dobre byleby nie spojrzeć prawdzie w oczy. A prawda jest taka że rzekomy „eurosceptycyzm” PiS-u widzieliśmy na Majdanie, według J.Kaczora UE powoduje w Polsce „wielką biedę” a na Ukrainie już najwyraźniej nie spowoduje takowej biedy, przynajmniej w mniemaniu J.Kaczora, na Ukrainie J.Kaczor pokazał swoją prawdziwą twarz, sojusznika elit żydo-banderowskich. Przy okazji 13 grudnia przykryto kolejnym tematem zastępczym, stanem wojennym, kolejnym ulubionym tematem do dzielenia i skłócania społeczeństwa. – przemex. Obok przyjęcia planu Sorosa, jest to jedna z dwóch najbardziej dramatycznych decyzji w dziejach Polski po 1989 roku.

Nie dajcie się zaciągnąć na żadną z fałszywych barykad.

Socjal-nacjonalista.

https://socjalnacjonalista.wordpress.com/2015/12/13/tragedia-polakow-sklocony-narod-kolejny-rok-na-falszywych-barykadach/

 

16 thoughts on “Tragedia Polaków: skłócony Naród kolejny rok na fałszywych barykadach.

 1. Twoje komentarze celnie dopełniają to co chciałem przekazać. Właściwie całkowicie mógłbym się pod nimi podpisać. Jako publicysta-amator, a z zawodu zwykły tynkarz maszynowy, cieszę się, że te teksty krążą po sieci. Chociaż czasem naprawdę męczy mnie to pisanie. Czuje się jakbym był kronikarzem upadku własnego Narodu.
  Co mi się jeszcze nasuwa. Widząc cały ten zakłamany teatrzyk nie jestem w stanie opracować żadnej koncepcji fizycznego wyjścia z sytuacji. Oczywiście przede wszystkim informować, ale nie wiem jak długo ta kropla ma drążyć skałę? Nie mamy czołgów i karabinów, ani wsparcia wojska i policji, siłowe objęcie władzy przez Naród jest niemożliwe. Nie ma żadnej organizacji, która mogłaby rozerwać reżim od środka, bo musiałaby być formacja co najmniej kilku tys.osób. Stopień ogłupienia społeczeństwa niesłychany, wprost nie do opisania. Wartościowe organizacje polityczne są oczywiście spychane w niebyt, ale jest to chyba jedyna możliwa konfiguracja.
  Ja od lat bojkotuje wybory, słusznie mówi się, że jest to tylko legitymizacja reżimowych wyborów. Natomiast w tym roku miałem nadzieję na start partii Zmiana i wtedy bym złamał tą zasadę, pomimo wszelkich rozbieżności i – moim zdaniem – zbyt poprawnej politycznie retoryki partii. Niestety nie wyszło i to. W tych wyborach więc nie było żadnej organizacji, które można byłoby choć podejrzewać o reprezentowanie interesów propolskich.
  Ze swojej strony uważam, że bardzo wartościową organizacją jest WPS i żałuje, że nie mam nawet szansy wyrazić dla nich poparcia politycznego w wyborach. Szkoda.
  Na razie jesteśmy zamatowani, ale sugeruję zastanawiać się nad takimi rzeczami, bo przecież nie może tak być wiecznie.
  Pozdrawiam serdecznie.

  Mnie też wkurza to że po za pisaniem niewiele możemy zrobić, od dłuższego czasu myślę że osoby świadome, którym rzeczywiście na sercu leży dobro kraju, pomimo pewnych różnic powinny się zorganizować i stworzyć w końcu jakąś partię, organizację, stowarzyszenie czy nawet koalicję ugrupowań, celem przynajmniej częściowego zaistnienia na scenie politycznej, nie chodzi mi tu o zdobycie władzy bo na to na razie nie ma szans, ale żeby przynajmniej reżim liczył się z tym że istniejemy, że organizujemy się, nie damy się. A także po to żeby społeczeństwo widziało że jednak jest jakaś alternatywa dla bandy postsolidaruchów, postKORników i innych syjonistów.
  przemex

  Polubione przez 2 ludzi

 2. Nie wiem po co pan miesza syjonizm, a więc chęć odcięcia się części Żydów od reszty ludów i stworzenia własnego normalnego państwa i narodu z USraelem. Widocznie w Polsce nie da się odejść od „chlubnych” tradycji teologii zastąpienia i antysyjonizmu/antysemityzmu, jeśli deklaruje się patriotyzm. Co do reszty się zgadza, tak ojcami założycielami III RP byli w większości obywatele polscy z żydowskimi korzeniami (w niektórych wypadkach 100%-ymi), oni głównie rządzą, również Żydzi mają realną władzę w Departamencie Stanu. Ale Żydzi, głównie zasymilowani, niekoniecznie syjoniści i nie-syjoniści.

  Polubienie

  • „Nie wiem po co pan miesza syjonizm, a więc chęć odcięcia się części Żydów od reszty ludów i stworzenia własnego normalnego państwa i narodu z USraelem.” – gdyby żydzi chcieli tylko swojego narodowego państwa gdzieś daleko stąd i nie kosztem innych to ja nawet mogę to poprzeć, ale oni nie tylko chcą swojego państwa ale chcą go kosztem innych narodów i państw Bliskiego Wschodu, w szczególności Palestyńczyków, prawowitych właścicieli tej ziemi, po to właśnie destabilizują świat islamu aby na jego gruzach zbudować Wielki Izrael od Nilu aż po Eufrat. Po za tym Wielki Izrael im nie wystarczy, oni chcą całego globu. Dlatego ja sprzeciwiam się zarówno syjonizmowi jak i żydowskiemu internacjonalizmowi, bo to dwie strony tego samego medalu, syjonizm służy jako narzędzie do budowy państwa Izrael na bliskim wschodzie a internacjonalizm do budowy państwa globalnego.

   Polubione przez 1 osoba

  • Mylisz się, syjonizm przedwojenny dzielił się na dwa nurty: nurt pragnący państwa w Palestynie i nurt budujący „Jerozolimę w każdym kraju”. Dużo pisze o tym np. dr. Szcześniak w książce „Judeopolonia”. Odniesienie słowa „syjoniści” do żydowskich lobby politycznych, które są protektorami różnych państw, jest więc stuprocentowo właściwe. Przedłużeniem tej sytuacji dzisiaj jest to, że zdecydowana większość Żydów nie mieszka i nie chce mieszkać w Izraelu, choć zachowują niespotykaną solidarność rasową. Pozornie asymilują się w różnych krajach, a naprawdę tworzą grupy interesów skrajnie sprzeczne z
   miejscową racją stanu. Niemal zawsze żydowskie lobby polityczne działają na rzecz kolonizacji gospodarczej, globalizacji i rozbijania wartości narodowych, lub też tworzą fałszywe ruchy patriotyczne, wodzące naiwnych innymi drogami do tego samego celu.

   Polubione przez 1 osoba

   • Od siebie dorzucę jeszcze – syjonizm to nic innego jak żydowski nacjonalizm. Radykalny syjonizm to szowinizm. I tutaj zaczynają się „schody”. Propaganda żydowska we wszystkich krajach zachodu podbitych przez żydo-banksterów potępia lokalny nacjonalizm jako ksenofobiczne zboczenie i źródło nienawiści wobec obcych. Ta sama żydowska propaganda nie potępia nacjonalizmu, a nawet szowinizmu widocznego gołym okiem w postępowaniu władz Izraela wobec Palestyńczyków. A jako że Palestyńczycy są semitami (w przeciwieństwie do większości współczesnych Żydów mających niesemickie, głównie chazarskie korzenie) postępowanie władz Izraela wobec Palestyńczyków jest… antysemityzmem. i to zbrodniczym, z mordowaniem ludności cywilnej włącznie.
    Dalej…
    Globalista żydowski Soros w kilkudziesięciu krajch świata utworzył lub wspiera i finansuje przeróżne fundacje, w których nazwie często wystąpuje słowo „otwarta”/”otwarte”. I tak w Polsce jest fundacja Otwarta Rzeczpospolita finansowana przez Sorosa i inne instytucje żydowskie. Określa się ona jako stowarzyszenie przeciwko antysemityzmowi i ksenofobii. Dlaczego nie potępia ona szowinizmu, antysemityzmu i ksenofobii w Izraelu a doszukuje się ich u Polaków? Tu przypomnę, że rząd Izraela wprowadził pod koniec 2014 roku ustawę, w myśl której Izrael jest państwem żydowskim. Ustawa ta pogłębi podziały pomiędzy ludnością żydowską i arabską. Ta ostatnia i tak jest traktowana jak ludność II kategorii. Tyle, że teraz będzie to zgodne z ustawą.

    No i właśnie – jak to jest – przez przeróżne żydowskie fundacje i różne finansowane przez banksterów i władze Izraela organizacje wszędzie na świecie nacjonalizm jest piętnowany i krytykowany. Tylko nie w Izraelu! Tam nacjonalizm żydowski jest dobry i patriotyczny! Tam Soros nie założył fundacji Otwarty Izrael. Otwarty na Arabów, Palestyńczyków, muzułmanów, krystowierców. Co do krystowierców – nawet „rasowym”/etnicznym Żydom – wyznawcom krystowierstwa odmawia się w Izraelu uznania ich za Żydów. Jest to i szowinizm judaistyczny i po prostu religijny „rasizm”. I jakoś nikt nie krytykuje skrajnej nietolerancji religijnej w Izraelu. A za jego granicami wszędzie węszy się nietolerancję religijną, zwłaszcza w odniesieniu do wyznawców judaizmu.
    Gwoli uczciwości należy przyznać, że w Izraelu i poza nim istnieją oddolne społeczne organizacje żydowskie potępiające władze Izraela i broniące praw Palestyńczyków. Skupiają one wielu członków. Niestety ich możliwości finansowe oraz wpływy polityczne i medialne są bardziej niż skromne. Ale o tych normalnych Żydach zapominać nie można. Sam utrzymuję kontakt z istniejącą w USraelu organizacją Jewish Voice for Peace.

    „Żydzi mają realną władzę w Departamencie Stanu. Ale Żydzi, głównie zasymilowani”

    Gdyby byli zasymilowani, dbaliby przede wszystkim o dobro mieszkańców USraela, służyliby racji stanu USraela. Tymczasem służą oni w pierwszej linii interesom Izraela i żydo-globalistów.

    Polubienie

 3. Naród Polski jest na fałszywych barykadach od 1047 roku. Klęska Masława to upadek wolnego świata. Ci, którzy wówczas zwyciężyli a to jeden z dzisiejszych ich przedstawicieli w Naszym społeczeństwie https://youtu.be/B7JGUV3qYRM dzierżą palmę kłamstwa,podżegania,intryg i nienawiści ! Ten rzymsko katolicki z woli swojego nadjordańskiego Boga nie wybrany na Prezyttenta Najjaśniejszej Polin Polak uświadamia następne pokolenie solidarnościuchów jaki wielki postęp cywilizacyjny przyniósł Polakom kościół rzymsko-katolicki w chwili chrztu mieszka I. Jak dobrze się żyło chłopom, którym to Panowie Szlachta !!! zakazała nosić złote łańcuchy opowiada reżyser niezależny Braun ! nie wierzycie to posłuchajcie tam jest również bajka nienawiści o Was Słowianach Rodzimowiercach Polakach z dziada pradziada niewolnika.

  Polubienie

  • Pimpuś – fałszywą żydokatolicką barykadę ustawił już Chrobry. To on nakazał wybijać zęby chłopom za łamanie żydokatolickich przymusowych postów I to za jego panowania (1022) miał miejsce pierwszy większy antykościelny bunt naszych przodków. Barykadę tę rozwalono w czasach Bolesława Zapomnianego likwidując katolicyzm na piastowskiej ziemi. Bandyci ustawili ją ponownie po śmierci Bolesława Zapomnianego narzucając ponownie naszym ziemiom rzymską szubienicę rękami papiestwa, cesarstwa, Czechów, Rusinów i zdrajcy Kazimierza nazwanego „odnowicielem”.
   Masz rację – na naszych ziemiach upadek wolnego świata nastąpił w 1047 po śmierci bohatera Słowiańszczyzny Masława. Ale na Połabiu wolny słowiański świat jeszcze istniał. Wieleci pod Przecławą doszczętnie roznieśli katolickie wojska cesarskie w roku 1056. Niklota zamordowano dopiero w 1160 roku. Wcześniej obronił on jego księstwo przed bandycką krucjatą połabską. A Arkona padła dopiero w 1168 roku. I to był upadek wolnego pogańskiego świata na ziemiach Słowian zachodnich. Pogaństwo trwało jeszcze przez długie wieki, tyle że zepchnięte zostało do podziemia i drugiego obiegu.

   Włączyłem ten filmik. Wytrzymałem tylko kilka minut. Zamieściłem pod nim komentrz:

   Andrzej Szubert 14 minut temu

   Słuchałem Brauna parę minut i wyłączyłem go. Nie trawię takiego bełkotu. Katolik Braun pieprzy jak pobity. Chrobry i jemu podobni byli lokajami żydogennego kosmopolitycznego Watykanu. Z jego „łaski” rządzili ich „prowincją kościelną”. To jaka to była „wolność”? Byli niewolnikami rzymskiej szubienicy. Przybili do niej siebie, ich państwo i zniewolili nią wolnych Słowian zmuszając ich do uprawiania nadjordańskich guseł. Fanatyczni katolicy wymazali z pocztu władców Bolesława Zapomnianego. Za to że stanął na czele antykościelnego, antykatolickiego i antywatykańskiego buntu.
   Braun zapomina że katolicyzm to żydogenny i kosmopolityczny twór ze stolicą w Watykanie i „ziemią świętą” w Izraelu. Z polskością i patriotyzmem żydo-katolicyzm nie ma nic wspólnego. To kult żydowskich idoli, żydowskich bożków i żydowskiej rasistowskiej zbrodniczej „biblii”.
   Jeśli Braun tak kocha żydo-katolicyzm, dlaczego nie wyniesie się nad Jordan? Tam jest jego „ziemia święta”.

   Polubienie

 4. „…pisdzielcy wytłumaczą wszystko, ostatnio usłyszałem że L.Kaczora do tego czynu zmuszono…”

  Pewnie że tak! Do chanukowych harców w Belwederze w jarmułce też go zmuszono. Widziałem na własne oczy – Schudrich miał kałacha i przyłożył go Kalksteinowi do łba. Do zalegalizowania B’nai B’rith też go zmusili – też kałachem. A biedny Kalkstein miał pietra i dlatego to wszystko robił.
  Tak go zastraszyli, że „kilkanaście razy odwiedzał Izrael, podarował plac w Warszawie pod budowę Muzeum Historii Polskich Żydów oraz przywrócił obywatelstwo polskie 15 tysiącom Żydów, których usunął z kraju reżim komunistyczny w 1968 roku.”
  https://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/20/naczelny-rabin-polski-michael-schudrich-o-lechu-kaczynskim/

  „Powiedział również, że nie można zrozumieć historii Polski nie znając roli Żydów w ciągu prawie 1000 lat historii.”tu się zgadzam w całej rozciągłości, nie można zrozumieć historii Polski nie znając prawdziwej i szkodliwej roli żydów w tysiącletniej historii Polski, dodałbym również że nie tylko roli żydów ale także ich młodszych braci w wierze – żydo-katolików.
  przemex

  Polubienie

 5. http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/kukiz-w-sejmie-nie-podpisywalem-kontraktu-na-prace-w-cyrku-blagam-wezmy-sie-za-prace-merytoryczna-video

  Kukiz w Sejmie: „nie podpisywałem kontraktu na pracę w cyrku, błagam weźmy się za pracę merytoryczną” [VIDEO]

  Dodane przez Lipinski Opublikowano: Środa, 16 grudnia 2015 o godz. 10:10:21

  Podczas posiedzenia Sejmu Paweł Kukiz zaapelował dziś do parlamentarzystów, by zamiast partyjnymi wojenkami zająć się pracą merytoryczną i uchwaleniem budżetu.

  „Nie podpisywałem kontraktu na pracę w cyrku, błagam weźmy się za pracę merytoryczną, uchwalmy w końcu ten budżet, zajmijmy się pracą, a chcecie się ciąć to róbcie to, niech partie to robią poza sejmem. My jesteśmy w pracy, a nie na prywatce” – powiedział Kukiz.

  Polubienie

  • My tu gadu gadu a tam okupant lody kręci !! Czy ten młodzieniec od nocnych zabaw mówi o takiej pracy ??? http://nikander.neon24.pl/post/127974,pierwszy-deal-pis-u-z-banksterami . Tak mu śpieszno sprzedawać matkę swoją, która go wykarmiła a może nie umie liczyć ?? Radziłbym Kukizowi mniej wódy pić i pyłu anielskiego wdychać bo w tej instytucji trzeba umysłowo nadążać za przekrętami. Kukiz myśli ,że jest w fabryce ? Pokaż mi fabrykę w Polsce, w której serwuje się wódę na stołówce i po pijaku pracuje ?!! Niszczy środki pracy będące własnością pracodawcy i w nagrodę jeszcze otrzymuje premię. Jeszcze dobrze PiSiory dup nie ułożyli w fotelach knesejmowych a już zrobili przekręt ze swoimi starszymi braćmi w wierze i CICHO SZA !!!żadne mejstrimowe ścierwa nie wspomniały o tym przekręcie !

   Jest rzeczą oczywistą że awantury takie jak o TK są przykrywką dla różnych podejrzanych działań rządu, przepychania niewygodnych a szkodliwych dla społeczeństwa ustaw, praw, podatków, decyzji, o których podjęciu dowiadujemy się długo po fakcie. Tematami zastępczymi odwracają uwagę narodu, naród myśli że polityka to to co widzą w telewizji, słyszą w radiu, czytają w gazetach typu „Super Expres” czy „Fakt”, nie przypuszczając że prawdziwe decyzje podejmowane są głęboko za kulisami, przez osoby o których pojęcia nie mają…

   przemex

   Polubienie

 6. Sława wam przyjaciele!

  Od lat nie oglądam telewizji, ze względu na jej poziom. I nie znam bieżących afer. Jaki wpływ ma poddany na swojego władcę? Od jak dawna Polska nie ma niepodległości – co najmniej od 300. A Naród ciągle istnieje. To, że jest ciężko nie oznacza, że jest beznadziejnie. Jak nie mogę wytrzymać to powtarzam sobie, że za okupacji było 100x gorzej. Pamiętam jak w 1981r. nie było nic do jedzenia w domu i nic w sklepie i cała rodzina przeżyła.

  Ile rzeczy można teraz robić w naszym kraju nad Wisłą?

  – Można prowadzić działalność gospodarczą, jeśli masz odpowiednią ilość znajomych i układy to żyjesz jak pączek w maśle. Nie musisz być mega cwaniakiem bo wielu ludzi takich nie lubi.
  Zacieśniasz więzy społeczne i wyciągasz z korporacji bogactwo dla siebie i Narodu. Ja zaczynałem od zera. Rodzice zapomnieli mi dać coś materialnego. I kolegów do interesów sam znalazłem.

  – Jeśli obowiązującymi zasadami z złodziejskim kapitalizmie jest kłamstwo, oszustwo i złodziejstwo – to w stosunku do korporacji, którymi też są polskie władze okupacyjne, armia i kk należy stosować ich wartości. Nie stosuję tego względem zwykłych ludzi. Tym się różnię od medialnych idoli.

  – Można czytać sobie co się chce, rozwijać umiejętności znachorskie i szamańskie, przyrody jeszcze jest u nas dużo. Jednak w ścisłym kręgu zaufanych ludzi, bo są jakieś kary za leczenie bez dyplomu.

  – wW1993r. Opuszczający nasze ziemie Bracia Rosjanie chcieli nam tanio sprzedawać kałachy AK-47 abyśmy mieli się czym bronić przed zgniłym zachodem. Każdy kto miał trochę grosza mógł go kupić. Mnie nie było stać. Ale gdybym go miał to i tak przez te lata nie miał bym go gdzie użyć.Można mieć broni ile się chce. Można ją zrobić, przepisy są ogólnie dostępne na wortalu VMC, tylko dla odważnych. Wiele osób o tym wie ale nie ma u nas szalonych piromanów. Buzia w kubeł i można być uzbrojonym po zęby – ale ludzie sami tego nie chcą.

  – Możesz mieć swoją ziemię i uprawiać na niej swoje drzewa, warzywa i zioła. Nie jesteś skazany na śmieci z hipermarketu.

  – Nie musisz szczepić dzieci. Lewe zaświadczenie o uczuleniu na składnik szczepionki jest dobrym „pupochronem”.

  – Nie musisz przestrzegać większości przepisów, trzeba tylko nie dać się złapać. Tak robią firmy, nie testują wszystkiego ale w razie kontroli są w stanie zrobić na czas dokumentację.

  – Trzeba popierać szarą sferę, usługi dobro sąsiedzkie. Dzięki temu jeszcze istniejemy. Podstawa naszej gospodarki – nie do wyplenienia. Pamiętam jak pracowałem na budowie, robotnicy byli zgrani. Jeśli kierownik chciał ruszyć jednego to zadzierał ze wszystkimi. Da się!

  – Z Polską graniczą dwa niepodległe państwa. Rosja i Białoruś, to jest nasza nadzieja. W 1989r ZSRR był drugą gospodarką (ok. 235 mln ludzi) w świecie a Polska ok. 12 (względem produkcji). Teraz Rosja sama to ok. 100 milionów ludzi jest 7 gospodarką. Razem z Białorusią i Kazachstanem jest 5 gospodarką. Jeśli tylko Rosja urośnie w siłę to się o nas upomni. A my mamy dotrwać do tego momentu. Cali i zdrowi. Tą postawę zaczerpnąłem od Opolczyka.

  Co się nie udało naszym wrogom? To aż miło zaznaczyć.

  Po pokazach Armii Czerwonej – AIR SHOW w Syrii – wzrosło poparcie Narodu Polskiego dla Putina.
  Niebywałe. Jakikolwiek antyrosyjski artykuł w mendiach typu WP czy ONET jest natychmiast krytykowany przez samych czytelników. Tak na oko 80 – 90 % postów jest za Rosją.

  Druga sprawa to Ukraina. Słowotwórstwo aby przekręcić tą nazwę jest u nas niebywałe. Nasze marionetki popierają bandero-śmieciarzy a cały naród jest przeciwny. Odcina się od UPAiny. Znów im nie wyszło dzielenie. Jak mi przykro 🙂

  Powodzenia i głowy do góry. Nasi wrogowie chcą nam zabrać wszystko ale to im nie wyjdzie. Jeśli
  sobie powiemy, że tym kim jesteśmy zależy tylko od nas to jest to dobry punkt wyjścia.
  Nie denerwujcie się, szkoda zdrowia za naszą sprawę mają cierpieć i ginąć wrogowie a nie my. Nie
  dajmy sobie odebrać radości. Cała reszta jest niewiele warta.

  Polubienie

  • Polsce pomoże powtórka z okresu I wojny światowej, tzn. taki szczęśliwy zbieg okoliczności, jak w 1914 roku gdzie mocarstwa zaborcze chwyciły się za łby(z podpuszczenia banksterów) po czym w wyniku wyniszczającej wojny i „rewolucji” upadły i Polska odzyskała niepodległość, chociaż Polacy nawzajem sobie w tym przeszkadzali a mocarstwa zachodnie(w tym Niemcy), banksterzy, miejscowe żydostwo, itp. aktywnie sabotowali powstanie Państwa Polskiego. I gdyby nie zamach majowy to losy Polski prawdopodobnie potoczyły by się zupełnie inaczej.
   Polakom potrzebny jest nowy rok 1918 oraz oddolna samoorganizacja, informowanie, praca u podstaw, ewentualnie pomoc zewnętrzna ze strony takich krajów jak Rosja czy Białoruś, inaczej nie widzę tego pozytywnie.
   Inną rzeczą jest że za okupacji Polacy przynajmniej widzieli wroga na własne oczy, widzieli gdzie on jest, wróg rozstrzeliwał, zamykał w obozach, prześladował, był łatwo dostrzegalny, dziś nie jest tak łatwo społeczeństwu go dostrzec, bo czujność ludzi została uśpiona na różne sposoby…

   Polubienie

 7. https://skribh.wordpress.com/2015/12/17/233-i-znow-duda-nie-prezydent-czyli-o-180-stopni-obroc-sobie-jedna-literke-01/

  Nie piszę tego tekstu ze łzami w oczach, ale mimo że przewidywałem jak będzie, to i tak jest mi bardzo przykro. Oto lista powodów, dla których jest jak jest i będzie jak będzie. Może kogoś to zdenerwuje, czy coś, ale tak jak wszyscy inni na tym stanowisku przed tym panem, tak i on zostanie oceniony przez historię, odpowiednio do swoich „zasług” dla społeczeństwa i państwa Polskiego. Zaczęło się nie najgorzej od odmowy spotkania z Poroszenką, ale nie minęła dłuższa chwila i potem to już poleciało z górki: podpisanie ustawy o obowiązkowych szczepieniach, chanuka, a teraz to łaszenie się do banderowskiej ręki i udzielanie jej 4 miliardowej „pożyczki”, właśnie kiedy banderowska upadlina została ogłoszona bankrutem przez MFW! Normalnie genialny plan! Dud*a to taki trochę wyższy Kaczyński vel Kalkstein BIS wypisz wymaluj, choć wszyscy inni jego poprzednicy w sumie też byli do siebie podobni. Coś widzę, że wszyscy oni, ci tzw. demokratyczni prezydenci (Jaruzelskiego pomijam), to chodzą w kółko w jednych i tych samych koszernych butach…

  Ech, gdzie Ty jesteś Nasz Panie Polski Prezydencie, jak Prezydent Czech Milosz Zeman? Za jakie „zasługi”, jesteśmy jako naród tak „wynagradzani i ubogacani”? I za co to „błogosławieństwo”? Głupio się pytam. Gdybym pił, to bym się teraz wódki dużo napił, bo widzę ciemność, a właściwie Jedną Wielką Ściemę, a może Jedną Wielką Zamianę, albo raczej Jedną Małą Podmiankę!!! 😦

  Będą z tego dwa kolejne artykuły, bo dowodów tego „ubogacania” jest nie mało… W drugiej części „ubogacanie ekonomiczne” czyli dawania Dud*y ciąg dalszy…
  (…)

  Polubienie

  • „Gdyby chrześcijaństwa w Polsce nie było nie było by hazarów talmudycznych ” WBIJCIE !! sobie to do głów jak imię własnej matki. Wzrost znaczenia żydów jest w Polsce adekwatny do wzrostu populacji chrześcijan rzymsko-katolickich. Polska nigdy nie była tak skatoliczona jak po II wojnie światowej. Komuniści ( żydzi Stalina ) wbrew pozorom bardzo dbali by społeczeństwo Polskie zaraz po wojnie się katoliczyło. Było to o tyle im na rękę, że w tym samym czasie wprowadzali do seminariów swoich studentów z myślą o przejmowaniu wysokich stanowisk kościelnych. No i teraz mamy 95% biskupów w Polsce pochodzenia żydowskiego i 95% katolików Polaczków o rozumku głupiego Jasia !!! Trzeba powiedzieć otwarcie tak źle jak dzisiaj to nie było w Polsce nigdy a to właśnie za sprawą RELIGI rzymsko-katolickiej , której to stery są przejęte przez okupanta !! Jeżeli głupi Jasiu się zburzy i zacznie krzyczeć i popierdywać, że rząt knesejm to złodzieje , bandyci, to głupiemu Jasiowi Pan biskup (żyd z pochodzenia z pradziada pradziada ale Polak bo matka boska to Polka) szybko wytłumaczy, że jest w błędzie ,że to nie porozumienie i głupi Jasiu szybko się uspokaja no bo przecież namiestnik Boga na ziemi mówi , że głupi Jasio jest w błędzie, Chcecie dowodu to jeszcze raz wrzucę ten sam link do bredzenia Brauna https://youtu.be/B7JGUV3qYRM . Nikt !!!! na sali nie wstał i nie zaoponował w stosunku do wypowiedzi tego agenta. Agent pierdolił bzdury i PLUŁ IM W TWARZ bo 85% z nich ma pochodzenie chłopskie a głupie Jasie się cieszyły i co jest najgorsze BYŁY DUMNE !!!!! ,że są w tak wspaniałym towarzystwie INTELEKTUALISTÓW POLAKÓW PATRIOTÓW i uważam ,że to jest Nasza największa tragedia, która niestety skończy się katastrofą dla całego Narodu. Polityka -hazarzy , biznes -hazarzy, religia- hazarzy, nauka -hazarzy no i co zrobić razem z tym głupim Jasiem by to zmienić. Można zmienić głupiego Jasia na jakiegoś Abduka ,Icka czy Salcie.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.