DWN: Polska odwraca się od Europy w stronę Waszyngtonu – czyli proamerykański i syjonistyczny PiS realizuje antysłowiańską, antypolską i antyrosyjską koncepcję Międzymorza.

Prezydent Polski Andrzej Duda

Nowy polski rząd(taki on polski jak ja chiński – przemex) dąży do osłabienia wpływów Brukseli, Niemiec i Rosji na rzecz Stanów Zjednoczonych i NATO.

Komisja Europejska była zszokowana reformami polskiego rządu, m.in. ustawą medialną i ustawą o Trybunale Konstytucyjnym. Wzmocnienie kontroli państwa nad mediami jest sprzeczne z niektórymi unijnymi przepisami. Ustawa medialna, zaproponowana przez rządzącą partię Prawo i Sprawiedliwość, likwiduje konkursy na członków zarządu i rad nadzorczych  Telewizji Polskiej oraz Polskiego Radia. Teraz będzie ich mianował minister skarbu. Nowelizację ustawy o Trybunale Konstytucyjnym podpisał prezydent Polski pod koniec grudnia 2015 roku mimo masowych protestów. Zdaniem unijnych urzędników nowelizacja podważa demokratyczne procedury postępowania sądowego. – Niedawno wybrane władze w Warszawie dążą do ograniczenia wpływów Brukseli na rzecz Stanów Zjednoczonych i NATO – pisze DWN – tu chodzi głównie o rosnącą współpracę gospodarczą(monopol Gazpromu na dostawy gazu między innymi), także polityczną i wojskową(kontrakt na Mistrale na przykład), niektórych państw UE, w szczególności Niemiec i Francji, z Rosją, a która to współpraca jest nie na rękę USA w Europie, bowiem jest ona zagrożeniem dla interesów finansjery stojącej za USA oraz dominacji samej USA w Europie. Polska oraz Ukraina, państwa bałtyckie, Rumunia i Bułgaria a także Turcja, mają spełniać rolę „kordonu sanitarnego” uniemożliwiającego takową współpracę, o czym mieliśmy się okazję nie raz przekonać kiedy budowano Gazociąg Północny, omawiano budowę Gazociągu Południowego czy ostatnio przy okazji budowy drugiej nitki Nord Stream. Oczywiście Polska i inne kraje Europy Środkowej w wyniku takiej terrorystycznej polityki prowadzonej przez miejscowe elity na zlecenie USA i globalnej finansjery ponoszą ogromne straty gospodarcze, na czym cierpią społeczeństwa tych krajów, powoduje ich izolację na arenie międzynarodowej a także jak się ostatnio mieliśmy okazję przekonać na przykładzie Ukrainy, stawia te kraje przed groźbą wojny w wyniku której mogą zostać zamienione w pobojowisko poatomowe. W budowie „międzymorza” chodzi także o tworzenie szeregu państw, gdzie rozlokowane będą bazy wojskowe USA/NATO, w których rozmieszczone mają być między innymi elementy „tarczy antyrakietowej” oraz siły „szybkiego reagowania” zdolne do ataku w każdej chwili, bo tu, nie łudźmy się, bynajmniej nie chodzi o „obronę” przed „imperializmem rosyjskim” a bezpośredni atak na Rosję, także jądrowy, próby rozmieszczenia dodatkowych głowic jądrowych w Niemczech czy „marzenia” „polskich jastrzębi” o broni atomowej w na terenie Polski są tego przykładem – przemex.
Jako argument, że Polska stara się zyskać sobie przychylność Stanów Zjednoczonych,  autor przytacza wypowiedź prezydenta Andrzeja Dudy, który w wywiadzie dla „Financial Times” prosi o przekształcenie Polski i innych krajów Europy Wschodniej w „prawdziwą flankę NATO” – i dlatego PiS dostał większość w sejmie, by móc bez przeszkód przepychać „kontrowersyjne zmiany”, które uczynią z Polski przedmurze bankstersko-amerykańsko-natowskiego, destabilizującego imperializmu – przemex.

Jak pisze DWN, władze w Warszawie dokładają starań, by przeszkodzić zbliżeniu Niemiec i Rosji. – Interesy polskiej partii PiS służą przemysłowi obronnemu Stanów Zjednoczonych i NATOa kto jest właścicielem „amerykańskiego” przemysłu obronnego i rzeczywistym twórcą NATO oraz beneficjentem korzyści z istnienia i działalności tegoż agresywnego i ofensywnego tworu? – przemex. Polska kieruje się starą ideą, tj. koncepcją „Międzymorza” wysuniętą przez Józefa Piłsudzkiego przed I wojną światową, która powstała w celu zapobiegnięcia sojuszowi Rosja-Niemcy – koncepcja, która powstała w środowiskach żydowskich, a która doprowadziła Polskę do katastrofy politycznej i militarnej we wrześniu 1939 roku – przemex.

Natomiast spory między Polską a Unią Europejską na negocjacjach w sprawie kryzysu migracyjnego przypominają próby Warszawy „uwolnienia się od Brukseli” – Polska od Brukseli się nie uwolni, nie po to L.Kaczyński podpisał Traktat Lizboński, likwidujący resztki Polskiej niezależności na rzecz UE, żeby teraz od niej się uniezależniać. Co najwyżej pisowscy eliciarze będą zgrywać „eurosceptyków” aby przypodobać się antyunijnej części elektoratu, od czasu do czasu pokrzykując awanturniczo w stronę Brukseli i przepychając „kontrowersyjne ustawy”, „wnerwiające” nie mających nic do gadania, urzędasów z Brukseli ale podstawy kolonialnej zależności Polski od UE nie zostaną przez PiS usunięte choćby nie wiem co, prędzej psychopaci, Kaczyński i Macierewicz zaszkodzą Polsce i doprowadzą ją na skraj katastrofy podobnej do tej z września 1939 roku, niż PiS zaszkodzi w wpływom UE w Polsce – przemex.

Ostatecznie z punktu widzenia przeciętnego obywatela Polski nie ma znaczenia czy Polska będzie bardziej podporządkowana, Brukseli, Berlinowi czy Waszyngtonowi, bowiem te ośrodki władzy są w rękach globalnej żydowskiej finansjery i są wykorzystywane przez nią w zależności od aktualnego interesu, raz większą rolę odgrywa UE, raz USA czy NATO ale w ostateczności nie ma większej różnicy od kogo Polska będzie bardziej zależna.
przemex
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

17 odpowiedzi na „DWN: Polska odwraca się od Europy w stronę Waszyngtonu – czyli proamerykański i syjonistyczny PiS realizuje antysłowiańską, antypolską i antyrosyjską koncepcję Międzymorza.

 1. Pingback: DWN: Polska odwraca się od Europy w stronę Waszyngtonu – czyli proamerykański i syjonistyczny PiS realizuje antysłowiańską, antypolską i antyrosyjską koncepcję Międzymorza. | Pekok Antylichwiarz

 2. opolczykpl pisze:

  „Polska kieruje się starą ideą, tj. koncepcją „Międzymorza…”

  Nie „Polska” a agenturalny żydo-PiS.

  „wysuniętą przez Józefa Piłsudzkiego przed I wojną światową(…)
  – koncepcja, która powstała w środowiskach żydowskich”

  DOKŁADNIE!!!

  „W sierpniu 1914 r. Max Bodenheimer zgłosił władzom niemieckim koncepcję utworzenia państwa, obejmującego swym zasięgiem przeważające obszary Polski przedrozbiorowej. Leżąca między Bałtykiem a Morzem Czarnym Federacja miała stanowić kordon sanitarny między Niemcami a Rosją. Choć teoretycznie wszystkie grupy etniczne Federacji miały mieć zapewnioną autonomię, Bodenheimer dodał, iż Polacy (8 milionów) mieli być „zrównoważeni” przez inne narody – Ukraińców (4 miliony), Białorusinów (4 miliony) oraz Litwinów, Łotyszów i Estończyków (3,5 miliona). Żydzi (6 milionów) oraz Niemcy (1,8 miliona) mieli mieć głos rozstrzygający” („przechylać szale wagi”)
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Federacja_Wschodnioeuropejska

  A już całkiem na marginesie – ten Dóda Obłuda to obmierzły wazeliniarz – dopiero co Waszyngton skrytykował żydo- PiS (poprzedni wpis przemexa) a tu Dóda bez mydła wciska się USraelitom do odbytnicy. Nawet sraczka Waszyngtonu nie powstrzyma tego wpychania się pisdzielców w usraelski odbyt. I to nazywane jest przez żydo-PiS i rebe Rydzyka patriotyzmem i polskością.

  Polubienie

 3. skribha pisze:

  UWAGA!!! PIS ZDRADZA POLAKÓW!!! PODAJ DALEJ!!!

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/polska-przyjmie-imigrantow-szef-mswia-odpowiedzial-na-interpelacje-posla-kukiz15-

  Polska przyjmie imigrantów. Szef MSWiA odpowiedział na interpelację posła Kukiz’15
  Dodane przez Lipinski
  Opublikowano: Niedziela, 10 stycznia 2016 o godz. 19:07:33

  Poseł klubu Kukiz’15 i prezes partii Ruch Narodowy, Robert Winnicki, zwrócił się 15 grudnia do ministra spraw wewnętrznych i administracji z interpelacją. Parlamentarzysta pytał szefa resortu o stanowisko Rady Ministrów w kwestii przyjęcia przez Polskę imigrantów z krajów islamskich. W odpowiedzi z ministerstwa Winnicki dowiedział się, że mimo zastrzeżeń rząd PiS musi utrzymać w mocy decyzję rządu Ewy Kopacz. Mamy przyjąć osoby, które można zintegrować ze społeczeństwem, tj. chrześcijan.

  Na wstępie pisma z ministerstwa, jakie otrzymał poseł Robert Winnicki czytamy, że rząd RP ma zastrzeżenia co do przyjętego za zgodą poprzedniej ekipy unijnego planu relokacji „uchodźców”.

  „Rząd RP jest świadomy dotychczasowych zobowiązań podjętych na forum UE, pomimo zasadniczych zastrzeżeń co do stosowania automatyzmu zarówno w odniesieniu do relokacji uchodźców, jaki i do przesiedleń” – czytamy na początku tekstu odpowiedzi na interpelację. Mimo tego obecna ekipa rządząca sprowadzi do Polski imigrantów.

  „Rząd RP, mając na uwadze skutki prawne, społeczne i organizacyjne, dokonał analizy możliwości zmiany stanu prawnego w zakresie realizacji przyjętych przez Polskę zobowiązań. Z przedmiotowej analizy wynika, że brak jest możliwości prawnych odstąpienia od przyjętych zobowiązań. Z uwagi na powyższe, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji podejmuje wstępne przygotowania do ewentualnego uczestnictwa w programach przesiedleń i realokacji w latach 2016-2017” – informuje pismo z MSWiA.

  „ (…) istnieje możliwość odmowy relokacji wnioskodawcy, w przypadku wystąpienia uzasadnionych powodów wskazujących, że dana osoba może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego lub porządku publicznego” – zapewnia w dokumencie przedstawiciel resortu spraw wewnętrznych jednocześnie informując, że Rzeczpospolita przyjmie osoby możliwe do zintegrowania. Kluczem będzie tutaj m.in. wyznanie.

  „Kwestia możliwości integracyjnych sprowadzanych do Polski uchodźców stanowi jedną z przesłanek działań władz polskich, gdyż wyznacza kierunek oferowania pomocy do osób możliwie jak najbardziej zbieżnych kulturowo, na przykład pod względem wyznaniowym” – czytamy w odpowiedzi na interpelację posła Roberta Winnickiego.

  pch24.pl

  UPAdlina:10.01.2016 20:09
  dzięki Bogu kopacz nie obiecała brukseli przeprowadzenia masowej depopulacji Polski, bo PISiory pewnie też nie mogli by już zmienić podjętej decyzji!! Cholera………. a może jednak obiecała……??

  Patriota:10.01.2016 20:29
  Typowa pisiorkowska retoryka: zasłaniają się błędnymi decyzjami popaprańców. Państwa Grupy Wyszehradzkiej mogły stanowczo zaprotestować i w imię interesu narodowego nie przyjmą żadnego śniadego Casa Novy. Czy strona polska nie mogła podać jako kontrargumentu faktu przybycia ponad mln. upaińców. Niemcy zrobią wszystko, by u nich nie osiedli.

  Polubienie

 4. przemex pisze:

  https://ruchnarodowy.net/jest-odpowiedz-msw-na-interpelacje-roberta-winnickiego-ws-imigrantow/
  Ciekawie to sformułowane, z pobieżnej lektury tekstu wynika że PiS zwali odpowiedzialność za przyjęcie imigrantów na rząd PO, powiedzą że Kopacz podjęła decyzję a pisdzielcy rozłożą ręce bezradnie ja zwykle udając świętych, twierdząc że nie mogą z tym nic zrobić bo to wina PO.

  Polubienie

 5. Pingback: Odwróćmy się od żydoZachodu zanim wpędzi nas w wojnę! | hubalblog

 6. Pingback: Józef Piłsudski vel Selman żyd litewski, agent austriacko-pruski, zdrajca Polski | hubalblog

 7. Pingback: Antypolska, antyrosyjska i antysłowiańskia koncepcja Międzymorza! | hubalblog

 8. Pingback: Lech i Jarosław Kalkstein vel Kaczyński i syjonistyczna partia PIS | hubalblog

 9. Pingback: Józef Piłsudski vel Selman, żyd litewski, agent austriacko-pruski, zdrajca Polski « Dziennik gajowego Maruchy

 10. Pingback: Józef Piłsudski vel Selman żyd litewski, agent austriacko-pruski, zdrajca Polski | 7777777blog

 11. Pingback: Józef Piłsudski vel Selman, żyd litewski, agent austriacko-pruski, zdrajca Polski – example877254

 12. Pingback: Polska ale jaka? | hubalblog

 13. Kiks pisze:

  Pomijajac wszystko inne to niedopuszczenie do zblizenia gebelsow i Rosjan jest Polsce na reke. Odcinanje od wplywu Brukseli tez jest nam na reke bo ta ostatnia wymysla takie idiotyzmy ze glowa boli.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.