Rosjanie o Polakach: „To nasi bracia Słowianie”

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

340857-LargeChoć w rosyjskich mediach pojawiają się informacje wskazujące na antyrosyjskie nastroje w naszym kraju, to wielu Rosjan nie daje im wiary.

View original post 181 słów więcej

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „Rosjanie o Polakach: „To nasi bracia Słowianie”

 1. opolczykpl pisze:

  Ja o Rosjanach – to nasi bracia Słowianie…

  Polubione przez 1 osoba

  • opolczykpl pisze:

   Piękna piosenka – Przemex.
   Ja znalazłem tę.

   Zwracam uwagę na podobieństwo kultury, zwyczajów, obrzędów i ubiorów (łącznie z wiankami i ogniskami) u Rosjan i Polaków. Po tym najlepiej widać nasze wspólne słowiańskie korzenie.

   Polubione przez 1 osoba

   • opolczykpl pisze:

    A tutaj jeszcze jedna piosenka z koncertu Nikołaja Jemielina.

    Aż łza w oku się kręci. Kiedy u nas będzie koncert z publiczością na stojąco śpiewającą – „wnuki Swaroga, słowiańskie dzieci”. W Rosji urzędowo chronione są religie abrahamowe. Ale odrodzenie pogańskiej, słowiańskiej kultury jest tam nie do zatrzymania.

    Polubione przez 1 osoba

 2. przemex pisze:

  Wielu ludzi twierdzi że „cios” chrześcijaństwu zadaje zachód i że go „zwalcza”, z ich punktu widzenia tak to może wyglądać. Natomiast ja twierdzę że ostateczny cios dla żydowskich religii przyjdzie nie od zachodu, który już kombinuje jak przekształcić chrześcijaństwo w inną formę, tzw. „zieloną religię” a właśnie od wschodu, z Rosji, gdzie pomimo pozornej dominacji chrześcijaństwa w postaci prawosławia, mimo wszystko na szerokich, nieprzebytych i dzikich jeszcze w dużej mierze obszarach ostały się stara słowiańska tradycja i kultura. I nie zgadzam się z twierdzeniami gorliwych jahwistów że Putin i Rosja broni chrześcijaństwa, jeżeli już, to broni po prostu wartości ogólnoludzkich, które są uniwersalne i wspólne dla całej ludzkości i nie są czyjąś własnością a na pewno nie chrześcijan, którzy przez wieki w perfidny i podstępny sposób te wartości systematycznie deptali!
  Niech żyje zjednoczona i wolna od wszelkich żydzizmów Słowiańszczyzna! I to jest to do czego powinniśmy dążyć a nie do utrwalania dominacji i potęgi obcych i szkodliwych ideologii przywleczonych na nasze ziemie przez obce mocarstwa i ich kleszą agenturę!

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s