Chrześcijaństwo – żydowski matrix – czyli szopka do kwadratu…

blog polski

.

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

.

Nie wytrzymałem. Gdy widzę panujące odmóżdżenie na kilku kontynentach spowodowane żydowskim matrixem o nazwie chrześcijaństwo, aż mnie trzęsie.

Dzisiaj krystowiercy świętują „objawienie pańskie”  zwane popularnie świętem trzech króli. To, że nie piszę nazw tych świąt dużymi literami spowodowane jest tym, że nie mam zamiaru okazywać szacunku idiotyzmom i żydowskim wymysłom.
Nawet załgana po dziurki w nosie wiki względnie obiektywnie ujawnia fakt, że historyczność owych trzech mędrców/magów/króli jest b. wątpliwa. Czyli po prostu, że są wyssani z palca!

.

Ta wyssana z palca przez oszusta ewangelistę bajka ma za zadanie wykazać, że Joszue był kimś nadzwyczajnym, skoro jego urodzeniu towarzyszyła niezwykłej jasności gwiazda i skoro hołd złożyli mu pogańscy mędrcowie. Przerobiono ich później na króli, aby tym bardziej podnieść rangę żydowskiego „mesjasza”. Już w okresie tzw. „bożego narodzenia” w telawiwzorni (polsko- i niemieckojęzycznej) leciało kilka programów publicystycznych poświęconych tzw. „gwieździe betlejemskiej”.  Z przerażeniem stwierdziłem…

View original post 1 767 słów więcej

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Chrześcijaństwo – żydowski matrix – czyli szopka do kwadratu…

 1. przemex pisze:

  Czasem nie ma sensu tracić nerwów i czasu na rozgryzanie jahwistycznych wymysłów, oni i tak wymyślą sobie co tylko chcą żeby uzasadnić głupoty, w które wierzą, a które do głowy wsadzono im dzieciństwie, często za pomocą strachu i siły. Jeśli nie „gwiazda betlejemska” to powiedzą że to może była kometa, meteor albo dowolne inne gówno, fani kosmitów powiedzą że to może był statek kosmiczny, może jahwe we własnej osobie tam siedział? Jak nie będą w stanie się wytłumaczyć to powiedzą że „bóg” jest „wszechmogący” i może wszystko, nawet dowolnie gwiazdę po niebie przesuwać jak mu pasuje. Albo ostatecznie stwierdzą że nie wolno „boskich tajemnic” rozgryzać bo się „obrazi” i ucinają dyskusję, ciekawy ten „bóg”, obraża się jak małe dziecko o byle gówno. Nie wspomnę o innych głupotach, jak „boże narodzenie”, jakim cudem „bóg” się mógł narodzić? Bóg to to co nas otacza i my sami, materia jest jego fizyczną emanacją, on nie ma początku i nie ma końca, jezus jeżeli się narodził, nie był tu żadnym wyjątkiem, miał tyle samo boskości co i my. Tak samo „zmartwychwstanie”, jak oni chcą zmartwychwstać, pomijając już fakt że to bzdura, po powiedzmy kilku tysiącach lat we własnym ciele? Będą wyglądali co najmniej nieestetycznie… O karzącym, mściwym, kontrolującym, zazdrosnym a jednocześnie rzekomo miłującym „bogu” już nie wspomnę, bo to zawsze mnie odrzucało, budziło odrazę, to są cechy wybitnie ludzkie, dlatego twierdzę że to nie bóg stworzył człowieka a człowiek stworzył sobie boga i nadał mu swoje cechy i wykorzystał do osiągnięcia celów. Dla mnie idea że „bóg” kogokolwiek obserwuje, kontroluje, „zapisuje” jego „grzechy”, sądzi, potępia i wtrąca do piekła na wieczne męki, „nagradza” nudnym niebem albo przetrzymuje w „czyśćcu”, zmuszając żyjących do „pomagania” mu „modlitwą” i „odpustami” jest śmieszna. Bóg, materia, natura, absolut, wszechświat, jak zwał tak zwał, jest ponad to, nie karze, nie osądza, nie potępia, nie kontroluje, po prostu jest i tyle.

  Polubienie

 2. przemex pisze:

  Jest jeszcze jedna ciekawa rzecz, że często szukaniem rzekomej prawdy w jahwistycznych bzdurach zajmują się „poważni” „naukowcy” z tytułami, piszą „poważne” prace i rozprawy „naukowe” na ten temat a często oficjalnie liberalne, laickie, media, kolportują te kosmiczne „naukowe” bzdury.

  Polubienie

 3. andrzej pisze:

  Dodam jeszcze panie Przemysławie, że dostają za to duże pieniądze w przeciwieństwie do osób, które rzeczywiście coś wnoszą do życia!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s