PEGIDA – czyli jak Gwiazda Dawida zapędza „patriotycznych Europejczyków” na fałszywe barykady „wojny z islamizacją”.

Avituv podczas przemarszu zwolenników PEGIDY we Frankfurcie nad Menem 26 stycznia 2015

Podczas ostatniego przemarszu zwolenników ruchu PEGIDA (Europejscy Patrioci Przeciwko Islamizacji Zachodu) we Frankfurcie nad Menem izraelski psycholog – dr Rotem Avituv(agent Mossadu? Bardzo prawdopodobne, według mnie niemal pewne. – przemex) wygłosił zatrważające przemówienie, przesiąknięte retoryką ery nazizmu. Owinięty niemiecką flagą oraz z widoczną w pobliżu powiewającą flagą Izraela, powiedział do wiwatującego tłumu:

„Staniemy ramię w ramię i zajmiemy się kwestią prawdziwych nazistów. Naziści są częścią mentalności islamu. Są wśród tych, którzy chcą sprzedać Niemcy za głosy […] wy jesteście prawdziwym duchem Niemiec, islam chce was przejąć i wydoić. Oni nie są Niemcami, oni was nie kochają. Oni kochają siebie. Od wielu lat patrzę na Niemcy […] nigdy nie wstydziliście się za siebie i nie chodzi nawet o przeszłość, wy i ja jesteśmy jednością, jesteśmy braćmi! Muzułmanie mówią, że jesteśmy islamofobami, tak! Jestem islamofobem, bo fobia to strach, a ja obawiam się morderstwa, obawiam się gwałtu, chcę, by Niemcy byli bezpieczni…Pieprzcie się, my jesteśmy silniejsi, my zwyciężymy!”

Ze strony linkedin dowiadujemy się, że Avituv jest psychologiem behawioralnym na prywatnym uniwersytecie Netanya Academic College w Izraelu i specjalizuje się w terapii behawioralno-poznawczej (CBT), w racjonalno-emotywnej terapii behawioralnej (REBT), w zaburzeniach lękowych, zaburzeniach obsesyjno-kompulsywnych (OCD) oraz w depresji.

Podczas przemarszu przemawiała również członkini PEGIDY, „odważna niemiecka kobieta” – Heidi Mund, o której rok temu zrobiło się głośno w światowych mediach, po tym jak udała się do niemieckiego kościoła, w którym odbywało się spotkanie modlitewne muzułmanów, i krzyknęła z balkonu „Tylko Jezus Chrystus jest panem Niemców. Przerywam to przekleństwo!”(ta wypowiedz również śmierdzi prowokacją, wygląda to na próbę zapędzenia fanatycznych chrześcijan do wojny z islamem, wojna religijna wisi w powietrzu – przemex.) Od tego czasu Mund jest wychwalana w ewangelikalnej stacji nadawczej Christian Broadcast Network, z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, gdzie widzowie są proszeni o modlitwy w jej intencji.

Manifestacja PEGIDY w Dreźnie 12 stycznia 2015

Związek PEGIDA został założony w październiku 2014 przez Lutza Bachmanna i od tego czasu organizuje cotygodniowe demonstracje przeciwko „islamizacji Zachodu”. Bachmann – mający za sobą kryminalną przeszłość w związku z 16 włamaniami, jazdą po pijanemu, handlowaniem kokainą i napaścią – został zmuszony do zrezygnowania z pozycji przywódcy PEGIDY, po tym jak w styczniu b.r. opublikował na swoim koncie Facebook poniższe zdjęcie opatrzone podpisem: “On znowu tu jest”.

Były przywódca PEGIDY – Lutz Bachmann

https://pracownia4.wordpress.com/2015/01/31/izraelski-psycholog-wyglasza-mowe-na-przemarszu-skrajnej-niemieckiej-prawicy-przeciwko-islamizacji/

Uzupełnienie:

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/01/12/pegida-legida/

Co robi izraelski dr – psycholog na manifestacji PEGIDY, z flagą Izraela w tle? Dla mnie nie ulega wątpliwości że chodzi o zapędzenie niczego nieświadomych Niemców na fałszywe barykady „walki z islamizacją”. Jest to próba podzielenia społeczeństwa niemieckiego na tych co mają kochać i tych co mają nienawidzić muzułmanów, czyli dziel i rządź, spolaryzować społeczeństwo na dwie grupy, maksymalnie zradykalizować na przykład po przez akty przemocy, zmyślone przez media, prawdziwe(rzeczywiście popełnione przez imigrantów, ale rozdmuchane) lub zaaranżowane oraz propagandę medialną, pro i anty imigrancką i napuścić na siebie. Myślę że za dużą częścią aktów przemocy, popełnionych rzekomo przez imigrantów, stoją raczej służby i wynajęci przez nich szpece od brudnej roboty. Czysta operacja Tajnych Armii NATO – Gladio, Wujek Sam macza w tym palce, chodzi moim zdaniem o wciągnięcie Niemiec w strefę kontrolowanego chaosu. Kto na tym najbardziej skorzysta wszyscy wiemy. A przy okazji skompromituje się tych Niemców i te organizacje niemieckie, które mają dobre pomysły i postulaty na wyrwanie Niemiec z orbity wpływów osi USA/NATO/Izrael i odwróci się ich uwagę od kolonialnej zależności względem banksterów.

 

przemex

PS. Żeby nie było niejasności, nie jestem ani zwolennikiem imigrantów i przyjmowania ich w nieograniczonej ilości i zapewniania im pomocy socjalnej kosztem miejscowych i tym bardziej ich nie wybielam, bo nikt święty nie jest. Ani zwolennikiem migracji jako takiej, każdy bowiem powinien mieć zapewnione warunki bytowe we własnym kraju, tam gdzie się urodził i wychował, na przyzwoitym poziomie, żeby nie musiał emigrować, a szczególnie tam gdzie go nie chcą, choć tak naprawdę wędrówki ludów zdarzały się często i zdarzać się będą zawsze z różnych powodów, tego nie unikniemy, od czasu do czasu bowiem dopływ „świeżego” materiału genetycznego jest nawet korzystny. Ale też nie jestem przeciwnikiem imigrantów, nie wojuję z nimi i wojować nie mam zamiaru, bo to będzie tylko na rękę banksterom. Uważam że mocarstwa zachodnie powinny przestać się mieszać w sprawy wewnętrzne krajów muzułmańskich, organizować operacje pod fałszywą flagą, rewolucje, wojny domowe, finansować terrorystów i ograbiać je z zasobów, wtedy będzie można odbudować te kraje i większość imigrantów islamskich odesłać z powrotem do ich krajów. A co aktów przemocy popełnionych przez imigrantów, to jaką kto ma pewność że media jakiekolwiek, obojętnie czy „lewackie” czy „prawackie”, mówią prawdę a nie zmyślają? Nie byliśmy przy wielu tych zdarzeniach osobiście a opieranie się na czyichś relacjach nie zawsze jest dobre, nie mówię że tych zajść nie było, ale sprawa jest na tyle podejrzana że sądzę że część z nich mogła być operacją pod fałszywą flagą, obliczoną na podniesienie temperatury, jeszcze inne mogły być zmyślone. I najważniejsze, nie jestem zwolennikiem islamu, dla mnie to religia odżydowska na równi z chrześcijaństwem i nie jest mi do niczego potrzebna, jeżeli już to bronię prawa zwykłych muzułmanów(nie fanatyków i radykałów) do przyzwoitego życia w pokoju i dostatku, we własnym kraju i koniec, obrona islamskiej ideologii mnie nie interesuje!
I jeszcze jedno, wcale nie podobają mi się hasła typu „Europa dla Europejczyków”, niech potomkowie białych kolonistów opuszczą pozostałe kontynenty, wtedy będą mogli sobie tak krzyczeć! Na razie brzmią jak hipokryci, nie dostrzegając tego co ich ojcowie i krewni wcześniej narobili na innych kontynentach niosąc innym „rasom”, „cywilizację”, „oświatę”, „boga”, i tym podobne bzdury do kwadratu!

przemex

68 thoughts on “PEGIDA – czyli jak Gwiazda Dawida zapędza „patriotycznych Europejczyków” na fałszywe barykady „wojny z islamizacją”.

 1. Przemex – nam obu ta zadyma o imigrantów/uchodźców od samego początku cuchnęła zwykłą prowokacją, fałszywą barykadą i odwracaniem uwagi mieszkańców jewrounii od rzeczywistego wroga. To, że żydowski prowokator szczuje durnych Niemców na muzułmanów jest tylko potwierdzeniem tego. Szkoda tylko, że tak mało znalazło się ludzi, którzy na tę prowokację/operację żydo-banksterską nie dali się nabrać.
  Przypomnę co pisałem we wrześniu ub roku:

  „Naszym rzeczywistym wrogiem jest żydo-banksterska swołocz a nie muzułmanie. Oni są ofiarami terroru bandyckiego NATO. Razem z nimi powinniśmy walczyć z naszym wspólnym rzeczywistym wrogiem. Zamiast pchać się na fałszywą barykadę walki z „islamizacją” jewrounii należy milionami wyjść na ulicę i wymusić na marionetkowych żondach jewrounijnych baraków wycofanie wszystkich NATOwskich wojsk z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, zaprzestanie finansowania i zbrojenia ISIS i innych „armii wyzwoleńczych” walczących na obstalunek żydo-banksterów z rządami niechętnymi USraelowi i Izraelowi. Jeśli powróci tam spokój problem imigracji muzułmańskiej umrze śmiercią naturalną.”
  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/09/24/zadyma-mendialno-polityczna-w-zwiazku-z-masowa-imigracja-muzulmanska-na-tereny-jewrounii/

  Ciekawi mnie, czy i ilu ludziom otworzą się oczy…

  Ja się obawiam że to jeszcze my dostaniemy wpierd..l za to że widzimy więcej niż reszta i robimy z tego powodu hałas, towarzycho smacznie śpi i nie chce aby mu przeszkadzano…
  przemex

  Polubienie

 2. Przemex – chcę zwrócić uwagę na jeszcze jedną sprawę – Merkel i władze niemieckiego jewrobaraku uchodziły za najgorętszych zwolenników uciekinierów. Inne żondy z Orbanem i PiSem na czele protestowały przeciwko niemieckiej polityce imigracyjnej. Otóż wygląda na to, że było to wszystko od początku zainscenizowane, aby mieszkańców całej jewrounii rozbić, skłócić i zapędzić na fałszywą barykadę oraz z czasem doprowadzić do wściekłości i nienawiści przeciwko muzułmanom na skalę całego kontynentu. Merkel niby ściągała uchodźców i nakłaniała wszystkie kraje do tego, Węgry i parę innych baraków protestowało (tak było odgórnie ustalone), a ludzie w całej jewrounii kotłowali się na demonstracjach pro i contra nie wiedząc co jest grane. Ale patrz, jak perfidna jest Merkel – tutaj niby jest za uchodźcami, doprowadza do wielkiej kłótni na skalę kontynentu, broni uciekinierów, a na koniec w Kolonii władze niemieckie urządzają perfidną inscenizację. Dzisiaj nawet Bundestag zajmuje się owymi domniemanymi „atakami seksualnymi” w Kolonii i innych miastach niemieckich.
  Niezorientowanym wyjaśniam – o owych domniemanych „atakach seksualnych” wspomniałem na stronie WPS:

  „Poniższa sprawa ma powiązania z Pegidą – obecnie b. głośna jest w Niemczech afera z domniemanymi atakami, także seksualnymi, uciekinierów/imigrantów na Niemki w sylwestrową noc. Największe takie „ataki” miały rzekomo miejsce w Kolonii, choć następnie mendia podały, że i w innych niemieckich miastach miały miejsce podobne „ataki” (Hamburg, Monachium, Stuttgart, Duisburg, Düsseldorf). Sprawa jest mocno nagłaśniana, żont już ogłosił zaostrzone kary za „ataki seksualne”, szybsze procedury wydalania uciekinierów łamiących prawo, szefa policji w Kolonii wywalono z pracy, ale opozycja domaga się dymisji ministra spraw wewnętrzynych Nadrenii-Westfalii (w niej leży Kolonia).
  Oficjalna wersja brzmi tak – przy dworcu głównym w Kolonii w noc sylwestrową zbierać zaczął się tłum mężczyzn z wyglądu przypominających Arabów i Afrykańczyków. W końcu było ich ok tysiąc. I wtedy zaczęli atakować Niemki, bili je, okradali, obmacywali, a nawet doszło do kilku gwałtów. Gdy wreszcie po kilkudziesięciu minutach pojawiła się policja ataki ustały, tyle że policji nie udało się złapać na gorącym uczynku ani jednego sprawcy tych ataków. Już po domniemanych zajściach ok. 150 kobiet rzekomo zgłosiło policji „fakty” ataku na nie.

  Ta sprawa jest dla mnie mocno podejrzana – w Niemczech już przed Sylwestrem policja była postawiona w stan gotowości bojowej. Mendia przed Sylwestrem informowały, że policja zaostrza kontrole, gdyż władze obawiają się, że Niemcy mogą stać się celem zamachów terrorystycznych. W samego Sylwestra wieczorem w Monachium policja zablokowała dwa dworce kolejowe, w tym główny – rzekomo otrzymała od CIA rzekomo sprawdzone informacje o planowanych atakach terrorystycznych na te dworce. Były one kilka godzin kompletnie zamknięte. Nawet pociągi „tranzytowe” kierowano na inne szlaki – przez te dworce przez kilka godzin nie przejechał ani jeden pociąg. Bomb oczywiście nie znaleziono. W Berlinie na miejsce (ogrodzone barierkami) gdzie miały być fajerwerki miejskie policja kontrolowała wszystkich wchodzących, zabronione były plecaki, torby itp. Słowem – panika w Niemczech była na całego. No i wracam do sprawy Kolonii. Kto w Kolonii był to wie – dworzec główny leży w centrum miasta – wychodzi się z niego prosto na katedrę kolońską i duży plac przed nią i przed głównym wyjściem z dworca. Policja w Kolonii też była w stanie gotowości bojowej, zwłaszcza po informacjach o blokadzie dworców w Monachium w związku z domniemanymi zamachami terorystycznymi. Tak więc, gdy tylko zaczął się tam zbierać tłum, tym bardziej wyglądający na Arabów i Afrykańczyków, natychmiast zainteresowałaby się tym policja. A tu nic! Najpóźniej wtedy, gdy tamci rzekomo zaczęli atakować Niemki ktoś musiałby zadzwonić na policję (większość ludzi nosi komórki przy sobie) i wtedy w ciągu kilku minut byłoby tam dziesiątki radiowozów i setki policjantów. A tu nic! Nikt przez kilkadziesiąt minut nie zadzwonił po policję. Ponadto ja pytam się – a gdzie byli Niemcy? Czyżby na froncie wschodnim? Tutaj, gdy ludzie idą puszczać fajerwerki idą zawsze mieszanymi grupami – kobiety i mężczyźni. A nie same baby. I gdyby owi napastnicy zaatakowali pierwszą Niemkę to natychmiast doszłoby do potężnej bijatyki z Niemcami. Podchmieleni czy wstawieni Niemcy (toż to Sylwester – trzeźwych prawie nie ma) rozwaliliby łeb każdemu napastnikowi zaczepiającemu kobiety w ich towarzystwie. A butelki, puste (do puszczania rac), oraz pełne i nadpite z sektem czy piwem noszą ze sobą w Sylwestra na ulicach prawie wszyscy. Tak więc, gdyby te „ataki” na Niemki rzeczywiście miałyby mieć miejsce, to tam byłoby masę rannych z rozwalonymi głowami. A tu nic! Na placu były tylko Niemki, wstrętne Araby i Murzyny je obmacywali, gwałcili, bili i okradali i nikt nie zawiadomił na czas policji. A ta przyjechała już po wszystkim.

  Taka jest oficjalna wersja domniemanych „ataków” na Niemki w noc sylwestrową w centrum Kolonii.

  W mojej ocenie albo ta historia jest kompletnie zmyślona, albo była to celowa ustawka, aby wzmożyć protesty przeciwko imigrantom/uciekinierom. I rzeczywiście – w Kolonii zaraz po Sylwestrze była demonstracja Pegidy, doszło do walki ulicznej z policją (tym razem policja nie spóźniła się i 1700 policjantów obstawiało Pegidę od samego początku). Tyle, że demonstracja trwała krótko – doszło do ataków na policję (pegidowcy byli wściekli na nią, że nie ochroniła ona Niemek przed wstrętnymi muzułmanami). Policja odpowiedziała armatką wodną i pałkami, po czym rozwiązała demonstrację. Dodam, że ta demonstracja była właśnie reakcją na rzekome gwałty na Niemkach w Sylwestra. Przeglądałem „niezależną” i „narodową” blogosferę niemiecką i zauważyłem, że wszyscy dali się na tę manipulację/inscenizację nabrać. Wszędzie krzyczą, że musimy bronić i chronić nasze baby przed dziczą z Azji i Afryki. Nikt natomiast nie zadaje podstawowych pytań – dlaczego mimo najwyższej gotowości bojowej policji w związku z domniemanym zagrożeniem atakami terrorystycznymi policja nie zjawiła się przy dworcu pod katedrą (w pobliżu są komisariaty) natychmiast i co robiły niemieckie chłopy – czemu nie bronili Niemek?
  Obawiam się, że odurnienie ogromnej większości Niemców jest zbyt duże, aby cokolwiek z tego co się dzieje byli w stanie zrozumieć.”
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/01/12/pegida-legida/comment-page-1/#comment-8524

  A więc wygląda na to, że uciekinierów Merkel (i inne wybrane marionetki polityczne jewrounii) celowo ściągała do Europy przy protestach Orbana i paru innych wyznaczonych do tego celu. Na koniec zaś władze niemiec inscenizują okropne masowe „ataki seksualne” na Niemki przez tych wstrętnych islamistów, niewdzięczników, tak brzydko odpłacających za niemiecką gościnność. Nawet Bundestag musi się tym teraz zajmować.
  Niestety ogary poszły już w las. Wściekłości, nienawiści do muzułmanów, podejżliwości przeciwko każdemu muzułmanowi milionom wściekłych Europejczyków już nie wyprerswadujesz za żadne skarby. Przepaść między białasami krystowiercami a brudasami islamistami jest teraz nie do zasypania.

  I to było zadaniem Merkel w tej inscenizacji!

  Polubienie

 3. Gwałtów popełnianych przez muzułmanów na nie-muzułmankach (i innych przestępstw) więc nie ma, tak jak to twierdzi się tu?

  http://natemat.pl/152999,internet-znow-robi-ze-szwecji-zachodnia-stolice-gwaltu-jak-sie-narodzila-statystyczna-manipulacja

  Paweł Kulak · WSZiB w Krakowie
  Andrzej Sobczak czy ustosunkuje sie pan chociaz raz do przytoczonych danych? dwa razy pan prosil o dane dwa razy je pan otrzymal i ani razu sie nie ustosunkowal… noemi mieszkasz w angli odnosisz sie do wykresu ktory jest jedna ze skladowych artykulu ktory nosi tytul ze 5 % populacji muzulmanskiej jest odpowiedzialny za 77% przypadkow gwaltu… jest artykul sa dane i nadal to negujesz… rly?

  Michał Skotnicki · Warszawa
  No tak, jak trzeba napisać paszkwil na „multikulti”, to wtedy szwedzkie przepisy są „lewackie” i „absurdalne”, bo „patrzenie na kobietę jest uznawane za gwałt” i różne Ziemniakiewicze są oburzone, że biały mężczyzna nie może „żartobliwie koleżanki za cycka złapać”, ale jak trzeba napisać paszkwil na niewychowanych, ale nie białych imigrantów, to wtedy nagle szwedzkie statystyki w magiczny sposób stają się świętą prawdą, bo numerki się zgadzają z tezą.
  Prawicowa logika. Całkiem jak z kwestionowaniem zdania papieża i prymasa w sprawie uchodźców.

  Jerzy Janaszewski · Uniwersytet Warszawski
  Trzeba też pamiętać, że statystyki wzrostu przestępczości w omawianej Szwecji obejmują nie tylko gwałty, ale i pozostałe kategorie kryminalne czyli kradzieże, rozboje, morderstwa itp. Strona Swedishsurveyor.com podaje takie zestawienie: ” The population of Sweden has increased by 16% since 1975 but in the very same time period the number of reported assaults have increased by 387%, attempted murders by 465%, violent crime by 400% and rapes by 1395%.”
  Jeżeli zatem próbuje Pan odsunąć olbrzymi wzrost przestępczości w Szwecji od zjawiska imigracji, to musi Pan zatem przyjąć, że od 1975 r. biali, autochtoniczni Szwedzi stali się znienacka i bez przyczny narodem zdegenerowanych przestępców (choć jeszcze wówczas prawie nikt tam drzwi nie zamykał wychodzac z domu) napadających, gwałcących i mordujących na potęgę. Absurd, prawda? A może zaraz Pan udowodni, że wynika to z faktu, iż Szwecja poszerzyła definicję napadu i morderstwa? Bądźmy poważni, przecież ktoś za te statystki odpowiada… Podobnież, jesli po 40 latach doświadczeń z wprowadzania polityki multi-kulti Szwedzi, nacja niesłychanie poprawna politycznie, w ostatnich sondażach wyborczych daje największe spośród wszystkich ugrupowań politycznych 25%-owe poparcie jawnie antyimigranckiej partii Szwedzkich Demokratów – to skąd ta zmiana nastrojów społecznych wśród doytchczas mocno lewicujących Szwedów? Chcą zrobić na złość amatorom podobnych rozwiązań w Polsce, czy może stoją za tym jakies inne, konkretne przyczyny?

  Polubienie

 4. A co np. z tym? Czy to były jakieś krasnoludki?

  To jest info z wczoraj:
  http://www.theguardian.com/uk-news/2016/jan/11/rotherham-abuse-trial-local-politician-allegedly-visited-gangs-brothel

  A te są starsze:

  http://standpointmag.co.uk/features-december-10-gangs-girls-and-grooming-the-truth-julie-bindel-asian-gangs-pimps-rotherham

  https://en.wikipedia.org/wiki/Rotherham_child_sexual_exploitation_scandal

  http://www.theguardian.com/uk-news/2015/dec/10/rotherham-grooming-ring-targeted-teenagers-over-three-decades-court-told

  Ja mieszkam tam na miejscu i jeśli mi ktoś chce powiedzieć, że muzułmanie myślą (i robią) inaczej o białych dziewczynkach,.. to ja pytam się… A gdzie ty mieszkasz i co ty wiesz o tym na bazie swojego doświadczenia? Pracowałem z muzułmanami i mogę opowiedzieć kilka z życia wziętych historyjek… jeśli ktoś chce…

  Co do samych zdarzeń w Kolonii itd, nie komentuję, bo mnie tam nie było… ale wiem, jak to wygląda na bazie innych wydarzeń. I żeby było jasne, nie twierdzę, że „nie-muzułmanie” nie gwałcą… pytanie tylko, czy specjalnie gwałcą muzułmanki, tak jak to robili ci „azjaci” z Rotherham…

  Polubienie

  • Czyli co, muzułmanie mogą sobie „posmerać”… ale „nie-muzułmanie” już nie… tako rzecze „demokracja”..?

   http://wpolityce.pl/swiat/277890-w-niemczech-wciaz-dochodzi-do-molestowania-seksualnego-kobiet-i-gwaltow-imigranci-sa-sfrustrowani-i-sie-nudza

   (…)
   Jak donosi dziennik „Die Welt” w jednej z pływalni w stolicy Bawarii, Monachium, trzech Afgańczyków i jeden Syryjczyk, wszyscy niepełnoletni, molestowało w sobotę dwie 14 i 17-letnie siostry. Według policji mężczyźni „wkładali im ręce między nogi, dotykali ich piersi i ocierali się o nie”.

   Zgodnie z niemieckim prawem dotykanie części intymnych drugiej osoby wbrew jej woli, stanowi gwałt. Syryjczykowi postawiono więc zarzut gwałtu. Wszyscy czterej trafili jednak po krótkim przesłuchaniu z powrotem na wolność.

   W sobotę wieczorem pięć kobiet padło w Oldenburgu, w kraju związkowym Dolna-Saksonia, ofiarami napaści na tle seksualnym. Sprawcami także i tym razem byli imigranci. Według policji dwóch przybyło do Niemiec z Algierii, a jeden z Maroka. Nie mają więc szans na azyl i powinni byli zostać już dawno wydaleni z kraju. Według rzecznika policji w Oldenburgu Mathiasa Kutznera mężczyźni byli „bardzo agresywni”.
   (…)

   Polubienie

  • http://wpolityce.pl/swiat/276094-ponad-polowa-szwedow-ma-juz-dosyc-imigrantow-jednak-jedna-piata-z-nich-chce-ich-jeszcze-wiecej

   No a jak to jest z tymi „uchodźcami”… Są oni dobrzy i potrzebni (komu i po co?)… czy raczej nie… Jeśli są ok, no to ilu ich macie u siebie w domu? Ja żadnego i tak pozostanie!

   A i czy lepszy jest „uchodźca” muzułmański (np. murzyński), czy np. tez murzyński… ale nie muzułmański? Macie jakichś murzyńskich sąsiadów? A ja mam… i też na ten temat mogę to i owo wam opowiedzieć… Coś mi wydaje się, że jakby tu ktoś zapominał o tym, że kilka lub kilkanaście milionów muzułmańskich i czarnych „uchodźców”… ubogaca kulturowo Jewropę już jakiś czas… i skutki tego ubogacania sa przynajmniej tu w UK dobrze widoczne… tylko trzeba chcieć to zobaczyć, a nie przymykać na to co nie wygodne oczy, dokładnie tak samo jak to robią lewackie media i politycy…

   Polubienie

  • Tak się składa, że ja pracowałem przez lata z wieloma muzułmanami (z Turcji, Iranu, Iraku, Syrii, Egiptu, Maroka i Tunezji) W każdym zakładzie, w którym w Niemczech pracowałem byli muzułanie. W niektórych kilkudziesięciu. A jako ciekawy świata i ludzi miałem z nimi zawsze dobre stosunki. I przez tych ponad 27 lat nie spotkałem ani jednego muzułmanina maniaka seksualnego czy gwałciciela. A obserwowałem ich z bliska i przegadałem z nimi setki godzin.
   Nie twierdzę, że wszyscy oni są nieskazitelni. Tyle, że na zachodzie dziennie są setki a nawet tysiące gwałtów dokonywanych przez Europejczyków i o tych gwałtach jest cicho. Natomiast incydentalne w porównaniu do skali zjawiska gwałty dokonane przez muzułmanów (choć przynajmniej część tych „informacji” jest i tak fabrykowana) są nagłaśniane na wszystkie strony świata.
   Przypomnę jeszcze o tym, że oglądałem w sieci filmy wrzucane przez bandziorów USraelitów okupujących Irak i Afganistan. Były to krótkie filmiki nagrywane przez żołnierzy i pokazujące zbiorowe gwałty tych bandytów na muzułmankach. Były to sceny naprawdę wstrząsające – kilku bandytów trzymało dziewczynę, inny ją gwałcił, a paru innych czekało na „ich kolej”. Tyle że filmy te błyskawicznie usuwane były z sieci.

   Nie zamierzam wdawać się w polemikę. Stwierdzam jedynie, ale jednoznacznie – nie dam się zapędzić na fałszywą barykadę ani naszczuć na islam. Zbyt wielu muzułmanów poznałem osobiście i zbyt wielu mam wśród nich dobrych znajomych.

   Polubienie

   • „Nie zamierzam wdawać się w polemikę. Stwierdzam jedynie, ale jednoznacznie – nie dam się zapędzić na fałszywą barykadę ani naszczuć na islam. Zbyt wielu muzułmanów poznałem osobiście i zbyt wielu mam wśród nich dobrych znajomych.”

    Rozumiem. Ja chcę zrozumieć, co dzieje się min w Niemczech, dlatego tu pytam sie, żeby poznać inne punkty widzenia i byc mądrzejszym.

    Może faktycznie jest jak twierdzisz, bo brzmi to rozsądnie, tyle tylko że ja np. nie słyszałem nigdy o np. gwałtach popełnianych przez sikhów… Co do „kultury równości” występującej w tradycji pustynnej, chyba obaj zgadzamy się, że kobiety są w niej zwyczajnie dyskryminowane… bo tak nakazuje ta tradycja np. patrz Rotherham itd.

    Tu jest kolejna niesprawdzona informacja, tym razem z Danii:

    http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/plaga-atakow-na-tle-seksualnym-takze-w-danii

    Plaga ataków na tle seksualnym także w Danii
    Dodane przez Zyga
    Opublikowano: Środa, 13 stycznia 2016 o godz. 23:11:08

    Dania jest kolejnym zachodnioeuropejskim państwem w którym dopiero teraz upublicznia się fakty o atakach na tle seksualnym ze strony imigrantów.

    Samorządowi politycy sygnalizują, że do przypadków nastowania seksualnego kobiet przez imigrantów z ośrodków dla osób ubiegających się o azyl doszło w trzech duńskich miastach. Dotyczy to miasta Thisted w połnocnej części kraju gdzie do listopada przebywa 365 imigrantów. Jak sygnalizują miejscowe kobiety stać ich na upijanie się i chodzenie do klubów nocnych gdzie stwarzają dla mieszkanek Thisted zagrożenie.

    Podobnie jest w Sonderborgu na południu Danii i w Hderslev, gdzie odnotowano liczne przypadki dotykania kobiet w miejscach publicznych bez ich zgody. Sprawcami byli właśnie imigranci z tamtejszych ośrodków.

    rt.com/kresy.pl

    Polubienie

 5. O a tu taki kwiatek… w sumie to koleś ma trochę racji… 🙂

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/wykladowca-uniwersytetu-warszawskiego-ci-ktorzy-w-polsce-gadaja-antyislamsko-gadaja-na-rzecz-moskwy

  Wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego: „Ci, którzy w Polsce gadają antyislamsko, gadają na rzecz Moskwy”

  Zdaniem dra Kazimierza Wóycickiego, związanego ze Studium europy Wschodniej UW, postawy antyimigracyjne w Polsce leżą w interesie rosyjskim. Opowiedział się również za przyjmowaniem migrantów ze względów demograficznych. Jego wypowiedź mocno skomentował Rafał Ziemkiewicz.
  (…)
  W rozmowie na antenie radia Wóycicki stwierdził, że mimo niechęci do napływu migrantów Europa nie ma innej możliwości i musi ich przyjąć:

  „Niemcy zakładają planowo przyjmowanie migrantów. Berlin zdaje sobie sprawę ze swojej sytuacji demograficznej. Kraje, które nie przyjmą uchodźców pójdą z torbami, ponieważ staną się krajami starców. Kto się nimi będzie opiekował za 30 lat?”.

  Dr Wóycicki jest wykładowcą związanym ze Studium Europy Wschodniej UW. Od lat 70. ubiegłego wieku współpracował z szeregiem niemieckich ruchów i organizacji, szczególnie opozycyjnych w byłej NRD. Jako współpracownik Tadeusza Mazowieckiego pracował redakcji tygodnika „Więź”. W latach 80. studiował we Fryburgu, był stypendystą KAAD oraz Fundacji Konrada Adenauera. W III RP współpracował m.in. z socjaldemokratyczną Fundacją im. Friedricha Eberta, zajmującej się m.in. pogłębianiem integracji europejskiej i wspieraniem demokracji i społeczeństwa obywatelskiego w Polsce. Był również dyrektorem Instytutu Polskiego w Düsseldorfie.

  Rok temu dr Wóycicki publicznie określił lidera AWPL Waldemara Tomaszewskiego mianem „rzekomego Polaka”, a mniejszość Polską na Litwie: „mniejszością sowiecką”. Wcześniej wyraził pogląd, iż odpowiedzialny za ludobójstwo polskich mieszkańców Kresów Wschodnich Roman Szuchewycz powinien być bohaterem dla Polaków. Nie widział też niczego nagannego w postępowaniu studentów z Ukrainy, którzy sfotografowali się z flagą OUN-UPA w Przemyślu i bronił ich w liście wysłanym de rektora uczelni, na której studiowali. Wóycicki był zapraszany w charakterze eksperta ds. ukraińskich m.in. do TVN24 czy TV Republika.

  Przeczytaj: Gdy banderowiec zostaje polskim bohaterem

  Twitter.com / polskieradio.pl / Kresy.pl

  Sylwia:13.01.2016 00:04
  Postawa antyislamska jest postawą patriotyczną i propolską z wielowiekową tradycją. Wójcicki jest nie-Polakiem o zmienionym nazwisku. Zdradzieckie ścierwo.

  jaroslaus:13.01.2016 10:04
  to jest właśnie PRAWDZIWA NATURA ŻYDA – PARCHY Z ISRA-HELL-A PRZYJMUJCIE CIAPATYCH. A ty „Wóycicki” wyjeżdżaj do Palestyny Palestyńczyków zaszczycać swoim pierdoleniem. Pfu!

  antymajdan:13.01.2016 00:48
  Typowy przedstawiciel obcej antypolskiej agentury, oni już nawet się specjalnie nie kryją, że chodzi im o zniszczenie narodów europejskich. Ten akurat drań został oddelegowany do niszczenia narodu polskiego. Na jedno warto zwrócić uwagę. Powtarza on starą śpiewkę o konieczności „uzupełniania” wymierających społeczeństw europejskich imigrantami. Inny sqrwiel Soros dowodził ostatnio w jakimś wywiadzie, że państwa europejskie powinny wręcz brać ogromne kredyty na przyjmowanie milionów obcych, bo to się kiedyś zwróci. A czemu w takim razie nie brać takich kredytów na politykę prokreacyjną i nie wypłacać np. polskim rodzinom na każde dziecko tyle samo, co na jednego „uchodźcę”? Spadło by bezrobocie, bo jedno z rodziców zajęło by się dziećmi, rozkręciło by to wiele gałęzi przemysłu i usług, no i mielibyśmy NASZYCH spadkobierców a nie obcych.

  Polubienie

  • Mi bardziej chodziło o to:

   „Ci, którzy w Polsce gadają antyislamsko, gadają na rzecz Moskwy”

   Ja gadam przeciw tradycji pustynnej, w co muzułmanie też zaliczają się, tak jak komuniści,
   socjaliści, krześcijanie, czy tzw. żydzi (nie wchodząc w szczegóły, czy to potomkowie Chazarskich „przekrztów”, tzw. Sefardyjczyków, czy tylko niewierzący w nic poza kasą itd)… czyli jestem zgodnie z logika rozumowania tego ałtorytetu… działam na rzecz Moskwy… Niech mu będzie… Taki ałtorytet, taka logika… bo on zwyczajnie o Słowiańszczyźnie w życiu swoim pewno nigdy nie słyszał… taki z niego „Polak”…

   No ale Wy… coś tu nie gra… w tej „logice” pana experta… Wy nie jesteście jednoznacznie „antyislamscy”,.. ale jednocześnie jesteście przecież anty-anty-rosyjscy… hehehe…

   Co do szczucia na siebie różnych obrzezanych wyznawców pustyni, pełna zgoda… tyle tylko że tan tu, pokazuje całe zakłamanie postępowych działaczy… no bo przecież jego ukochany Izrael, nie przyjął ani jednego „uchodźcy”…

   Polubienie

  • Zawsze można powiedzieć, że to sobie zmyśliłem… bo nielubię muzułmańskich „uchodźców”… albo, że to prowokacja syjonistyczna… albo może można sobie zwyczajni epomyśleć, że to taka tradycja „miłości bliźniego”… Ja tak robię… tradycyjnie już…

   http://prostozmostu.net/swiat/imigranci-szczyca-sie-zgwalceniem-kobiety-wideo

   Imigranci szczycą się zgwałceniem kobiety [WIDEO]

   29 grudnia 2015 17:41:00

   Na opublikowanym kilka dni temu materiale wideo imigranci mieszkający w Niemczech chwalą się tym, że dokonali zbiorowego gwałtu.

   Można wnioskować, że imigranci przyjechali do Niemiec już jakiś czas temu. Być może są drugim pokoleniem imigrantów, którzy osiedlili się w kraju naszego zachodniego sąsiada. Materiału nie powinny oglądać osoby nieletnie.

   Irek Dziekan · Nottingham
   pani merkel tez sie chwaliła dobrymi stosunkami z ta młodzierzą.

   Polubienie

   • Myślałem, że jesteś rozsądniejszy. Właśnie to, że tamten nie zakrywa twarzy i chwali się, że gwałcili białą cuchnie mi na kilometr prowokacją. Przecież on musi liczyć się z tym, że ktoś może go rozpoznać. Znalezienie podstawionego człowieka, który coś takiego nagra i puści w internecie to nie problem. Przypomnę tu historię z Bin Ladenem. Są dowody na to, że zmarł 16 grudnia 2001 w Afganistanie. Są nawet opisy jego pogrzebu. Pisałem o tym kiedyś jako Poliszynel. Wygogluj Osama Bin Laden wiecznie żywy i znajdziesz to. O jego śmierci 16 grudnia 2001 i pogrzebie informowała prasa w kilku krajach arabskich a nawet jeden kanał telawiwzorni w USraelu. A mimo to CIA przez lata jeszcze ujawniała rzekome nagrania filmowe rzekomego Bin Ladena. Jego domniemana śmierć w 2011 z rąk komandosów usraelskich roku to była kosmiczna farsa. Gdyby to był rzeczywiście on to przynajmniej bandyci zrobiliby zdjęcie twarzy i pobraliby próbkę genetyczną i ją ujawnili. A oni coś tam zawiniętego w szmatę wrzucili na środku Oceanu Indyjskiego. I teraz nikt nie jest w stanie stwierdzić – co/kogo oni tam „pochowali”. No i właśnie – jeśli przez prawie 10 lat CIA puszczała fałszywki z domniemanym Bin Ladenem, to jaki jest dla żydo-służb problem zrobić minutową migawką z anonimowym domniemanym muzułmańskim gwałcicielem. W celu wywołania wściekłości u gawiedzi.
    Zapytam jeszcze o parę rzeczy – skąd wiesz na pewno, na 100 %, że mężczyzna na filmie jest uchodźcą/imigrantem, że jest muzułmaninem i że opisuje fakt który miał rzeczywiście miejsce? I że miejscem nagrania są Niemcy? Ja tego nie jestem w stanie zweryfikować!
    Mogłbyś więc powoływać się na ten filmik, gdybyś najpierw sprawdził i znalazł 100 % potwierdzenie tych pytań/wątpliwości.

    Człowieku, zastanów się trochę nad tym o czym piszesz.

    Polubienie

   • Możesz mieć rację, nie przeczę… Zobacz to… Sądzisz, że oni tez to sobie wymyślają? Po co..?

    http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/francja-lider-marsylskich-zydow-wzywa-ich-by-ukrywali-sie-przed-muzulmanami

    Francja: lider marsylskich Żydów wzywa ich, by ukrywali się przed muzułmanami
    Dodane przez Lipinski
    Opublikowano: Środa, 13 stycznia 2016 o godz. 19:07:26

    W związku z ostatnimi atakami muzułmanów na Żydów we Francji, przywódca Żydów z Marsylii apeluje do nich, by w trosce o własne bezpieczeństwo nie pokazywali się publicznie w jarmułkach.

    Lider społeczności żydowskiej w Marsylii, Zvi Ammar, wezwał w środę mieszkających tam Żydów, by nie pokazywali się na ulicach w jarmułkach. Ostrzega, że w ten sposób mogą być identyfikowani jako Żydzi przez islamskich terrorystów. Wczoraj młody muzułmanin zaatakował maczetą i ranił miejscowego, żydowskiego nauczyciela. Napastnikiem miał być 15-letni Kurd pochodzący z Turcji, wykrzykujący islamistyczne hasła.

    Z apelem Ammara nie zgodził się naczelny rabin Francji. Zaapelował do marsylskich Żydów, aby się nie ukrywali.

    Według władz izraelskich, z Francji do Izraela emigruje najwięcej Żydów od 15 lat. Francuska policja podała, że w 2015 roku liczba ataków o podłożu antysemickim w porównaniu z poprzednim rokiem wzrosła o 85 proc. Niemal we wszystkich przypadkach sprawcami byli muzułmanie.

    Polubienie

 6. Żeby nie było niejasności, nie jestem ani zwolennikiem imigrantów i przyjmowania ich w nieograniczonej ilości i zapewniania im pomocy socjalnej kosztem miejscowych i tym bardziej ich nie wybielam, bo nikt święty nie jest. Ani zwolennikiem migracji jako takiej, każdy bowiem powinien mieć zapewnione warunki bytowe we własnym kraju, tam gdzie się urodził i wychował, na przyzwoitym poziomie, żeby nie musiał emigrować, a szczególnie tam gdzie go nie chcą, choć tak naprawdę wędrówki ludów zdarzały się często i zdarzać się będą zawsze z różnych powodów, tego nie unikniemy, od czasu do czasu bowiem dopływ „świeżego” materiału genetycznego jest nawet korzystny. Ale też nie jestem przeciwnikiem imigrantów, nie wojuję z nimi i wojować nie mam zamiaru, bo to będzie tylko na rękę banksterom. Uważam że mocarstwa zachodnie powinny przestać się mieszać w sprawy wewnętrzne krajów muzułmańskich, organizować operacje pod fałszywą flagą, rewolucje, wojny domowe, finansować terrorystów i ograbiać je z zasobów, wtedy będzie można odbudować te kraje i większość imigrantów islamskich odesłać z powrotem do ich krajów. A co aktów przemocy popełnionych przez imigrantów, to jaką kto ma pewność że media jakiekolwiek, obojętnie czy „lewackie” czy „prawackie”, mówią prawdę a nie zmyślają? Nie byliśmy przy wielu tych zdarzeniach osobiście a opieranie się na czyichś relacjach nie zawsze jest dobre, nie mówię że tych zajść nie było, ale sprawa jest na tyle podejrzana że sądzę że część z nich mogła być operacją pod fałszywą flagą, obliczoną na podniesienie temperatury, jeszcze inne mogły być zmyślone. I najważniejsze, nie jestem zwolennikiem islamu, dla mnie to religia odżydowska na równi z chrześcijaństwem i nie jest mi do niczego potrzebna, jeżeli już to bronię prawa zwykłych muzułmanów(nie fanatyków i radykałów) do przyzwoitego życia w pokoju i dostatku, we własnym kraju i koniec, obrona islamskiej ideologii mnie nie interesuje!
  I jeszcze jedno, wcale nie podobają mi się hasła typu „Europa dla Europejczyków”, niech potomkowie białych kolonistów opuszczą pozostałe kontynenty, wtedy będą mogli sobie tak krzyczeć! Na razie brzmią jak hipokryci, nie dostrzegając tego co ich ojcowie i krewni wcześniej narobili na innych kontynentach niosąc innym „rasom”, „cywilizację”, „oświatę”, „boga”, i tym podobne bzdury do kwadratu!

  Polubione przez 2 ludzi

  • Wywołano w Europie problem pod tytułem ” EMIGRANCI !! ” I ZMUSZONO !! mnie abym za wszystko ZAPŁACIŁ !!! Tak, to ja finansuje wszystkie strony tego małpiego cyrku. Każda kurwa wydziera mi pieniądze z kieszeni. Do jednej kieszeni swoje brudne łapy pchają tzw. emigranci do drugiej kieszeni Merkel, Holland i jeszcze kilkuset żydo-banksterów z szbasgoiami !!! a wy wdajecie się w akademickie dysputy rodem z karkowskiej knajpy z tumanami dymu tytoniowego i tanim, podłym winkiem o panienkach lekkich obyczajów już nie wspomnę. I już miałem się rozpędzać w swoich argumentach na powyższy temat, ale w wielu postach na tej stronie wszystko zostało powiedziane ! Ja tylko się Was zapytam tak : Skoro jesteście Słowianami to dlaczego oddajecie swoją ziemię obcym ? Dlaczego bierzecie winy podbojów innych narodów i kontynentów , mordowania ich i sprzedawania jako niewolników na swoje barki i jako swoje winy ? Dlaczego ze swojej biedy chcecie płacić tym którzy zostali wygnani ze swojej ziemi przez tych, którzy dzisiaj pławią się w ropie, wodzie i luksusie wygnanych ? Dlaczego chcecie dawać wodę i jedzenie tym których wygnano a nie atakujecie tych którzy emigrantom tą wodę , jedzenie i ziemię zabrali ? Czy Wy nie rozumiecie, ze to my Słowianie jesteśmy największymi PRZEGRANYMI I OFIARAMI !!! Cokolwiek się stanie w Europie to my PRZEGRALIŚMY !!! Zostaną emigranci – będziemy mieli dzicz która gwałci, morduje, kradnie, napada i za kilka lat staniemy się tacy jak oni ! Odejdą emigranci – zostanie nam prawo restrykcyjne gdzie żonty będą mogły nas mordować, sterylizować, więzić, przeprowadzać eutanazje i badania medyczne, eksterminować. Jest takie powiedzenie i sprawdza się w życiu ” litość jest gorsza od faszyzmu !! ”

   Polubienie

   • Pimpuś, przyjacielu, po co zaraz te nerwy i nadinterpretacja!
    Nikt z nas nie wyje z zachwytu z powodu przypływu emigrantów. Wręcz przeciwnie!
    Chodzi o retorykę antyarabską, czyli kopię propagandy USraelskiej, a to różnica.
    Trzeba sprzeciwiać się procesowi przesiedleń, który nie jest spontanicznym procesem, bo wojny na bliskim Wschodzie trwają od dziesiątek lat. Jest to, w dużej części celowe działanie finansowane przez syjonistów-globalistów.
    Ale nie wolno bezmyślnie najeżdżać, chociażby na Syryjczyków, od których dorobku państwowego – a mówię to z przykrością – polscy nacjonaliści mogliby się uczyć.
    Moja niechęć, nie jest spowodowana”kulturalnymi różnicami”, ale jedną rzeczą o której nie wolno zapomnieć. Jeden na kilku tysięcy z nich będzie przemyconym przez Mossad, albo „organizacje pożytku żydowskiego” – agentem ISIS.
    Stąd Twoja niechęć do PROCESU EMIGRACJI/PRZESIEDLEŃ jest częściowo słuszna.
    Ale Syryjczycy sami w sobie – Szacunku godny Naród, który potrafił rządzić się godnie i stawiał czoła syjonistom. Łączył nacjonalizm, socjalizm, wolny rynek i tolerancję. O tym też pamiętaj!

    Protest musi być przeciwko tym, którzy finansują całe przedstawienie – tak zgadzam się z tym. Cały czas mówię o tym kto za tym stoi.
    Gołym okiem widać, że „oba konie są obstawione”, tzn. „biały” szowinizm antyislamski i skrajna postawa za. Każdy musi próbować zachować zdrowy rozsądek.
    No i spokojnie, Polski problem nie dotyczy. Do nas „uchodźcy” walą z Ukrainy. Taki podział ról.
    Pozdrawiam.

    Polubienie

   • Czyli jeśli już jesteś przeciwko to podkreśl, że jesteś przeciwko PROCESOWI MIGRACJI, bo boisz się amerykańskiej agentury – ISIS przemyconej przez międzynarodowych bandytów, pomiędzy ofiarami ich krwawych wojen.

    Polubienie

 7. Pingback: Wojna Krzyża z Półksiężycem – a Gwiazda Dawida zaciera jej kosmate łapska… |

 8. Pingback: Giewałty sylwestrowe w dojczlandii: historia zmyślona, ustawka, czy fałszywa flaga? | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 9. Skribha, pytasz – „Zobacz to… Sądzisz, że oni tez to sobie wymyślają? Po co..?”

  Jak to po co. Po to samo – aby szczuć nas na muzułmanów.

  Słuchaj – na stosunki muzułmańsko żydowskie najmocniej obecnie wpływa to, co Izrael robi z Palestyńczykami. W tym konflikcie jestem całkowicie po stronie Palestyńczyków. Jeśli we Francji miały miejsce ataki muzułmanów na Żydów to jest to sprawa pomiędzy nimi i ja w nią się nie wtrącam.
  Przy czym z tymi „atakami” na Żydów to też mogło być różnie. Kiedyś, gdy byłem na tropie Gladio i operacji obcych flag trafiłem na ciekawą postać. Był nią etatowy agent berlińskiej bezpieki – Peter Urbach. I co on robił? Ano – dostarczał broń terorystom z RAF-u, rzekomo wspieranego przez KGB. Dostarczał też terrorystom materiały wybuchowe, m.in i do zamachów bombowych na siedziby żydowskich organizacji w Niemczech. Nawet niemieckojęzyczna wiki to przyznaje:
  https://de.wikipedia.org/wiki/Peter_Urbach#Die_Bombe_im_J.C3.BCdischen_Gemeindehaus

  I tak to się robi – bezpieka organizuje zamach na żydowską instytucję z wykorzystaniem użytecznych idiotów, po czym zaczyna się nagonka na „antysemitów”. Tak to działa!
  I patrz dalej – gdy aresztowano lidera RAF-u Baadera przy pomocy Urbacha został on przez resztę RAF rozszyfrowany jako szpicel bezpieki. Istniało niebezpieczeństwo, że go stukną. I wtedy zmieniono mu tożsamość, wyjechał na stałe do USraela i tam lata żył sobie spokojnie – aż do śmierci. I nic mu nie zrobiono ani za broń, ani za materiały wybuchowe dostarczane terrorystom do zamachów na żydowskie instytucje. Bo na tym polegała jego rola.

  Polubienie

  • Dzięki za odpowiedź. Ma to sens, mimo tego, że ja znam wiele dowodów na to, jak muzułmanie podchodzili (i pewno nadal podchodzą bo co miałoby sie zmienić) do kobiet, a zwłaszcza nie-muzułmanek – patrz np. Rotherham, ale zostawmy to.

   Zamieściłem u siebie Wasze (Twoje i Piotra Beina) opinie o „gwałtach w Kolonii” itd, patrz:

   https://skribh.wordpress.com/2016/01/09/246-upadek-2-czyli-jak-tona-demokratyczne-niemcy-a-za-nimi-cala-postepowa-jewropa-ciagnac-swoje-jelita-mendialne-na-dno-ich-wspolnego-poprawnie-politycznego-szamba-01/#comment-3639

   https://skribh.wordpress.com/2016/01/09/246-upadek-2-czyli-jak-tona-demokratyczne-niemcy-a-za-nimi-cala-postepowa-jewropa-ciagnac-swoje-jelita-mendialne-na-dno-ich-wspolnego-poprawnie-politycznego-szamba-01/#comment-3660

   Zgadzam się, że może to być prowokacja, tyle tylko nasuwa się jedno pytanie:

   Po co „wolne media” zwlekały z publikowaniem tych informacji? Co one na tym ugrały?

   Patrząc się na wyniki tego co stało się po tym, to nie ma to wg mni eżadnego sensu, bo tym sposobem OBNAŻYLI się wszyscy, począwszy od „wolnych i demokratycznych” mediów i ich redahtoróf, po przez policjantów, zwolenników przyjmowania „uchodźców”… itd…

   Umiesz wytłumaczyć to jakoś? PZDRWM.

   „Po co „wolne media” zwlekały z publikowaniem tych informacji? Co one na tym ugrały?”a może właśnie o to chodzi? Zwlekają z informacjami, karzą policji siedzieć po cichu lub zatajać informacje, media i rząd „sprzyjają” uchodźcom, policja pałuje manifestacje antyimigranckie, itp. Czy to nie ma na celu właśnie wywołanie głośnego sprzeciwu społeczeństwa wobec uchodźców a zarazem rządu, który im podobno „sprzyja”? I czy cała ta „inwazja uchodźców” nie została stworzona między innymi czasem po to aby obudzić w ludziach zakodowaną jeszcze w czasach potęgi chrześcijaństwa w Europie, niechęć wobec muzułmanów – Arabów – Saracenów, potęgowaną właśnie „sprzyjaniem” uchodźcom, władz krajów zachodnich przy jednoczesnej „dyskryminacji” miejscowych? Myślę że właśnie o to chodzi, ktoś chce doprowadzić do totalnego chaosu w Europie i na świecie, tak aby nikt nie mógł się połapać o co w tym chodzi, żeby wszyscy walczyli przeciw wszystkim, nie tylko chrześcijanie przeciw muzułmanom, totalna rewolucja, szał wzajemnego zabijania, przy jednoczesnym odwracaniu uwagi od tego kto za tym rzeczywiście stoi.

   Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują Nowy Porządek Świata.
   David Rockefeller

   przemex


   Polubione przez 1 osoba

   • Dodatek do pytania o „wolne i demokratyczne” media niemieckie?

    http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/niemiecka-telewizja-zmienia-logo-i-umieszcza-symbol-islamu-na-fladze-narodowej

    Niemiecka telewizja zmienia logo i umieszcza symbol islamu na fladze narodowej

    Dodane przez Lipinski Opublikowano: Czwartek, 14 stycznia 2016 o godz. 08:08:31

    Niemiecka telewizja Tele5 zmieniła wczoraj swoje logo, umieszczając na niemieckiej flasze muzułmańską gwiazdę i półksiężyc.

    Tele5 tłumaczy, że krok ten jest związany z zamachami w Turcji. Stacja chce w ten sposób wyrazić solidarność z Turkami a także wyrazić żal z powodu śmierci obywateli Niemiec. Jak jednak zauważa wiele osób stacja nie zmieniła swojego logo w związku z atakami uchodźców na kobiety w Nowy Rok.

    W zamachu samobójczym w stolicy Turcji śmierć poniosło 10 turystów, w większości Niemców. Zamach miał miejsce na popularnym placu Sułtana Ahmeda w okolicach Błękitnego Meczetu.

    Breitbart.com/KRESY.PL

    Polubienie

  • A i jeszcze argument o „nieprowokowaniu” nie-muzułmanów przez „uchodźców”… Zobacz to, co dzieje się w Calais… Ja mam informacje z pierwszych rąk, które bywają tam i potwierdzają problem agresywnych „uchodźców”, którzy mają w „poważaniu” „nieprowokowanie”… „nie-muzułmanów”… Jeśli to mało, to polecam zapoznać się co wyprawiają w Luton, Bradford itp… Powtarzam, to moje podwórko i wiem co piszę…

   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/oboz-w-dunkierce-prawdziwe-pieklo-na-ziemi/cl6qjl

   (…)
   Juystar skarży się, że obóz jest niedostosowany do warunków zimowych. – W nocy jest bardzo zimno, więc nikt nie śpi. Do tej pory nikt się tu nie pojawił. Ani przedstawiciele strony brytyjskiej, ani Francuzi. Nikt do nas nie przyszedł, by wspólnie znaleźć jakieś rozwiązanie, by zapytać nas, czego potrzebujemy i dlaczego tu przyjechaliśmy – relacjonuje. – Wiele osób uważa, że pchnęły nas do tego uwarunkowania ekonomiczne, ale to nieprawda, to nie jest prawdziwy powód naszej obecności. Jesteśmy tu, bo walczymy z ISIS – przekonuje.
   (…)

   ~Biały : Okoliczni mieszkańcy też mówią o piekle na ziemi. Mówią o tym, że nie czują się u siebie i że nikt ich przed kradzieżami nie chroni. Lewica współczuje gwałcicielom i terrorystom, byle mieli ciemniejszą skórę. Biały ma „grzech pierworodny” rasizmu. Narzekanie na czarnych gwałcicieli i złodziei to też jest rasizm. Jak się imigrantom nie podoba, to nich sobie wracają. Ja nie tęsknię.

   ~grubas : trzeba było uciekać na Saharę tam jest cieplej i dużo wolnego miejsca. Co mnie to interesuje każdy sam wybiera swój los… I co ma być mi żal tych imigrantów???? Nie nie jest mi ich żal po co tam przyszli??? Myśleli że każdy będzie ich głaskał??? Śmiech na sali. Jak zimno to zawsze mogą wrócić do Afryki tam cieplej jest. Tyle w temacie. Artykuł beznadziejny – kogo to interesuje??? Na pewno nie Polaków

   ~Zenon : Niby o co chodzi tym „uchodźcom’ ? Mieszkali przecież wśród swoich muzułmańskich braci i nie umieli się dogadać ? Uciekli do giaurów ? No to taka ich religia dobra ? Dlaczego więc nie powiedzą że giaurowie lepsi ? Dlaczego nie zrzucą burek swoim kobietom , nie dopuszczą ich do życia publicznego , nie pójdą do kościoła się ochrzcić ? Przecież uciekając pod opieka Chrześcijan potwierdzają wyższość ich kultury i religii .

   …..

   Co do muzułmańskiej „logiki” tych „uchodźców”, jak i ich muzułmańskiej tradycji „miłości, równości” itd, myślę że zgadzamy się, że dają powody do niepokoju… (nie zapominam o innych odłamach tradycji pustynnej)… podobnie jak np. przyzwolenie na różne bardzo wątpliwe zachowania seksualne, dozwolone w ich „świętych źródłach”…

   Polubienie

   • To mi umknęło, a jest myślę podsumowaniem „muzułmańskiego sposobu myślenia”…

    ~Zenon : Niby o co chodzi tym „uchodźcom’ ? Mieszkali przecież wśród swoich muzułmańskich braci i nie umieli się dogadać ? Uciekli do giaurów ? No to taka ich religia dobra ? Dlaczego więc nie powiedzą że giaurowie lepsi ? Dlaczego nie zrzucą burek swoim kobietom , nie dopuszczą ich do życia publicznego , nie pójdą do kościoła się ochrzcić ? Przecież uciekając pod opieka Chrześcijan potwierdzają wyższość ich kultury i religii .

    Polubione przez 1 osoba

   • My tu mamy dość fanatyków, którym gdyby dać władzę polityczną, to mordowaliby i gwałcili z takim samym zapałem jak bojownicy PI, wystarczy popatrzeć w internet żeby zobaczyć jak katolicy kochają swoich bliźnich i jak co poniektórzy nawołują do wprowadzenia kary śmierci za bluźnierstwa, palenia na stosach, przywrócenia państwa wyznaniowego, itp. Więc ja niekoniecznie przejmuję się przedstawicielami islamskiej odmiany, tradycji pustynnej, bo wiem że w kraju mamy znacznie więcej problemów do omówienia niż domniemane działania i zbrodnie, fanatycznych wyznawców islamu w Europie Zachodniej. W kraju mamy dość debili z którymi nie ma kto porządku zrobić, więc może najpierw zajmijmy się własnym podwórkiem. Zresztą wojujący antyislamizm w Polsce to też sposób na odwrócenie uwagi od wielu innych ważniejszych spraw, choćby od zniewolenia Polski przez układ okrągłego stołu i magdalenki, także wojujcie sobie z islamem dalej, choć on nam nie zagraża absolutnie, prędzej obawiał bym się miejscowych katoli, a w międzyczasie reżim ograbi was z resztek wszystkiego co jeszcze macie i puści was w skarpetkach…
    I po raz kolejny zaznaczam, nie jestem wielbicielem islamu i jakiejkolwiek innej tradycji pustynnej, mam je wszystkie gdzieś, prędzej czy później trzeba je będzie wyeliminować lub same upadną w wyniku wojny religijnej, masowego odejścia ludzi od tej dżumy lub w wyniku działań matki natury. Bronie tylko zwykłych muzułmanów przed agresją państw NATO i tyle. Radykałów i szowinizm religijny, zarówno islamski jak i chrześcijański natomiast zwalczam.

    Polubione przez 1 osoba

 10. Skribha – a wierz sobie w co chcesz. I leź na barykadę. Dołącz do Pegidy szczutej przez żydowskiego prowokatora. Albo do pisdzielców. Nie moja sprawa.
  Piszesz: Ja mam informacje z pierwszych rąk,

  Mój znajomy też mi tak pisał odnośnie plakatu o bezkarności gwałtów w Finlandii „Nie będę się z Panem spierał, ale ja mam (po za poniższym) informacje z pewnych w 100% źródeł”
  A okazało się, że to fałszywka sfabrykowana przez fińskich blogerów.
  Są o tym dwa komentarze na neonie:

  „Pogrzebałam trochę w sieci i znalazłam coś takiego
  Jest to fotoshop, prawdopodobnie wykonany przez fińskich blogerów by zwrócić uwagę na wysokie tempo ataków na tle seksualnym popełnianych przez imigrantów”

  „To jest fejk lecz dyskusja o nim nie ma zupełnie sensu bo w swoim założeniu nie jest to przeróbka która uderza w obcokrajowców lecz w partię Vihreät – De Gröna o czym świadczy napis zrobiony przez „artystę” e prawym górnym rogu. Z tego też powodu dodano zielone tło do tego napisu.”

  http://zygumntbialas.neon24.pl/post/128904,co-sie-dzieje-w-europie-14-01-2016

  Tyle na temat „sprawdzonych” i „pewnych” informacji. I nie zapominaj o wmieszanych w tłum prowokatorach.
  Odpowiadam po raz ostatni. Nie ma sensu bić piany. Idź rycz – precz z migrantami. Pejsate będą zadowolone.

  Polubienie

  • Styczeń 14, 2016 o 1:23 pm opolczykpl pisze:
   Skribha – a wierz sobie w co chcesz.
   (…)

   Miło, robię to, ale jaki ma to związek z moimi pytaniami?

   (…)
   I leź na barykadę. Dołącz do Pegidy szczutej przez żydowskiego prowokatora. Albo do pisdzielców. Nie moja sprawa.
   (…)

   Widzę, że skończyły Ci się argumenty i zaczynasz mi mówić, co ja mam lub nie mam robić. Zwróć uprzejmie uwagę, że ja tego samego nie robię…

   (…)
   Piszesz: Ja mam informacje z pierwszych rąk, Mój znajomy też mi tak pisał odnośnie plakatu o bezkarności gwałtów w Finlandii
   (…)

   Zacytowałem wpis od Piotra Beina o tym, to po pierwsze.

   Po drugie manipulujesz i podważasz moje źródła, o których nic nie wiesz i ich nie znasz… czyli zarzucasz mi nieprawdę. Zwróć uwagę, że ja nie mówię Ci co tam ci „uchodźcy” wyprawiają w tym Twoim Phorsein, czy jak to miejsce gdzie mieszkasz nazywa się. Masz tam już „uchodźców”, czy nie? Co mówią ludzie o nich wiesz?

   Ja mam tu muzułmanów wszędzie i mam styczność z wieloma nie tylko Polakami, którzy sami z siebie mówią mi (i nie tylko mi) co wyprawia się tam gdzie mieszkają… np. w Luton, Bham, Bradford itd. Jeśli Ci ta prawda nie pasuje, bo tak… ok, ale oszczędź sobie takich wycieczek, bo ja grzecznie pytam się Ciebie o wytłumaczenie tego, o czym piszesz a czego ja nie wiem, bo w Niemczech nie mieszkam.

   Lubisz muzułmanów i islamistów, Twój problem, ale zwróć uwagę, że ja TYLKO PYTAM i to zadaję konkretne pytania, nie zarzucając Ci niczego… ani Ci niczego nie sugerując… w przeciwieństwie do Ciebie…

   (…)Tyle na temat „sprawdzonych” i „pewnych” informacji. I nie zapominaj o wmieszanych w tłum prowokatorach. Odpowiadam po raz ostatni. Nie ma sensu bić piany. Idź rycz – precz z migrantami. Pejsate będą zadowolone.
   (…)

   Jeśli to burzy jakiś Twój obraz świata, to przykre, ale powtarzam jeszcze raz:

   Moim celem jest poznanie różnych punktów widzenia, a nie wysłuchiwanie tu ucieczek od moich pytań. Nie chcesz lub nie umiesz odnieść się do tego o co pytam, wporządku, ale oszczędź tu wszystkim swoich połajanek, bo to bez sensu.

   Skoro Ty nie masz odpowiedzi na moje pytania to może inni je mają?

   Szanowni Czytelnicy tego miejsca, proszę o odpowiedź na te pytania, bo niestety Opolczyk nie ma na to żadnej jak widać ochoty:

   Jaki jest sens najpierw prowokować napady na kobiety,.. by potem o tych napadach nic nie pisać, tak jak to próbowały zrobić „wolne niemieckie media”?!!

   Ale to nic… bo to co stało się potem jest jeszcze lepsze…

   Jaki jest sens po kilku dniach publikować te wszystkie informacje, jednocześnie pokazując całe zakłamanie sprzedajnych elit, mediów, ałtorytetów itd… dodatkowo pokazując „siłe” policji itd..?

   Po co dawać tłumowi taką broń do ręki, potwierdzając jednocześnie swoją słabość, zakłamanie itd, patrz jak rozwija się sytuacja dot. Polski i skargi na „brak demokracji” i procedury w KE i PE?

   Wg mnie to wszystko nie trzyma się kupy!!! Co o tym myślicie?

   Ja pytam, a nie ofukuję, jak nie umiem odpowiedzieć na proste pytania, Opolczyku… a i nie mówię co ktoś ma robić…

   …..

   Dobrze, że to sieciopis Przemexa, to on (może) nie zacznie mnie moderować i cenzurować, jak to Ty kiedyś miałeś w zwyczaju robić u siebie… Teraz mam nadzieję, mamy równe szanse…

   A i jeszcze pytanie na koniec, które zadała mi inna osoba:

   Jakich niemieckich, norweskich, duńskich, francuskich itd „chrześcijan”, syjoniści chcą rzucić do rozprawy z muzułmanami? Dużo ich tam jest? A może to lewaki mają walczyć z islamistami? A co będzie, jak wszyscy przejdziemy na islam, bo to np. w UK bardzo opłaca się… hm?

   PZDRWM i życzę zdrowia i opanowania…

   Polubienie

   • To że ktoś odrzucił chrześcijaństwo to jeszcze nie oznacza że jest wolny, są ogromne masy, które odrzuciły ta religię tylko powierzchownie, a mentalność tępego fanatyka mają taką samą. Więc co za różnica, kto będzie walczył z muzułmanami, czy to będą ateiści, liberały, pedały, chrześcijanie, „patryjoci” czy „narodowcy”, ważne żeby było gorąco…

    Polubienie

   • Ok, lewaki, rurki itp walczyć nie będą, bo widzę że ich nie wymieniłeś… „Pedały” powalczą, (czym?) powaznie tak myślisz?!!

    Przemex, masz odpowiedź na moje pytania, co do opóźnienia publikacji informacji o tych daj my na to zafałszowanych wydarzeniach w Kolonii itd?

    Proszę oto komentarz stad:

    http://swiat.newsweek.pl/forum/w-sylwestra-w-kolonii-hamburgu-i-stuttgarcie-imigr,0,2553358,201124573,czytaj.html?cid=376786

    ~marta :
    A nasza polskojezyczna prasa jest taka sama jak niemiecka.Pierwszy artykuł o wydarzeniach w Koloni czytałam na niezaleznej 2 albo 3 styczna.Sprawdzałam dokładnie wszystkie gazety i cichutko było ani jednego słowa.wszystkie wyborcze newsweeki siedziały jak myszy pod miotłą i czekały co im właściciele pozwolą napisać.Żenada i ktoś tu mówi o wolności słowa.I oni o demokrację walczą.Ble ble ble

    Kolejny raz pytam się, o sens blokowania w oficjalnych (czyli syjonistycznych) mediach, dajmy na to „zafałszowanych przez syjonistów” napadów itd… Jaki ma to sens, ktoś go widzi, bo ja nie bardzo?!!

    „Pierwszy artykuł o wydarzeniach w Koloni czytałam na niezaleznej 2 albo 3 styczna”„niezależna” z niezależnością i wolnością słowa ma tyle wspólnego co cała pozostała zgraja żydowskich mediów…

    przemex

    Polubienie

   • Mnie argumenty się nie skończyły. Za to z twojej strony nie słyszałem jeszcze ani jednego logicznego argumentu. Jesteś w amoku i w kółko wrzucasz jedno i to samo – teksty, filmy, cudze komentarze i wymysły pisane na jedno kopyto – jak na zamówienie – wykaż, że islamiści to dzicz, banda i że są zagrożeniem. Więc nie pisz głupot, że chcesz poznać różne punkty widzenia, bo interesuje Ciebie jeden – wykaż że brudasy islamiści to dzicz i zagrożenie. Wszystkie inne punkty widzenia z założenia uważasz za fałszywe. Nie picuj więc i nie strój się w poszukiwacza obiektywnej prawdy. Jesteś ofiarą żydowskiej propagandy i żydowskiej manipulacji. I dlatego nie mam zamiaru prowadzić z Tobą dalszej „dyskusji” bo z kimś kto jest w amoku nie da się dyskutować.
    Dziwię się trochę Przemexowi, bo u mnie dostałbyś ostrzeżenie a potem szlaban. Za sianie idiotycznej propagandy służącej celom żydo-banksterów i Izraela.

    Polubienie

   • Drogi kolego, wykonałeś atak na Opolczyka, a nie jest on odpowiedzialny za mechanizmy machiny medialnej. Oni też ciągle popełniają błędy, stąd te rozbieżności. Jak wygląda struktura w korporacji? Ładnie na papierze lub w PowerPoincie. W realu znacznie gorzej, zacytuję sprzedawcę z Siemensa opisującą ją w praktyce: „Siostry ja tu widzę wielki bu.del”. Kto ma mocniejsze gardło ten jest w stanie zamieszać. Jest to oderwane od logiki i myślenia. W razie „wpady” wymienia się marionetki, struktura zostaje.

    Mamy małą wspólnotę zgromadzoną u Przemexa, wszelkie ataki na jej członków osłabią i jej tak kruchą siłę przebicia. Opolczyk nigdy nie zablokował mi żadnego wpisu u siebie, chwała Mu. Odnoście imigracji też mam wiadomości z pierwszej ręki, ale nie chciałem włączać się do tej długiej dyskusji. Kilka lat temu byłe odwiedzić wujaszka we Francji w rejonie Calais. Taki nasz Kołobrzeg dla bogatych białych. Wówczas już imigranci burzyli się koło tunelu, nie widziałem żadnej pary młodych biało-arabskiej ale dużo było biało-czarnych. Francuzi z niechęcią i wyższością odnoszą się do wszystkich nie tylko kolorowych. Nie bierz z nich przykładu i nie zniechęcaj do siebie czytelników. Powodzenia na swoim blogu.

    Polubienie

   • Styczeń 16, 2016 o 10:32 am Tomasz Zieliński pisze:
    Drogi kolego, wykonałeś atak na Opolczyka, a nie jest on odpowiedzialny za mechanizmy machiny medialnej.
    (…)

    Drogi kolego, co do tzw. ataku na Opolczyka to wg. mnie jest dokładnie odwrotnie, ale nie mam już ochoty na udowadnianie tu, że nie jestem wielbłądem.

    (…)
    Oni też ciągle popełniają błędy, stąd te rozbieżności. Jak wygląda struktura w korporacji? Ładnie na papierze lub w PowerPoincie. W realu znacznie gorzej, zacytuję sprzedawcę z Siemensa opisującą ją w praktyce: „Siostry ja tu widzę wielki bu.del”. Kto ma mocniejsze gardło ten jest w stanie zamieszać. Jest to oderwane od logiki i myślenia. W razie „wpady” wymienia się marionetki, struktura zostaje.
    (…)

    Pena zgoda! Ja właśnie na to liczę, że „globaliści i banksterzy” NIE SĄ NIE OMYLNI!!!

    (…)
    Mamy małą wspólnotę zgromadzoną u Przemexa, wszelkie ataki na jej członków osłabią i jej tak kruchą siłę przebicia.
    (…)

    Z całym szacunkiem… ale jeśli „ta wspólnota” boi się odrobiny logiki i nie ma odwagi, żeby zmierzyć się z trudnymi pytaniami… to bardzo bobrze, że nie będę już tu osłabiał jej „kruchej siły przebicia”… cokolwiek to jest…

    (…)
    Opolczyk nigdy nie zablokował mi żadnego wpisu u siebie, chwała Mu.
    (…)

    To, że Tobie nie zablokował, to mam mu paść do stup? A jaki ma to związek ze mną? Za co mu chwała? Masz jakieś takie niewolnicze podejście do „pozwalania komuś na publikowanie swoich komentarzy”. Ja kolesi którzy mnie traktują „mniej łaskawiej”, niż innych, pozbawiam przywileju obcowania z moimi uwagami… Tak karzę niełaskawych… hehehe Tak poważnie, to mam wywalone, zwłaszcza na wszystkich tych którzy robią mi pod górkę. (Przemex, to nie ma z Tobą nic wspólnego.)

    (…)
    Odnoście imigracji też mam wiadomości z pierwszej ręki, ale nie chciałem włączać się do tej długiej dyskusji. Kilka lat temu byłe odwiedzić wujaszka we Francji w rejonie Calais. Taki nasz Kołobrzeg dla bogatych białych. Wówczas już imigranci burzyli się koło tunelu, nie widziałem żadnej pary młodych biało-arabskiej ale dużo było biało-czarnych. Francuzi z niechęcią i wyższością odnoszą się do wszystkich nie tylko kolorowych.
    (…)

    Pewno to prawda, ale może dla tego, że muzułmanie są tak „tolerancyjni”, że ich kobiety „nie-muzułmanki” muszą przejść zwyczajnie na islam? Widziałeś kiedyś muzułmanina, co by zmienił wyznanie… i nie dostał wpierdol od innych muzułmanów, patrz ten kolo, co mu w Bradford Polacy życie ostatnio uratowali, przepędzając „zwykłych muzułmanów” z kijami od baseballa?

    Ale jaki ma to wszystko związek z brakiem argumentów popierających tezy zawarte w tym artykule? Każdy sobie może we własnej głowie wszystko udowodnić… Sztuką jest to zrobić po za nią…

    (…)
    Nie bierz z nich przykładu i nie zniechęcaj do siebie czytelników.
    (…)

    To jest zmanipulowany tekst, bo nie mogę brać przykładu z ludzi, których nie znam i nigdy nie widziałem, a co do zniechęcania…

    (…)
    Powodzenia na swoim blogu.
    (…)

    Dzięki, za życzenia. Póki co, powodzenie mi raczej wzrasta, zresztą nawet jak by zaczęło mi spadać, to tylko sieciopis… Nie zarabiam na tym, a tylko tak sobie skrobię… Nie mam parcia na szkło.

    Tu jest odnośnik na mój artykuł, odnoszący się to tego tu:

    https://skribh.wordpress.com/2016/01/16/251-czy-ostatnie-wydarzenia-w-kolonii-itd-to-kolejna-operacja-falszywej-flagi-a-niewinni-muzulmanie-zostali-znow-kozlami-ofiarnymi-syjonistycznych-banksterow-i-globalistow-za-przemex-wordpress-co/

    Jeśli się Wam nie spodoba, to trudno… Jakby co, to pamiętajcie o nowych zasadach…

    PZDRWM… i już mnie nie ma. 🙂

    Polubienie

 11. To co dzieje się na różnych blogach, forach, stronach internetowych, w sprawie choćby „kryzysu uchodźców”, te spory, waśnie, skrajne opinie, skakanie sobie do gardeł, dobitnie pokazują nam jak bardzo okupantowi udało się nas skłócić, rozbić, podzielić, po starej dobrej linii religijnej. Wiedzieli że ludzie w Europie choć w dużej mierze zlaicyzowani, nadal mają wkodowaną niechęć do muzułmanów z okresu potęgi KRK w Europie, tą niechęć starają się obudzić na różne sposoby i przy jej pomocy dzielić i to im się udaje, postawili na właściwego konia, czego efekty widać gołym okiem, przepaść jaka powstaje pomiędzy ludźmi właśnie teraz będzie nie do zasypania…

  Polubione przez 1 osoba

  • Dokładnie tak. Ale naszym obowiązkiem jest robić to co robimy. Wbrew milionowym armiom krzykaczy.
   Nie jest łatwo prowadzić blog z dyskusjami, zwłaszcza gdy już zostanie zauważony i zwalą się nań tabuny dezinformatorów i krzykaczy. U mnie na czarnej liście miałem takich kilkuset. Przepuszczałem jeden ich kometarz, wykazywałem w nim brednie, następne ich komentarze szły do spamu. A jeszcze więcej było takich, że od razu lądowali w spamie. Krzykaczy i deziformatorów tępiłem bezwzględnie.

   Polubienie

 12. Styczeń 14, 2016 o 6:42 pm opolczykpl pisze:
  Mnie argumenty się nie skończyły.
  (…)

  Czyżby? No to gdzie są odpowiedzi na moje proste przecież pytannia? Coś mi umkło?

  (…)
  Za to z twojej strony nie słyszałem jeszcze ani jednego logicznego argumentu. Jesteś w amoku i w kółko wrzucasz jedno i to samo – teksty, filmy, cudze komentarze i wymysły pisane na jedno kopyto(…)

  Widzę, że jak zawsze w niewygodnej dla Ciebie sytuacji, „wymiana” informacji z Twojej strony umiera, a Ty jak zwykle zaczynasz od uników, by w końcu schować się w ciepłą norkę swoich coraz bardziej chamskich tekstów i niczym nie popartych pomówień.

  Opolczyku, znam Cię za długo, żeby nie wiedzieć jak zareagujesz… więc nie ze mną te numery… i niech to do Ciebie w końcu dotrze… Nie chcesz odpowiedzieć na moje pytania, nie odpowiadaj, ale nie próbuj robić tu ze mnie, tego kogo robić próbujesz… bo to tylko świadczy o Tobie, jak widać…

  Jak obaj wiemy, to czytający sami wyciągają wnioski, a Ty możesz tylko rzucać na mnie te swoje „zaklęcia”… ale już zbanować albo cenzurować, to może mnie gospodarz tego miejsca. Brakuje Ci tego narzędzia dyskusji, co nie? 🙂

  Zachowujesz się teraz dokładnie tak samo, jak jakiś zraniony katolik, z tym Twoim wkładaniem w moje usta określeń, których ja nie użyłem, a którymi próbujesz tu zasypać BRAK ODPOWIEDZI na moje proste pytania. Mnie nie interesuje, co Ty myślisz o tym co ja sądzę itd. Oczekiwałem jedynie prostych odpowiedzi. Jak widać było to za dużo dla Ciebie.

  Pamiętaj jednak, że ta Twoja całkiem ciekawa teoria, MUSI umieć obronić się i odpowiedzieć na jej krytykę… Gdyby było jak twierdzisz, to nie miałbyś żadnego problemu z odpowiedzią i napisałbyś dlaczego „syjonistyczne, żydłackie” itd. media opóźniły całą tę akcję… Nie napisałeś tego… szkoda… bo liczyłem na Twoje wyjaśnienia…

  To nie prawda co napisałeś, że nie szukam różnych opinii. Prawdą jest natomiast to, że Ty swojej nie potrafisz obronić…

  Jedni wszędzie widzą „złego Putina i jego agentów”,… a inni jak Ty… hm… Ciekawe pod kogo ja wg. Ciebie podpadam… no bo wygląda mi po tej Twojej urażonej retoryce i ucieczce w coraz bardziej chamskie pustosłowie, to chyba podpadłem właśnie pod „syjonistycznego krzykacza i dezinformatora”… 🙂 Spoko… niech Ci będzie… ale nadal nie umiesz odpowiedzieć

  (…)
  Dziwię się trochę Przemexowi, bo u mnie dostałbyś ostrzeżenie a potem szlaban. Za sianie idiotycznej propagandy służącej celom żydo-banksterów i Izraela.
  (…)

  Jak pisałem wyżej, jedni widzą wszędzie „złego Putina”, inni (jak Ty) wszędzie widzą „sianie idiotycznej propagandy służącej celom żydo-banksterów i Izraela”… Coś takiego nazywa się zawężeniem pola widzenia / postrzegania… albo zwyczajną paranoją maniakalną…

  Życzę zdrowia. Dbaj o serducho. Szkoda, że nadal nie można z Tobą spokojnie porozmawiać 😦

  …..

  Powtarzam, Przemex, może Ty odpowiesz na moje pytania jak:

  Jaki jest sens najpierw prowokować napady na kobiety,.. by potem o tych napadach nic nie pisać, tak jak to próbowały zrobić „wolne niemieckie media”?!!

  Jaki jest sens po kilku dniach publikować te wszystkie informacje, jednocześnie pokazując całe zakłamanie sprzedajnych elit, mediów, ałtorytetów itd… dodatkowo pokazując „siłe” policji itd..?

  Po co dawać tłumowi taką broń do ręki, potwierdzając jednocześnie swoją słabość, zakłamanie itd, patrz jak rozwija się sytuacja dot. Polski i skargi na „brak demokracji” i procedury w KE i PE?

  Jeśli i Ty sądzisz, że te pytania są „nielogiczne i że jestem w amoku itd”, no cóż…

  Polubienie

  • O właśnie zobaczyłem, że dopisałeś odpowiedź do mojego komentarza. Dzięki.

   I to po to np. Niemcy „psują” sobie media w Polsce? Zeby co, zeby lepiej stworzyć chaos? A jak im wyjdzie tak samo jak wyszło to Newsweekowi w USA, GWN, TVN i innym w Polsce? Po co psuć sobie dobrze działąjące tuby propagandowe? Ja jako „tuba syjonistów wg. Opolczyka”, nie mam takiej mocy rażenia, jak te wymienione wyżej… więc na to miejsce wejdą inni…

   patrz:
   https://skribh.wordpress.com/2016/01/14/249-upadek-2-czyli-jak-tona-demokratyczne-niemcy-a-za-nimi-cala-postepowa-jewropa-ciagnac-swoje-jelita-mendialne-na-dno-ich-wspolnego-poprawnie-politycznego-szamba-04/

   Media w Polsce nie są niemieckie, to przede wszystkim tuby propagandowe syjonistów, one nie reprezentują interesów rzeczywiście niemieckich. Niemcy nie są państwem demokratycznym, tak samo jak Polska, to kolonia USA od 1945 roku, o czym dobrze oboje wiemy, ich służby były tworzone przez CIA na bazie nazistowskiego Gestapo, SS i organizacji Gehlena i są przybudówką CIA, ich podległość parlamentowi i konstytucji to fikcja literacka. Nie byłbym zdziwiony gdyby się okazało że to „niemieckie” służby w porozumieniu z CIA i Mossadem zorganizowały całą akcję destabilizacji Niemiec i Europy przy użyciu islamistów i ich przeciwników, o czym „rząd niemiecki” nawet wiedzieć nie musi, mediom i politykom wyznaczono jedynie rolę kukiełek w teatrzyku z rolą do odegrania, przy czym wcale nie muszą być świadomi tego co robią i czego są częścią, a widzowie mają się na całą tą sztukę dać nabrać. Po za tym nie tylko główne media to ściek, duża część mediów alternatywnych to też propagandowe ścieki, podział na media „lewackie” i „prawackie” to czysta fikcja, bo czym różni się powiedzmy TVN od TV WyTrwam w kłamstwie czy republiki? Lub Gazeta Żydo-Polska od Gówna Wyborczego? Radio Bez Twarzy od Radia ZET czy Ćwok FM? Toż to jeden antypolski ściek medialny jest. I co za różnica że media „lewackie”, „liberalne”, „bronią” islamistów i karzą ich kochać na siłę a „prawackie”, „patryjotyczne”, „narodowe” ich „krytykują”, dla mnie to dowód na to że ktoś próbuje spolaryzować społeczeństwo, podzielić go na kilka obozów i szczuć na siebie, co widać słychać i czuć wszędzie wokół.

   przemex

   Polubienie

  • Co do muzułmanów, no to jednak chcą tego tylko i wyłącznie swego, więcej, coraz więcej, patrz:

   http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/muzulmanie-w-hiszpanii-chca-by-terminy-egzaminow-dostosowano-do-ramadanu

   Muzułmanie w Hiszpanii chcą by terminy egzaminów dostosowano do Ramadanu
   Dodane przez Lipinski
   Opublikowano: Czwartek, 14 stycznia 2016 o godz. 10:10:57

   Hiszpańscy muzułmanie żądają by władze dostosowały grafik egzaminów szkolnych do terminu obchodów święta Ramadanu.

   Islamska Komisja Hiszpanii chce by władze w tym roku dostosowały terminy egzaminów do jednego z najważniejszych dla nich świąt. Ramadan rozpocznie się 6 czerwca i nakłada się z egzaminami końcowymi w szkołach oraz egzaminami wstępnymi na uniwersytety i uczelnie wyższe. Komisja żąda by muzułmańscy uczniowie mogli zdawać egzaminy później.

   W Hiszpanii żyje oficjalnie około 2 milionów muzułmanów.

   TASS/KRESY.PL

   Na portal Kresy.pl też należy uważać bo ten też rozpowszechnia co najmniej wątpliwe informacje. Ale jeżeli założymy że to prawda, to powstaje pytanie najważniejsze, czy wszyscy muzułmanie tego chcą czy tylko banda radykałów i szowinistów, podpuszczana i finansowana przez wiadomo kogo, wrzucanie wszystkich do jednego wora to nie moja działka.

   przemex

   Polubienie

 13. Pingback: Wojna krzyża z półksiężycem pod patronatem gwiazdy Dawida | Uderz w fałsz!

 14. „Jaki jest sens najpierw prowokować napady na kobiety,.. by potem o tych napadach nic nie pisać, tak jak to próbowały zrobić „wolne niemieckie media”?!!
  Jaki jest sens po kilku dniach publikować te wszystkie informacje, jednocześnie pokazując całe zakłamanie sprzedajnych elit, mediów, ałtorytetów itd… dodatkowo pokazując „siłe” policji itd..?
  Po co dawać tłumowi taką broń do ręki, potwierdzając jednocześnie swoją słabość, zakłamanie itd, patrz jak rozwija się sytuacja dot. Polski i skargi na „brak demokracji” i procedury w KE i PE?”

  Włączam się bez pytania bo mim zdaniem sprawa jest oczywista. Celem dysponentów mediów, którzy kontrolują również całą europejską „klasę polityczną” jest wywołanie niepokojów społecznych we własnym kraju (krajach) i poparcia dla wojny totalnej z islamem.

  Polecam ten filmik: https://www.youtube.com/watch?v=PHqFkOenpvY

  Cały ten „kryzys” jest ewidentnie ustawiany. Nikołaj Starikow sugeruje, powołując się na analogię z Leninem, że jest ustawiany i nadzorowany na bardzo wysokim szczeblu, na szczeblu o wiele wyższym niż kanclerzyca Merkel. Kanclerzyca tylko wykonuje polecenia ewentualnie samodzielnie podejmuje decyzje podług otrzymanych dawno temu dyrektyw.

  Setki tysięcy ludzi przekraczało granice przy pełnej obojętności władz wielu krajów. Wyobraźmy sobie czy coś takiego mogłoby się zdarzyć na granicy Polski z Małorosją. Czy chochły (jest ich mnóstwo w Polsce) mogłyby przejść zieloną granicą na Zakerzonie? Obawiam się że nawet w sezonowym panstewku pod nazwą 3RP ktoś by zaczął srzelać. A tam nikt nie strzelał…

  Celem jest wywołanie wojny z islamem i potrzebne do tego jest wywołanie maksymalnej irytacji Niemców, Francuzów czy Brytoli, obecnością muzułmanów. To dlatego ustawiono to przedstawienie w nocy z 31 grudnia/1 stycznia (nie wiemy co się stało), dlatego milczano i dlatego teraz robi się aferę.

  Skutkiem będzie wywołanie nienawiści do muzułmanów. O to chodziło!

  Co do zachowania tych ludzi np. w Calais – nie wiemy kim oni są. Oni na pewno są sterowani, stoją za tym Mossad czy CIA. To jest zorganizowana akcja i trudno tego nie zauważyć.

  Powtarzam, jesteśmy na etapie wojny informacyjnej. Celem jest wywołanie wojny pomiędzy post-chrześcijanami a muzułmanami.

  Polubienie

  • „na szczeblu o wiele wyższym niż kanclerzyca Merkel. Kanclerzyca tylko wykonuje polecenia ewentualnie samodzielnie podejmuje decyzje podług otrzymanych dawno temu dyrektyw.” – media i politycy niczego nie muszą być świadomi, wykonują polecenia przełożonych, mają doradców, ekspertów, analityków, pracujących czy mających powiązania z wiadomo jakimi i czyimi instytucjami, i to oni dyktują politykę, za to media a co za tym idzie ich właściciele, „trzymają” polityków za jaja, w razie gdyby próbowali podskakiwać wyciągną jakieś brudy na wierzch. Czy naprawdę myślicie że politycy na zachodzie podejmują suwerenne decyzje i są niezależni? I czy naprawdę myślicie że celem sprowadzenia muzułmanów do Europy jest pomoc im, nawet kosztem miejscowych czy „islamizacja” zachodu? Zachód ma muzułmanów w dupie, dla nich to tylko narzędzie w polityce, wykorzystają i porzucą ich jak śmieci, co niejednokrotnie już pokazali.

   Polubienie

  • Co do europejskich chrześcijan… Ilu ich jest?

   http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/holenderscy-lewacy-wloza-spodniczki-tak-zamierzaja-walczyc-z-gwaltami&utm_source=rss&utm_campaign=rss&utm_term=www.kresy.pl

   Holenderscy lewacy włożą spódniczki – tak zamierzają walczyć z gwałtami

   Dodane przez Lipinski Opublikowano: Czwartek, 14 stycznia 2016 o godz. 14:02:22

   W sobotę o godzinie 13:00 w Amsterdamie rozpocznie się lewicowa demonstracja solidarności z kobietami, które padły w Kolonii ofiarami molestowania seksualnego. Postępowi mężczyźni założą minispódniczki!

   Mężczyźni należący do holenderskiej Partii Pracy, Demokratów 66 i Zielonej Lewicy postanowili zareagować na wydarzenia w Kolonii (i innych niemieckich miastach). Oczywiście, zgodnie z „postępową” logiką.

   W sobotę o godzinie 13:00 na Pl. Spui odbędzie się manifestacja, której celem ma być okazanie solidarności z Niemkami i podkreślenie, że odpowiedzialności za przemoc seksualną nie należy… przypisywać kobietom. W tym celu młodzi lewicowcy założą krótkie spódniczki.

   „Zbyt często problem przemocy seksualnej wobec kobiet jest umniejszany jako problem wyłącznie kobiet: nie noście krótkich spódnic. To nigdy nie jest rozwiązaniem. To nie krótkie spódniczki są winne” – podkreślają organizatorzy.

   Lewica zachęca do „świętowania spódniczek i wolności, jaka się z nimi wiąże”. Dlatego – czytamy – „zaangażujemy nasze włochate nogi na rzecz wolnego społeczeństwa, w którym kobieta może chodzić po ulicach nie niepokojona za dnia jak i w nocy”.

   malkontent:14.01.2016 20:34
   Szaleństwa nie ma końca, zamiast zwyczajnie za gwałt dać w mordę i zapuszkować to chłopaaaki zakładaja spódniczki :-((( może im sie też coś przytrafi :-((( co to jest co za cioty, czy wszędzie gejostwo musi się lansować :-(((

   …..

   A co będzie, jak okaże się, że bycie muzułmaninem/muzułmanką jest zwyczajnie bardziej opłacalne? Pomyślcie… cztery żonki… zero problemów etycznych… itd.

   Niech mi tylko ktoś nie piszę, że muzułmanie nie kradną, nie gwałcą, nie są agresywni itd… bo to bajki, tak samo jak z tym, że nie pija i nie jedzą boczku! Piłem z nimi nie raz i widzę kiedy tylko nie jestem w takiej muzułmańskiej restauracji, która podaje typowe brytyjskie śniadania, jak zarzeraja się jedzeniem „niewiernych”!!! W UK tak jest… nie wymyślam sobie… Muzułmanie nie płącą sobie kasy, oszukują się, okradają… itd. Wiem, bo byłem świadkiem wielu takich sytuacji. (Nie mówię, że inni sa inni.) Ich obłuda jest jak himalaje, podobnie zresztą jak obłuda innych wyznawców pustynnej tradycji…

   Polubienie

 15. Wielu uskarża się że muzułmanie są agresywni wobec Europejczyków, nie szanuja miejscowych praw, dziwnie się zachowują, itp., A mnie ciekawi za co to muzułmanie mają kochać Europejczyków? Za udzielaną im „pomoc”? Śmiech na sali…
  Najpierw mocarstwa zachodnie w epoce kolonialnej bezwzględnie eksploatowały ich kraje, potem nowowypromowany światowy żandarm USA wraz ze swoimi europejskimi przydupasami zdemolował świat islamu szeregiem rewolucji, wojen domowych, rebelii, buntów, interwencji militarnych oraz przy pomocy gospodarczej i finansowej eksploatacji. W ten sposób zachód sam zradykalizował muzułmanów i wyzwolił ogromne potoki nienawiści islamistów/Arabów, nawet tych mniej radykalnych i umiarkowanych, wobec „zachodniej cywilizacji”. Nie wspomnę o wyprawach krzyżowych i całej serii wojen chrześcijańskiej Europy ze światem islamu. Z drugiej strony w świecie zachodnim bezustanna antyislamska, antyarabska nagonka, która przybrała na sile szczególnie po 11 września, kolportująca często półprawdy, gówno prawdy, czyste kłamstwa i stereotypy o „brudasach z pustyni”, jako o tylko i wyłącznie brudnych „terrorystach”, których należy się bać na każdym kroku, naszczuwała społeczeństwa zachodnie na muzułmanów.
  To ja się teraz pytam do kogo patryjotyczni jewropejczycy mają teraz pretensję?
  I jeszcze uwaga odnośnie tych „brudasów z pustyni”, kiedy świat islamu stał między innymi pod względem higieny i medycyny na bardzo wysokim poziomie, to w Europie królowie zabijali pchły młoteczkami na głowie, ścieki wylewano na ulicę, nie było kanalizacji, warunki żywieniowe i mieszkaniowe tragiczne, bezustanne epidemie i pomory, rozprzestrzeniające się choroby, w tym weneryczne, nie wspomnę o czasach rewolucji przemysłowej w Europie zachodniej i warunkach w jakich robotnicy wtedy żyli. I kogo wy „wielcy” i „cywilizowani” ludzie chcecie pouczać i cywilizować?
  Tak to jest jak ze zwykłych dziadów zrobią się wielkie pany…

  Polubione przez 1 osoba

  • Cała zachodnia antykultura prezentuje skrajną moralność Kalego – jak my napadać, kraść gwałcić u was – to dobrze. Jak do nas trochę was przyjechać szukać schronienia przed wojnami, który my zrobić – kto to widzieć?
   I do tego te kłamstwa, ta nagona, zwalanie na muzułmanów winy za WTC, Madryt Londyn, Paryż. A wszystko to były operacje fałszywej flagi.
   Co do pustynnych brudasów…
   Taka Kordoba w X wieku pod panowaniem muzułmanów była ważnym ośrodkiem nauki, kultury i sztuki, miała 300 publicznych łaźni, 50 szpitali, 20 publicznych bibliotek, 80 szkół i 17 wyższych uczelni. Były dostępne dla muzułmanów, krystowierców i wyznawców judaizmu.
   W tym samym czasie w całej „chrześcijańskiej” zachodniej Europie nie było ani jednego uniwersytetu, ani jednej publicznej szkoły i ani jednego szpitala. Nieliczne „szkoły” (pralnie mózgów) dostępne były dla kleru i ew. wyższych świeckich urzędników dworskich. Panował fanatyzm, nietolerancja, ucisk, wyzysk, brud, smród i ubóstwo. A propaganda kk głosiła, że brudne ciało świadczy o czystości duszy.
   To dopiero laicyzacja w Europie przyniosła poprawę. Ale wtedy już hordy białych niszczyły obce kultury na wszystkich kontynentach.
   Eh – to załganie, to fałszowanie historii i teraźniejszości, to obracanie konia ogonem, te kłamstwa, ta moralność Kalego.

   Polubienie

 16. Jeszcze jedna uwaga, proszę mi tu nie przytaczać całej masy komentarzy z internetu, bo ja ich zwyczajnie poważnie nie traktuję, nie wiadomo kto je pisze, w jakim celu, nic nie wiadomo o światopoglądzie piszących, ich miejscu zamieszkania itd. O opiniach zbyt często decyduje właśnie światopogląd i emocje, te lubią zafałszowywać obraz, znam ludzi którzy muzułmanów na oczy nie widzieli a pałają do nich nienawiścią jak gdyby im coś osobiście zrobili, to efekty propagandy z ambony i telewizji niestety.

  Polubione przez 1 osoba

  • No dobra… no to co dalej?

   Macie jakieś rozwiązania? Jest jakiś plan inny niż ten: dać się zniszczyć, albo lewakom, czytaj syjonistom, albo muzułmanom, ściąganych tutaj przez lewaków, czyli syjonistów?

   Sądzicie, że takie traktowanie pytających się, czyli nieodpowiadanie na pytania, pomaga w naświetlaniu jak rzeczy mają się?

   Skoro np. moje źródła są, be dla Was, to na jakie dobre źródła Wy powołujecie się?

   Macie jakieś prawdziwe źródła, na poparcie Waszych tez? Dlaczego ich tu nie opublikowaliście jeszcze? Przecież tak byłoby znacznie prościej? Proszę zróbcie to, bo mi też jest ciężko uwierzyć Wam, tylko na słowo… że macie rację!

   Jeśli macie jakieś dowody, że to wszystko to fałszywka, to o czym piszą i krzyczą „wolne i demokratyczne” media w połączeniu z napaściami/gwałtami w Kolonii i w innych miastach, PROSZĘ ZAMIEŚCIE TUTAJ, tak żeby ludzie dostali coś namacalnego… bo jak do tej pory z całym szacunkiem, ale NIE PRZEDSTAWILIŚCIE INNYCH DOWODÓW, jak tylko takie polegające na odrzuceniu wszystkich innych, w tym moich naocznych świadectw… czyli próbujecie tu ze mnie zrobić matacza, kłamcę i jeszcze wcisnąć mi w usta słowa, których nie powiedziałem (Opolczyk) itd.

   Rozumiem takie podejście, ale zamierzam przygotować wpis u mnie, mówiący o tym, że to, co nie działo się w Kolonii i w innych miastach itd, jest syjonistyczną fałszywką, podobnie jak to już robiłem, cytując min. Opolczyka, patrz tu:

   https://skribh.wordpress.com/2015/11/16/212-zamachy-terrorystyczne-w-paryzu-z-13-listopada-to-kolejna-operacja-falszywej-flagi/

   …I PRZEDSTAWIĆ NA TO JAKIEŚ WASZE DOWODY, A NIE TYLKO WASZE ODRZUCANIE WSZYSTKICH INNYCH DOWODÓW I ŹRÓDEŁ!!!

   Po publikacji tego artykułu, nie będę już tu Wam „przeszkadzał” moją osobą i moimi pytaniami, żeby nie prowokować np. Opolczyka do wybuchów spazmów jego typowego chamskiego jadu… i jakby co, to nie chcę, mieć jego zdrowie/serducha na sumieniu.

   (Nie pisz mi żebym się o Twoje serducho nie martwił, bo nie martwię się o nie, a o moje samopoczucie, gdyby moje pytania miały wpłynąć na Twoje zdrowie. Nie chcę mieć Cię na sumieniu… Tyle.)

   Jako moje końcowe podsumowanie napisze tak:

   Dla mnie nie ma różnicy, czy to jest jedna odmiana pustynnej tradycji, czy inna, bo to jest jedno i to samo. Nie rozróżniam między „dobrymi uciskanymi muzułmanami”, a „złymi syjonistami”, ani niczym co stoi po środku. Mnie obchodzi tylko Tradycja Słowiańska i tyle. Jest mi szczególnie miło, że używacie także i tu tego poprawnie politycznego określenia! 🙂

   SŁAWA TRADYCJI SŁOWIAŃSKIEJ I NASZYM SŁOWIAŃSKIM PRZODKOM!!!

   Polubienie

   • „lewaków, czyli syjonistów” – syjonista to szowinista żydowski, coś jak narodowiec, przy czym dzieli się na dwie odmiany, syjonistów propagujących i popierających państwo żydowskie w Palestynie i syjonistów popierających tworzenie państw żydowskich wewnątrz państw narodowych celem rozbijania ich od wewnątrz, takich małych ojczyzn żydowskich, ze szczególnym statusem dla żydów. A „lewak” to najwyżej narzędzie syjonistów, do propagacji dewiacji i zboczeń, z lewakiem rzeczywistym, nawołującym chociażby do nacjonalizacji środków produkcji, banków czy wyrównania nierówności społecznych, ze względu choćby na dochody nie ma on nic wspólnego.
    I prawdziwym wrogiem ludzkości nie są muzułmanie, a globalizm, syjonizm i imperializm, to jego należy wyeliminować w pierwszej kolejności, a dopiero potem można zająć się kwestią muzułmańską i całą resztą przedstawicieli pustynnej tradycji.

    Polubione przez 2 ludzi

   • Polubiłem uszczegółowienie nt. syjonistów, bo jest bardzo czytelne i rozsądnie napisane.

    Czy mogę prosić o odpowiedź na pytania, które zawarłem we wpisie powyżej, dotyczące dowodów na poparcie Waszych twierdzeń?

    Publikację wpisu o kolejnej fałszywej fladze zaplanowałem na najbliższy sobotni wieczór i jestem na etapie zbierania dowodów na poparcie tej tezy. Chcę (jak to robiłem już wcześniej) odwołać się tym razem do tego artykułu, jako podstawy takich twierdzeń. Z góry dziękuję, za udzielenie mi odpowiedzi. PZDRWM.

    Polubienie

   • Słowianin nigdy nie dałby się zapędzić na żydo-banksterską barykadę.
    Dałeś się wciągnąć w żydowską wojnę medialną i z pianą na ustach latasz i krzyczysz – na pohybel muzułmanom. A dla mnie nadal najważniejszym wrogiem jest banksteryzm i globalizm. Który chce nas na muzułmanów naszczuć. Tyle, że ja nie daję sobą manipulować.
    Taka jest między nami różnica.

    Walka z muzułmanami „zalewającymi” Europę jest walką z objawami choroby a nie jej przyczyną, jeżeli rozpoznamy przyczynę choroby i usuniemy ją, objawy znikną. jeżeli będziemy walczyć z objawami, wtedy zaleczymy jeden objaw ale następny pojawi się gdzieś indziej ze zdwojoną siłą. To tak jak walka z rakiem, wycinają, traktują chemią guza, podają środki przeciwbólowe ale nic nie robią z rzeczywistą przyczyną powstania raka, tylko walczą z guzem czyli objawem. Często ta walka jest daremna, na chwilę rak jest zaleczany a po chwili są przeżuty, pojawiają się nowe guzy w kilku innych miejscach i często nie ma już ratunku, bo cały organizm jest zajęty, pacjent umiera. Więc co należy zrobić? Usunąć przyczynę raka(kryzysu migracyjnego) czyli banksterów i ich marionetki polityczne oraz organizacje takie jak UE i NATO oraz przestać mieszać się w sprawy wewnętrzne innych krajów.

    przemex

    Polubienie

   • Styczeń 15, 2016 o 1:38 pm opolczykpl pisze:
    Słowianin nigdy nie dałby się zapędzić na żydo-banksterską barykadę.
    (…)

    Tako rzecze Opolczyk… Czy mianowałeś się już (także moim) jakimś wszystkowiedzącym prorokiem i sędzią, czy też nieomylnym wyznacznikiem co wg. Ciebie „Słowianin” może lub nie może robić, hm? Pytam bo chyba czegoś znów nie zauważyłem? Stwierdzam, że ponownie ogłaszasz tu swoje jedynie prawdziwe prawdy objawione, „by Opolczyk”, nie poparte żadnymi źródłami ani dowodami, dodatkowo dziecinnie mataczysz, co zaraz udowodnię.

    Po pierwsze, to Ty Opolczyku nie raczyłeś odpowiedzieć na moje proste pytania, więc nasza „rozmowa” umarła z Twojej woli, bo tych Twoich „żydłackich” wyzwisk nie kupuję.

    Po drugie, to czego Tobie nie chciało się zrobić, zrobił Przemex, który za Ciebie mój ty intelektualny leniuszku, częściowo chociaż odpowiedział na moje pytanie, skierowane już wtedy do wszystkich, bo Ty mnie postanowiłeś w swoim starym stylu trochę połajać,.. zamiast dać tu przykład swojej wielkiej wiedzy i inteligencji… i rzeczowo odpowiedzieć, tak by wszyscy dowiedzieli się więcej. Olałeś i mnie i innych czytających… wobec czego ja już z Tobą tez nie rozmawiam i teraz swoje uwagi wsadź sobie gdzie tam se chcesz, bo domyślasz się pewnie gdzie ja sobie je wsadzam…

    Po trzecie, szanuj samego siebie, bo już dwukrotnie ogłaszałeś że nie będziesz odpowiadać na moje komentarze,.. zwłaszcza że ten nie jest skierowany do Ciebie…

    (…)
    Dałeś się wciągnąć w żydowską wojnę medialną i z pianą na ustach latasz i krzyczysz – na pohybel muzułmanom.
    (…)

    To jest manipulacja i zwykłe pomówienie i proszę w takim razie o cytat, gdzie rzekomo „latam i krzyczę – na pohybel muzułmanom” (nie wspominając o innych podobnych chamskich pomówieniach, których dopuściłeś się tu ostatnio co do mojej osoby). To co napisałeś to nieprawda, a Ty jest osobą, która rozgłasza nieprawdę o mnie…

    (…)
    A dla mnie nadal najważniejszym wrogiem jest banksteryzm i globalizm.
    (…)

    Cudownie, że ogłosiłeś właśnie swoją fatwę, na banksteryzm i globalizm. Czy już ich pokonałeś?

    Ja np. nie lubię kłamców i manipulatorów, zwłaszcza tych którzy bezsensu zamiast odpowiadać na moje proste pytania, nakręcają się bez sensu. Dla mnie ważne jest czy ktoś umie odpowiedzieć na pytania i publicznie nie szarga czyjegoś dobrego imienia, tak jak to Ty robisz tu kolejny raz zresztą, zarzucając mi słowa i czyny, których nie popełniłem.

    (…)
    Który chce nas na muzułmanów naszczuć.
    (…)

    Tu pewno i masz rację, tyle tylko… że NIE UMIESZ TEGO NADAL UDOWODNIĆ!!!

    (…)
    Tyle, że ja nie daję sobą manipulować. Taka jest między nami różnica.
    (…)

    Aha… 🙂

    …..

    Przemex, jutro puszczam mój materiał o tych rzekomo fałszywych napaściach i gwałtach w Kolonii u siebie i będę czy to Ci podoba się, czy też nie… cytował to co uznam za stosowne także z tego wpisu.

    Ostatni raz proszę Cię o zajęcie Twojego stanowiska, co do prawdziwości popartego dowodami i źródłami, bo jeśli nic nie dostanę, to puszczę to co ja znalazłem + wypociny Opolczyka… a to przyznasz że pachnie raczej jakąś przeciw-bankstersko-globalistyczną paranoją, niż rzeczywistą i udowodniona wiedzą…

    Ostatni raz proszę Cię o dowody na poparcie tezy, o sfabrykowaniu informacji, o napaściach muzułmanów na kobiety w Kolonii itp. podczas Nowego Roku 2016.

    …..

    Ponieważ to jest mój przedostatni wpis u Ciebie, (ostatni będzie jutro z odnośnikiem na mój wpis o fałszywych atakach na kobiety w Kolonii itd), to żeby zrobić przyjemność Opolczykowi i przypomnieć nam wszystkim „dobre stare czasy”, zmieniam teraz mój nick na ten, pod którym pisałem, kiedy jeszcze nie upubliczniłem mojego sieciopisu, także nie bądź zaskoczony… i nie doszukuj się tu u mnie jakiegoś podstępnego syjonistycznego spisku… 🙂

    Pamiętaj, że zawsze jesteś u mnie mile widziany i z przyjemnością nadal będę czytał Twój sieciopis. A… i odpal sobie go na komórce i zobacz jak nieczytelna jest ta skórka, którą dla niego wybrałeś… Ja bym ja zmienił, bo warto to co piszesz i publikujesz, pokazywać ludziom w przyzwoitej jakości wyświetlania… także na urządzeniach przenośnych…

    Wszystkiego dobrego i powodzenia

    PZDRWM
    skribha / R.A.

    Polubienie

  • Nie wiem czy to do mnie. Wrzucilem link do wypowiedzi Nikołaja Starikowa. Moim zdaniem to nie jest głupek. Zresztą wystarczy go posłuchać. Krzywda się nie zdarzy, można tylko zmądrzeć.

   Nawet spojrzałem na jego notkę biograficzną w żydowskiej encyklopedii w języku polskim. Tytuł jego książki przywołanej tam jednoznacznie świadczy że ten człowiek dużo rozumie.

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Niko%C5%82aj_Starikow
   https://de.wikipedia.org/wiki/Nikolai_Wiktorowitsch_Starikow

   Polubienie

 17. Pingback: Wojna Krzyża z Półksiężycem – a Gwiazda Dawida zaciera jej kosmate łapska… – examplewordpresscom45485

 18. Pingback: Co się dzieje w Europie – 15.02.2016. | Zygmunt Białas

 19. Pingback: Ukraina, Syria, Niemcy, islamofobia… – blog polski

 20. Pingback: [dyskusja] ZDECYDOWANE NIE dla forsowanej MIGLANCJI!!! | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 21. Pingback: Mój głos w sprawie Piotra Rybaka, jego wyroku i propagowanego „bóntó” Polaków w jego sprawie… – blog polski

 22. Pingback: Mój głos w sprawie Piotra Rybaka, jego wyroku i propagowanego „bóntó” Polaków w jego sprawie… | PrzemexBlog

 23. Pingback: Dlaczego nie bronię katodebilnego prowokatora Piotra Rybaka… – blog polski

 24. Pingback: Nieudana próba żydosłużb skłócenia Ks. Jacka Międlara z P. Beinem « Grypa666's Blog

 25. Pingback: Wizyta przełoŻonych Trampka w jewrosojuzie « Grypa666's Blog

 26. Pingback: Aleksander Jabłonowski zrzucił maskę – to zwykły rasistowski podżegacz do masowego mordowania muzułmańskich imigrantów… – blog polski

 27. Pingback: Wiking Varg Vikernes o krystowierstwie… – blog polski

 28. Pingback: [Dyskusja] Kolejna gawęda pod religiozną publikę — rozliczyć Narodowych Gęgaczy | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.