Nie było jeszcze tak zbrodniczej organizacji jak rząd USA – może poza papiestwem…

Paul Craig Roberts
paulcraigroberts.org
9 stycznia 2016

Rząd Stanów Zjednoczonych, jako jedyny na świecie, uparcie twierdzi, że jego prawo i dyktat stoją ponad suwerennością innych państw. Waszyngton narzuca władzę amerykańskich sądów nad obcokrajowcami i rości sobie prawo do narzucania ekstraterytorialnej jurysdykcji swoich sądów na działalność prowadzoną poza granicami kraju, której nie aprobuje Waszyngton bądź amerykańskie grupy interesu. Najpoważniejszym skutkiem waszyngtońskiego lekceważenia suwerenności krajów jest prawdopodobnie rozciąganie przez Waszyngton swojej władzy nad obcokrajowcami na bazie zupełnie bezpodstawnego oskarżenia ich o terroryzm.

Rozważmy kilka przykładów. Najpierw Waszyngton zmusił rząd Szwajcarii do pogwałcenia własnego prawa bankowego, zmuszając ten kraj do uchylenia gwarancji poufności zawartej w prawie bankowym. Szwajcaria jest rzekomo demokracją, jednak jej prawo ustalane jest w Waszyngtonie, przez ludzi, których Szwajcarzy nie wybrali na swoich reprezentantów.

Weźmy „skandal piłkarski”, spreparowany przez Waszyngton, najwyraźniej w celu skompromitowania Rosji. Siedzibą organizacji piłkarskiej jest Szwajcaria, nie powstrzymało to jednak Waszyngtonu od wysłania tam agentów FBI i aresztowania obywateli tego kraju. Wyobraźcie sobie, że Szwajcaria wysyła swoich agentów federalnych do USA, by aresztowali amerykańskich obywateli.

Przypomnijcie sobie grzywnę w wysokości 9 miliardów dolarów, jaką Waszyngton nałożył na francuski bank, bo ten nie uznał w pełni sankcji Waszyngtonu narzuconych na Iran. Takie narzucenie przez Waszyngton kontroli na zagraniczną instytucję finansową jest nawet bardziej bezczelne i nielegalne, kiedy wziąć pod uwagę fakt, że narzucone na Iran sankcje oraz żądanie, by inne kraje również je respektowały, same w sobie są bezprawnymi czynami. W istocie mamy do czynienia z potrójną nielegalnością, ponieważ sankcje zostały narzucone w oparciu o zmyślone i sfabrykowane oskarżenia, które były kłamstwem.

Albo zwróćcie uwagę, jak Waszyngton dowodzi swojej władzy nad realizacją kontraktu pomiędzy francuską firmą stoczniową a rządem Rosji, zmuszając francuską firmę do zerwania umowy, co kosztowało ją miliardy dolarów, a francuską gospodarkę – ogromną liczbę miejsc pracy. Była to kolejna waszyngtońska nauczka dla Rosji za niezastosowanie się do poleceń USA w sprawie Krymu.

Wyobraźcie sobie świat, w którym każdy kraj deklaruje stosowalność swojego prawa za granicą. Na takim świecie panowałby ciągły chaos, a walki prawne i zbrojne wojny pochłonęłyby światowy PKB.

Zdominowany przez neokonserwatystów Waszyngton uważa, że żadne inne kodeksy prawne nie mają znaczenia, jako że to sama historia wybrała Amerykę, by ta narzuciła światu swoją hegemonię. Liczy się tylko wola Waszyngtonu. Nawet prawo nie jest potrzebne, gdyż Waszyngton często zastępuje prawo rozkazami, jak to miało miejsce, kiedy Richard Armitage, zastępca sekretarza stanu (mianowane, a nie wybieralne stanowisko) powiedział prezydentowi Pakistanu, by ten robił, co mu się każe, bo inaczej „zbombardujemy was tak, że wrócicie do epoki kamienia łupanego”.

Spróbujcie sobie wyobrazić, że prezydent Rosji albo Chin wydaje takie polecenie innemu krajowi.

W rzeczywistości Waszyngton faktycznie zbombardował spore obszary Pakistanu, mordując tysiące kobiet, dzieci i starszyznę. Usprawiedliwiał to twierdzeniem o ekstraterytorialności działań militarnych USA w innych krajach, z którymi nie znajduje się on w stanie wojny.

Choć wszystko to brzmi przerażająco, najgorsze przestępstwa Waszyngtonu, popełniane przeciwko innym narodom to te, gdy Waszyngton porywa obywateli innych krajów i umieszcza ich w Guantanamo na Kubie albo w tajnych kazamatach w takich przestępczych państwach, jak Egipt czy Polska, gdzie są przetrzymywani i torturowani z pogwałceniem zarówno prawa USA, jak i prawa międzynarodowego. Te skandaliczne zbrodnie dowodzą ponad wszelką wątpliwość, że rząd Stanów Zjednoczonych jest najstraszliwszym przestępczym przedsiębiorstwem, jakie kiedykolwiek istniało na Ziemi.

Kiedy neokonserwatywny reżim Georga W. Busha rozpoczął nielegalną inwazję na Afganistan, ten bandycki reżim w Waszyngtonie desperacko potrzebował „terrorystów” dla usprawiedliwienia nielegalnej inwazji, która w świetle prawa międzynarodowego stanowi zbrodnię wojenną. Jednak nie było żadnych terrorystów. Zatem Waszyngton rozrzucił ulotki nad kontrolowanymi przez odpowiednie siły terytoriami, oferując za „terrorystów” nagrody warte tysiące dolarów. Tamtejsi przywódcy lokalnych bojówek albo band najemników, trzymający region pod butem, skorzystali z okazji i łapali każdego bezbronnego człowieka, po czym sprzedawali go Amerykanom za dary.

Jedynym dowodem, że „terroryści” byli terrorystami jest to, że ci niewinni ludzie byli sprzedani Amerykanom jako „terroryści”.

Wczoraj Faez Mohammed Ahmed al-Kandari [Kuwejtczyk] został zwolniony po 14 latach tortur stosowanych przez „Amerykę wolności i demokracji”. Oficer wojskowy USA płk Barry Wingard, reprezentujący Al-Kandari’ego powiedział, że „nie ma żadnych dowodów poza faktem, że jest on muzułmaninem, który znalazł się w Afganistanie w złym miejscu i czasie, wspieranym pogłoskami i pogłoskami opartymi na pogłoskach (opartych na pogłoskach…). Nigdy nie spotkałem się z wykorzystaniem czegoś takiego jako podstawy do wsadzenia kogoś za kratki”. Jeszcze mniej – powiedział płk Wingard – było powodów do wieloletnich wymyślnych tortur, mających na celu wymuszenie przyznania się do rzekomych przestępstw.

Nie łudźcie sie, że zachodnie media przedstawią wam te fakty. Żeby się o tym dowiedzieć, musicie zajrzeć na RT, na stronę Stephena Lendmana lub tutaj.

Zachodnie presstytutki są elementem zbrodniczych operacji Waszyngtonu.

Tłumaczenie: PRACowniA
Artykuł na SOTT.net: The US Government is the most complete criminal organization in human history

https://pracownia4.wordpress.com/2016/01/27/nie-bylo-jeszcze-tak-zbrodniczej-organizacji-jak-rzad-usa/

6 thoughts on “Nie było jeszcze tak zbrodniczej organizacji jak rząd USA – może poza papiestwem…

 1. Dokładnie tak – poza papiestwem stosującym wielowiekowy terror i totalitaryzm władze USraela to zbrodniarz nr 2 w historii ludzkości. Przegoniły nawet zasięgiem ich zbrodniczej działalności i poczuciem bezkarności żydo-bolszewizm i hitleryzm. Przy czym należy pamiętać, że działają one na obstalunek banksterów i to właśnie żydo-banksterskie NWO jest za te zbrodnie w sumie odpowiedzialne. Biały Dom, Pentagon, CIA, NSA to tylko „podwykonawcy”.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Aisza Kaddafi w czasie napaści NATO na Libię w 2011. straciła ojca , przywódcę Libii Muammara Kadafiego , straciła też męża i dwoje dzieci , teraz staje na czele misji odrodzenia libijskiej jedności narodowej , szefuje ruchowi który przeciwstawia się terrorystom i NATO

  http://politpuzzle.ru/21991-doch-kaddafi-vozglavit-v-livii-soprotivlenie-protiv-nato-i-terroristov/

  Życzę pomyślności tej odważnej , dzielnej i dumnej kobiecie i jej misji obudzenia jakże świeżej legendy o swoim wielkim ojcu i jego dziełach dla libijskiego narodu.

  Przypomnę też ostatnie przemówienie jej ojca Muammara Kadafiego do narodu wygłoszone 17 kwietnia 2011.

  Przez 40 lat lub dłużej robiłem wszystko, by zapewnić ludziom domy, szpitale, szkoły. Kiedy byli głodni — karmiłem ich. W Bengazi zamieniłem nawet pustynię w pola uprawne, stając przeciwko atakom Ronalda Reagana, który zabił moją adoptowaną córkę, kiedy próbował zabić mnie. Pomagałem później moim braciom i siostrom z Afryki, finansując Unię Afrykańską.

  Zrobiłem wszystko, co mogłem, by pomóc ludziom zrozumieć ideę prawdziwej demokracji, w której komitety ludowe prowadziły nasz kraj. Stale jednak było to za mało, jak niektórzy mówili, nawet ludzie, którzy posiadali dziesięciopokojowe mieszkania, nowe ciuchy i meble, nigdy nie byli usatysfakcjonowani, i w swojej chciwości chcieli więcej. Oni to powiedzieli Amerykanom i innym, że potrzebują „demokracji” i „wolności”, nigdy nie zdając sobie sprawy z tego, że proszą o morderczy system, w którym wielcy pożerają małych. Byli oczarowani amerykańskim hasłami, nie zdając sobie sprawy, że w Ameryce nie ma darmowych lekarstw, szpitali, mieszkań, edukacji czy żywności, a jedyne darmowe rzeczy to te, które uda się wyżebrać na ulicy lub miska zupy wystana w długiej kolejce.

  Nie liczyło się to, co zrobiłem – dla niektórych to zawsze było mało. Dla innych jednak byłem synem Gamala Abdela Nassera, jedynego prawdziwego Araba i przywódcy muzułmańskiego, jakiego mieliśmy od Saladyna, który Kanał Sueski proklamował własnością swojego ludu, tak jak i ja, idąc jego śladami, proklamowałem Libię własnością mojego ludu, starając się uczynić mój lud wolnym od dominacji kolonialnej — od tych złodziei, którzy chcieli nas grabić.

  Obecnie jestem atakowany przez największą w historii machinę wojenną.
  Mój afrykański brat, Barack Obama, chce mnie zabić, by odebrać wolność mojemu krajowi, by zabrać nam nasze darmowe mieszkania, darmową służbę zdrowia, darmową edukację i darmową żywność, zastępując to amerykańskim systemem grabieży, zwanym „kapitalizmem”.

  My wszyscy w Trzecim Świecie wiemy dobrze, co to oznacza — przyjdą tu korporacje, które już kierują światem, które odpowiadają za cierpienie ludzi.

  Nie ma zatem dla mnie alternatywy, muszę się temu przeciwstawić i jeśli takie będzie życzenie Allacha, zginę idąc jego ścieżką — ścieżką, która uczyniła nasz kraj bogatym i zagospodarowanym, zdrowym i obfitym w żywność na tyle, by nawet móc nieść pomoc naszym afrykańskim i arabskim braciom i siostrom.

  Nie chcę umierać, lecz jeśli będzie to konieczne, by ocalić nasze ziemie, nasz lud, te tysiące, które są moimi dziećmi, niechaj tak będzie.
  Niech ten testament będzie moim głosem do świata. Niech będzie wiadomo, że przeciwstawiłem się krucjacie NATO, że przeciwstawiłem się okrucieństwu, przeciwstawiłem się zdradzie, przeciwstawiłem się Zachodowi i jego kolonialnym ambicjom, a także, że stanąłem po stronie moich afrykańskich braci, moich prawdziwych arabskich i muzułmańskich braci. Chcę być dla nich promieniem nadziei.

  Kiedy inni budowali pałace, ja mieszkałem w skromnym domu. Nigdy nie zapomniałem swojej młodości w Syrcie, nie przepuściłem bezmyślnie naszych narodowych bogactw, i tak jak Saladyn, nasz wielki muzułmański przywódca, który odzyskał Jerozolimę dla islamu, niewiele brałem dla siebie…

  Na Zachodzie niektórzy nazywają mnie „szalonym” i „dzikim”, kłamią choć znają prawdę, wiedzą, że nasze ziemie są niezależne i wolne od kolonialnego ucisku. To moja wizja, moja ścieżka. Ona zawsze była jasna dla Was, moich przyjaciół. Moich ludzi. Będę za Was walczył do ostatniego tchu.

  Niechaj potężny Allach pomoże nam pozostać wiernym i wolnym.

  źródło: Przedruk za News Rescue. Tłumaczenie Mariusz Agnosiewicz.

  PS. Muammar Kaddafi został bestialsko zamordowany 20 października 2011 roku w okolicach Syrty, miasta, w którym się urodził.

  Polubione przez 1 osoba

 3. „Byli oczarowani amerykańskim hasłami, nie zdając sobie sprawy, że w Ameryce nie ma darmowych lekarstw, szpitali, mieszkań, edukacji czy żywności, a jedyne darmowe rzeczy to te, które uda się wyżebrać na ulicy lub miska zupy wystana w długiej kolejce.”

  Ha, ha. Ain’t that the truth?!

  Trudno mi sie bardziej zgodzic, a mam wrecz unikalne ku takiemu stwierdzeniu kwalifikacje. Ale zamkniete polakatolickie lby z PO, PIS i zydowskiego kosciola katolickiego nie maja zamiaru dowiedziec sie przerazajacej prawdy o USA.

  Polakatolickim łbom nie spadły jeszcze natowskie i amerykańskie bomby na głowę, więc nie mają jeszcze całkowitego pojęcia o tym jak wygląda „amerykańska demokracja” w pełnej okazałości ale nie wykluczone że mogą poznać smak amerykańskiego imperializmu w postaci interwencji wojsk NATO w przyszłości, dla stłumienia ewentualnej rebelii, ciekaw jestem co wtedy powiedzą, bo taka możliwość realnie istnieje.

  przemex

  Polubienie

 4. Pingback: MUS ZNAĆ Córka Kadafiego na czele ruchu przeciw żydoNATO i sruloterroryzmowi | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 5. ZAPROSZENIE NA SZCZYT NATO W WARSZAWIE,VII 2016
  PROGRAM OBRAD
  NA STADIONIE NARODOWYM POD RUCHOMYM DACHEM,KTÓRY SIĘ ZACINA,
  ABY GÓWNEM Z SZAMBA ZALAĆ DZICZ NA FINAŁ

  -STRIPTIZ ORAZ TANIEC BRZUCHA NA OTWARCIE SZCZYTU W MUCHACH
  -MACIEREWICZ,WASZCZYKOWSKI,DUDA,SOLOCH GOLĄ WŁOSKI
  -POKAZ PIS-U UZBROJENIA DO POLOWAŃ NA JELENIA
  -SEANS FILMU „MGŁA ZABIJA” I „PIS DA ROSJANOM W RYJA”
  -SERIA PORNOFILMÓW PROPAGANDOWYCH Z KWATERY GŁÓWNEJ NATO
  PT.”POD DYKTANDO ŻYDÓW MAFII SZTAB OBCIĄGA,JAK POTRAFI”
  -ŻYDOBANKSTER NATO GONI ABY ROSŁA SPRZEDAŻ BRONI
  -STOLTENBERG, MERKEL ,OBAMA CIĄGNĄ DRUTA NA KOLANACH
  DUDA,ANTEK,WASZCZYKOWSKI NAWET ŁYSYM PSOM ŻYDOWSKIM
  –ZBROJNE INTERWENCJE NATO DAJĄ ZYSK DEGENERATOM
  –NATO MANEWRY/ĆWICZENIA/ORAZ ROSJI OSKARŻENIA :=PSYCHIATRYCZNE ZABURZENIA
  -BAZY NATO WOKÓŁ ROSJI I IRANU ORAZ CHIN ZLIKWIDOWAŁ JEDNYM RUCHEM KOREAŃSKI ATAK KPIN
  -Z IZRAELA POLECENIA CWELE Z NATO CHCĄ WALENIA

  KRYPTONIMY ĆWICZEŃ WOJSK NATO NA TERENIE POLSKI W 2016
  GEJE NA HUŚTAWCE, ENTER OF THE DRAGS W MON
  CIUCIUBABKA , LUNATYCY , BŁĘDNY OGNIK , LOT TRZMIELA
  CZKAMIKADZE , MONKEYS GO HOME , SZPILA W NATOFILA
  PATRIOTY DLA IDIOTY, ŚMIEJ SIĘ PAJACU , ATAK NA KACU
  ANAKONDA-16 RANAJONDRA-20 BAL WAMPIRÓW

  PRESIDENT OF JEWNITED STATES OF AMERICUNTS
  BARACK OBAMA-MAMA
  Ameryka do naprawy
  2013-04-03
  „Katastrofalny stan infrastruktury jest bolączką Stanów Zjednoczonych –
  Burmistrz Chicago Rahm Emanuel twierdzi, że mieszkańcy miasta nie powinni być zdziwieni, że tak często występują awarie wodociągów. Rury nie były wymieniane od ponad stu lat. Na dowód pokazał dziennikarzom fragment jednej z nich – była zupełnie zniszczona. Amerykańskie Stowarzyszenie Inżynierów (ASCE) właśnie opublikowało raport o stanie infrastruktury, z którego dowiadujemy się, że USA zasługują pod tym względem jedynie na dwójkę z plusem (D+) – pisze gazeta

  Jako żydostwa cwel mam tylko jeden cel -być narzędziem banksterów w obnażaniu frajerów=ciot rządzących z ich brudów przez żydo/małpoludów zamienionych w wampiry ,by się jawnie kurwiły oraz rząd,kongres,senat łapówkami spaczyły;
  (agent G.SOROS -my godfather,wszystkim chętnym daje w łapę /;
  kretyn busch,reagan,clinton przez nich trafił do steru a przed nimi dziesiątki marionetek-pozerów jako mafii żydowskiej obsługa liderów /skunks&bonnes karierę zaczynają w trumnie-potem lobby pejsatych oddają się dumnie /murdoch,adelson,koch brothers,…/ a wraz z nimi trzon władzy- kurwy/mumie:
  Grupa bilderberg,komitet 300 matołów,komisja trójstronna,instytut spraw międzynarodowych,klub rzymski,instytut tavistock ,iluminaci=masoni, Watykan=bank mafii i pralnia pieniędzy…

  Z kissingerem/brzezińskim knują spiski i plany jak dogodzić żydostwu,gojów puścić z torbami-hitlerowskich zbrodniarzy kryli w USA latami szkoląc służby i mafię w walce ich metodami -dzięki temu CIA /MOSSAD morduje i rani propagując terroryzm +handel narkotykami;

  Jako pajac na rozkaz wcielam w życie proroctwa: panowanie nad światem CHIN i ROSJI z B.O.ratem, żydów mord z wielkim krachem
  /po upadku dolara i zamianie w yuana cała mafia żydowska będzie w Chinach dymana/
  Merkel,hollande,cameron,…są mi siostrą i bratem ,wspólnie dupy dajemy żydom dławiąc się strachem ;
  Chociaż kraj jest bankrutem z niespłaconym okupem za inwazję żydostwa i zamianę w Kalkutę -naród trzymam pod butem i zarządzam pokutę,by serwować mu terror i GMO zatrute;50 mln nie stać nawet na żarcie-food stamps w sieci złodziejskiej WallMart mają na wsparcie;
  Nasza broń biologiczna jest od dawna postrachem -AIDS,ebolę i grypy…. rozsiewamy z rozmachem;
  Rockefeller i Rothschild na lekarstwa patenty wymyślili z Mengele w IG FARBEN przeklętym ;
  odebrałem już prawa społeczeństwu w NDAA,uzbroiłem swe służby,z podsłuchami się zmagam; do przerobu jest tyle naszych rozmów i tweetów,że serwery padają przez B.Gatesa bandytów-odkąd PEJS/ZBUK ujawnił,że to złodziej patentów,całą sieć zasypuje gradem swych ekskrementów;
  dyktatura pajaców się przez niego ośmiesza,wszystkie rządy,monarchie=IV ŻYDO/RZESZA;
  policjantów ubrałem niczym psich pozorantów-do gryzienia,szarpania kukły z mózgiem palantów;
  Ociężałość umysłu na wzór żyda MCCAINA oraz mojej ekipy wszystkie służby przepełnia -węszą,śledzą,spiskują,kogo chcą aresztują i wrabiając niewinnych /dżochar carnajew/ wszystkie zbrodnie kreują;/WTCx2,Boston,
  ,FARSA CHARLIE HEBDO-gazeta rothschilda,zamachy w Paryżu,inwazja muzułmanów na Europę opłacona i chroniona bezprawiem przez Sorosa/Rothschildów banksterów=żydowską mafię…/;
  Oczywiście nikt z mafii nie zostanie przymknięty,oliparchów /Mogilewicza/ FBI ściga całując w pięty;
  Więziennictwo stanowe i prywatne rozkwita,kiedy mafia powiększa kosztem ofiar kapitał;
  testujemy tam leki i tortury do syta ,aby wrogom pokazać siłę władców koryta /sponsorzy hillary clinton itp./;
  Kiedy cyberataków nam żałują hakerzy, sami usiłujemy cyberwojnę rozszerzyć ;/uroburos/wąż/robak w Pentagonie się turla-Chiny,Rosja,Korea lubią robić z nas durnia;
  Służb 16 ganiamy oraz cyberkomando,aby reżim utrwalać i się cieszyć pogardą;
  superkomputer testuje wybuchy jądrowej bomby,po 3 tys.prób wokół skażenie zmieniło nas w zombies;
  Szantaże,embarga i sankcje od Rosji po Państwo Islamskie –
  promocja terroryzmu to nasze hobby chamskie;
  od stuleci Heil Rothschild nam wyznacza zadania ,by umacniać potęgę żydów w wojen wznawianiach ;

  Israhell nas szpieguje,okrada i roluje,wydaje polecenia,w konflikty angażuje;
  kradnie gaz Palestyny,Syrię,Liban okrada,Irak z nami spustoszył i się więcej domaga;
  USA Z UK I UE porozstawiał po kątach-kurwy stoją na czatach i pilnują mu konta;
  pakt z Arabią Saudyjską,Turcją,ZEA,Katarem i Egiptem z Al-Sisi- tak powiększa swój harem;
  w ONZ praw człowieka wahabici pilnują-to promocja terroru,który żydzi stosują ;

  Szmal w Szwajcarii się pierze dając parchom w ofierze,a że wiecznie im mało-z odszkodowań się bierze;
  jak drą ryje uparcie,to dajemy im wsparcie-ADL jak gestapo ciągle stoi na warcie,z JDL bojówek zapewniając natarcie;
  hitlerowskie metody to ich patent rodowy+moralność alfonsów i hien skowyt;

  Wolny dostęp do broni jeszcze jest dozwolony ,lecz wciąż żyd ma monopol na dodruki mamony;
  odkąd Rothschild wywęszył,że się wojna opłaca-wszystkie fronty zajęte,z gangiem FED leczy kaca;
  Od podatków zwolnienia sobie z mafią przyznali :jews-koncerny, banksterzy, miliarderzy jebani;
  Wyprowadza się kasę do Szwajcarii,do rajów,a tam praniem pieniędzy wynagradza lokajów;

  Ropa,gaz,narkotyki dają świetne wyniki, zwłaszcza wtedy,gdy Rosja jest na skraju paniki- trzeba ceny obniżyć na paliwa,gdy parno i sprzedawać zasoby ukradzione półdarmo;
  po to Państwo Islamskie stworzyliśmy w regionie,aby Rosję otoczyć i jej siąść na ogonie; przy okazji ograbić Syrię+ Irak doszczętnie ,aby gollum Erdogan z żydami/saudami/nato/usa/ue zbłaźnił się dokumentnie;
  jednocześnie ataki spekulantów wywołać i do otwartej wojny Rosji armię zawołać
  Odkąd kocioł się zrobił od Putina naporu,wszystkim flaki wyłażą od wścieklizny z rozporów, zarażając rządzących USA/EU cykorów;
  napalone przygłupy podjudzane przez żydów obrazują stan USA,który opadł ze wstydu;

  Przez to tkwimy w IRAKU kradnąc ropę do baku,z israhellem/saudami spółkując przy produkcji zamachów;
  Szkoliliśmy al-kaidę/ISIS ,jak z ataków mieć frajdę oraz Merkel/Hollande /najemników: joe biden
  /CIA,MOSSAD,SHIN BET wciąż podnieca się rajdem/;
  Od pół wieku w amoku żydzi w Gazie mordują,bo im jahwe oznajmił,że zbankrutują;
  moje prośby i groźby mają w dupie,niestety-razem z kerrym i NATO gaszą nas niczym pety;

  XI z Putinem/cwaniakiem siedzą na nas okrakiem i wbijają w zad szpile plując w mordy z niesmakiem,że jesteśmy z żydami parą kurwy z łajdakiem;
  Afganistan nam z opium daje nadal dochody,chociaż „Państwo Islamskie” wyruszyło na łowy;
  wpadam czasem z wizytą podziękować bandytom,że strzelają niecelnie w USraelskie kopyto;
  Weteranów+żołnierzy traktujemy jak wrogów:terrorystów,przestępców,nosicieli nałogów;
  lecz ostatnio po akcji „Morze Czarne jak BARACK” z winy ruskich SU wrednych wolą z armii spierdalać ;
  Generałów gromadka wciąż lojalna została-w MPRI po Bałkanach najemników podszkala;
  nasze statki przy Krymie klęskę USA testują,ruscy nasze wybrzeże w zamian rewizytują;
  urządzamy naloty jak naćpane jews cioty-testujemy odporność Chin i Rosji na dotyk /płn-wsch. Europa,Ukraina,Macedonia,Czarnogóra,Gruzja,Kaukaz,…./

  Nasze bazy w pobliżu dozbrajamy ze strachu,że Putina rakiety mogą sprzątnąć maniaków;
  do użycia EMP namawiamy go siłą,wszak jesteśmy śmierdzącą, łatwopalną padliną ;
  Cuchnie władza i zyski od przekrętów po mycki ,gdy upadłym imperium rządzą icki ;
  koszer nostra,camorra,wszystkie mafie są nasze,odkąd grabież pieniędzy nam zlecili judasze;
  w PKB ładujemy niecne zyski z nierządu, narkotyków,hazardu… na cześć cweli z rządu;

  Propaganda medialna stała się kupą łajna-to przez kurwy żydowskie z IQ zwłok frankensteina;
  ogłupiałe doszczętnie kreatury od łgania nieustannie donoszą,z kim żydostwo się szlaja,
  ( rujnuje Ukrainę, najemników uzbraja ,żeby Rosję oskarżać o wojenne zagrania);
  Soros,biden i clinton z żydo-oligarchami dzielą łupy wojenne między żydów z kurwami, otaczając granice Rosji NATO=osłami;osłami

  Zbudowałem obozy /FEMA CAMPS-WILLCOX,ARIZONA NO1/,zapewniłem dowozy i kremację od ręki dla żydowskiej chujozy; mamy trumny z plastiku,6-paki dla VIPów, niecierpliwie czekają na denatów=semitów i rządzące ekipy ich prostytut=bandytów;
  Jak pogoni nas Rosja+Chiny z BRICSem do spółki-
  po upadku dolara koniec z kultem jarmułki !!!

  Wreszcie z ulgą odetchnę od żydowskiej zarazy i natychmiast polecę ją +się zakopać do Gazy !!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.