Żydowskie rządy Polski i USA prowokują Rosję.

12986953_251641818517271_4978012625269035051_n

 

za: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/04/15/zydowskie-rzady-w-polsce-i-w-usa-prowokuja-rosje/

Nie potrzebujemy na Bałtyku amerykańskich, syjonistycznych bandziorów

Żydowskie władze IIIŻydo-RP oraz ich syjonistyczni mocodawcy z USA urządzają prowokacyjne ćwiczenia wojsk na Bałtyku w pobliżu granic Rosji. Nie może więc dziwić reakcja Rosji na taką jawną prowokację.

Żydowskie władze IIIŻydo-RP oraz syjonistyczne USA stanowią zagrożenie dla pokoju w Europie.
Postępowanie żydowskich władz IIIŻydo-RP jest łamaniem nie tylko prawa międzynarodowego, ale przede wszystkim jest sprzeczne z żywotnymi interesami Polskiego Narodu, który ma prawo do pokojowej egzystencji zwłaszcza z naszymi słowiańskimi sąsiadami.

Żydowskie władze naruszają własną Konstytucję RP w następujących punktach:
art. 104 p.1; art. 126 p.2; art. 134 p.1 i 2; art. 146 p.8.

Działania żydowskich władz IIIŻydo-RP są przestępczą, syjonistyczną grą, podyktowaną interesem kół światowej żydowskiej finansjery, tej samej zbrodniczej międzynarodowej grupy terrorystycznej odpowiedzialnej za światowe rewolucje i wojny, a współcześnie za skolonizowanie państw Europy środkowo-wschodniej, za zbrodnie „arabskiej wiosny”, za agresję na Jugosławię, Irak, Libię, Afganistan, Sudan, za żydo-rebelię na Ukrainie, …

Żydowskie, syjonistyczne bandy uzurpujące sobie władzę nad Polakami sprawują ją nielegalnie od 1980/89r. na mocy mandatu uzyskanego zaledwie od kilku do kilkunastu procent – w zależności od wielkości fałszerstwa wyborczej frekwencji – uprawnionych do głosowania. Nie posiadają więc żadnego mandatu wynikającego nawet z narzuconej Polakom żydowskiej demokracji.
Działalność żydowskich rządów kwalifikuje się pod Trybunał Stanu – ale i ta instytucja także znajduje się pod syjonistycznym nadzorem.

Dariusz Kosiur

 

 

Syria_Rosja_operacjahumanitarna

__________________________________________________

AXIS OF EVIL – OSIE ZŁA

comment_lELhiJ2zPn4eWF7C06BjWBzstHeVHlAo,w400Dwa rosyjskie samoloty bojowe wielokrotnie (20 razy) przeleciały w poniedziałek i wtorek w pobliżu amerykańskiego niszczyciela rakietowego na wodach międzynarodowych na Bałtyku; na pokładzie okrętu był polski śmigłowiec – poinformowali w środę anonimowi przedstawiciele władz USA.

za:  

Na pewno będzie bardzo jasna odpowiedź ze strony rządu polskiego. Jest oczywiste, że jest bardzo zdecydowane stanowisko Stanów Zjednoczonych, zapewne pozostali sojusznicy zrobią także to, co jest niezbędne w takiej sytuacji” – powiedział Macierewicz dziennikarzom.

Szef MON ocenił, że przeloty rosyjskich samolotów bojowych nad ćwiczącym na Bałtyku amerykańskim okrętem, na którego pokładzie znajdował się polski śmigłowiec, to wyraz wrogości Rosji wobec Polski, USA i NATO. „Rosja powtarza swoje nastawienie, swoje agresywne zamiary, których jesteśmy świadkami już od wielu, wielu lat. Agresywny ton rosyjski, agresywne zachowania rosyjskie nasilają się niestety, o czym uprzedzaliśmy od dawna naszych partnerów z NATO” – powiedział.

Szef MSZ Witold Waszczykowski zapowiedział, że Polska zastanowi się nad wspólną odpowiedzią z Amerykanami. „Niestety od jakiegoś czasu już możemy obserwować tego typu prowokacyjne zachowanie, bądź to rosyjskich samolotów, bądź okrętów podwodnych, które testują nasze systemy obronne. Pytanie jest, w jakim celu, do czego jest to im potrzebne” – mówił.

za: http://www.rp.pl/Rzad-PiS/160419580-Macierewicz-Odpowiemy-na-incydent-na-Baltyku.html#ap-1

russia_wants_war

Rosyjskie bombowce są u siebie, czego nie można powiedzieć o jankeskich okrętach wojennych prowadzących prowokacyjne ćwiczenia w pobliżu granic Rosji. Więc jak najbardziej mieli prawo przelecieć nad amerykańskimi okrętami w dodatku znajdującymi się na wodach międzynarodowych. Ciekawi mnie ile wrzasku byłoby gdyby Rosjanie przeprowadzili ćwiczenia w Zatoce Meksykańskiej lub u wschodniego wybrzeża USA, amerykańskie samoloty chyba latały by nad rosyjskimi okrętami bez przerwy, o ile mieli by na tyle odwagi a postawić się przeciwnikowi równemu im…  Widać jankesi mogą „ćwiczyć” gdzie chcą i prowokować kogo chcą i nikt nie może im w tym przeszkadzać, no bo co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie! Po za tym czego jankesi i ich pieski się tak boją? Tacy „odważni”, spece od napadania małych i bezbronnych krajów i to z bezpiecznej odległości, boją się jednego bombowca latającego nad ich rzekomo supernowoczesnymi okrętami? I tyle wrzasku muszą robić z tego powodu? Widać przestraszyli się nie na żarty, pewnie gacie były pełne. Może niech lepiej czekoladowe amerykańskie dziumdzie idą organizować gejowskie parady niż udawać „armię”, nadającą się najwyżej do gwałcenia i mordowania bezbronnych a trzęsącą portkami na widok równego sobie przeciwnika.

przemex

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Żydowskie rządy Polski i USA prowokują Rosję.

  1. Tomasz Zieliński pisze:

    Nie uzbrojone samoloty sieją postrach, co to by było gdyby były uzbrojone, pewnie jeszcze jeden okręt spocząłby na dnie Bałtyku.

    Piękny artykuł, przypomniały mi się dawne czasy. Kilka lat temu pracowałem w Kłajpedzie na okręcie badawczym. Pływaliśmy po Bałtyku – ja akurat w maszynowni, i nad nami też przelatywały samoloty, tylko z tej maszynowni na pokład miałem 10 sekund biegiem i nigdy nie zdążyłem ich zobaczyć. Pewnie latały tuż nad powierzchnią wody. Mogły być to rosyjskie maszyny bo taka Litwa nie ma żadnego samolotu bojowego. Obok wyjście portu są wielkie obszary „dawniej zaminowanego obszaru” i nikt tam nie pływa. Taka pamiątka po „zdobywcach europy”.

    W 1945r. obszar Prus został podzielony pomiędzy Polskę a ZSRR (w sumie Rosję), ludność niemiecka i prusko-niemiecka została wysiedlona. Wrzód europy został przecięty a przez to od 70 lat u nas panuje pokój. Bałem się, że Jelcyn sprzeda „Obwód Kaliningradzki” Niemcom ale do tego nie doszło. Cofając się w czasie to niemieckie Prusy zjednoczyły Niemcy w 1871r. To niemieckie Prusy zapoczątkowały rozbiory Rzeczpospolitej. To Krzyżacy ukradli nazwę Prusy – rdzennej ludności w XVIw. kiedy to przepoczwarzył się Zakon. To na ziemi Prusów w XIIIw. Papiestwo zleciło założenie bazy wojskowej Krzyżakom (czyli było to takie pra-NATO). Tą bazę europa zachodnia straciła w 1945r. na rzecz Rosji. Nadal jest tam baza wojskowa ale obecnie jest on wymierzona w zgniły zachód. Jak mi przykro.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s