Bandyto, terrorysto, ultrasyjonisto Trampku – łapska precz od Syrii !!!

za:https://opolczykpl.wordpress.com/2017/04/07/bandyto-terrorysto-ultrasyjonisto-trampku-lapska-precz-od-syrii/

Bandyta, terrorysta, „Adolf” z Białego Domu, ultrasyjonista Trampek zaatakował rakietami Tomahawk bazę lotniczą wojsk syryjskich. W wyniku ataku śmierć poniosło czterech żołnierzy syryjskich i dziewięciu cywili, w tym czworo dzieci. Atak był końcówką zorganizowanej przez CIA prowokacji – wyposażyła ona terrorystów walczących z legalnym rządem Syrii w broń chemiczną, terroryści dokonali ataku chemicznego na ludność, załgane zachodnie żydo-media i marionetki polityczne winę zwaliły na rząd Baszszara al-Asada dając bandycie terroryście Trampkowi pretekst do ataku na bazę lotniczą wojsk rządowych. Tym samym Adolf  Trampek bez osłony pokazał, po czyjej stronie stoi w wojnie w Syrii. Zaatakowane Tomahawkami lotnisko było niezwykle ważną bazą, z której wojska rządowe walczyły z tworem CIA – państwem islamskim.
https://pl.sputniknews.com/swiat/201704075199595-gubernator-Homs-baza-lotnicza-Szajrat/
https://pracownia4.wordpress.com/2014/09/20/ukryte-pochodzenie-isis/

Bandyta terrorysta Adolf Trampek mimo retoryki o wojnie usraela z terrorem broni twór CIA – terrorystyczne państwo islamskie przed rozgromieniem go przez wojska rządowe Syrii. Postępując tak działa przede wszystkim w interesach Izraela. Władze Syrii nie uznają izraelskiej aneksji wzgórz Golan, nie uznanej także przez Radę Bezpieczeństwa ONZ. Izrael jednak ignoruje ONZ,  ma w nosie prawo międzynarodowe i światową opinię publiczną mając wsparcie takich swoich wasali jak Trampek, Obama czy Bushowie.

Prawo międzynarodowe całkowicie lekceważy także bandyta terrorysta ultrasyjonista Trampek. Miał ochotę zbombardować lotnisko suwerennego państwa i rozkazał zrobić to usraelskiej soldatesce. Aż strach pomyśleć, że ten bandyta już zapowiedział podobne kroki przeciwko Korei Północnej.
http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/546505,donald-trump-usa-grozi-korea-polnocna-samodzielne-dzialania-chiny.html

Nim minęło pierwszych 100 dni jego kadencji, Adolf Trump okazał się zwykłym terrorystą, bandytą i podżegaczem wojennym. I choć w przeciwieństwie do „antysemity” Hitlera jest ultrasyjonistą, jest takim samym zbrodniczym psychopatą jak wódz III Rzeszy. Bliski Wschód jest od powstanie państwa Izrael beczką prochu. A psychopata Trampek atakując wspieraną przez Rosję i Iran Syrię po prostu podpala lont.

Inna rzecz – „antysemita” Hitler podobnie jak Trampek wspierał Izrael:

http://dariuszratajczak.blogspot.de/2009/01/jak-adolf-izrael-budowa.html

https://opolczykpl.wordpress.com/2016/11/07/donald-trump-patriota-usraelski-nadzieja-dla-wolnego-od-lichwy-usraela-i-swiata-czy-syjonistyczny-trampek/

Bandyta terrorysta Trampek tym jednym rozkazem złamał kilka obietnic przedwyborczych. Obiecywał poprawę stosunków z Rosją, co niniejszym uniemożliwił. Obiecywał, że za jego kadencji usrael nie wda się w żadną nową wojnę. A tymczasem zaatakował na obcym terytorium wojska suwerennego państwa i grozi krokami przeciwko Korei Płn. Obiecywał, że dbać będzie o interesy prostych usraelitów, a dba o interesy komplesu zbrojeniowo-militarnego. Atak na Syrię kosztował podatnika blisko 60 milionów dolców (cena Tomahawka waha się w granicach jednego miliona od sztuki). Koncerny zbrojeniowe zacierać mogą ich kosmate łapska.

Co jest w tym wszytkim najgorsze – ten debil psychol psychopata rzeczywiście może jego szaleńczymi posunięciami rozpętać wojnę na znacze większą skalę niż tylko wojna w Syrii, a wasalskie marionetki polityczne żydo-zachodu (od Merkel po Kalksteina) gorliwie poparły ten akt międzynarodowego bandytyzmu i terroryzmu. Nie wróży to dobrze pokojowi na świecie. Te żydo-banksterskie marionetki gotowe są wspierać militarnie agresje i inwazje bandyckiego usraela, żydo-banksterskiego światowego żandarma i kastetu do bicia niepokornych.

Nad światem rzeczywiście zawisła groźba wybuchu wojny. I to za sprawą jednego debila psychopaty z komiczną grzywką zakrywającą jego łysiejącą łepetynę. Władze Syrii wiedzą, że jeśli odpowiedzą na ten bandycki atak i zaatakują usraelskie okręty pływające wzdłuż wybrzeży Syrii, to mogą narazić się na jeszcze bardziej agresywne ataki terrorystyczne usraelskich bandytów. Także władze Rosji wiedzą, że zdecydowana militarna reakcja Rosji przeciwko okrętom usraelskim terroryzującym Syrię może wymknąć się spod kontroli. A rozmieszczenie szczelnej obrony antyrakietowej wzdłuż całego syryjskiego wybrzeża w tak zniszczonym wojną kraju wcale nie jest łatwe. Tym bardziej, że Tomahawki latają tuż nad ziemią i wykrycie ich wystarczająco szybko przy pomocy standardowego radaru, aby móc je zniszczyć, jest niemożliwe.

Rosja ma więc poważny dylemat, spowodowany bandytyzmem szalonego Trampka. I nie wiem, jak sobie z tym poradzi. Mam jednak nadzieję i wierzę w to, że Syrii i jej władz nie zostawi bez pomocy i wsparcia. Na nic nie zda się terroryzm i bandytyzm debila psychopaty z Białego Domu. Szkoda tylko ofiar jego bandytyzmu. I szkoda użytecznych idiotów, którzy na niego głosowali. Kolejny raz dali się oszukać. Ciekawi mnie też, czy ci wszyscy idioci, także w Polsce, gardłujący za Trampkiem, rzekomo antysystemowym, wreszcie obudzili się z amoku.

A przy okazji wyszła jeszcze sprawa „celności” Tomahawków. Okrzyczane jako cudowna broń do „chirurgicznych” operacji militarnych, niektóre z nich nie potrafiły trafić w duże lotnisko wojskowe niszcząc obiekty cywilne poza lotniskiem. I stąd ofiary cywilne. Tak wygląda precyzja usraelskiej techniki rakietowej.

Bandycki usrael, światowy terrorysta nr 1, kolejny raz pokazał swoją bandycką mordę.

Na pochybel ultrasyjoniście Trampkowi i bandyckiemu usraelowi. O ileż bezpieczniejszy będzie świat, gdy pod ciężarem niewypłacalnego długu ten światowy bandyta i terorysta padnie na pysk i szczeznie. Czego światu, Polsce i sobie gorąco życzę.

 

opolczyk

PS

Zdaniem rosyjskich wojskowych w oparciu o dane kontroli powietrznej tylko 23 z wystrzelonych 59 Tomahawków doleciało do lotniska a Syrii. Nie wiadomo, gdzie zapodziała się reszta:

https://pl.sputniknews.com/swiat/201704075202116-do-syryjskiej-bazy-dolecialy-tylko23-tomahawki/

Jak widać celność  tej „cudownej” usraelskiej broni to mniej niż 40 %. Początkowo dziwiłem się, że bandyci wystrzelili aż tyle Tomahawków. Teraz już wiem – dlaczego. Chcieli mieć gwarancję, że choć z dwadzieścia doleci do celu.

O ile na początku miałem jakąś mimo wszystko cichą nadzieję(choć mój tradycyjny realizm nie pozwala mi na posiadanie żadnych złudzeń w wielu kwestiach), że będzie choć trochę lepiej i bezpieczniej po dojściu do władzy Trumpka, o tyle teraz nie mam żadnych już złudzeń co do jego osoby. Jest nie lepszy od reszty kliki psychopatów, a tworzenie wokół niego otoczki rzekomej „antysystemowości” to tylko sprytna przykrywka mająca oszukać naiwnych szukających nadziei w nowym prezydęcie USA…

Tak po za tym niedawno WPS wysłało list do Trumpka, oby w ramach odpowiedzi zwrotnej nie otrzymali za niedługo Tomahawka(taki rodzaj siekiery) w plecy… 😉

przemex

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

56 odpowiedzi na „Bandyto, terrorysto, ultrasyjonisto Trampku – łapska precz od Syrii !!!

 1. opolczykpl pisze:

  Przemex – „lubię” pod tekstem kliknąłem nie sobie – samochwałą i kabotynem nie jestem. To dla Ciebie za krótki komentarz odnośnie listu WPS do Trampka. Jak dojdzie do niego, że WPS popiera Syrię i jest przeciwko us-bandytom w Polsce to kto wie… jeden dodatkowy, stary Tomahawk zawsze się tam gdzieś u bandytów znajdzie.
  Wściekło mnie wtedy, że i moje nazwisko umieścili pod tą ich bumagą nie pytając mnie o zdanie.

  A co się tyczy Trampka – od samego początku, jak zapewne pamiętasz, miałem o nim wyrobione zdanie – ultrasyjonista, marionetka i agent żydo-banksterskiego systemu.

  Polubione przez 1 osoba

  • przemex pisze:

   Wiem, nie miałeś złudzeń do samego początku. Ja osobiście rozważałem kilka możliwych scenariuszy związanych z prezydęturą Trumpka(choć od samego początku nie miałem złudzeń czyim człowiekiem on jest i czyj interes zabezpiecza) i zakładałem ostrożnie mimo wszystko, że nastąpi choć niewielka odwilż w stosunkach na linii Rosja-USA, ale widzę że to nie takie proste i zapewne nie szybko to nastąpi a wręcz mogą te stosunki się jeszcze bardziej zagmatwać i zaognić. Odnośnie samego ataku, prowokacja i prężenie zwiotczałych usraelskich, nafaszerowanych sterydami, muskułów, pokazują połamane i powyrywane pazury i sondują na ile mogą sobie pozwolić i ile Rosja wytrzyma. Niemniej Rosjanie nie głupi, na bezpośrednie starcie z USA nie pozwolą się sprowokować, oznaczałoby to, bowiem koniec tej pokurwionej do granic możliwości „cywilizacji”…

   Polubione przez 2 ludzi

   • opolczykpl pisze:

    No cóż – ja też liczyłem na to, że Trampek zrobi reset stosunków z Rosją. Choć nie dlatego że Rosję kocha. Usrael finansowo zdycha i taki reset byłby dla niego korzystny. O tym, że Trampek jest niepoważny wiedziałem od początku (narcyz, showman). Ale nie przypuszczałem, że jest kompletnie niepoczytalny. To już nawet wścieklica Killary byłaby bardziej przewidywalna i mniej niebezpieczna. Nigdy nie zabawiałem się w jasnowidztwo, ale mam przeczucie, że całej kadencji Trampek może nie przetrzymać.

    Polubione przez 2 ludzi

   • przemex pisze:

    Showman, narcyz, wyrachowany biznesmen(to często taka sama kasta oszustów jak politycy, „duchowni”, bankierzy czy szpece od marketingu) a przede wszystkim koleś który nie ma doświadczenia politycznego. I chyba o kogoś takiego im chodziło, władzę jeżeli jej rzeczywiście trochę jeszcze ma i tak ma niewielką, polityką zagraniczną czy obronną i tak kieruje Pentagon i CIA z polecenia oligarchii z Wall Street. On najwyżej jeżeli już coś może to najwyżej podpisywać podawane mu pod nos rozkazy i udawać niezależnego prezydęta…

    Polubienie

  • pawel pisze:

   Mnie tez wkurwili ta bumagą a jak zobaczyłem podpis Opolczyka to naprawdę się wkurwiłem .Dobrze że potem Opolczyk to wyjaśnił . Od jakiegoś czasu WPS po troszku mnie wkur….

   Polubienie

   • pawel pisze:

    Swoja drogą ciekawe czy edzio z forum suwerenność juz pluje na Trumpka razem ze swym sancho pansą Toronto .Gdzie tam przecież Edward pisał w listopadzie że jest spokrewniony rodzinne z trumpkiem .
    ale nic no Edzio razemz pojebem Toronto będą dalej opluwać Gomułkę i jego rodzinę . Tutaj dadzą upust swojej frustracji .
    Gdy tak obserwuję tego Edzia – reżysera to coraz bardziej zaczynam wierzyć Bublowi , który na jego temat na zdanie . Cytat :
    „Typowy pajac któremu pożyczyłem 3 stówki na dworcu na bułeczkę i piwo bo nawet na to nie miał w dodatku megaloman a trzech stów nigdy mi nie oddał ” . Mozna o tym poczytać na stronie Bubla .
    Pisałem i wklejałem jak Edzio obrażał Gomułkę jego żonę nazywając bladż czy tam sucz żydowską .PAZIEM od razu to kasował na WPS . Gdy wchodziłem parę tygodni temu do Edzia tez już wykasował swoje wpisy bo nigdzie ich już nie znalazłem ale były one wcześniej bo je czytałem .

    Polubienie

 2. przemex pisze:

  http://xportal.pl/?p=29015 Syria: Siły lądowe USA i Jordanii nacierają od południa

  W kilkanaście godzin po tym, jak na terenach kontrolowanych przez „umiarkowanych” islamistów w południowo-wschodniej Syrii ujawniły się zakonspirowane siły ISIS, wojska amerykańskie i jordańskie podjęły zdecydowane działania, by chronić swoich proxy-bojowników, w większości wytrenowanych w jordańskich obozach wojskowych.

  Wczoraj (8 kwietnia) około godziny 22:50 czasu lokalnego w pobliżu położonego na granicy syryjsko-jordańskiej obozu uchodźców Al-Rakban eksplodował samochód-pułapka prowadzony przez samobójcę. Ogromna eksplozja praktycznie zmiotła z powierzchni ziemi punkt kontrolny, zginęło 10 obsadzających go „rebeliantów” z frakcji Osoud al-Sharqiyah (Lwy Wschodu), działającej pod egidą tzw. Wolnej Armii Syrii (FSA). Zaniepokoiło to władze Jordanii, które wysłały samoloty na rekonesans nad granicą.

  Początkowo nie było wiadomo, kto stał za atakiem. Jednak później okazało się, że pogłoski o zakonspirowanej komórce ISIS na pograniczu z Jordanią były prawdziwe. Następnego dnia dżihadyści tzw. Państwa Islamskiego rozpoczęli niespodziewaną ofensywę około 50 km dalej, koło przejścia granicznego w Tanf. Jest to punkt, w pobliżu którego stykają się granice trzech państw: Syrii, Jordanii i Iraku. Działania ISIS rozpoczęły się bezpośrednio po eksplozji samochodu-bomby, która tym razem zabiła trzech „umiarkowanych” rebeliantów. Popierane przez USA siły zostały szybko zepchnięte do defensywy i otoczone.

  Wówczas, według relacji miejscowych do akcji włączyło się około 20 amerykańskich czołgów i pojazdów opancerzonych, oraz liczne oddziały jednostek specjalnych. Zauważono też jordańskie samoloty, choć nie wiadomo, czy użyto ich także do zbombardowania pozycji dżihadystów.

  Nieznane są także założenia strategiczne operacji amerykańsko-jordańskiej. Brane są pod uwagę różne teorie, komentatorzy twierdzą, iż może to być: 1) doraźna operacja, której celem jest odsiecz dla własnych „umiarkowanych rebeliantów” 2) część większej operacji, której celem byłoby usunięcie ISIS z pustyni Badia 3) preludium do zmasowanej inwazji, której celem byłoby utworzenie silnego przyczółku dla „umiarkowanych rebeliantów” na południu kraju, ze stałą obecnością sił amerykańsko-jordańskich.

  Na chwilę obecną nie wiadomo także, czy w operacji biorą także udział stacjonujące w Jordanii oddziały Wojska Polskiego.

  Sytuacja wygląda niezwykle poważnie także z innego powodu: dziś popołudniu dowództwa Rosji, Iranu, Hezbollah oraz różnych milicji popierających prezydenta Asada wydały wspólne oświadczenie, w związku z niedawnym atakiem rakietowym przeprowadzonym przez USA. Stwierdzono w nim, że przeprowadzając piątkowe uderzenie USA przekroczyło „czerwoną linię”, toteż na kolejny taki akt ze strony Amerykanów odpowiedzą siłą, a także zwiększą wsparcie dla syryjskiego wojska. W oświadczeniu stwierdzono także, iż USA zamierza wyłączyć na trwałe północ kraju spod zwierzchnictwa Damaszku, podobnie zresztą usiłując rozgrywać kwestię kurdyjską w Iraku. Sygnatariusze oświadczenia stwierdzają, że na jedno ani drugie nie ma zgody; Syria jest niepodzielna i zostanie w całości wyzwolona od terrorystów oraz sił proxy innych państw.

  (na podst. Al-Masdar, Reuters oprac. M. M.)

  Polubienie

 3. przemex pisze:

  http://xportal.pl/?p=28991 Syria: Jednoczesny atak ISIS i Stanów Zjednoczonych

  Kiedy rakiety Tomahawk spadały na syryjskie lotnisko Szajrat, bojownicy Państwa Islamskiego dokonali ataku na pozycje sił rządowych w okolicach leżącego około 30 kilometrów na północny wschód strategicznego skrzyżowania dróg z Homs do Palmyry i w kierunku granicy z Irakiem. Bojownicy utrzymali atakowane pozycje przez godzinę, po czym zostali odparci wskutek kontrataku sił syryjskich. Obecnie armia wypiera dżihadystów z okolic drogi w głąb pustyni.
  Donald Trump wydał rozkaz uderzenia na syryjską bazę wojskową Szajrat w ramach odwetu za rzekomy atak chemiczny na zajmowaną przez opozycję miejscowość Chan Szajchun. W wyniku ataku zginęło co najmniej sześciu żołnierzy syryjskich i zniszczeniu uległa nieznana ilość sprzętu wojskowego. W odpowiedzi na bombardowanie Władimir Putin oświadczył, że nie tylko przyczyni się ono do dalszego ochłodzenia stosunków między mocarstwami, ale przede wszystkim nie przybliży sukcesu w walce z terroryzmem.

  (na podstawie gazeta.ru opracował RS)

  Polubienie

 4. przemex pisze:

  http://xportal.pl/?p=28957 Rosja: Krwawy zamach w petersburskim metrze

  Dziś ok. 14.30 w Petersburgu między stacjami Siennaja Płoszczad i Technologiczeskij Institut doszło do eksplozji. Zginęło co najmniej 10 osób, rannych zaś zostało ponad 50. Natychmiast zamknięte zostały wszystkie stacje metra, na miejscu pojawiło się kilkadziesiąt karetek pogotowia. Jak ustalono wkrótce, eksplodowała bomba domowej produkcji, wypełniona ostrymi przedmiotami. Na kolejnej stacji metra znaleziono podobny ładunek, który jednak nie wybuchł.

  Na razie brak jakichkolwiek informacji potwierdzających, kto mógłby stać za wybuchem. Przedstawiciel rosyjskiej prokuratury generalnej Aleksandr Kuriennoj w wypowiedzi przekazanej przez media uznał eksplozję za zamach terrorystyczny.

  – W najbliższym czasie razem z kolegami z organów ścigania będziemy pracować nad tym, by zminimalizować następstwa tego aktu terrorystycznego, a także wyjaśnić wszelkie okoliczności, które pomogły w jego przeprowadzeniu – powiedział Kuriennoj, cytowany przez portal RBK.

  Jak podała agencja Interfax, kamery na stacji metra uchwyciły wygląd zamachowca:

  A tak wyglądała druga bomba, która nie wybuchła:

  Prezydent Władimir Putin, będący właśnie w Petersburgu na spotkaniu z prezydentem Białorusi Aleksandrem Łukaszenką, złożył kondolencje rodzinom poszkodowanych. Wyraził nadzieję, że śledztwo wkrótce ujawni sprawców zamachu.

  Kondolencje złożyły także przedstawicielstwa wielu innych państw, w tym polskie MSZ.

  Szokuje natomiast postawa części mediów zachodnich: nadal jest wiele niewiadomych, a brytyjskie BBC już (dez)informuje, że miał to być tzw. false flag attack – wg nich zorganizowany przez Kreml po to, by odwrócić uwagę od sprawy Nawalnego (!). Natomiast CNN donosi, iż zamach miał być „odwetem za Syrię” (w domyśle – „bo Putin morduje demokratyczną opozycję w Syrii!”, wg przyjętej przez nich wersji propagandowej).

  (na podst. Onet, FB, Twitter)

  Polubienie

 5. opolczykpl pisze:

  Dobry przegląd w sprawie Syrii, Przemex – brawo!

  Co mogę dodać – widać gołym okiem, że było to wszystko z góry zaplanowane i ukartowane. Tyle że ISIS im namieszała, bo chce ugrać własny interes i poleceń z Langley już nie słucha. I atakuje „umiarkowanych” hehehe bojówkarzy-terrorystów. A prowokacja z bronią chemiczną miała dać bandytom pretekst do bezpośredniego ataku rakietowego na lotnisko. Tyle że już wczoraj (9 kwietnia) startowały z niego ponownie samoloty syryjskie. 59 tępych tomahawków niewiele zdziałało. Nie ulega wątpliwości że wszystko to robione jest w interesie Izraela, z którym Syria oficjalnie nadal jest w stanie wojny. Traktatu pokojowego nie podpisała z izraelem do dzisiaj.

  Zamach w Petersburgu też należy do tej operacji – to robota CIA i Mossadu. Bandyci chcą Rosję „ukarać” za Syrię i zmusić do zajęcia się bezpieczeństwem wewnętrzym i pozostawienia Syrii im na pożarcie.

  Niestety śmierdzi to wszystko coraz bardziej większą wojną. Rosja i Iran nie będą po takim oświadczeniu robiły z gęby cholewy. Na dodatek Trampek wysłał w sobotę lotniskowiec z eskortą krążowników i niszczycieli w stronę Korei Płn. A tamci, jak zostaną zaatakowani, to odwalą ze wszystkich rakiet, jakie mają. Łącznie z atomówkami. Jeszcze jeden niepoczytalny ruch Trampka i będzie wojna jądrowa na Dalekim Wschodzie.

  Co za idioci wybrali tego szaleńca…

  Polubione przez 1 osoba

 6. przemex pisze:

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201704145246555-sputnik-trump-nato-krytyka/
  Trump poinformował o poparciu dla NATO oświadczając, że nie uważa już organizacji za przestarzałą, chociaż wcześniej mówił zupełnie co innego.

  Nazywając NATO „przestarzałą organizacją” prezydent USA Donald Trump finansowo szantażował sojuszników, żądając od nich zwiększenia wydatków wojskowych — powiedział w wywiadzie dla Ria Novosti docent katedry bezpieczeństwa międzynarodowego wydziału polityki światowej Moskiewskiego Uniwersytetu Państwowego Aleksiej Fienienko.

  „Był to banalny szantaż finansowy. Żądał od nich (państw członkowskich — red.) zwiększenia wydatków (na obronę — red.). Ponieważ zgodziły się zwiększać wydatki — to zmienił swój stosunek do NATO. Najważniejszym celem było wyciągnąć od sojuszników jak najwięcej pieniędzy, co mu się udało” — powiedział Fienienko, odpowiadając na pytanie, dlaczego Trump zmienił swój stosunek do NATO.

  Polubienie

 7. przemex pisze:

  http://xportal.pl/?p=29077 USA: Żydzi inspirują, neokonserwatyści chwalą Trumpa

  Zwrot Donalda Trumpa ku agresywnej, „neokonserwatywnej” polityce zagranicznej wobec Syrii i Korei Północnej wywołał liczne komentarze amerykańskich mediów.

  Konserwatywna publicystka Ann Coulter na łamach prawicowego portalu Breitbart News nazwała zarządzony przez prezydenta atak rakietowy na syryjską bazę lotnictwa „niemoralną awanturą, która jest pogwałceniem każdej obietnicy wyborczej i może pogrzebać prezydenturę Trumpa”.

  Media głównego nurtu są natomiast zachwycone. „Wall Street Journal” wyjaśnił zmianę stanowiska Trumpa „dobroczynnym” wzrostem wpływu wielkiego biznesu i lobby żydowskiego na prezydenta. Zbliżenie się Trumpa do bardziej pragmatycznego skrzydła jego administracji, wpływ byłych szefów prywatnego biznesu, którzy są obecnie członkami jego gabinetu, i w końcu kojący wpływ jego córki Ivanki i zięcia Jareda Kushnera, piastujących teraz oficjalne stanowiska w Białym Domu, spowodował, że stanowisko Trumpa w dziedzinie polityki zagranicznej i gospodarczej jest bliższe tradycyjnym poglądom waszyngtońskiego establishmentu politycznego. – napisał amerykański dziennik.

  Jeden z najbardziej prominentnych neokonserwatystów, Charles Krauthammer, na łamach „Washington Post” nazwał atak na syryjską bazę lotniczą „przesłaniem dla całego świata”. Skomentował go też hasłami „Abdykacja Ameryki się skończyła!” i „Koniec chodzenia we śnie. Ameryka powróciła”.

  Wzrost wpływów Żydów w otoczeniu prezydenta przyniósł osłabienie pozycji Stephena Bannona, byłego redaktora naczelnego Breitbart News i szefa sztabu wyborczego Donalda Trumpa, który w Białym Domu nadal zajmuje stanowisko tzw. głównego stratega. W wywiadzie dla „New York Post” Trump zagroził, że jeśli konflikt między Bannonem a jego żydowskim zięciem Jaredem Kushnerem się nie skończy, sam go rozstrzygnie – na niekorzyść Bannona. Jeśli Bannon zostanie usunięty, nie będzie już osoby o podobnym statusie w Białym Domu, która mogłaby wywierać na Trumpie nacjonalistyczny nacisk, a bardziej centrystyczne postacie już zyskują na znaczeniu (Ivanka, Gary Cohn). Bez głosu Bannona, Biały Dom staje się bardziej konwencjonalny. – skomentował Jonathan Swan na łamach portalu Axios.

  (Na podstawie PAP i kresy.pl opracował A.D.)

  Polubienie

 8. opolczykpl pisze:

  I patrz Przemex – wszystko co o Trampku pisałiśmy sprawdza się co do joty – ultrasyjonista, służący żydowskim interesom, udający „antysystemowca” a w grucie rzeczy gorliwie mu służący.
  Tyle, że wcześniej, przed farsą wyborczą musiał udawać „antysystemowca”, choć robił to nieudolnie, przez co nas nie oszukał. A teraz już udawać nie musi i pokazuje swoją prawdziwą bandycką mordę – taką jaką ona jest.
  Bo w rzeczywistości on się nie zmienił a tylko przestał udawać.

  Polubione przez 1 osoba

  • przemex pisze:

   Początkowo sami stwierdziliśmy, że wobec płynących do nas sprzecznych sygnałów dotyczących polityki prowadzonej przez Trumpa lepiej będzie poczekać rok czasu, żeby móc lepiej ocenić jego prezydenturę mając więcej danych. A tu popatrz, nie musimy czekać aż tak długo, szydło z worka wychodzi szybciej niż się nam śniło!

   Polubione przez 1 osoba

  • kanassatego pisze:

   Miałeś rację. Ja co prawda nie głosowałem na niego, bo już od czasu ponownego wyboru Busha nie głosuję. Ale musze przyznać, że też dałem się oszukać, może dlatego, że dla mnie obecnie dobre układy z Rosją to szansa na przetrwanie naszej cywilizacji. W takiej sytuacji trudno nie być trochę naiwnym.

   Polubione przez 1 osoba

 9. kanassatego pisze:

  Przemex, to test. Próbuję odzyskać dostęp to Twojego blogu przez inne konto. Pozdrawiam, Kaz

  Polubione przez 1 osoba

 10. pawel pisze:

  Mnie tez wkurwili ta bumagą a jak zobaczyłem podpis Opolczyka to naprawdę się wkurwiłem .Dobrze że potem Opolczyk to wyjaśnił . Od jakiegoś czasu WPS po troszku mnie wkur….
  Swoja drogą ciekawe czy edzio z forum suwerenność juz pluje na Trumpka razem ze swym sancho pansą Toronto .Gdzie tam przecież Edward pisał w listopadzie że jest spokrewniony rodzinne z trumpkiem .
  ale nic no Edzio razemz pojebem Toronto będą dalej opluwać Gomułkę i jego rodzinę . Tutaj dadzą upust swojej frustracji .
  Gdy tak obserwuję tego Edzia – reżysera to coraz bardziej zaczynam wierzyć Bublowi , który na jego temat na zdanie . Cytat :
  „Typowy pajac któremu pożyczyłem 3 stówki na dworcu na bułeczkę i piwo bo nawet na to nie miał w dodatku megaloman a trzech stów nigdy mi nie oddał ” . Mozna o tym poczytać na stronie Bubla .Pisałem i wklejałem jak Edzio obrażał Gomułkę jego żonę nazywając bladż czy tam sucz żydowską .PAZIEM od razu to kasował na WPS . Gdy wchodziłem parę tygodni temu do Edzia tez już wykasował swoje wpisy bo nigdzie ich już nie znalazłem ale były one wcześniej bo je czytałem .

  Polubienie

 11. opolczykpl pisze:

  Przemex – ostatni nie mówi się – „wyszło szydło z worka” a „wyszła Beata z worka”. Co na jedno wychodzi.

  Kanassatego – wiesz kiedy nabrałem 100% pewności, że Trampek to figurant systemu? Jak ujawniono i to długo przed samą farsą, że przez lata nie płacił podatków, a przy jego dochodach to były miliony. A pamiętam wywiad z Aaronem Ruso, który świetnie znał warunki w usraelu. I mówił m.in tak: w usraelu nominalnie obowiązuje domniemanie niewinności. Jedynie wobec policji finansowej jest na odwrót – każdy delikwent uważany jest za potencjalnego oszusta do czasu, aż nie udowodni, że uregulował zgodnie z prawem wszystkie podatki. No i właśnie – gdyby Trampek był rzeczywiście „antysystemowy” i systemowi by zagrażał, to dlaczego po ujawnieniu faktu niepłacenia przez niego przez długie lata podatku nie wsadzono go po prostu do więzienia? I pojawia się natychmiast pytanie – czemu bandycki system tego nie zrobił z domniemanym „antysystemowcem”? Czemu nie wsadził go za kratki jak Al Caponego. Odpowiedź jest jedna – Trampek był ich człowiekiem i dlatego podlegał pod specjalne prawa dla ludzi systemu.

  Paweł – Edzio odszczekał to co mówił wcześniej o Trampku. Skąd to wiem?
  Zerwałem z nim kontakty po tym jak ocenzurował mioją wypowiedź w jego radiu. Sam mi zaproponował 2 lata temu wywiad, a potem wykasował wszystko, co było negatywne o kk i żydo-katolicyzmie. I wtedy kontakty z nim zerwałem. Ale 11dni temu znajoma z Chicago rozesłała mailem na chyba kilkaset adresów mój tekst „Bandyto, terrorysto, ultrasyjonisto Trampku – łapska precz od Syrii !!!” I jako pierwszy odpisał jej właśnie Edzio radiowiec/filmowiec (a ja też byłem na liście i stąd to wiem). Edzio pisał m. in tak: „Naiwnie myślałem że Trump może mieć kręgosłup z kości a nie jak inni politycy z gówna.Myślę że to jest kolejne apogeum w zamiataniu świata z koczujących sekciarzy rodem z azjatyckiej pustyni, którzy od zarania dziejów mieszają w diabelskim kotle.Trump stał się kolejnym użytecznym idiotą w żydowskich szponach i postapił jak typowa małpa z granatem.”

  Ale na Bubla też uważaj. Też niezły miglanc i kombinator. W 2010 roku w jego gazecie w papierowym wydaniu Bubel opublikował trzy moje obszerne artykuły, ściągając je z internetu. Dwa były podpisane moim imieniem i nazwiskiem a jeden ówczesnym moim nickiem „Poliszynel”. Dowiedziałem się o tym, bo znajomy z Opola wysłał mi tę gazetę Bubla pocztą. Połowa całego wydania gazety to były moje trzy długie artykuły. Pamiętam jeden z nich : „Polityka światowa a zamach w Smoleńsku”. Do dzisiaj można znaleść go w sieci.
  W stopce redakcyjnej u Bubla pisało, że redakcja za opublikowanie artykułów płaci ich autorom wg obowiązującej stawki. Bubel mi naturalnie nie zapłacił ani grosza. Mógł mnie przynajmniej na blogu zapytać, czy zgadzam się na publikację moich tekstów w jego gazecie, mógł też chociażby podziękować. A nie odezwał się ani słowem. A pół wydania numeru zapełnił moimi tekstami – moją pracą. Tak więc i on ma za uszami…

  A WPS faktyczmnie mnie wkurzył umieszczając moje imię i nazwisko pod ich bumagą do Trampka. A niedawno ponownie, jak skasowali komentarz Kanassatego o Łukaszence.

  Polubione przez 1 osoba

  • przemex pisze:

   Tak swoją drogą to świetna ta opowieść wielkanocna, katolikom pewnie styki zwiera w mózgownicy i ciśnienie skacze. 😉

   Polubienie

   • opolczykpl pisze:

    Mam nadzieję, że katolikom mózgownice się zagotowały. Rozesłałem link tej opowieści mailem wielu katolikom. Ani jeden nie odpisał nawet słówkiem w obronie „prawdziwej wiary”. Przy czym główny merytoryczny wątek, a więc to, że owo „zmartwychastanie” to wymysł i oszustwo jest prawdą a nie bajką. Zresztą prawie cały życiorys Joszue, a najbardziej te wszystkie „cudowności” z nim związane to wszystko jest żydowską blagą.

    Polubienie

  • kanassatego pisze:

   Panowie, chciałem przekazać Wam małą przynajmniej próbkę nastrojów jakie tu panują, w USA, po zbrodniczym ataku Trumpa na Syrię, nastroje, które świadczą o kolejnym kompletnych upadku tzw. amerykańskiej demokracji.

   Oczywista, Kraj Usowski już od dawna popełnia tak potworne zbrodnie na arenie międzynarodowej, że trudno się nie powtarzać w skrajnie negatywnych komentarzach. Po prostu, angielskie słownictwo już się wyczerpało i nie ma więcej określeń oryginalnych.
   Ale wypowiedz głównego redaktora „najlepszego niezależnego magazynu politycznego w USA”, za jaki jest już od dawna uważany portal CounterPunch, jest jednak „oryginalna” wręcz unikalna. Oto, co napisał kilka dni temu Jeffrey St. Clair, z którym, nota bene, kiedyś korespondowałem i którego uważam za nie tylko znakomitego komentatora ale również za wspaniałego autora i felietonistę:

   “Nothing quite excites the press like a president who can break the rules and get away with it, a president who swaggers around like the meanest motherfucker on the planet and act like there’s no one to hold him to account.”

   Nazwać oficjalnie aktualnego prezydenta USA „the meanest motherfucker”, prezydenta, który może zabijać bez odpowiedzialności ludzi kompletnie niewinnych w krajach takich jak Syria, Irak, Afganistan, itd. jest jednak „oryginalne”. Według mnie, wręcz bez precedensu. Świadczy to o tym, że są Amerykanie, którzy zdają sobie sprawę jak fatalna jest obecna sytuacja na świecie, spowodowana przez kryzys syryjski i koreański, made by USA.

   Następnym razem dam próbkę publicystyki portalu The Greanville Post, który według mnie przewyższa nawet CouterPunch.

   A co do WPS, no to cóż można teraz powiedzieć? Po kilku latach mojego blogowania na WPS (pod kilkoma nickami ze wzgledu na ciagle blokady), Prezes Ziemiński oficjalnie pisze, ze mój post o Bialorusi oparty na kilku faktach „robi szambo” na jego blogu.

   Szambo!

   To był ten moment przełomowy. Wtedy po prostu straciłem resztę respektu dla Prezesa (choć niekoniecznie dla Redaktora Kosiura). Tak czy inaczej moja niechęć jest poza moją kontrolą. Mam dosyć takich zupełnie irracjonalnych wulgarności. To jakaś moja instynktowna reakcja. Upłynie dużo wody zanim o czymś takim zapomnę.

   Polubione przez 1 osoba

   • przemex pisze:

    Pan Ziemiński jak mniemam zareagował zbyt emocjonalnie, zresztą nawet trochę się nie dziwię. Były czasy kiedy na WPS szaleli różnej maści misjonarze, co bardziej ogarnięci komentatorzy zwracali uwagę redakcji nie raz, żeby coś z tym zrobili, bo robi się bagno, ale szanowna redakcja w imię jakoś dziwnie pojmowanej wolności słowa pozwalała tym kolesiom na szaleństwa. Teraz kiedy nieco się opamiętali znowuż kasowaliby bez opamiętania, nawet sensowne posty i słuszne uwagi.

    Polubienie

 12. opolczykpl pisze:

  Tzw. „krystianizacja” obu Ameryk czyli ich podbój i zniewolenie okupione zostało dziesiątkami milionów indiańskich ofiar barbarzyństwa krystowierców. Opornych Indian mordowano, a z reszty robiono niewolników – lub jak w usraelu zapędzano na powolną agonię do tzw. „rezerwatów”. Eksterminację Indian zwiększały jeszcze bardziej przywleczone choroby, głód i mordercze warunki niewolniczej pracy, do jakiej Indian, zwłaszcza w Ameryce Łacińskiej – skatoliczonej pod patronatem papiestwa, zapędzano. Z konieczności ubytki wśród eksterminowanej ludności indiańskiej uzupełniano dowożonymi z Afryki czarnymi niewolnikami. Tak więc to gigantyczne krystowiercze ludobójstwo trwające kilka wieków dotknęło nie tylko Indian, ale i Afrykańczyków.

  I pomyśleć, że ten biały krystowierczy motłoch głosił przez cały ten czas hasła miłości bliźniego.

  A już szczytem krystowierczego cynizmu i załgania było świętowanie przez rzymską szubienicę roku 1992 jako wielkiej rocznicy „500 lat krystianizacji Ameryki”. O dziesiątkach milionów jej ofiar, o babrarzyństwie rzymskich szubieniczników, o eksterminacji Indian i Czarnych, o wielowiekowym zniewoleniu, o zniszczeniu wielu pogańskich kultur – o tym naturalnie rzekomo głoszący i kochający prawdę obłudnicy krystowiercy nie wspomnieli ani słowem. A ówczesny herszt Watykanu, santo subito JP nr 2, odbył nawet specjalną „pielgrzymkę ” do Dominikany dla uczczenia tego gigantycznego krystowierczego ludobójstwa nazywanego 2krystianizacją”. A jeszcze wcześniej w 1980 roku ludobójcą jezuitę José de Anchietę oficjanie ustanowił „apostołem Brazylii” i go beatyfikował (a jeszcze później jezuita franciszek go kanonizował). W ten sposób za sprawą katolickiej hipokryzji i załgania potomkowie mordowanych i zniewalanych Indian brazylijskich modlą się do oprawcy ich przodków, uważając go za „patrona”.

  Czyż można sobie wyobrazić jeszcze większe załganie i hipokryzję?

  Polubione przez 1 osoba

 13. kanassatego pisze:

  Gwoli pewnego wyjaśnienia:

  Po ok. 10 latach blogowania na kilkudziesięciu blogach polskich, amerykańskich, rosyjskich i innych, doszedłem do kilku końcowych wniosków i uwag. Opiszę je w kilku postach, bo wymaga to trochę czasu, a obecnie okres uwagi typowego czytelnika to kilka minut maximum. (Mój też się znacznie zmniejszył.) Sam fakt, że postanowiłem te wyjaśnienia opublikować tu, na blogu Przemexa, świadczą chyba bardzo wiele o tym, jakie mam zdanie na temat jakości tego blogu.

  Nie mam nic do ukrycia.

  1. Kwestia mojej tożsamości:

  Używałem w swoje działalności blogowej kilku nicków, ale niekoniecznie dlatego, że chciałem się za nimi ukrywać. Wielu wybitnych pisarzy, muzyków, artystów (nie jestem żadnym z nich) funkcjonowało bardzo dobrze dzięki właśnie dobrym, właściwie dobranym pseudonimom. Znakomitym przykładem jest tu absolutnie fenomenalny, unikalnie wybitny polski pisarz piszący po angielsku, Józef Korzeniowski, znany wszystkim jako „Conrad”.

  Choć nie wierzę w teorie o mocy pewnych imion, to jednak jest faktem, że imiona odgrywają pewną rolę w postępowaniu i zachowaniu ludzkim. Dam prosty przykład: „Czy dalibyście swojej córce imię „Berta”, czy może raczej tak pozytywnie brzmiące jak „Monika” czy „Barbara”? Anglicy pytają się: „What’s in a name?” I pytanie takie ma sens. Kiedyś czytałem o problemie pewnego faceta w USA, który narzekał wiele razy u psychologa, że z jakiegoś powodu nie może nawiązać dobrych kontaktów z kobietami. Lekarz wreszcie powiedział mu, żeby sobie zmienił imię, na takie, które ma pozytywne konotacje. Facet posłuchał i … więcej do psychologa nie chodził.

  Innym powodem jest banalny fakt, że dostęp do blogów kontrolują teraz w większość maszyny, czyli tak czy owak zaprogramowane algorytmy komputerowe. Ja, na przykład, często blogowałem i bloguję na wielu forach jako „Robert Konrad”, ale dość często jestem albo blokowany albo mam jakieś problemy z zarejestrowaniem albo zalogowaniem się. Żeby kontynuować dostęp do blogów, zmuszony jestem zmieniać „nicki”, bo to jest oczywista łatwiejsze, niż zmieniać numer/nazwę identyfikujące komputer.

  Ale to chyba oczywiste dla każdego teraz.

  Ostatnim powodem jest to, że wybieram „nicka” w zależności od tematyki blogowej. Jeżeli, np., koncentruję się na kwestii Indian Ameryki Północnej i Południowej, to z reguły używam nicka „Canassatego” lub „Kanassatego”, bo Canassatego był i jest dla mnie jednym z najbardziej imponujących i wpływowych Indian, o jakich miałem okazję się dowiedzieć. A na ten temat wiem bardzo dużo, tak dużo, że kiedyś pozwolono mi, abym prowadził na amerykańskim college’u kursy o kulturach Indian amerykańskich, głównie Apaczy, Navajo i Irokezów. (Canassatego, nb., był słynnym przywódcą Demokracji Irokeskiej.)

  Ostatnio chciałem jednak skończyć z tymi wszystkimi „nickami” na blogu Przemexa, bo tu stwierdziłem chcę blogować jak najdłużej i blog ten intelektualnie i finansowo popierać. Ale po pierwszym wejściu, jako „Kaz Dziamka”, czyli moim faktycznym nazwisku i imieniu, zostałem przy następnej próbie od razu zablokowany przez WordPress. Straciłem ok. godziny próbując „oszukać” nieludzki algorytm, który psuje mi życie, ale nie dałem rady. Algorytm z jakiś powodów pozwolił mi natomiast zalogować się tu jako „Kanassatego”, wiec chcąc nie chcąc, na razie, „wyraziłem zgodę” i dlatego jestem teraz „Kanassatego”, a właściwie „kanassatego”.

  Pozdrawiam,

  Kaz

  Cd.

  Polubienie

 14. Pingback: Rzecz o tolerancji… – blog polski

 15. przemex pisze:

  http://xportal.pl/?p=29049 USA: Trump zaakceptował członkostwo Czarnogóry w NATO

  Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump złożył podpis pod dokumentem ratyfikującym protokół przyjęcia Czarnogóry do NATO. Wcześniej za ratyfikacją protokołu głosował Senat USA – za było 97 senatorów, przeciwko zaledwie dwóch: Rand Paul i Mike Lee. Amerykańscy politycy ocenili, że przyjęcie Czarnogóry wzmocni Sojusz Północnoatlantycki i demokrację w tym kraju, a także poprawi bezpieczeństwo Ameryki i będzie stanowczym sygnałem w stronę Rosji, która wedle nich „próbuje okupować sąsiednie kraje i zmienić porządek międzynarodowy„.

  Procedurę przyjęcia Czarnogóry do NATO zatwierdzić muszą jeszcze Holandia i Hiszpania.

  (na podst. Aljazeera Balkans)

  Komentarz Redakcji: Ameryka natomiast, zamiast okupowania sąsiadów, zajmuje się najazdami i atakami na dalekie kraje, a porządek w stosunkach międzynarodowych jest przez nią niszczony. (M.G.)

  Polubienie

 16. opolczykpl pisze:

  Pod tym artykulikiem na Xportalu umieściłem komentarz. Na razie wisi w moderacji. A jako że kiedyś Xportal usunął mój inny komentarz, zapewne za jego zbyt prorosyjski wydźwięk, zamieszczam ten ostatni komentarz i tutaj:

  opolczykpl
  20 kwietnia 2017 o 11:29 · Odpowiedz
  Twój komentarz oczekuje na moderację.

  Nie za bardzo rozumiem Komentarz Redakcji umieszony pod zamieszczną usraelską informacją o wciągnięciu Czarnogóry do bandyckiego NATO. Stwierdzenie w Komentarzu Redakcyjnym: „Ameryka natomiast, zamiast okupowania sąsiadów…” zapewne odnosi się do bredni usraelskich: „a także poprawi bezpieczeństwo Ameryki i będzie stanowczym sygnałem w stronę Rosji, która wedle nich „próbuje okupować sąsiednie kraje i zmienić porządek międzynarodowy.”
  Czyżby Redakcja uważała, że Rosja okupuje sąsiednie kraje? Bo napisała: „”Ameryka natomiast, zamiast okupowania sąsiadów…” – w domyśle zapewne – jak Rosja. No więc pytam – jakie kraje sąsiednie okupuje czy zgodnie z Faszyngtonem „próbuje Rosja okupować”?
  Krym był rosyjski, podarowano go Ukrainie, ale we właściwym momencie odebrano go, zgodnie z wolą ogromnej większości mieszkańców Krymu, aby nie wpadł w łapska banderowskiej swołoczy kijowskiej i bandyckiego NATO. W Donbasie Rosja nie interweniuje, nie okupuje go, choć i on jest terenem w sumie rosyjskim a nie ukraińskim. Natomiast Usrael jak najbardziej okupuje ziemie sąsiadów. W pierwszej połowie XIX wieku większość południowozachodnich terenów obecnego usraela (Kalifornia, Teksas, Nowy Meksyk, Arizona, Nevada, Utah, Wyoming, Kolorado) były Meksykiem! Bandycki usrael napadł na sąsiada i od połowy XIX wieku okupuje ponad połowę jego terytorium. Zresztą wszystkie ziemie usraela – od Atlantyku po Pacyfik to ziemie Indian pod okupacją bandyckiego usraela. Ten bandyta powstał jako okupant zagrabionych i okupowanych ziem. I od dnia jego powstania uprawia nadal swój bandycki proceder. Tyle że obecnie okupuje nie tylko ziemie Indian i sąsiadów, ale wiele państw na wszystkich kontynentach, a chce okupować na obstalunek żydo-banksterów cały świat.

  Polubione przez 1 osoba

  • przemex pisze:

   W tym artykule ważne jest to, że proces rozszerzania NATO w kierunku wschodnim, mimo prezydentury rzekomo antysystemowego Trumpka(trumpoliny) nadal jest kontynuowany. Choć przedwyborcze i szumne zapowiedzi Trumpoliny były nieco inne. Po za tym komentarza redakcji też nie za bardzo czaję, widać nie przemyśleli do końca(mam taką nadzieję). A jeszcze inna sprawa, że xportal to środowiska katolickie, broniące zbrodniczej „cywilizacji łacińskiej”(tak jakby nie zauważyli, że ona już w zasadzie zdechła i zastąpiła ją jej nowoczesna pochodna) uważające się za „narodowokatolickie” i w związku z tym należy uważać na tamtejsze publikacje.

   Polubione przez 1 osoba

  • Polak-Słowianin pisze:

   Swego czasu Marlon Brando podsumował to krótko: „Wstyd mi, że jestem Amerykaninem”

   Polubienie

   • Pawel pisze:

    A Pacuła to ty myślisz że bez pomocy huja parchatego Polańskiego coś by w Hollywod osiągnęła. Nigdy w życiu. Ten kutas jej pomógł. To jest pewne i zagrała w kilku filmidłach.
    Niestety dodaj do tego Polaku – Słowianinie że Brando za krytykę żydów został usunięty z Hollywood i po kilku tygodniach błagał ich o wybaczenie w takim programiku parchatym który prowadzi pewien pejsacz coś w stylu gówna TVN pejsatego Drzyzgi. Na końcu się rozpił przytył potwornie . Niestety tak się kończy krytyka parchatych w usraelu .Nawet megagwiazdę Hollywood zajebią.

    Polubienie

   • Pawel pisze:

    Myślisz że dlaczego kutas – knur Fronczewski w swoich serialach między innymi rodzina zastępcza opluwał ideologię narodową i ogłupiał idiotów gojów ? a no dlatego żeby niedługo potem dostać intratne kontrakty na reklamy płatne w milionach złotych np reklamy słodyczy i nie tylko i nowe role np pojeba jakiegoś ojczulka w klasztorze . Rozumiesz teraz pojęcie kurwy Franka Kimono ? . Kiedyś Pastuszka tak wychwalał Mikulskiego a ja mu na to ten twój Mikulski po 89 roku kręcił kołem w pejsatym kole fortuny razem z pindą panią Madzią . Istny awans od gomułkowskiego agenta na faceta co kręci kołem fortuny pejsatym .
    Co na to mi Pastuszka? :
    Nazwał mnie żydem .A jakie inne miał argumenty do dyskusji ten wariat gadający sam do siebie . Żadne .

    Polubienie

  • Pawel pisze:

   Opolczyku chyba twojego komentarza nie umieścili bo ja nic nie widze .

   Polubienie

   • opolczykpl pisze:

    Wiem, sam to sprawdzałem dzisiaj parokrotnie. I nawet nie napisali mi, dlaczego komentarza nie przepuścili. Przecież nie był w niczym obraźliwy ani nie zawierał dezinformacji. Podejrzewam, że słyszeli o mnie, a jako że są gorliwymi katolikami, takich jak ja nie tolerują u siebie. Wystarczy zresztą zobaczyć tę ich zakładkę – fundamentalizm żydo-katolicki czystej wody:
    http://bdp.xportal.pl/
    Kiedyś już usunęli mój inny komentarz. Tego wcale nie przepuścili. Tacy są kochający prawdę katolicy…

    Polubienie

   • Pawel pisze:

    Opolczyku w zasadzie to wiem dlatego ich nie czytuję .Weszłem na tą stronę tylko dlatego że pisałeś że tam komentarz umieściłeś .Uważam że szkoda czasu na takie strony . Wolę poczytać twój blog , Przemexa i nie ma wtedy straty czasu . Wczoraj ostro się reklamował Bein ze swoim blogiem na WPS ale sam naprawdę nie wiem czy warto go poczytać czy nie . Swoją drogą to on mnie trochę dziwi że on wierzy w mesjarza i te zmartychwstania a swoją drogą ostro mnie wkurwił w zimie gdy zaatakował dosyć mocno Kaza za to że ten umiescił na WPS jak podczas mszy ktoś jakiemuś pasibrzuchowi dał w mordę . Bein zdrowo za to Kazowi dał do wiwatu .

    Polubienie

   • Pawel pisze:

    No i jeżeli prosie Toronto tak go wychwala to od razu zapala się czerwone światło .

    Polubienie

   • opolczykpl pisze:

    Piotr Bein niestety faktycznie wierzy w obrzezanego cieślę. Sam miałem z nim niejedną ostrą przeprawę dotyczącą krystowierstwa, jewangelii i żydowskiego „zbawiciela”. Niemniej pozostajemy przyjaciółmi. Tyle że na grypę też nie zaglądam. Bo i tam jest od jakiegoś czasu zbyt dużo dezinformacji.
    Ale przeciwko poganom i Rosji PB nie szczuje, a mnie wielokrotnie wspierał w moich wojenkach obronnych z dintojrą i katolactfem. A gdy kilka lat temu przegraliśmy z żoną proces cywilny z TW Renkiem wspieranym przez opolski Zionzeitung GW, to nawet wsparł nas finansowo, bo było u nas wtedy cieniutko.

    Polubienie

   • Pawel pisze:

    Bodajże tez w zimie – styczeń może go żle zrozumiałem ale napisałem do niego czy nie mógłby prościej napisać ostatni wpis bo ja tylko po zawodówce i nie wszystko rozumiem . Nie powiem odpisał mi miło i dodał że on ciebie Opolczyku miał wziąść do siebie kiedy jeszcze nikt cię nie znał i zeście przez jakiś czas razem współpracowali itp . Może go żle zrozumiałem .

    Polubienie

   • Pawel pisze:

    ale jakoś mniej więcej mi napisał no i też napisał że jesteście przyjaciółmi no i że ciebie szanuje i dobrze zna .

    Polubienie

   • Pawel pisze:

    Opolczyku nie obraż ani zle o mnie nie myśl ale gdybyś miał jakieś problemy finansowe jak wtedy to daj znać czy tutaj czy na WPS . Na pewno chętnie się złożymy tutaj wszyscy i coś się uda zebrać . To nie jest zadne żebractwo tylko normalna ludzka pomoc . Nie życzę ci juz problemów ale jakby co to dawaj znać .

    Polubienie

   • Pawel pisze:

    już mój ostatni wpis bo robię burdel .
    Opolczyku jak tam ci się w Reichu tak ogólnie żyje pomijając te ich święta pejsate o których pisałeś .
    2. Tutaj na wPS ostro reklamuje się ten blog .Może byc to coś dobrego ?

    21 Kwiecień 2017 o 22:45
    Zapraszam na mój blog polityczny wolny od atalntyzmu i syjonizmu https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjE8-n_tLbTAhUCEJoKHaNnBmwQFggjMAA&url=https%3A%2F%2Fpiotrorlickiblog.wordpress.com%2Fauthor%2Fpiotrorlickiblog%2F&usg=AFQjCNETsjlliKg6ZiBiABijrEVk2DZaKQ&sig2=cLhnjnWeag6vDqN0fBx_Dg

    Polubienie

   • opolczykpl pisze:

    Paweł, Piotr trochę przesadził z tym, że wziął mnie do siebie, gdy nikt mnie nie znał.
    Wcześniej pisałem jakiś czas na prawicy.net, na niepoprawnych i na Frondzie (tak tak – u katolactfa na Frondzie, gdzie siałem dywersję przeciwko usraelowi). Piotr opublikował na grypie w maju 2010 mój list otwarty do Trznadla w związku ze Smoleńskiem
    https://marucha.wordpress.com/2010/05/10/list-otwarty-do-profesora-dra-hab-jacka-trznadla/
    i tak się poznaliśmy. Przy czym moje teksty były publikowane już wcześniej w gnojówce Maruchy, w radiu Pomost z Arizony, na stronie PRP (Nowy York), na Judeopolonii (późniejszym Stop Syjonizmowi i obecnie wolnejpluskwie), na wirtualnej Polonii i w innych miejscach. Tak więc byłem już wówczas w sieci znany i czytany, choć jeszcze nie jako opolczyk. A gdy krótko później założyłem samodzielny blog Poliszynela był nie mniej popularny niż grypa czy gnojówka Maruchy.
    Z Piotrkiem od razu znaleźliśmy wspólny język. Wciągnął mnie natychmiast do redakcji grypy. Był u mnie w Szwarcwaldzie dwa razy. I choć po Fukushimie wywalił mnie z redakcji grypy, bo nie chciałem siać paniki jak on, przyjaciółmi pozostaliśmy. A on nadal wiele moich tekstów linkował a nawet w całości publikował. I tak jest do dzisiaj.
    Obecnie finansowo jako tako ciągnę, choć od 9 lat pracowałem ledwo 5 miesięcy i nie dostaję żadnych zasiłków socjalnych czy dla bezrobitnych. Ale jakoś sobie daję radę.

    Na stronę Piotra Orlickiego zaglądałem. Dobrze że demaskuje brednie Szeremietiewa czy Sumlińskiego i innych rusofobów, ale po co pisał ten głupi tekścik o Putinie „Samozwańcu”. Nawet jeśli wybory w 1996 zostały sfałszowane, Putin zasłużenie jest prezydentem. Po co więc takimi głupimi wpisami podważać jego pozycję i dostarczać amunicji żydowskim prowokatorom szczującym na niego?

    Polubienie

 17. opolczykpl pisze:

  Tego, że Trampek sam się ostatecznie zdemaskował i pokazał jaki to on jest niby „antysystemowiec”, także w kontekście bandyckiego NATO i jego rozszerzania zamiast likwidacji już nawet nie komentuję. To powinni robić ci wystrychnięci przez niego na dudka.
  A że xportal jest miłośnikiem „cywilizacji łacińskiej” i żydo-katolicyzmu to inna sprawa.
  Niby patrioci, a chcą Polski ukrzyżowanej, przybitej do rzymskiej szubienicy.

  Polubienie

 18. Pawel pisze:

  Opolczyku serdeczna prosba .Mozesz może to zdjęcie wysłać Edziowi :

  Polubienie

  • opolczykpl pisze:

   Paweł, ja z Edziem zerwałem naprawdę wszelkie kontakty. Ale możesz mu sam to zdjęcie wysłać. Tu masz jego adres mailowy: edwardmaciejczyk@gmail.com

   Możesz też mu napisać, że skoro Trampek to jego rodzina, to on też jest taki jak Trampek na tym zdjęciu, tyle że nie taka duża wypasiona świnia, a mały wieprzek.

   Polubienie

   • Pawel pisze:

    Opolczyku to był oczywiście żart z tym wysyłaniem .Tez juz od dłuższego czasu nie czytuję jego forum po tym jak pluł na Gomułkę chociaż faktycznie czasami coś ciekawego tam napisał . Mniej więcej jeszcz jakieś pół roku temu trochę z nim polemizowałeś w kwestii tego wieprza on ci dziekował za wyrwanie z łap katolików . W sumie podejrzewałem ze z nim kontaktów nie utrzymujesz tak jak pisałem ten wpis to taki mój zart a zdjecie mi się spodobało .Przepraszam za umieszczenie tego samego wpisu w uwagach .

    Polubienie

   • Pawel pisze:

    O tym że Trumpek to jego rodzina to się dowiedziałem gdzieś we wrześniu jak u siebie na forum o tym szczegółowo pisał . Coś mi się wydaje że jemu jak Pastuszce brak chyba piątej klepki ale może to tylko moje przeczucie .

    Polubienie

 19. Pawel pisze:

  Chrum Chrum jak kochać pejsatych i być ultrasyjonista chrum chrum . Sławny Edzio pisał że on jest spokrewniony z rodziną Trumpa . Po prostu komedia .

  Polubienie

  • opolczykpl pisze:

   Trampek okazuje się coraz bardziej żałosną marionetką. Nieobliczalny i nieprzywidywalny jak „Bolek”. Obiecywał poprawę stosunków z Rosją, a tu nic. Twierdził, że bandyckie NATO to przeżytek, a tu zwiększa budżet wojskowy i zmusza do tego wasali. To już burak Obama był bardziej przewidywalny. Obecnie nie wiadomo, co Trampkowi jutro strzeli do jego durnego ryżawosiwego łba. Takiego zagrożenia wybuchu wielkiej światowej wojny przez to że w białym domu urzęduje małpa z atomową brzytwą dawno już nie było.

   Polubione przez 1 osoba

 20. przemex pisze:

  Trump z walizką atomową… 😉

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s