Kolejny zlot Grupy Bilderberg i XIII tzw. „Sobór Słowiański”…

Źródło: Kolejny zlot Grupy Bilderberg i XIII tzw. „Sobór Słowiański”…

Reklamy

114 thoughts on “Kolejny zlot Grupy Bilderberg i XIII tzw. „Sobór Słowiański”…

 1. Opolczyku ja się tylko z tego cieszę w końcu znam na pamięć twoją polemikę i wypowiedzi na temat tej opasłej dupy trumpowej na WPS włączając w to twoją świetną polemikę z Edwardem ( zakładam że to Maciejczyk był ) bo jak mi kiedyś napisał Ziemiński . Tak to brzmiało : ” Debilu wszędzie widzisz Maciejczyka a Edwardów są miliony ” cóż nie obrażam się mam twardą skórę chociaż jednak swoje lata już mam .

  Polubienie

 2. Rozumując według Ziemińskiego na forum suwerenność Edward piszący że matka Gomułki to sucz bladż była to nie Edward Maciejczyk tylko jego klon .Ciekawe bardzo ciekawe.

  Polubienie

 3. Żeby nie to że mi wczoraj internet padł miałem się własnie Opolczyka zapytać w temacie tej nowy roli Edzia na tym zjezdzie bo na początku mnie to mocno zastanowiło a zaraz potem dostałem ataku śmiechu gdy to po raz drugi przeczytałem .
  Własnie przeczytałem blog Opolczyka i już mam pełną jasność .
  Dziękuję Opolczykowi za przytoczenie kilku moich zdań robiących już sobie jaja z tego Edzia bo ja jak pisałem wielokrotnie jestem chłop że wsi z poczuciem humoru , chętny do zabawy i przez pół swojego życia pies na baby .

  Polubienie

 4. Akurat katolictwo Maciejczyka mnie nie zdziwiło, oglądałem kiedyś film o żydach(nie pamiętam tytułu) ostro reklamowany na WPS, którego współtwórcą był Maciejczyk. Z niego jasno dla mnie wynikało, abstrahując od tego czego dotyczył ów film, że ma orientację katolicką. A że WPS go reklamuje, cóż stary ich kolega, a że zostal zatrzymany, choć nie wiemy a co i przez kogo, to wykorzystują to do zrobienia szumu.

  Polubienie

  • Przemex – z Maciejczykiem to skomplikowana sprawa. Korenspondowałem z nim kilka lat i znam go dobrze. Katolikiem nie jest i obecnie prywatnie żydo-katolicyzmem gardzi, ale publicznie w radiu nadal kk, katolicyzm i katolików kokietuje. W jego starych filmach zachwalał katolicyzm jak katodebile – prezentował go jako polskość i patriotyzm. Ale to było dosyć powszechne zjawisko, nawet u obojętnych religijnie. Później – i mam wszelkie podstawy do tego, aby przypuszczać, ża za sprawą moich publikacji – prywatnie zaczął wściekłą nagonkę na „azjatyckę sektę wytrzepaną z koszernego kutasa”. Ale gdy nagrał chyba z pięć lat tem dobry w sumie film o żydo-globalizmie – i tam strzelił gafę. Stwierdził w nim zaraz na początku, że „żmijowe plemię” zabiło „dobrego” Jezusa. Długo mu tłumaczyłem, że Joszue – bazując na samych tylko jewangeliach – wcale taki dobry nie był i że w sumie to wykreowany dla gojów idol. Przytaczałem mu cytaty Josuze, jak kazał nienawidzieć ojca, matkę, rodzeństwo, jak straszył piekłem, jak mówił, że posłany jest tylko do „zagubionych owiec z domu Izraela” a nie do wszystkich ludzi i jak pogankę, Kanaanejkę przyrównał do psa (nie rzuca się psom chleba przeznaczonego dla dzieci). Czy wszystko załapał – nie wiem. Jeszcze później, w sumie niezbyt dawno zrobił kolejny film – i w nim zachwalał jakieś rzekomo „cudowne” miejsce gdzieś pod Chicago, gdzie rzekomo objawiła się żydówa Miriam. I Maciejczyk – nadal w mailach piszący o azjatyckiej sekcie wytrzepanej z koszernego kutasa i o owieczkach rżniętych w dupę przez klechów i biskupów reklamował te pielgrzymki, reklamował biskupa nagłaśniającego owo „cudowne miejsce” i sam współorganizował tam „pielgrzymki”. W mailach wyśmiewa się z biskupów w czapkach św. Mikołaja – a z takim współpracował!
   W sumie przypomina mi bohatera noweli Stewensona Dr Jekyll i Mr Hyde. Raz jest jednym, raz drugim.
   Politycznie też jest głupi. Pamiętam jak agitował za żulikiem Kukizem, wręcz żyły z siebie wypruwał zachwalając go. Potem agitował za Trampkiem i broni go nadal, mimo że gołym okiem obecnie widać jaka to niepoczytalna kanalia. Czy poważny człowiek może dać się nabierać na takie kreatury?
   WPS sam sobie szkodzi trzymając się go kurczowo. Bo jedynie podrywa ich autorytet.
   Ale to nie mój cyrk i nie moje małpy…

   Polubienie

 5. Zyga, po kolei…
  Na WPS pisze dwóch „Edwardów”. Maciejczyk rzadziej, ten drugi częściej. Tyle żo obaj kochają Trampka. Maciejczyka rozpoznać można po „stylu” – pisze inaczej niż drugi „Edward”.
  Dalej…
  Zarówno Kosiur jak i Ziemiński na ogół robią dobrą robotę. Nie można im zarzucić braku zaangażowania. Tyle, że mimo ich zaangażowania nadal należą do „niszy” politycznej i internetowej. Niekiedy mają niestety pomysły nieprzemyślane, jak ów list do Trampka. Poważny człowiek nie może pisać poważnego listu do niepoważnej marionetki. To, że byli w Moskwie na tym zlocie, to też dobra robota! Całe szczęście, że ktoś Polskę reprezentował, choć znaczenie i ranga tego zlotu w samej Rosji nie jest zbyt wielka, a polityczna „ranga” zagranicznych delegacji również imponująca nie była. Ale dobrze, że tam pojechali i za to należy ich pochwalić. Inna rzecz jest z Maciejczykiem – rżnie poganina, niezłomnego Słowianina, a do Moskwy leci jako „misjonarz” z misją koordynacji działań medialnych żadogennych kościołów hehehe „rytu wschodniego”. Rytu żydowskiego!!! Bo przecież one też są wytrzepaną z koszernego kutasa (jego słowa) zarazą. No i dzięki temu pokazało się, jakim jest załganym hipokrytą.
  Wracając do Kosiura I Ziemińskiego – ich najsłabszą stroną, prawdziwą piętą achillesową jest moderacja dyskusji. Niekiedy przez wiele godzin pod rząd nikt z nich na blog nie zagląda i w tym czasie buszują tam przeróżne świry i trole. Potem nagle próbują wprowadzić ład w dyskusji, ale najczęściej jest już na spokojną dyskusję za późno i wtedy Ziemiński łapie za kosę i zaczyna kosić. Tyle że zbyt często kosi nie to co powinien.

  Polubienie

  • Opolczyku całkowita zgoda .Nic dodać nic ująć a np klasyczne świry to Ewiki a ja bym dodał do tego tą nanę po tym co ona ostatnio pisała a zawsze na końcu wpisu dodaje cyat ” Idę teraz siać rzodkiewkę ” a kogo to babo kużwa obchodzi .Według mnie to ta nana ma coś z rycerza .

   Polubienie

  • Opolczyku odnośnie tego zjazdu .Szukałem wszędzie . Nic ni dudu w Rosji o tym ani słowa .Sputnik nawet zdania nie napisał chyba że przeoczyłem .Rosyjska TV oglądałem dokładnie nic nawet zdania . ZDF i ARD tez kompletnie nic .

   Polubienie

 6. Opolczyk,

  Andrzej, ja w odpowiedzi do Zyga opisałem jak przedstawia się sposób działania Maciejczyka, no i o jego zaślepieniu (Edzia). Narobi bezmyślnego szumu i twierdzi, że go prześladują, taki z niego męczennik za sprawę. Co do reszty to wiedziałem, że go odpowiednio podsumujesz. Staram się tylko coś dodać do tego co piszecie tu wszyscy, czasami dodać coś, a nie Was pouczać, Ciebie, Zygę, Przemexa i Kaza.

  Polubienie

  • Polak nie mam wrażenia że mnie pouczasz to ja ciąglę się uczę wiele od twoich wpisów , Przemexa , Opolczyka i KAZA . Edukację swoja zakończyłem na rolniczaku pod koniec życia chce coś nadrobić dlatego wasze panowie wpisy dla mnie jak złoto . Prosty chlop ze mnie dlatego gdzie mi tam do was ale gdy czytam wasze wpisy nauka nie idzie w las. .

   Polubienie

   • Dzięki Zyga, a ja uczę się od Ciebie, fajnie że nie stanąłeś w miejscu. Znam przykłady osób które po prostu wpadły w zupełną stagnację. Twój przykład buduje.
    Sam staram się uczyć cały czas.
    Twoje zdania były naprawdę niezłe, nie dziwię się Opolczykowi, że je umieścił.

    Polubione przez 1 osoba

 7. Jeden fragment mejla E. Maciejczyka do Andrzeja:

  „Łacińska bakteria spowodowała zgon mojej ukochanej Ojczyzny a że nie jestem „chrzecijaninem” całującym narzędzie zbrodni (krzyż) którym Żydzi zabili ich „boga”,- to nie nadstawiam drugiego policzka i nigdy wam nie wybaczę zbrodni na moim Narodzie i Ojczyźnie. Oświadczam, że do końca moich dni, głosząc prawdę wszem i wobec, będę walczył z azjatycko łacińską gangreną. ”

  Hmm… Maciejczyk, taki ekspert od chrześcijaństwa, musi coś wiedzieć, czego inni nie wiedzą. Ja, np., już od ponad 30 lat jestem przekonany, że (1) Żydzi, będąc poddanymi w Cesarstwie Rzymskim, nie mieli prawa do przeprowadzenia publicznych egzekucji i to nie oni są bezpośrednio winni zakatrupienia Jezusa. (2) Ukrzyżowanie nie było żydowską metodą publicznej egzekucji. Było natomiast ulubioną metodą Rzymian. Żydzi woleli kamienować. (3) To Rzymianie, nie Żydzi, zabili Jezusa. Koniec dyskusji.

  No, ale przecież nie należy być tak drobiazgowym … W końcu od kiedy to polakatolikom zależy na prawdzie historycznej?

  Maciejczyk zapewnia w swym mejlu, że zawsze pogłębia swą wiedzę: „Należę do ludzi którzy całe życie walczą i odkrywają przy jednoczesnym ciągłym pogłęnbianiu [sic] wiedzy warsztatowej”.

  Jakoś bardzo wolno mu idzie to pogłębianie „przez całe życie”. Będzie się musiał chyba na nowo narodzić, bo teraz już nie zdąży, żeby wreszcie zgłębić to, co za tego żywota jeszcze nie zdołał zgłębić.

  Polubione przez 1 osoba

  • Krystowiercy twierdzą, kiedy ktoś wspomni o holokauscie, że to kara dla żydów od „pana boga” za ukrzyżowanie joszue. Abstrahujac juz od tego czym rzeczywiście był holokaust, raz, że to Rzymianie go ukrzyzowali, więc do nich i w konsekwencji w sumie do ich w dużej mierze potomków i spadkobierców czyli współczesnych Włochów powinni mieć częściowo pretensję. A dwa, paradoksalnie powinni się cieszyć przecież, że ktoś go ukatrupil, spełniła się przecież wola nieskończenie dobrego jahwe, jego syn został wydany i zabity rzekomo za grzechy ludzkosci, a ludzkość rzekomo zbawiona. Więc nie wiem o co tyle pretensji, zresztą pretensje powinni mieć też do jahwe jako głównego winowajcy i prowodyra całego zajścia, bowiem to był jego szalony plan. A do żydów powinni mieć pretensję na samym końcu. Ale krystowiercy lubią odwracać kota ogonem. Oczywiście o ile cała akcja nie jest wymysłem twórców jewangelii i propagandowym szitem dla ubogich. 😉

   Polubione przez 2 ludzi

 8. nie mam zielonego pojęcia dlaczego chcecie udupić Kosiura Ziemińskiego czy Maciejczyka.
  ? Zawiść ? płycizna ? obrażone ego ?
  To co robicie, wjedzie w szpik kości czytelnikom i gdy tylko np. Kosiur wyląduje w lochach , pies z kulawą nogą sie nie postawi. Bo na przemeksie go obsrali – znaczy zły, może mason albo żyd.
  Na Ciebie Przemeks też przyjdzie kolej. Masz tu tych samych, którzy ślinili się na wupsie.

  Polubienie

  • Przepraszam co to za jegomość, ten „Jurek”, i o czym on pisze?

   Przecież tu, na blogu Przemexa, chyba wszyscy obecnie aktywni blogerzy: Opolczyk, Zyga, Polak-Slowianin, ja no i oczywiście Przemex z reguły bardzo dobrze się wyrażają o Kosiurze. Zdania są mieszane jeśli chodzi o Ziemińskiego, ale to tylko wina Ziemińskiego, a nie nasza. To Ziemiński zniechęca do siebie przyjaznych mu blogerów, wiec trudno się dziwić, że oni od niego odchodzą.

   Drogi Panie Jurku, o czym Pan pieprzy?

   Polubione przez 1 osoba

 9. Szanowny panie nie będę się z niczego tłumaczył .W kwestiach czego nie znoszę Maciejczyka pisałem wiele razy . Ziemiński to nerwus zbanował mnie po krytyce Maciejczyka . Do Kosiura nic nie mam może ze oprócz tego że zapatrzony w Ziemińskiego jak ja w piękne piersiątka Ciccioliny https://www.youtube.com/watch?v=kBdBE4hOtEQ
  takie ciepłe kluchy ale mądry facet .Także nie wiem o co chodzi panie Jurku
  Pozdrawiam kAZ

  Polubienie

 10. Pamiętam kiedyś robiłem sobie jaja z Dylaka to mi psia jucha odpisała stara pierdoła taki tekst :
  ” Ty Zyga przecież to same kurwy ” . Cholerna psia dylakowa jucha . Nie umie zauważyć piękna kobiecego ciała a że tam komuś dała dupy no i co z tego .Nie o to w tym chodzi .Debil Dylak .

  Polubienie

 11. Od znajomej z Chicago otrzymałem w sprawie Maciejczyka i jego rzekomego „aresztowania” maila (fragment):

  „Druga prośba, również nie mogę znaleść tej informacji o zatrzymaniu Maciejczyka
  na lotnisku, przysłanej przez jego przydupicę, on to sam wysłał, manipulator-kłamca!
  Pan rzadko się myli a raczej wcale, Panie Andrzeju, ten Maciejczyk to zwykła świnia!
  Ja to potrzebuję do zrujnowania jemu opini; bydle udające polskiegp patryjotę. On
  myślał wysyłając mi takie powiadomienie, że ja o tym jego zatrzymaniu poinformuję
  środowisko patryjotyczne i on będzie gloryfikowany za jego pracę, za ktorą to, aż go
  zaaresztowali. Teraz w środę napisał do Głogoczowskiego, przez co wszystko już
  jest jasne.”

  Od początku nie dałem wiary tej informacji. I jak widać nie omyliłem się. Maciejczyk po wymyślonym przez siebie swoim „aresztowaniu” przez jakiś czas nie dawał znaku życia. Po czym spokojnie odezwał się odpisując Głogoczowskiemu. Czyli, gdyby był wcześniej rzeczywiście „aresztowany”, to odpisując Głogoczowskiemu musiałby w międzyczasie zostać „zwolniony” z owego „aresztu. Dziwne jest to, że po jego „aresztowaniu” i następnie „zwolnieniu” nigdzie nikomu nie wspominał i nikogo o tym nie poinformował, co byłby zapewne zrobił po zwolnieniu, gdyby wcześniej rzeczywiście został „aresztowany” czy „zatrzymany”. Zresztą, gdyby rzeczywiście na lotnisku go zatrzymano czy aresztowano, to jego środowisko z Chicago zrobiłoby wokół tego wrzawę. A jej nie było.
  Wygląda więc na to, że znajoma z Chicago ma rację – Maciejczyk sam owo „aresztowanie” wymyślił, sam tego maila wysłał podszywając się pod „Monikę”, a chciał tym zrobić sobie aureolę męczennika za sprawę.

  Nabrać dali się na podstęp Maciejczyka panowie z WPS publikując „informację” o jego rzekomym aresztowaniu. Maciejczyk wykorzystał ich łatwowierność, wpuścił ich w kanał, a oni publikując jego wymysł niestety, ale sami się ośmieszyli…

  Polubione przez 1 osoba

 12. Mnie tylko jedno dziwi .Pejsatki zrobili o niej film pokazywany tydzień temu w TV KULTURA i mają ją za gieroja ale kto wie jak to oni mogli wszystko przekłamać .

  Polubienie

 13. W kwestii świra Edzia jeszcze .Opolczyk 2 Edziów rozróżnia ja nie także nie wiem który post poniższy napisał .
  Tak temu Edziowi tu pomstuje jejku już się boję . Ze swoimi kumplami z Chicago zrobi mi najazd do domu dużo gorszy niż ABW Piskorskiemu chociaż zdaje się jego zatrzymano poza domem .
  Nick Leliwa to też nie mój .
  Cytat:
  „Edward.
  18 czerwca 2017 o 06:34
  Leliwa – jak zwykle usilujesz zmasakrowac swoich demaskarorow swoimi
  prostackimi i prymitywnymi okresleniami.Z tym piciem trafiles jak…… – ja w
  zyciu nie pije alkoholu (okazjonalnie symboliczny drink).Ty natomiast wiele
  razy opisywales jak zachlewales sie jak swinia.Ja nie myle faktow i ogarniam
  temat i ty smieciu zydo-niemiecki bardzo dobrze o tym wiesz.Twoje opisy
  Slowianszczyzny smierdza na odleglosc zydo-niemieckim belkotem.Ty
  robisz sobie kpiny z naszej historii – naginasz ja do historii zydo-niemiec
  (patrz blog polski).
  Nie ublizaj mnie bo nie daruje tobie ani jednego wpisu.Juz wiele razy pokazales ze stac ciebie na wyszukane wulgarnosci.Ty zwyczajnie Polakami
  pogardzasz i w twoim pisaniu to widac.Wiedz i o tym ze Polacy pogardzaja
  zbrodniczymi zydo-niemcami.”

  Polubienie

  • Zyga, patrz jak ta gnida Edward łże – pisze że Leliwa tak nagina naszą historię do historii żydo-niemieckiej jak ja. A przecież to ja demaskuję wszystkie żydowskie oszustwa historyczne, wszystkie żydo-katolickie oszustwa historyczne, a ponadto niemieckie historyczne brednie propagandowe jak choćby w tekście: „Propagandowe kłamstwa o Słowianach rodem z Niemiec w The Poland Times”:
   https://opolczykpl.wordpress.com/2015/05/26/propagandowe-klamstwa-o-slowianach-rodem-z-niemiec-w-the-poland-times/
   Te niemieckie brednie o Słowianach, którzy dopiero w średniowieczu rzekomo przyszli nad Wisłę, Odrę i Łabę demaskowałem wielokrotnie. Tak więc gnida Edzio po prostu łże.
   Owszem, demaskuję też brednie turbo-lechitów, za co mnie to pseudosłowiańskie oszołomstwo nienawidzi. Ale taki to już jest los człowieka demaskującego chore wymysły świrów – ciągle będzie oczerniany ze zwykłej nienawiści i chęci zemsty za zdemaskowanie bzdur.

   Polubienie

    • https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/06/18/relacja-1-z-jubileuszowego-zjazdu-wszechslowianskiego/comment-page-1/#comment-31007

     Ewika ( tę, czy tego) proszę o nie zaśmiecanie więcej portalu WPS . Do dyspozycji jest cała gama PiSowsko- Radiomaryjnych klonów oraz tzw. „narodowo-katolickich” stron. O to samo proszę Fredo ( Zygę, czy jak tam się nazywa szanowny pan). Ostatnio, tj. przez ponad 3 tygodnie byłem mocno zajęty innymi sprawami ( m.in. przygotowaniem i uczestnictwem w Zjeździe Wszechsłowiańskim), ale nie dawniej jak wczoraj nadesłano mi „dyskusję” prowadzoną przez wydawałoby się poważnych blogerów.

     https://przemex.wordpress.com/2017/06/01/kolejny-zlot-grupy-bilderberg-i-xiii-tzw-sobor-slowianski/comment-page-1/#comment-2204

     Przyznam, że wolałbym czegoś takiego więcej nie czytać. Wyedukowani, świadomi ponad przeciętność w stosunku do ” szarych mas internetowych” blogerzy przerodzili się w grono babek kościelnych, czy bab w maglu, które plotkują z braku zajęć, albo z natury, o Maciejczyku, Kosiurze i Ziemińskim. Mam przed oczami emerytów zbierających się w łódzkim Parku Sledzia ( teren dawnego osadnictwa żydowskiego w Łodzi, a potem teren getta łódzkiego) wokół stolików, na których rozgrywane są partie damki, a nieraz szachów. Wianuszek gapiów obserwuje i komentuje grę siedzących przy stole i robi różne uwagi. Ale jak można na temat szachów rozmawiać z kimś, kto zna się tylko na zasadach gry w warcaby ? Czegoś więcej spodziewałem się po panach, ale cóż. Czas pieprzenia przy klawiaturze mija i po co gadać o ” niszowym portalu” kiedy samemu redaguje się lub jedynie komentuje jeszcze bardziej niszowy? Jak można rozwodzić się na temat geopolityki i posunięć Putina, jak nie czyta się po rosyjsku, nie bywa się w Rosji i nie rozmawia się z Rosjanami ( a tam jak w Polsce jest wiele opcji, wiele zamętu, wiele indoktrynacji, wiele dezinformacji, wiele przyziemnych interesów, wiele konformizmu, wiele głupoty, bardzo wiele wyrafinowanych działań wrogów Rosji i Słowiańszczyzny itd). Zamiast wspierać się wzajemnie w gronie nielicznych świadomych Polaków( co nie znaczy bezgrzesznych i krystalicznie czystych „Słowian”) grzebiecie się w duperelach i sprawdzacie, czy Maciejczyk lub Ziemiński, co dzień zmieniają bieliznę i czy przypadkiem nie popełnili „słowiańskiego grzechu” kontaktu z chrześcijanami. Doprawdy zabawne :))) Zapalczywość i fundamentalizm rodzimowierny, panteistyczny, czy agnostyczny jest taką samą zarazą jak katolicki, prawosławny, żydowski, muzułmański, czy buddystyczny. Normalność, to ład moralny, pierwszeństwo duchowości nad prymitywnym materializmem oraz prawo narodów do suwerennego bytu państwowego i współodpowiedzialności za życie we wspólnocie, którą kształtujemy w oparciu o dobro wspólne słuchając głosu i rad najmądrzejszych we wspólnocie oraz broniąc nawet za cenę swego życia swoich niezbywalnych praw.

     Polubienie

     • Odpisałem tylko dwa zdania temu Ewikowi bo szlak mnie już czasami trafia na te jego wpisy odpisałem również żartobliwie przy Edziowi gdy bez pardonu zaatakował Opolczyka ale to był błąd .Czasami tak jest jak człowiek może stoi nad ostatnim zakrętem to chcę się napisać coś w obronie Opolczyka czy odpowiedzieć na idiotyzmy Ewika . To był już ostatni raz .
      Wszyscy naokoło głupi tylko Ziemiński najmądrzejszy . Wadą tego faceta jest to że jest strasznym nerwusem i czy go nie ma czy jest to tam u niego hasają różnej maści szumowiny i on nie reaguje . Mam dziwne wrażenie że WPS mało kto już czyta .
      Pozdrawiam Przemex , KAZ , Opolczyk i Słowianin .

      Polubienie

      • Swoją drogą ciekawe kto mu to podesłał . Na pewno Ziemiński nie trafił na blog Przemexa.
       Daję głowę uciąć że być może to robota tego Edzia . On blog Przemexa zna od dawna i to on mógł nasze rozmowy w linku szanownemu doktorowi podesłać .
       Dodatkowo przeczytał wpis Opolczyka na jego blogu gdzie mnie zacytował poświęcając kilka zdań Edwardowi i bidulka poskarżył się kumplowi Ziemińskiemu .
       Pytam się : kto tu się zachowuje jak 5 letnie szczeniaki .
       Ziemińskiemu i tym Edziom to polecam zakupienie maszynki GILLETTE oraz pianki w pejsatym Rosmannie ogolenie jajeczek do zera i pójście do przedszkola .
       Nie wiem jak wy panowie ale ja już czasu na czytanie WPS nie zamierzam marnować .Oni się sami wykończyli .
       Teraz już wiadomo dlaczego Edzio tak wściekle zaatakował Opolczyka na WPS . Zagadka wyjaśniona . Zwykła dzieciarnia z przedszkola i tyle w tym temacie . Szkoda czasu na przedszkolaków .

       Polubienie

     • grypa666 19 czerwca 2017 o 23:20

      Koment Opolczyka (Andrzej Szubert) u Przemexa, rozeźlił, bo na marginesie wymienia WPS? Faktem jest, że WPS dał się wpuścić w maliny oszustowi spod ciemnej gwiazdy, Maciejczykowi.
      Podczas gdy Dr Ziemiński zajmuje się wznosłymi tematami jak ideologia, ktoś musi pilnować, by narodowcom niewłazili w szpary dranie, dezinformatorzy i manipulatorzy.
      Wielka chwała z pracy na szczycie słowiańskim z pozycji Pana Ziemińskiego, a dla obnażycieli ożydzanie i zelżenie przez Mciejczyka i przydupasów: http://wp.me/pzHyp-6Bx

      Wg samego Maciejczyka, pojechał on na Zjazd z dość podejrzaną misją, więc jako notoryczny oszust wzbudza podejrzenia… co próbują wyjaśnić „niszowcy”. Jeśli to przeszkadza Jaśnie Państwu Niszowemu WPS, to niech niedziwią się z poparcia jakiego nie mają. Rzadko który Słowianin dołączy do grupy, gdzie kryje się złodzieja Tejkowskiego, oszusta i ożydzacza Maciejczyka czy ożydzacza i złodzieja Głogoczowskiego.

      Akurat co do expertyzy krytykowanych niszowych blogów to Paziem przypomina …Paziema :)) Ma na tacy pod nos podane, kto jest jaki w środowisku, a mówi że deszcz pada…
      Od słów „Zamiast wspierać się…” Paziem pokazuje kompletne niezrozumienie kwestii:
      „czy przypadkiem nie popełnili „słowiańskiego grzechu” kontaktu z chrześcijanami” — wcale nie o to chodzi w komencie Opolczyka, tylko o oszustny cyznizm Maciejczyka wobec chrześcijan! Pan Paweł zje własne słowa: „Normalność, to ład moralny, pierwszeństwo duchowości nad prymitywnym materializmem”.

      Polubione przez 1 osoba

      • Noo… nie sądzę aby te uwagi zostały dobrze przyjęte na WPS…
       Nieraz zrobiono ich już w chuja, głównie z powodu otaczania się podejrzanymi ludźmi, ale widać nie mają zamiaru pozwolić sobie czedgokolwiek wytłumaczyć. Chyba znowu muszą się gdzieś potknac.

       Polubione przez 1 osoba

      • Jeżeli WPS tak popiera Głogoczowskiego to może także niech poprą pisowską świnię Dylaka . Przecież ostatnio Dylak tak ciepło u siebie pisze o Ziemińskim .

       Polubienie

      • Na tym WPS to już same dauny piszą co już zauważył taki prosty chłop jak ja . Jakiś facet dostaje orgazmu na WPS bo kurwy KODowe krzyczą w stronę Kalksteina ” pójdziesz siedzieć ” . Już to widzę jak te kurwy zasyfione wsadzą Kalksteina tak samo jak Kalkstein wsadził do paki …. uja Ryżego i całą tą jego kurewską bandę stonek ziemniaczanych tylko że ja swoją stonkę wyplenię opryskiem a te kurwy to nawet najlepszy oprysk na nie nie działa .
       I jak tu parchaty ma nie rządzić gdy tu 90% luda to debil daunowy .

       Polubienie

      • No to panowie mamy odpowiedz od omnibusa wszystkowiedzącego nerwusa doktora PAZIEM . Mówiłem panowie nie krytykować Maciejczyka bo będziecie na cenzurowanym bo oni w tą bohaterską ikonę są bardziej zapatrzeni niż więzień po dwudziestu latach odsiadki na kobiecą cipkę .
       PAZIEM wali już po nazwisku Szubert i Bein . Czuć ostre wkurwienie na panów . Za kilka miesięcy wzorem Dylaka umieści u siebie zdjęcia panów w myckach i obok menora i napisze że to dwaj zakamuflowani niemieccy zydzi wrogowie Polski . Toronto doda że Bein mniej szkodliwy żydek bo wierzy w Joszue .
       Myślicie panowie że tak nie będzie . Przekonacie się niebawem . Panowie prosty chłop ze mnie i mówię do was wykształconych dajcie sobie spokój na polemizowanie z tałatajstwem .Szkoda czasu po prostu .I takie tałatajstwo aspiruje do rządzenia . Nie wystarczy mieć tytuł doktora aby być mądrym . Doktor może też być pajacem .
       Panowie nie obrażcie się .Napisałem co myślę .

       paziem
       20 czerwca 2017 o 21:21
       Zmuszacie mnie panowie, Szubert i Bein, abym wypowiedział się w kwestii tzw. ” fundamentalizmu słowiańskiego”, co wkrótce uczynię.Najzabawniejsze jest to, że całą tę dyskusję o Zjeździe Wszechsłowiańskim prowadzicie w oparciu o domysły, dedukcję ze złych przesłanek i niewybaczalne uproszczenia. Doszło do tego, o czym pisałem, że zeszliście do poziomu plotek i „piśmiennictwa” na poziomie Zygi, Fredo i innych pajaców.Nie da się weryfikować rzeczywistości w oparciu o własne chciejstwo i dane z Wikipedii.To póki co na tyle i prosiłbym o nie przekomarzanie się ze mną aż do czasu, gdy napiszę na wspomniany wyżej temat” fundamentalizmu słowiańskiego”, co obiecuję uczynić moźliwie szybko.

       https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/06/18/relacja-1-z-jubileuszowego-zjazdu-wszechslowianskiego/comment-page-1/#comment-31069

       Polubienie

      • Dodatkowo ten cholerny prosiak mnie obraża chociaż nic złego mu nie zrobiłem .Chłop ze mnie ale dużo mądrzejszy od tego tałatajstwa z tytułem doktora ekonomii .
       Tak PAZIEM wkurwiło że Opolczyk umieścił kilka moich zdań u siebie na blogu w kwestii Maciejczyka .
       Tak sobie myślę że może to i lepiej że w Polin rządzi żyd jak miałoby rządzić takie tałatajstwo jak Ziemiński .
       W dalszej przyszłości może za 20 lat rządy patriotów – Słowian ale na pewno nie tałatajstwa Ziemińskiego .
       PS – NIESTETY PANOWIE ŻLE WIESCI . JESTEM CHORY ALE GOTOWY DO WALKI W RAZIE CO ŚMIERCI SIĘ NIE BOJE ALE WALCZĘ . NA SZCZĘSCIE CHOROBA NIE JEST MOCNO ZAAWANSOWANA .SZANSE SĄ .

       Polubienie

      • Odwracanie kota do góry ogonem, tu nie chodzi o sam zjazd wszechslowianski, który generalnie jest pozytywną inicjatywą(polityczną) tylko o coś delikatnie innego.
       Ale poczekamy co też ciekawego Prezes Zieminski napisze o „fundamentalizmie słowiańskim”…

       Po za tym, spokojnie Zyga, trzymaj się i walcz. Tym co ludzie gadają się nie przejmuj. 🙂

       Polubienie

 14. A mnie zastanawia abstrahując już od tego kto był tak dobry, aby podesłać to prezesowi, bo to mnie mało obchodzi, czy słuszne uwagi odnośnie na przykład moderacji dyskusji czy promowania podejrzanych typów, jak Maciejczyk są obrabianiem dupy czy może jednak stwiedzeniem faktu…
  Po za tym mimo takich nerwowych reakcji, niech Pan Prezes Zieminski nie myśli, że wbije klina między mnie a WPS i nastawi wrogo do inicjatywy, którą przecież sam nie tworzy. O Panu Kosiurze nadal mam dobre zdanie i większość inicjatyw WPS popieram. Nie oznacza to oczywiscie, że muszę się zgadzać ze wszystkim co robią i piszą, mam prawo mieć własne zdanie.

  PS
  Acha, i nie jestem emerytem. 😉

  Polubienie

  • Emerytem to jestem ja a przekaz tego jest jasny .
   Edziu jest potwornie wkurwiony na Opolczyka a Opolczyk napisał tylko prawdę o tym świrze no i jego zwyczajem zaatakował czekając aż Ziemiński wróci z Rosji ( swoja drogą widziałem Ziemińskiego na Youtube jak mówił po rosyjsku i wcale tak dobrze nie mówi .W wiele zdań wplatał polskie wyrazy bo nie wiedział jak powiedzieć po rosyjsku także omnibus niech się tak za bardzo nie chwali znajomością rosyjskiego ) .
   Do rzeczy jednak:
   Edzio wysyłając linki Przemexa do Ziemińskiego a podejrzewam że to on na 100% chce wbić klin między WPS a Opolczykiem i o to tylko chodzi w dodatku swoim zwyczajem jak ktoś Edzia zdenerwuje to Edzio zaraz wyzywa od parchów w wypadku Opolczyka dziś na WPS żyd niemiecki . To u Edzia normalne zjawisko .
   Najbardziej z tej sytuacji cieszy się ten jego przydupas Sancho – Pansa stary pryk bez baby Toronto .
   Ziemiński nie da sobie wbić klina w przeciwnym razie straciłby Opolczyka a na to on sobie pozwolić nie może przy zdychającym już WPS .

   Polubione przez 1 osoba

   • Dodając nie wiem czy ten Bubel to obrzezany pejsatek czy nie w jaja mu nie zaglądam . Schemat jest jednak identyczny jak w przypadku Opolczyka .
    Rok temu Edziu zachwalał na WPS Opolczyka za to że ten uwolnił go z kajdan katolicyzmu dziś Opolczyka wyzywa od niemieckich żydów .
    Taka sama sytuacja z Bublem . Bubel był dobry jak wysłuchiwał wielogodzinnego pierdolenia Edzia i do pożyczania na dworcu paru stówek .
    Bubel stał się parchatym żydem gdy na swojej stronie Edzia skrytykował i mm po mm obnażył jego debilizm i głupotę oraz kłamstwa .

    Polubienie

    • Jeżeli WPS robi z takich debili ikony nie ma prawa przetrwać czy stać się w przyszłości jakąś siłą bo czy ktoś kto popiera pajaca czy Dyzmę może do czegoś aspirować czy coś osiągnąć .
     Czasy Bolka się skończyły że wystarczyło z nim sobie zrobić focie i z automatu lądowałeś w sejmie czy senacie bo goj debil zagłosował na kutasa stojącego obok Bolka .
     TO SE NE WRATI !!!!!!!!!!!!!

     Polubienie

   • No i na tym zakończmy tą żenadę . Kilka zdań słusznych krytycznych wobec WPS to dla Ziemińskiego pierdolenie starych znudzonych emerytów , ale jego pierdolenie i pajacowanie jego kumpla z Chicago to jest dopiero cooooolllll . Znalazł się 20 latek a sam przecież tez mam 50 parę lat .

    Polubienie

 15. Żeby już zakończyć ostatecznie ten temat tego świra Edwarda i pokazać że to świr cytuję jego ostatni wpis do tego pana o nicku Leliwa .
  Wczorajsze wpisy Opolczyk niemiecki żyd dziś Opolczyk dostaje pochwały od Edzia :
  Edzio coś się nawąchał i bredzi że Opolczyk nie krytykuje protestantyzmu .Wielokrotnie czytałem wypowiedzi Opolczyka gdzie gnoi protestantyzm tak samo jak katolików a więc Edzio bredzi :
  „Moge powiedziec tak -cenie Schuberta za krytyke kosciola i odslanianie
  ciemnych kart tej zbodniczej organizacji w minionych wiekach.Chociaz
  irytuje mnie jedna sprawa – on nigdy nie dotyka protestantyzmu!!!”
  W sumie dziś Opolczyk po wczorajszych batach dostał cukierka .
  W sumie ten Edzio to dla mnie nadaje się jedynie do Tworek i jestem pewny że to on te linki podesłał Ziemińskiemu . Wielokrotnie się chwalił że czytuje blog Przemexa a w ostatnim wpisie tylko to potwierdza.
  Po prostu dzieciak . To już trzeba być gnidą aby podsyłać prywatne rozmowy wpisy Ziemińskiemu .

  Edward.
  19 czerwca 2017 o 05:02
  No,coraz lepiej!!!Ublizaniom konca nie widac!!!Tak rozmawiaja Slowianie!!!
  I jeszcze mnie zydem nazywaja!!!By was pieklo pochlonelo.
  A ja jestem Polakiem,mysle ze moi przodkowie nie pomieszali sie z innymi
  wiec mam korzenie slowianskie.Ja nie jestem zadnym blogerem bo na to czasu nie mam.Od wielu lat pochlaniam wiedze o historii Slowian – przyznaje
  ze bylem ciemny jak…..Do kosciola tez przestalem chodzic i Rydzyka juz dawno nie popieram.Jestem jednym z milionow Polakow ktorzy padli ofiara
  indoktrynacji zydo-kosciola.Czy to takie dziwne jak sie zwiesz-leliwa?
  A swoja droga leliwa-czy to juz nie ma normalnego polskiego imienia?
  Twoje wpisy leliwa jednak pachna mnie ze jestes kims innym.Na przyklad-
  sprawe Rowokol publikowal blog polski.Inny przyklad-kiedys przemex cytowal artykul z Zadrugi a leliwa zaraz dopisal „przemex ma zawsze ciekawe komentarze”!!!!Poniewaz od dawna sledze tych panow wiec wiem ze opolczyk i przemex to przyjaciele a nawet opolczyk wymusil aby przemex
  stworzyl swoj blog (dobrze pamietam co pisal).WPS sledze tez od dawna
  ale leliwa pojawil sie ostatnio-kiedys takiego tworu nie spotkalem.
  Moge powiedziec tak -cenie Schuberta za krytyke kosciola i odslanianie
  ciemnych kart tej zbodniczej organizacji w minionych wiekach.Chociaz
  irytuje mnie jedna sprawa – on nigdy nie dotyka protestantyzmu!!!
  Jednak ten czlowiek uparcie opisuje ze przed chrzescijanstwem Slowianie
  zyli w grupach plemiennych zajmujac sie rolnictwem i lowiectwem.Wiec zadnej cywilizacji,zadnej panstwowosci,zadnego postepu,ect.Czytalem jego
  wpisy dotyczace osob ktorzy poswiecili swoje zycie badaniom Slowianszczyzny – on ich wyzywal,niszczyl.Nie,takie postepowanie jest nie
  do przyjecia.Tak Slowianie ze soba nie rozmawiaja.Kiedys go zapytalem –
  skad czerpie taka a nie inna „wiedze”?Naublizal mnie i to wszystko.
  Rozumie leliwa ze i ty jestes blogerem a wiec podjales sie trudu nauczania
  Polakow jesli idzie o nasza historie slowianska.Jesli tak leliwa to zachowuj sie madrze i godnie – nie zachowuj sie jak pajac okladajac niewygodnych
  ludzi jak ja wyzwiskami.Jesli tak bedziesz zachowywal sie jak wyzej nie
  pozostane dluzny.Jestem wdzieczny tym wszystkim ktorzy dociekaja nasza
  prawde historyczna i dziela sie ta wiedza z innymi.Ja nie jestem w stanie
  tego robic – wiem,to smute.Ja jednak potrafie analizowac czyjas prace i ja
  oceniac.Z cala pewnoscia nie bede frajerem dla tych przesmiewcow ktorzy
  tutaj robia sobie kpiny z nas Polakow.
  A teraz faktycznie ide spac bo jest juz prawie 11 w nocy.Tych twoich „preze-ntow” jednak nie sluchalem – mysle ze sa banalne.

  Polubienie

  • Bełkot, insynuacje i demagogia, facetowi odwala, teraz to ja mam wrażenie, że WPS zaczyna przypominać zbiegowisko znudzonych emerytów, którym brakuje zajęcia.
   Ciekawe czemu się tak leliwy uczepil jak rzep psiego ogona i jeździ po nim jak po psie. Mam wrażenie, że ów „edward” celowo robi tam krecia robotę.

   Polubienie

   • Ziemiński już wielokrotnie przywołuje łódzki park śledzia a ja mogę mu odpisać a gówno cię człowieku obchodzi co ja robię . Na twoim utrzymaniu nie jestem także nie obrażaj mnie . Przemex mi pozwolił u niego pisać . To jego blog wiec w czym problem ? . Nie nudzę się zajęcia na swoim rancho też mam a że teraz dopadły mnie problemy cóż taki wiek 73 rok mi idzie . Na razie odpoczywam ale się odezwę aby poinformować o swoim zdrowiu ludziom którzy mi dobrze życzą na blogu Przemexa.
    U tego kutasa Dylaka nie odzywałem się od trzech tygodni to gnida napisał u siebie :
    ” Zyga nie odzywa się u mnie w ogóle . Może już po prostu umarł „.
    Pier…. gnida dylakowa .
    Odezwę się przyjaciele niebawem jak tylko już będę wiedział jakie mam szanse i ile mi zostało .

    Polubione przez 1 osoba

   • „Bełkot, insynuacje i demagogia, facetowi odwala, teraz to ja mam wrażenie, że WPS zaczyna przypominać zbiegowisko znudzonych emerytów, którym brakuje zajęcia.”

    Dokładnie tak”

    „Ciekawe czemu się tak leliwy uczepil…”

    Mnie też! Ten Edzio to ten drugi Edzio, nie ten z „Szikago”. Tamten ma inne „pióro”.
    Edzio nadal łże. Najpierw podstępnie pisze moje nazwisko przez Sch a nie Sz, aby podkreślić moją domniemaną „niemieckość”. A potem zmyśla że nigdy nie „dotykam protestantyzmu”. A ja nawet Stachniuka krytykowałem za jego zachwycanie się protestancką gospodarką. Stachniuk naturalnie nie posiadał naszej wiedzy o żydo-globalizmie i żydo-kapitalizmie i dlatego dał się zwieść pozorami protestanckiego „dobrobytu”.
    Najczęściej zwalczam żydo-katolicyzm, bo to on niszczy Polskę. Protestantyzm w Polsce ma zerowe znaczenie. Ale i ten odprysk wielokrotnie „dotykałem”, czego Edzio albo nie wie, albo udaje że nie wie. Wielokrotnie pisałem, że wszystkie odpryski krystowierstwa to żydowskie oszustwo. Wszystkie, czyli i protestantyzm. „Imiennie” żydo-protestantyzm „dotykałem” przypominając, że to on był matecznikiem żydo-globalizmu i żydo-kapitalizmu. Pisałem i o tym, że w eksterminacji czarownic oraz w eksterminacji Indian w Ameryce płn protestanci eksterminowali czarownice i Indian na równi z katolikami. I wielokrotnie pisałem o fanatycznej wojnie trzydziestoletniej, w której protestanci i katolicy modlili się do tego samego żydowskiego psychopaty Jahwe „…i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom”. A zaraz potem łapali za szable, rapiery i topory i mordowali się bez litości i miłosierdzia.
    Tak więc Edzio łże jak z nut.
    Tu wrzucam jedną z wielu moich wypowiedzi o protestantyzmie/reformacji z tekstu, w którym krytykowałem niektóre wypowiedzi Kosiura:

    „Osobiście nie podzielam tych zachwytów nad reformacją. Początkowo była równie fanatyczna jak katolicyzm, zwalczała równie fanatycznie „innowierców” – zwłaszcza katolików, a w paleniu „czarownic” w niczym katolikom nie ustępowała. Niekiedy była nawet bardziej fundamentalistyczna – w Szwajcarii np. w czasach Kalwina dekretem z roku 1546 zakazywano nadawania dzieciom innych imion niż biblijne. Luter natomiast znany był z chorobliwej nienawiści do Słowian, a podbitych i ujarzmionych przez Niemców Serbołużyczan nazywał „najgorszym ze wszystkich narodów”. A jeszcze w XIX wieku Darwin przez wiele lat wstrzymywał z się publikacją jego przełomowego dzieła o ewolucji gatunków bojąc się reakcji protestantów.
    Rozwój nauki i edukacji w krajach objętych reformacją nie zaistniał dzięki reformacji, a wbrew niej. Była po prostu za słaba, rozbita i nie wytworzyła hierarchicznej struktury, tym bardziej ponadnarodowej – odpowiednika Watykanu – aby móc narzucić na trwałe knebel i cenzurę. Choć stawiała opór, nie zapobiegła oświeceniu i idącej na jego fali laicyzacji życia społecznego. Reformacja okazała się po prostu za słaba i zbyt wewnętrznie rozbita i rozczłonkowana, aby była w stanie utrzymać samodzielnie myślących ludzi na łańcuchu ślepej wiary. Zasługą jej było bez wątpienia osłabienie mającego zapędy globalistyczne Watykanu i wyrwanie spod jego kontroli północnej Europy. Największym za to jej „mankamentem” było to, że to kraje protestanckie stały się siedzibą i matecznikiem żydo-banksterskiego globalizmu i kapitalizmu. Reformacja wyrwała wielu monarchów spod władzy Watykanu, ale nieświadomie wydała później ich w łapska żydo-banksterów.”
    https://opolczykpl.wordpress.com/2016/12/01/zydogenny-katolicyzm-a-polska-racja-stanu/

    Polubione przez 1 osoba

    • Opolczyk,

     Andrzej, temu Edziowi najwyraźniej coś się pojebało, zazdrość przez niego przemawia i tyle.
     Przecież nie czepiasz się do nikogo dopóki nie staje się namolnym, atakującym agentem żydogenności, ewangelizatorem itp.

     Jak podał Zyga, tenże Edzio sam na WPS napisał:

     „Jednak ten czlowiek uparcie opisuje ze przed chrzescijanstwem Slowianie zyli w grupach plemiennych zajmujac sie rolnictwem i lowiectwem.Wiec zadnej cywilizacji,zadnej panstwowosci,zadnego postepu,ect.”

     Ciekawe jaki postęp i jaką cywilizacjię ma on na myśli.
     O cywlizacji i postępie, które w straszliwy sposób wyniszcza Matkę Ziemię i zamienia Planetę w składowiska odpadów promieniotwórczych i innych lub w pustynię?

     Polubienie

     • Bardziej chyba o cywilizację typu rzymskiego, ale jak ona wyglądała każdy wie, niewolnictwo, podboje, imperializm, korupcja, kastowosc społeczeństwa, bieda ogromnych rzesz społecznych. Dzisiejsza cywilizacja od rzymskiej różni się tylko postępem technicznym i związanymi z nim odkryciami naukowymi. Choć ono w początkowej fazie przyczyniło się do wyrwania milionów ludzi spod wplywu krystowierstwa to z kolei powoduje olbrzymią dewastacje natury.

      Polubienie

      • Przemex,

       Wiesz co, przyszło mi coś do głowy, tego typu ludzie chyba myślą czy uważają, że my pisząc o Słowiańszczyźnie namawiamy pewnie do jakiejś stagnacji umysłowej, kulturalnej, naukowej czy duchowej, do cofania się.
       Czasami masie trzeba faktycznie łopatologicznie i wprost ciągle przypominać, że to nie o to chodzi, bo później brednie wypisują.

       Polubione przez 1 osoba

      • Mi to nie raz na myśl przychodzi. Ja osobiście jestem daleki od haseł cofania się wstecz i powrotu do „epoki kamienia łupanego”, tak powiem w wielkim skrócie. Sam nie mam zamiaru się nigdzie cofać i ani zawracać kijem Wisły, bo to bezsensu. Co się stało to już się nie odstanie, niemniej na wiele wynaturzen związanych z budową cywilizacji i jej rozwojem zawsze będę zwracał uwagę. Problem współczesnej ludzkości jest nie tyle technologia, która sama w sobie jest neutralna, ale prymitywizm duchowy człowieka. Człowiek duchowo tkwi w świecie zwierzęcym i nie nadąża za rozwojem technicznym.
       A po za tym ludzie, ktorzy na siłę chcą wyszukiwać dowodów istnienia u nas jakiejś scentralizowanej, imperialistycznej, wysoko zaawansowanej technicznej cywilizacji przedchrzescijanskiej, odzywają się też głęboko zakorzenione kompleksy nizszosci wszczepione im przez katolicyzm. Dlatego chcąc podbechtac swoje ego podbudowuja się marzeniami o jakiejś potędze, imperium, podbojach i innych glupotach, takie mają wyobrażenie cywilizacji. Dlatego wyszukuja na siłę dowodów istnienia takowych w przeszłości i chcieliby takiej w przyszłości.

       Polubienie

 16. Przemex,

  Tak jak piszesz, podstawowym problemem jest prymitywizm duchowy danych ludzi, ale na szczeście jest to też problem tymczasowy, bo człowiek nie może szkodzić wiecznie – albo sam zdechnie na skutek swojej nieodpowiedzialności albo ktoś inny go w końcu załatwi.
  Tyle, że NIESTETY przez jakiś czas może spowodować wiele cierpień i krzywd ludziom oraz innym istotom, środowisku.
  Ponadto krystowiercy są jeszcze bardziej podstępni, bo przekonują, że Polska jest tylko katolicka, najchętniej to Słowiańszczyznę by wymazali. Polska to dla nich tylko chyba w dokumentach istnieje, banda kiepów ubzdurała coś sobie i teraz wszyscy mają to przyjąć, tak jest bo oni tak chcą – a takiego wała!

  Sława!

  Polubienie

 17. Panie Piotrze,

  Dziękuję za link i trafne słowa w komentarzu, wygląda na to, że Maciejczyk zaczął grać według zasady: „wszystkie chwyty dozwolone (bo?) cel uświęca środki” a komu się to nie podoba, czy ma do tego jakieś halo, ten „nie wspiera”. Pan przynajmniej nie jest jakimś namolnym „nawracaczem”.

  Zyga, Przemex, Opolczyk,

  Jeśli chodzi o ten „fundamentalizm słowiański” to sprawa jest według mnie prosta, krystowierstwo jest naturalnym wrogiem Słowiańszczyzny – wiadomo co żydowiercy zrobili (to wciąż trwa, bo taki jest ten przekaz). Dr Ziemiński moim zdaniem straci tylko czas, bo wydaje się tego nie rozumieć. Atak Maciejczyka na Opolczyka to jakiś nonsens, nie da się tego poprzeć, przynajmniej mi.

  Wychodzi mi na to, że najpewniej dojdzie do tego, że to my będziemy „tymi złymi”.

  Zyga,

  Trzymaj się ile się da, sam możesz potem np. pomóc komuś w podobnej sytuacji, postaraj się znaleźć, mimo wszystko, w tym sens, czego Ci życzę!

  Polubione przez 1 osoba

  • Będziemy „tymi złymi”, bo nie siedzimy po cichu, mamy swoje zdanie, wyciągamy własne wnioski. A w Polskim grajdolku jak ktoś już coś robi to od razu ma się za niewiadomo kogo, żąda posluchu i posłuszeństwa i trzymania mordy w kubeł.

   PS
   A przede wszystkim dlatego, że mamy gdzieś „chrześcijańskie wartości” i nie chcemy na ich bazie niczego budować a wszelkich ruchów politycznych i społecznych w szczególności.

   Polubienie

   • Przemex,

    Ano właśnie, trudno być zainteresowanym szkodliwym przekazem, który cenić sobie mogą tylko osoby na prymitywnym poziomie zrozumienia duchowego – no bo jak można nie rozumieć, że np. wmawianie komuś przekonań „tylko my” lub „prawda jest tylko u nas” (w docelowym sensie, że inne szkodliwe, gorsze) jest uprawianiem szkodliwej i na dodatek żydogennej propagandy.
    Jakieś rozwiązanie (np. w ekonomii, gospodarce) idealnie spełniające swoje zadanie nie potrzebuje krystowierczej otoczki, podobnie jak nauka nie jest „muzułmańska”, czy „żydowska”, jest świecka.

    Polubienie

 18. Ziemiński niech się nie wygłupia z pisaniem o moim „fundamentalizmie słowiańskim”, bo w sprawie Słowiańskości nie ma on wiele do powiedzenia. A ze mnie taki fundamentalista słowiański, że mój nalepszy przyjaciel to prawosławny. I wcale go nie „nawracam” ani nie zwalczam. Zamiast pisać o słowiaskim „fundamentalizmie” niech Ziemiński napisze o tym prawosławnym, dominującym podczas owego moskiewskiego prawosławnego soboru.
  Wcześniej o owym soborze pisałem m.in tak:

  „Ten zjazd, czy jak też bywa on w krystowierczym żargonie nazywany – Sobór Słowiański – to w sumie dobra inicjatywa polityczna, ale TYLKO polityczna….”

  Obecnie zmieniłem zdanie – była to fatalna i i szkodliwa inicjatywa religijna. Cytuję tu za Ziemińskim z jego relacji (1) na stronie WPS:

  „Wyraźną intencją organizatorów było powiązanie idei słowiańskiej z duchowością prawosławną i wymiarem religijnym.”

  „…płyniemy trasą kluczowych miejsc nie tylko dla państwowości rosyjskiej, ale może głównie dla prawosławnej duchowości i religijnej tożsamości rosyjskiej.”

  Jestem pewien, że zakulisowym organizatorem i manipulatoren tego soboru była „rosyjska” żydogenna cerkiew. Jej sytuacja nie jest godna pozazdroszczenia mimo uzyskanych po upadku ZSRR wpływów politycznych. Po krótkim renesansie i euforii z odzyskania znaczenia politycznego cerkiew walczy z postępującą i w Rosji laicyzacją, a przerażeniem ogarnia ją narastające zainteresowanie kulturą słowiańską i powroty do pogaństwa znanych w Rosji sportowców. Pisaliśmy o tym Przemex i ja. Tu wrzucam mój link:

  „Rosyjskie chrześcijaństwo, w tym najsilniej reprezentowane w tym kraju prawosławie, staje przed poważnym i narastającym problemem. Jest nim wzrost popularności rodzimowierstwa. Na zagrożenia płynące ze wzrostu siły takich grup zwrócił uwagę Władimir Legojda, odpowiedzialny za kontakty Cerkwi prawosławnej ze społeczeństwem.

  – Nastroje neopogańskie zauważamy dziś głównie u osób młodych, pomiędzy 18 i 25 rokiem życia, mających dostęp do broni. To przedstawiciele najróżniejszego kalibru służb specjalnych i ochrony. Trend ten, niestety, dotyczy także młodych ludzi związanych ze sportem – oświadczył Władimir Legojda.”
  https://opolczykpl.wordpress.com/2016/02/02/rosja-powoli-wraca-do-wlasnych-slowianskich-korzeni-oby/

  Tak więc cerkiew ma twardy orzech do zgryzienia i robi co może, aby ratować się przed utratą „owczarni”. Przypomina to dokładnie sytuację kk w Polsce, któremu owieczki uciekają, przez co krzykliwie wymyślają katolicy różne hucpy (jak intronizacja galilejskiego „zbawiciela”) aby mobilizować malejące stado owieczek. No i ten „sobór” cerkiew traktuje jako „koło ratunkowe”, choć i w samej Rosji formuła religijna owych soborów na dłuższą metę okaże się fatalną. Tym bardziej na arenie międzynarodowej. Niejeden polski, węgierski, słowacki czy chorwacki katolik, sympatyk Rosji, gotowy do sojuszu politycznego z Rosją, odrzuci ze wstrętem ideę sojuszu z Rosją na bazie żydo-prawosławia. Jeszcze więcej areligijnych sympatyków Rosji odrzuci taką fundamentalistyczną religijną ideologię soboru pseudosłowiańskiego, żydo-prawosławnego. Bo nie będą mieli ochoty służyć interesom pasożytów pasibrzuchów popów. Utrzymując taką formułę owych soborów organizatorzy manipulowani przez popów sami sobie podstawiają nogę. Bo ten pomysł skazany jest na porażkę. Nikt rozsądny z zagranicy nie będzie tańczył tak, jak mu ruskie popy grają. Przez co zainteresowanie za granicą ową popią inicjatywą nigdy nie będzie duże.

  Na koniec jeszcze jedna uwaga – Ziemiński wyliczył wszystkie „okrągłe stoły” (mnie ta nazwa odrzuca, bo przypomina mi magdalenkowy spisek) owego soboru. Był i taki (nr 12):

  „12. Okrągły stół ” Niszczycielskie siły w historii Słowiańszczyzny”.”

  Ciekawi mnie czy choć jedna osoba (poza być może Głogoczowskim) miała odwagę głośno i otwarcie powiedzieć, że najbardziej niszczycielską siłą w historii Słowiańszczyzny była rzymska szubienica, także żydo-prawosławnego odprysku. Jeszcze w XIII wieku, po kolejnym buncie pogańskim na Rusi, popy na stosach palili pogańskich wołchwów, broniących kultury słowiańskiej. Gdybym ja tam był, to bym ani sekundy się nie zawahał i wywalibym prosto w ślepia tym fundamentalistom, co myślę o ich antysłowiańskich, żydogennych gusłach. Nawet gdyby mieli mnie wyrzucić ze statku za burtę.

  I taki to jest mój „fundamentalizm” – demaskuję żydogenne propagandowe kłamstwa o rzekomym dobrodziejstwie rzymskiej szubienicy.

  Polubione przez 1 osoba

  • Też prawda, gdyby ów „sobór słowiański” miał formułę świecką, jak na inicjatywę polityczną przystało, byłby całkiem dobrą i godną poparcia inicjatywą. A jego charakter zdecydowanie prawosławny jedynie odstrasza potencjalnych uczestników i zwolenników. Gdyby zorganizować w Polsce lub innym skatoliczonym kraju słowiańskim podobny zjazd, o charakterze zdecydowanie katolickim to sądzę, że przez prawosławnych raczej nie zostałby potraktowany poważnie a nawet byliby wrogo nastawieni. Inna sprawa, że ów „sobór słowiański” to inicjatywa z czasów carskich(pod patronatem carskim) nienajlepiej się niestety kojarzacych i Rosjanom i innym Slowianom w tym przede wszystkim Polakom. Jego formuła jest już w zasadzie zmurszala i nieaktualna, nie odpowiadająca w zasadzie dzisiejszym realiom. Dlatego też realnego przełożenia na politykę jak w Rosji tak za granicą mieć raczej nigdy nie będzie.

   Polubione przez 1 osoba

   • Pełna zgoda Przemexie . Mnie tylko jedno zastanawia .Po co tylko wydawać na to czas i pieniądze to już lepiej z żoną pójść do kina czy restauracji np w Barcelonie . Tam przynajmniej czas mile się spędzi i bardziej pożytecznie , ale to już nie mój biznes tylko decyzję narcyza prezesa jak to się mówi nie mój czas i ja sponsorem tej bezproduktywnej wycieczki prezesa nie byłem ale pomyśleć po co wydawać pieniądze jak i tak nie ma się ich dużo to mi chyba wolno .

    Polubienie

    • Chyba że prezes pojechał aby pogadać po rosyjsku podszkolić rosyjski aby przy wypowiedziach się nie jąkać i nie wplatać polskich wyrazów , posłuchać pięknego śpiewu ( nawklejał tego PAZIEM że mi się 30 minut komputer otwiera ) , wypić piwko czy poplotkować z Głogoczowskim tu go rozumiem lepsze to niż kolacyjka czy kino z żoną .

     Polubienie

     • Na koniec .Bardzo się rozczarowałem bo prezes nie zrobił sobie sweet foci z czapką marynarską . Nana dostawała orgazmu gdy taką focie jakiś czas temu oglądała .

      Polubienie

    • Celem wizyty Prezesa Zieminskiego, pomijając już wzniosłe hasła i ideały, było po prostu zdobycie w Rosji oraz wśród zagranicznych delegacji znajomości, kontaktów, powiązań, wsparcia, które zaowocuja być może w przyszłości i wyrwa WPS z niszy politycznej w kraju i za granicą(zwykła polityka). Czyli po prostu normalne spotkanie towarzyskie o charakterze politycznym i formule prawosławnej, reszta to dorabianie ideologii. Na jakieś oszałamiające konsekwencje polityczne tego spotkania i ewentualnych kolejnych nie ma co liczyć.

     Polubienie

     • Przemexie to nie jest pierwszy zjazd . Były także wcześniejsze . Na żydowskiego pustynnego Boga jakie on może tam nawiązać kontakty , znajomości polityczne które wyrwą WPS z niszy .
      Dla mnie jak pisałem chodziło o dobra wycieczkę , posłuchanie fajnych piosenek i wypicie piwka z Głogoczowskim może jeszcze spotkał się tam z chicagowskim kumplem i postawił mu piwko z gorącą kiełbaską . I tyle .
      Ziemiński powinien brać nervosol i nie obrażać ludzi na WPS np mnie czy KAZA ale nie tylko . Głównie nad sobą powinien pracować bo jak wszystkich odstraszy to zostanie mu tam tylko pekokantylichwiarz jako ostatni mohikanin i człowiek o nicku konik wklejający mu na portalu jakieś gówno w dużych ilościach .Typowy spamer .
      Jakiś czas temu w zimie chciałem zrobić stały przelew do WPS aby co miesiąc tym sobie dupy nie zawracać w wysokości 100 pln tak symbolicznie na pomoc portalowi ale po tych życzeniach bożonarodzeniowych i po bumadze do Trumpka po opluciu KAZA czy mnie zrezygnowałem .
      Kiedyś ich szanowałem ale to było kiedyś .

      Polubienie

  • Tak więc cerkiew ma twardy orzech do zgryzienia i robi co może, aby ratować się przed utratą „owczarni”. Przypomina to dokładnie sytuację kk w Polsce, któremu owieczki uciekają, przez co krzykliwie wymyślają katolicy różne hucpy (jak intronizacja galilejskiego „zbawiciela”) aby mobilizować malejące stado owieczek.

   I dlatego między innymi papa i patriarcha spoktkali się niedawno na Kubie, to taka desperacka próba podania sobie ręki wobec narastającego wspólnego „zagrożenia neopoganskiego”. Krystowiercy atakują próbując zdobyć czy odzyskać utracone pozycje w wyniku postępującej laicyzacji, a zarazem zjawiska gnicia skostnialej cywilizacji zachodniej(wyroslej na gruncie reformacji, protestantyzmu, indywidualizmu i rewolucji przemyslowej), ale nieoczekiwanie pojawia się nowy prąd, odradzajace się poganstwo, przez co skazani są na walkę na dwa fronty.

   Polubienie

 19. Bardzo dobry wpis Opolczyka .
  To kilka sukcesów Ziemińskiego w ostatnim czasie .
  1. Podobnie jak jego kumpel świr z Chicago popiera gorąco Kukiza a gdy na WPS pojawiają się głosy krytyczne pier… coś o strategii Dmowskiego . Po tym jak Kukiz wypierd…. ich na zbitą mordę znana obecność WPS u niego na spotkaniu raptownie opluwanie jego ruchu . Kukiz olał moczem WPS i zakończył się romans którego nigdy z tym żulikiem śpiewakiem nie trzeba było zaczynać .

  2. Bumaga do otyłego prosiaka z wielkiego bajora .Po co było robić z siebie durnia i to pisać to tylko wie Ziemiński i WPS

  3. Pisanie listów do Dudy . Po cholerę pisać takie listy to tylko Ziemiński wie jeżeli wiadomo że pierwsza lepsza sprzątaczka u Judy wytrze sobie tym tyłek .

  4. Teraz znowu coś kombinują bo coś takiego umieścili :
  paziem
  20 czerwca 2017 o 23:19
  Stanowisko informacyjne CO KPRP
  19 cze

  Potwierdzamy odbiór listu nadesłanego na skrzynkę poczty elektronicznej Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Dziękujemy i uprzejmie informujemy, że list został przekazany do rejestracji.

  Zapewniamy, iż niezwłocznie zapoznamy się z treścią e-maila. Jednak z uwagi na dużą liczbę korespondencji do Kancelarii Prezydenta RP, odpowiedzi udzielone będą zgodnie z kolejnością wpływania. Prosimy o cierpliwość.

  Jednocześnie zachęcamy do korzystania ze strony internetowej Kancelarii Prezydenta RP: http://www.prezydent.pl, gdzie znajdą Państwo wszelkie informacje dotyczące działań, stanowisk i wypowiedzi Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz członków kierownictwa Kancelarii.

  Wydział Skarg i Wniosków (BKA) 19 cze

  „Uprzejmie dziękujemy za kontakt z Ministerstwem Sprawiedliwości i potwierdzamy wpływ wiadomości mailowej. Niniejsze potwierdzenie jest generowane automatycznie, prosimy na nie nie odpowiadać. Jednocześnie informujemy, że zgodnie z § 8 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 8 stycznia 2002 r. w sprawie organizacji przyjmowania i rozpatrywania skarg i wniosków (Dz. U. poz. 46) skargi i wnioski niezawierające imienia i nazwiska (nazwy) oraz adresu wnoszącego pozostawia się bez rozpoznanie

  TAKIE TO SĄ SUKCESY NARCYZA – OMNIBUSA – NERWUSA POD NAZWISKIEM ZIEMIŃSKI .
  OCZYWIŚCIE GNIDA WYKASOWAŁA MÓJ POST KTÓRY ZAWIERAŁ TRZY ZDANIA A BYŁA TO MOJA ODPOWIEDZ W KWESTII JEGO WPISU GDZIE MNIE OBRAŻA .

  Polubione przez 1 osoba

  • Moim skromnym zdaniem to denerwuje go to, że ich stowarzyszenie(nie zarejestrowane), jest po prostu niszowe i bez wielkiego znaczenia jak na razie. A ambicje do uprawiania wielkiej polityki są, więc robią co mogą(chwytają się brzytwy), ale guzik z tego wychodzi, a czasem nawet sobie szkodzą. A z tego co widzę szukają sobie jeszcze na siłę wrogów tam gdzie ich nie ma.

   Polubienie

 20. Cytat:
  Potwierdzamy odbiór listu nadesłanego na skrzynkę poczty elektronicznej Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Dziękujemy i uprzejmie informujemy, że list został przekazany do rejestracji.

  Będzie miała sobie czym sprzątaczka tamtejsza wytrzeć dupę jak nażrę się śmieciowego żarcia z Biedronki albo niemiaszkowego Lidla .

  Polubienie

 21. https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/06/18/relacja-1-z-jubileuszowego-zjazdu-wszechslowianskiego/comment-page-1/#comment-31077

  Panie Piotrze,

  odpowiem krótko: 1) E.Maciejczyk jest dorosłym mężczyzna i działa na własny rachunek, choć od czasu do czasu współpracujemy ze sobą. Jego pielgrzymkowe działania nie mają żadnego związku z WPS; 2) Co WPS ma wspólnego z p. Tejkowskim oprócz tego, że się znamy, i że byliśmy zaproszeni na tę samą imprezę przez organizatorów ? 3) Z markiem Głogoczowskim jesteśmy znajomymi od lat, ale nie współpracujemy ze sobą organizacyjnie, ani nawet programowo. Cenie kilka jego wystąpień, ale z wieloma się nie zgadzam.

  Polubienie

 22. Proces jednoczenia Słowian powinien mieć charakter wyłącznie świecki, bez mieszana do tego jakiejkolwiek religii z krystowierstwem i poszczególnymi jego odpryskami na czele. Krystowierstwo jest zbyt rozbite wewnętrznie, aby móc cokolwiek na jego bazie budować, abstrahując już od jego wybitnie szkodliwego wpływu na ducha słowiańskiego. Natomiast rodzimowiercy wciąż nie są zbyt liczni i w dodatku niezorganizowani, by móc się liczyć jako siła polityczna. Choć mam nadzieję, że to się zmieni. W wielu krajach słowiańskich natomiast ateizm czy agnostycyzm zdobywa coraz szersze wpływy i zwolenników. Czechy tu są sztandarowym przykładem, a w Polsce czy Rosji ateistów również przybywa a ci nie sądzę, aby w swojej masie chcieli maszerowac pod krzyżem gdziekolwiek, prócz pojedynczych i niedoinformowanych i spolegliwych jednostek. Zresztą rodzimowiercy również w większości(po za może szczupakami swietokrzyskimi) nie mają zamiaru pod nim maszerowac, nawet pod pretekstem wyjatkowo szczytnych celów i ideałów. Jest tu jednak pewien problem, krystowiercy z oczywistych względów nie chcą pozwolić, aby Slowianskie odrodzenie odbywało się bez ich dominującego udziału , pod ich kontrolą i przewodnictwem. Grozi to ich zdystansowaniem i zmarginalizowaniem na płaszczyźnie politycznej, a co za tym idzie pogłębi ich już i tak niekorzystną sytuację, w której się znajdują, gdzie tracą coraz bardziej wyznawców, a co za tym idzie korzyści finansowe i wpływy polityczne. Czyli chodzi im tak naprawdę o ich egoistyczne interesy a nie dobro Słowian. Po zdobyciu dominacji jak zwykle, jak to mają w praktyce wyeliminuja wszelką konkurencję i stlamsza nabierajacy pomału rozmachu proces odrodzenia prawdziwego ducha Słowian. Celem ich tak naprawdę jest utrzymanie Slowianszczyzny pod duszacym, kneblujacym wpływem wspakultury krzyża. Z tego punktu widzenia nie chcą zgodzić sie na świecki charakter procesu odrodzenia narodowego i zjednoczenia Słowian. Przy czym podpieraja się argumentacją, że swieckosc to rzekomo zakamuflowany ateizm, demoralizacja, rzekomy upadek obyczajów i ogólnie upadek(krystowierczej) kultury, która przecież sama jest powodem i główną przyczyną upadku Slowianszczyzny, reszta jest pochodną tego upadku.

  Polubione przez 1 osoba

 23. Wkleję ten wpis bo bardzo mi się podoba i jest prawdziwy :
  Pimpuś
  21 czerwca 2017 o 12:58
  No to Słowianie dziękują WIERNEJ POLSCE SUWERENNEJ za życzenia z okazji „Nocy Kupały „. Widzę, że Pan Ziemiński ma lepszą pamięć co do świąt Jahwistów ! Koszula bliższa ciału ! czy jakoś tak ? No jak zwał tak zwał ! Dziękujemy.

  W DNIU 24 GRUDNIA ZIEMIŃSKI WYSMAŻYŁ CUDNE ŻYCZENIA DLA KATOLI . RYDZOL W TRWAM BY SIĘ NIE POWSTYDZIŁ .
  ZADAŁEM MU WTEDY PROSTE PYTANIE . PO CHOLERĘ TO ? WYKASOWAŁ MÓJ WPIS A CHYBA GRZANKOWI ODPISAŁ TAK ” DUŻA GRUPA NASZYCH CZYTELNIKÓW TO KATOLICY . ”
  TO NIECH ZIEMIŃSKI POKAŻE JAKA TO DUŻA GRUPA KATOLI I SKĄD MA TE DANE .

  Polubione przez 1 osoba

  • Problem w tym, że Ci katolicy w swojej masie mają Pana Zieminskiego i jego uprzejmość oraz życzliwość względem nich głęboko gdzieś. A najchętniej utopili by go w łyżce wody.

   PS
   Pimpusiowi po tym komencie nie przewiduję długiej „kariery” na WPS…

   Polubienie

 24. Nie w temacie ale takie przemyślenie . Nie wiem czy się Opolczyk zgodzi , ale wydaje mi się że jeżeli parcharnia w USsrace nie oprzytomnieje tzw : jastrzębie to już niebawem może tego świata nie być.
  Nie chodzi tu o zmianę prezydenta bo to i tak jest to cipka ale na początek zmianę na inną osobowość , zachowanie , większa kulturę osobistą ( coś w stylu Michael Dukakis ) kandydat z 88 roku . Zmienić opasłego Trumpa mogą w ciągu minuty impeachmentem , ale czy parchaty żyd w Ussrace oprzytomnieje i przestanie prowokować Rosji igrając z ogniem ?

  Polubione przez 1 osoba

  • Zyga, a ja całkiem inaczej postrzegam ten „incydent”. Pewnie, że bandyci z Pentagonu Rosję prowokują. Tak było w Donbasie, tak było z zestrzeleniem rosyjskiego samolotu nad Syrią przez Turcję i tak było z ostrzałem syryjskiego lotniska, choć wtedy Rosjan krótko wcześniej poinformowali bandycio o planowanym ataku. Ale gdy po nim Rosja wydała zdecydowane ostrzeżenie, wręcz ultimatum, pentagończycy wtulili ogony pod siebie i dalszych jawnych prowokacji w Syrii zaprzestali.

   Obecny incydent oceniam tak- leci sobie duży ważny rosyjski samolot symbolizujący Rosję. Nagle z boku, bardzo blisko, pojawia się usraelski myśliwiec, jakby chciał zaznaczyć czy pokazać – cała przestrzeń powietrzna należy do nas, my jesteśmy światowym żandarmem i bez naszej zgody nikt nie może tutaj latać. I wtedy z tyłu przyspiesza eskortujący rosyjski myśliwiec, wlatuje pomiędzy ważny rosyjski samolot a usraelskiego prowokatora jakby chciał powiedzieć – spadaj pętaku, bo dostaniesz „kopniaka”. Dla podkreślenia ostrzeżenia wykonał łagodny przechył w stronę eskortowanego ważnego rosyjskiego samolotu. Usraelski pętak zrozumiał ostrzeżenie, zmienił kurs i jak niepyszny, jak odgoniona natrętna mucha, zaczął się oddalać. A rosyjski ważny samolot, majestatycznie, spokojnie dalej leciał tam, gdzie chciał lecieć, nie zwracając uwagi na wściekłe bzykanie odlatującego pentagońskiego pętaka.

   Te incydent symbolizuje obecny układ sił – Rosja leci swoim kursem. Pentagoński pętak, uzurpujący sobie panowanie nad światem (dla żydo-banksterów naturalnie a nie dla usraelitów) próbuje pokazać, że świat to jego „przestrzeń powietrzna”. Ale odgoniony przez rosyjski myślowiec, tuli ogon od siebie i odlatuje.

   Polubione przez 1 osoba

   • Przegrywają w Syrii i dlatego prowokują, grożą a czasem nawet mszcza się. W Syrii systematycznie dokonują ostatnimi czasy takich desperackich czynów. To ostrzeliwuja kolumny wojsk rządowych, to ostatnio zestrzelili syryjski myśliwiec i wiele innych. Z jednej strony to zemsta za kleski ponoszone przez amerykanskie siły zastępcze w Syrii a z drugiej rozpaczliwe próby zachamowania ofensywy rządowej i próby pomocy terrorystom. Zresztą nie wiadomo jak to może się jeszcze skończyć, ściągają wyrzutnie rakiet, sprzęt pancerny, żołnierzy, budują nielegalne bazy, nie mają zamiaru ustapic. Myślę, że w pewnym momencie Rosja i rząd syryjski stanie przed perspektywą nieuchronnej konfrontacji z wojskami USA i ich sojuszników. Albo Assad ustąpi i odda niektóre czesci kraju, albo dojdzie do bardzo ryzykownej konfrontacji.

    Polubienie

   • Opolczyku nic dodać nic ująć dlatego twój każdy twój wpis na wagę złota i żeby moi wrogowie nie pierd…. że wchodzę ci w dupę . Szacunek nie ma nic wspólnego z robieniem za owsika . Proszę to zrozumieć .
    Dziś ostatni dzień przed dłuższą przerwą na moje szpitalne leczenie .Będzie mi was panowie brakować ale wrócę trochę mój wyjazd się opóżni z Polin ale obiecuję zorganizuję u mnie piękną kilkudniową zabawę w Czechach abyście tylko byli obecni .

    Polubienie

      • Skoro dostał link od Maciejczyka czy od tego drugiego Edzia to on tu będzie zaglądał chociażby z czystej ciekawości jak go tu biednego , tolerancyjnego otwartego na wszystkich antyfundamentalisty żli ludzie opluwają .
       Zresztą co on się tego fundamentalizmu uczepił jak pijany płota .Zresztą po jego odpowiedzi do pana Pimpuś mam już pełną jasność .
       Portal nie jest rodzimowierczy ( każdy wie że nie ) dlatego też pałętają się tam różnej maści Ewiki , zakonnice , jakieś Franze codziennie wklejające tam Joszue czy wypowiedzi tego wojaka Jabłonowskiego za to usuwa się KAZA , mnie Opolczyka czy Grypy jeszcze nie wydmuchali bo jednak boją się z nimi zadzierać . Mamy także piękne życzenia na wigilię .
       Prosta sprawa : szanowny dr powinien przestać pieprzyć i powiedzieć że ma sympatię do katolików byłaby jasność a nie pierd… jakieś farmazonów i tłumaczenie się że nie poświęcił wczoraj miejsca Słowianom bo to portal narodowy a nie rodzimowierczy . Zwykłe pierd… w bambus i tyle .Co on myśli że pisze do idiotów .
       W takim razie nie powinien również zamieszczać pier… w dniu 24 grudnia o narodzeniu Joszue i wielkim święcie bo to portal narodowy a nie katolicki . Też mógłby się tak tłumaczyć a się nie tłumaczył zamieszczając banialuki życzeniowe 24 grudnia . Tym mnie ubódł i moim zdaniem facet coraz bardziej się odsłania .

       Polubienie

      • Dodam że pan Pimpuś wyraził tylko przypuszczenie a nie oskarżył PAZIEM że portal ma finansowanie z innych żródeł ale to wystarczyło aby PAZIEM nerwus pokrył się pianą .

       paziem
       22 czerwca 2017 o 11:42
       Pimpuś, niepotrzebnie strzelasz na oślep.Nasz blog nie jest rodzimowierski tylko narodowy, polski. Blog nastawiony jest na współredagowanie, ale nie zaśmiecanie, przez świadomych i aktywnych

       Lubię to

       Odpowiedz
       paziem
       22 czerwca 2017 o 11:48
       aktywnych społecznie Polaków. Ja nie jestem marketingowcem więc nie marnuj kul. W odróżnieniu od wielu „nieomylnych” właścicieli innych portali,redaktorzy tego portalu mile widzą merytoryczną dyskusję i nie brną w ahistoryzm i urojony fundamentalizm. Staramy się twardo stąpać po ziemi i zabiegać o pomyślność Polski i Polaków.

       Lubię to

       Odpowiedz
       paziem
       22 czerwca 2017 o 12:51
       A już pisanie z „!!”o przychodach z innych źródeł finansujących portal WPS,to jakieś schorzenie społeczne lub wyświechtany banał antypolonizmu. My staramy się powtarzać do znudzenia oczywistą zdawałoby się prawdę: Polaku, jeśli nie chcesz interesować się polityką, to ona w takiej czy innej formie, wcześniej, czy później zainteresuje się tobą ( vide bezrobocie, niskie płace, katastrofa w zakresie bezpieczeństwa zdrowotno-socjalnego, złodziejska bankowość, łupieżcze ubezpieczenia, prymitywizm kultury, zapaść edukacyjna, brak polskiego przemysłu, kon sumpcyjny drenaź dochodów przez globalne( źydowskie w większości) sieci handlowe, rabunek polskiej ziemi i zasobów naturalnych itd. Jeśli Polaku nie jesteś na tyle „hojny” aby sumą 10 zł miesięczmie wspierać polslie narodowe inicjatywy medialne i polityczne, to wwkrótve w postaci różnych „danin” będzie cię to kosztować 20 razy więcej miesięcznie na rzecz globalnych, antypolskich złodziei.

       Polubienie

      • Tak napisał, bo niedawno przy okazji organizacji wyjazdu do Rosji na zjazd słowiański, o ile się nie mylę, uskarzali się na słaby odzew i niskie datki, przy okazji poprzedniego zjazdu, mimo oficjalnej prośby o pomoc zamieszczonej na stronie.
       Problem w tym, że sami odstraszaja potencjalnych darczyńców, pomijając fakt, że Polacy generalnie nie mają kasy a takie organizacje jak WPS w zasadzie mają gdzieś. Nie wspomnę już o tym, że takie prośby przez wielu Polaków traktowane są jak zebractwo i wielu odnosi się do tego negatywnie.

       Polubienie

      • Dziękuję Przemex za odpowiedz . Mnie np odstraszyli a chciałem im na portal płacić parę złotych jak wczoraj pisałem bo wrogiem ich nie jestem ale jak ktoś ( trochę jestem nudny bo powtarzam się już ) zamieszcza gorące życzenia na wigilię , toleruje krzyżowców u siebie na portalu , opluwa KAZA za pisanie prawdy o Białorusi ani grosza nie dostanie ode mnie .
       Po drugie kto im wpłaci cokolwiek . Będą widzieć pieniądze jak świnia pejsate niebo i cherubinki . Żeby mieć kasę trzeba mieć czytelników a przede wszystkim trafić bo dziś nie wystarczy pierd… na okrągło fajne wzniosłe hasła w stylu :
       „Polaku, jeśli nie chcesz interesować się polityką, to ona w takiej czy innej formie, wcześniej, czy później zainteresuje się tobą ( vide bezrobocie, niskie płace, katastrofa w zakresie bezpieczeństwa zdrowotno-socjalnego, złodziejska bankowość, łupieżcze ubezpieczenia, prymitywizm kultury, zapaść edukacyjna, brak polskiego przemysłu, kon sumpcyjny drenaź dochodów przez globalne( źydowskie w większości) sieci handlowe, rabunek polskiej ziemi i zasobów naturalnych itd. Jeśli Polaku nie jesteś na tyle „hojny” aby sumą 10 zł miesięczmie wspierać polslie narodowe inicjatywy medialne i polityczne, to wwkrótve w postaci różnych „danin” będzie cię to kosztować 20 razy więcej miesięcznie na rzecz globalnych, antypolskich złodziei.”

       POWTARZAJĄ TO OD LAT A EFEKTÓW WPS NIE MA ŻADNYCH . ROZUMIEM ŻE ŁATWO JEST MI ICH KRYTYKOWAĆ NO ALE TAKIE SĄ FAKTY .
       PRZYPOMINAJĄ MI TROCHĘ PASTUSZKĘ KTÓREMU SIĘ UROIŁO ŻE W TYM ROKU PEJSATA WŁADZA UPADNIE I POWTARZA TO JAK MANTRĘ ŻEBY ZARAZ ZA 5 MINUT WYZYWAĆ POLAKÓW OD DEBILI BO ŻADEN NIE WYSTAWI GOŁEJ DUPY USMAŃCOM W ŻAGANIU .
       MOŻE PO PROSTU NANA MA RACJĘ ŻE POLAK JEST DUŻO BARDZIEJ ZAŻYDZONY OD SAMEGO ŻYDA I ŻE WŁADZA ŻYDOWSKA BARDZO MU SIĘ PODOBA .
       NO BO JAK INACZEJ WYJAŚNIĆ TAKI FENOMEN ŻE KURWY KTÓRE 30 LAT NISZCZĄ TEN KRAJ CIĄGLE W TYM KRAJU RZĄDZĄ BEZ ŻADNEJ KARY . TO JEST JAKIŚ FENOMEN .
       W TAKIEJ SYTUACJI NAWET MILION ZIEMIŃSKICH NIC NIE POMOŻE I NAWET SZKODA MI TROCHĘ FACETA BO Z TEJ BEZRADNOŚCI TRACI GŁOWĘ CORAZ BARDZIEJ PAJACUJĄC I TYLKO SZKODZĄC WPS .
       PIENIĘDZY NA WYJAZD NIE MIELI ALE JAKOŚ SIĘ ZNALAZŁY BO W MOSKWIE BYLI . MOŻE SOBIE ZAŻARTUJE I NAPISZĘ TAK
       POŻYCZYLI OD PEJSATEGO PROVIDENTA !!!!!!!!!!!!!!!!

       Polubienie

      • W przypadku takiego ojczulka toruńskiego ten opasły zakonnik miał pieniądze bo raz miał masę słuchaczy i reklamy ( w każdym kościele stało po parę banerów reklam z jego radyjkiem ) dwa rzecz najważniejsza głupasów głównie w starszym wieku ogłupionych zydzizmami wpłacających mu co miesiąc pieniążki ze skromnych świadczeń .
       Pamiętam jak sam kiedyś robiłem przelew mojej sąsiadce na to radyjo o ile dobrze pamiętam w kwocie 3 stówek .
       A jakich słuchaczy ma Ziemiński i kogo ? Prawie nikt go nie czyta ani nie słucha co widać po ruchu na jego portalu a ci którzy paroma złociszami by go wsparli to poobrażał i wyrzucił z portalu np : KAZ , Wykuty czy moja osoba lub nawet ten Pimpuś .

       Polubienie

 25. Do Szojgu zbliżył się F – 16 .Rosjanie szybko reagowali Może to był F – 16 Polin a pilotował Misiewicz zagryzając czekoladę Milkę i batona mars ?

  Polubienie

 26. Wszystko sprawdziłem .W parchatych mediach cisza . Oczywiście w TV rosyjskiej o tym mówią . Teraz odwróćmy sytuację i to do np amerykańskiego sekretarza obrony zbliża się Su – 27 i zostanie odgoniony przez F-18 .
  Te sprzedajne kurwy we wszystkich mediach dostawały by białej gorączki i piana z mordy by im leciała tak by atakowały Putina zaczynając od Polszmatu a kończąc na tvn24 . Antek już ogłaszałby wojnę z Putinem . Ogłoszono by powszechny pobór a goje szli by na zarżnięcie ma Moskwu. !!!!
  No i oczywiście ogłoszono by zwycięstwo bo Su – 27 spierd…. przed F – 18 .
  A największe orgazmy byłyby w szechterowych i ojczulkowo – toruńskich medyjach . Mohery wyszyłby na ulice trąbiąc że nasz sojusznik pokonał złego Putina i jego myśliwiec .
  Oj durnowate to wszystko .

  Polubienie

 27. Na odpowiedz PAZIEM do pana Pimpuś nie trzeba było długo czekać . Przemex mial rację że PAZIEM niebawem tego Pimpka wywali :
  „paziem
  21 czerwca 2017 o 21:50
  Pimpuś, zamiast się żalić na WPS i Ziemińskiego, napisz coś z sensem o Nocy Kupały i pokaż innym jak ty ją świętujesz.”.

  Swoją drogą mam coraz większe wrażenie sądząc po jego wpisach że ten dr ekonomii nie tyle głupieje już totalnie bo zachowuje się jak pięcioletni dzieciak w swoich wpisach ale zaczynają mu kompletnie nerwy puszczać z powodu braku sukcesów WPS tym samym wdaje się w ten typ w niepotrzebne pyskówki i działa na niekorzyść WPS.
  Pan Pimpuś napisał prostą uwagę a PAZIEM zamiast się fukać powinien wczoraj umieścić nowy temat korzystając z blogu Opolczyka który jak zwykle zrobił kawał super roboty ,ale PAZIEM nie nazywał by się PAZIEM gdyby tak zrobił lepsza z jego gęby była debilna uwaga pod adresem Pimpuśia ,a niby dlaczego pan Pimpuś ma sam przedstawiać na WPS swoje wpisy w tym temacie . Poczytał sobie o tym na blogu Opolczyka tak jak i inni a PAZIEM jest od tego aby takie tematy umieszczać na WPS .
  ZOBACZYCIE PANOWIE W DNIU 24 GRUDNIA 2017 ROKU JAKIE PAZIU WYSMAŻY ZYCIE DLA KATOLI . NIE TRZEBA GO BEDZIE DO TEGO DOPINGOWAĆ A PRZYNAJMNIEJ NIE BĘDZIE DOPINGOWAŁ GO DO TEGO PIMPUŚ .
  NAPRAWDĘ MAM WRAŻENIE ZE NAJBARDZIEJ KRECIĄ ROBOTĘ NA WPS ROBI TEN DR EKONOMII CO JUŻ WIDOCZNE JEST NA PORTALU . OPOLCZYK JUŻ TAM NIE PISUJE , PZREMEX RZADKO , KAZ TEZ ZOSTAŁ WYRZUCONY I TO SĄ DOWODY NA DESTRUKCJĘ TEGO DR . TYLE MOJEGO ZDANIA .

  Polubienie

 28. PRZEPRASZAM ALE TO OCZYWISCIE JA ZYGA . NIE ZAUWAŻYŁEM I NIE POPRAWIŁEM ALE WCZORAJ POD ZMYSLONYMI DANYMI ROBIŁEM SOBIE TROCHĘ KOMEDII Z PIS – DY U DYLAKA W KWESTII TEGO LOTU F – 16 . NIE ODZYWAŁEM SIĘ U NIEGO PONAD MIESIĄC I DANE ZMYSLIŁEM ABY SIE NIE DOMYSLIŁ ZE TO WPIS ODE MNIE . TO BYŁ MÓJ TYLKO JEDNORAZOWY WPIS ABY POROBIĆ SOBIE TAM TROCHĘ KOMEDII ; OTO JEGO TREŚĆ :

  Andrzej Marczyk 21 czerwca 2017 o 7:53 PM
  Wiadomo do kogo należał ten „natowski” F16?
  Pewnie do Polski a pilotem był pan Miśkiewicz . Po wylądowaniu wynajęto sprzątaczki aby posprzątały myśliwiec po papierkach od czekolady milki , gumy chupa – chups i skórek od bananów produkcji Boliwii .

  OD DZIECKA BYŁEM JAJCARZEM I TO MI POZOSTAŁO TROCHĘ NA STAROŚĆ A ZAWSZE MNIE KORCI ABY Z TEJ OBROSNIĘTEJ DYLAKOWEJ PISOWSKIEJ PIPY ROBIĆ SOBIE JAJA .

  Polubienie

 29. Świetna wypowiedz pana o nicku Pimpuś w odpowiedzi do PAZIEM .Podziękowania za dobre słowo o Opolczyku .
  „Pimpuś
  22 czerwca 2017 o 10:17
  Żalić to ja się mogę do lub na Policjanta czy Strażaka Miejskiego, że ten może mnie ukarać mandatem w wysokości 5000 zł za wypicie piwka w parku. WPS i Pan Zimiński nie jest żadnym decydentem w mojej sprawie i uwaga o żaleniu się jest chybiona. Zwracając uwagę o życzeniach świątecznych chciałem tylko upomnieć się o odrobinę szacunku ze strony WPS dla odwiedzających tą stronę ludzi , którzy sympatyzują z kulturą Słowiańską. Nawet zafajdany marketingowiec w podrzędnej firemce wie, że o klienta trzeba dbać , pokazywać mu swój szacunek i poświęcać uwagę, bo ten klient jest podstawą bytu danej firmy. No chyba, że firma otrzymuje przychody z innego źródła !! Mógłbym się wysilać o napisaniu „CZEGOŚ SENSOWNEGO” o Nocy Kupały ale powielał bym teksty z innych stron i nie dorównał bym starszym i mądrzejszym w tym temacie. Więc pozwolę sobie nie zaprosić bo nie jestem właścicielem tych blogów lecz wskazać np. takie blogi jak http://sprzyjaciele.blogspot.com/ , http://rodzimawiara.org.pl/aktualnosci/335-spor-o-swieta-gore-rowokol.html gdzie są informacje na temat tych i innych świąt Słowiańskich. Zaproponowane strony są jednymi z bardzo wielu stron w internecie zajmującymi się tematami kultury Słowiańskiej. Dobrą stroną jest również blog Opolczyka. Polecam zapoznanie się z tymi blogami. Wielu z Was spędzi miłe chwile studiując te strony. Wczoraj późnym wieczorem wróciłem z wycieczki po Górze Bogów i Świętej Raduni. Co prawda Nocki nie świętowałem ale gdybym wiedział, że spotka mnie taki zaszczyt pokazania innym jak świętuje z pewnością bym zrobił kilka fotek z komentarzem i opublikował na Państwa blogu. Ale to nic straconego, ponieważ mam szczęście mieszkać bardzo blisko Ślęży i Raduni oraz Gór Panów na których bywam kilka razy w roku. Z wyrazami szacunku.”

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/06/19/delegaci-zjazdu-wszechslowianskiego-zadaja-uwolnienia-mateusza-piskorskiego-i-zaprzestania-przesladowan/comment-page-1/#comment-31096

  Polubione przez 1 osoba

  • Noo… pimpus jedzie po bandzie, będzie na celowniku Prezesa…
   Ciekawi mnie kiedy Tomek Wykuty wpadnie na WPS i pojedzie po nich jak po łysej świni, jak swego czasu przy okazji listu do ultrasyjonisty Trumpmena. Dawno go tam nie było a on ma mniej wyczucia niż my i nie bawi się w dyplomacje…

   PS
   Swoją drogą uważam, że Pimpus, traci tylko czas…

   Polubienie

   • Wykuty dostał bana i jakieś parę miesięcy temu zwyzywany przez prezesa od pijanych pejsatych co śmiecą portal dodam od pijanych rozkutych pejsatych także musi zmienić IP aby coś napisać .
    Mnie tam tylko ten Wykuty jak mu tam Tomasz zwyzywał od żydów parchaczy bo obliczył że powinienem mieć teraz 103 lata a człowiek tyle nie żyje a ja po prostu pomyliłem liczby podczas pisania co wiele razy tłumaczyłem .
    Drugi raz nazwał mnie żydem bo sobie komedie z nany robiłem wklejając na WPS piękne zdjęcia Danuty Lato i Sami Fox z lat 80 pisząc że nana rolniczka tak nie lubiejąca sexu i nazywająca polskich facetów śmierdzielami z cuchnącymi nogami a więc nana musi być bardzo brzydka i nigdy w swoim życiu nie zaznała przyjemności z sexu ( dla mnie to jest zakonnica z jakiegoś klasztoru . Może przełożona klarysek jako przełożona może pogrzebać sobie w sieci ) .

    Polubienie

    • Mnie w sprawie życzeń dla krystowiercow publikowanych na WPS dziwi tylko jedno, z jednej strony krytykują chrześcijaństwo i katolicyzm i działalność KRK w różnych wpisach a potem wrzucają życzenia, wydaje mi się to kontrproduktywnym działaniem. Chyba, że wychodzą z założenia, że skoro większość czytelników to katolicy to wypada się im w łaski wkupić, ale wobec krytyki katolicyzmu nie widzę sensu takiego postępowania. Ja bym na ich miejscu w ogóle żadnych życzeń nie umieszczał.

     Polubienie

     • Przemexie lepiej nie mogłeś tego napisać .Oni sami się muszą na coś zdecydować bo albo rybka albo pipka bo dwóch rzeczy nie można mieć .
      Do ciężkiej cholery jeżeli nie chcę mieć nic wspólnego z katolikami to na portalu WPS nie życzę sobie czytania życzeń skierowanych do katolików o wielkiej radości z powodu narodzin Joszue bo jak to się ma do tego portalu do cholery .
      Mało katole mają swoich stron z setkami takich fałszywych życzeń to jeszcze na WPS muszą być do cholery .
      Jak pisałem . Chcą trafić do katoli bo niby katole tak ich czytają to niech idą w piz…. do katoli a nam dupy nie zawracają i niech sobie 24 / 24 H publikują wystąpienia Joszue które tam codziennie wkleja niejaki Franz .
      Wtedy ostatecznie nie będę czytał WPS i poszukam czegoś innego wtedy mamy jasność a nie oni by chcieli i rybkę i pipkę czy trzymać wszystkie sroki za ogon .
      Dylak to jest pisowska cipa ale o ile sobie dobrze przypominam to żadnych życzeń nie umieścił 24 grudnia dokładnie nie pamiętam ale jestem pewny na 90% .

      Polubione przez 1 osoba

      • Dodam że może zdenerwowałem Piotr Beina nieco tym wpisem .
       Napiszę jaśniej :
       KAZDY KATOL DLA MNIE TO WRÓG POWTARZAM KATOL NAWIEDZONY GŁÓWNIE ZE STAJNI RYDZYKOWEJ I TRAKTUJĘ ICH JAK WROGÓW .
       SAM DO NICH NALEŻAŁEM I WIEM JEDNO W WIĘKSZOŚCI TO SĄ PODLI , FAŁSZYWI , CHCIWI LUDZIE O TENDENCJI DO POTWORNEGO PLOTKARSTWA .
       OCZYWIŚCIE SĄ WYJĄTKI ALE JAK TAKICH WYJĄTKÓW NA SWOJEJ DRODZE WIELU NIE SPOTKAŁEM ALE JEDNAK ZDARZYŁO SIĘ SPOTKAĆ PORZĄDNYCH ALE TO JEST PROMIL W MORZU .

       Polubienie

      • Takich porządnych i uczciwych a zarazem gotowych do działania na rzecz interesów państwa i wspólnoty narodowej a przede wszystkim traktujących swoją wiarę jako sprawę wyłącznie osobistą no i będących odpowiednio wyedukowanych, ze świecą szukać, albo nawet nie tyle ze świecą co z latarnią morską. Choć ja mam wrażenie, że tacy katolicy katolikami tak naprawdę już nie są, pomimo nie raz ostentacyjnej pobożności jaką sobą prezentują. A dobrzy i uczciwi są nie dzięki katolicyzmowi a wręcz pomimo niego.

       Polubienie

 30. Pingback: Romuald Piątek: Pokrzywdzeni przez Zbrodnicze Państwo « Grypa666's Blog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.