Syjonistyczni zbrodniarze nie odpuszczają.

Kurdowie, czyli izraelski sposób na Iran

 

 

 

za: http://ram.neon24.pl/post/140359,kurdowie-czyli-izraelski-sposob-na-iran

„Być może nie jest przypadkiem, że 22 września w chińskiej bazie w Dżibuti – funkcjonującej od mniej niż 2 miesięcy – przeprowadzono ćwiczenia z użyciem prawdziwych pocisków…”

 

Po skończonej sprawie z ISIS’em – kolej na Kurdów. Wszystko po to by rozpocząć nową wojnę w interesie Syjonu

FINITO DAESH, SI PASSA AI CURDI PER INNESCARE LA NUOVA GUERRA PER SION
Maurizio Blondet     27 wrzesień 2017     tłum. RAM
 
 
Koniec Daesh’u zbliża się, ale przy pomocy referendum kurdyjskiego – dysponenci globalnego puczu przygotowują się do wywołania następnego konfliktu. Oczywiście na rzecz Izraela i jak wcześniej według planu Kivunim, czyli destabilizując kraje islamskie wzdłuż linii podziałów etniczno-religijnych.
Bliski Wschód absolutnie nie powinien zaznać spokoju. Netanyahu raduje się w związku z tym głośno, a Bernard Henry Lévy (algierski Żyd, żyjący we Francji) pospieszył by uściskać na miejscu swych dwóch przyjaciół – Masouda Barzani i jego syna Najerfane. Wspomnijmy, że o bezpieczeństwo obydwu Barzani dba Mossad, który kieruje także kurdyjskim wywiadem.
.
Bernard Henry Lévy 
 .
Masoud Barzani
Obecność Bernarda Henry Lévy u Kurdów jest złowieszcza, pomimo iż sama jego postać jest mało poważna. Lévy jest niezwykle znanym promotorem i propagandystą zachodnich „misji humanitarnych” realizowanych przy pomocy bombardowań, czystek etnicznych i masakr, również w stosunku do całkowicie teoretycznych wrogów Izraela.
Ex nouveau philosophe  i jak najprawdziwszy neocon – Bernard Henry Lévy spiskował z islamistami libijskimi, mającymi za cel obalenie Kadaffi’ego; był jednym z głównych zwolenników zniszczenia Libii a także jednym z autorów medialnego usprawiedliwienia tej decyzji. Przez wiele lat był także europejskim propagandystą kurdyjskich Peszmergów i ich bohaterskiego, „świeckiego i nowoczesnego”, a także separatystycznego wizerunku.
.
„Kurdyjski” Bernard Henry Lévy w wyprasowanej koszuli
 .
 
Powód tego wszystkiego jest oczywisty. Jak wyjaśnił Thierry Meyssan – izraelskie służby działają w Kurdystanie irackim już od lat ’60. Po upadku Saddama – i za aprobatą klanu Barzani – pojawił się tam Mossad, dbający o interesy Izraela. Frakcji kurdyjskiej – Izrael pomógł na sposób najbardziej mu właściwy, tj. realizacją wysiedleń oraz czystek etnicznych wobec innych mniejszości arabskich, takich jak Jazydzi i Turkmeni, przygotowując w ten sposób – z milczącą akceptacją USA i NATO – „zdumiewające” zwycięstwo podczas referendum.
Dziś Kurdowie są doceniani jak nigdy wcześniej – jako że ma to służyć osłabieniu szyickiego rządu w Bagdadzie i utrudnieniu mu funkcjonowania, choćby poprzez wywołanie wojny domowej kurdyjsko-irackiej.
.
Nieustraszony Bernard Henry Lévy i jego wyprasowana koszula
.
Obecnie, Netanyahu obiecał Masoudowi Barzani „pomoc” w zarządzaniu krajem w postaci „200 000 Izraelczyków”.
Zawarte jest to w tajnym porozumieniu, które zostało ujawnione prawdopodobnie przez tygodnik ukazujący się w Erbil’u – nazywający się – cóż za przypadek – „Israel-Kurd”.
Israel-Kurd  
200 000? Nie jest to jednak liczba tak absurdalna na jaką wygląda.
Jak pisze Sarah Abed, znawczyni historii i polityki Kurdów:
„Aspiracje na rzecz ‚Wielkiego Izraela’ w pełni pasują do kurdyjskiego planu majacego za cel ‚Wielki Kurdystan’. Projekt „Wielkiego Izraela”, opracowany przez Oded’a Yinon’a (autora „Planu Kivunim”) nakazuje wręcz by wkorzystać Kurdów na rzecz skrupulatniejszego poćwiartowania krajów sąsiednich, co przyczyniłoby sie do zrealizowania poszerzonej dominacji Izraela (…). Niedawne badania przeprowadzone na Uniwersytecie Żydowskim potwierdziły, że populacją genetycznie najbliżej spokrewnioną z Żydami mogą być Kurdowie”.
 
Podsumowując, Żydzi odkryli, że Kurdowie są prawie, że tak żydowscy jak oni sami, z czego wynika, że łączą ich więzy braterstwa.
.
Autopromocja i propaganda Peszmergów w Cannes, razem z wyprasowaną koszulą Bernarda Henry Lévy’ego 
 
Tak to Izrael znalazł w końcu – w pobliżu swych wrogów, którym poprzysiągł zniszczenie – obszerną enklawę bogatą w ropę naftową, która staje się jego własnością i z której można przygotować wojnę przeciwko Iranowi (znajdującemu się w bliskim jej sąsiedztwie), a także uruchomić stamtąd plan „B” – tj. awaryjny – w stosunku do Syrii, po tym jak Moskwa, Hezbollah i Teheran unieszkodliwiły plan „A”.
Odnośnie Iranu:

W irackiej miejscowości Kirkuk pojawiły się, a raczej zostały pokazane jednostki bojowe Kurdów irańskich, przybyłych tam z Iranu celowo – ubrane w kamuflaże natowskie, z amerykańską bronią (a nie kałasznikami), co stanowi oczywistą i arogancką pogróżkę w kierunku Teheranu. Z Iranu do Kirkuk przybyły tysiące Kurdów – rzekomo po to, by u boku Kurdów irackich „walczyć z Państwem Islamskim”.
Znalazła się tam także jednostka “Hoshabi al Khalil”, należąca do Kurdyjskiej Partii Wolności (PAK). Obecnie PAK deklaruje, że „gotowy jest na jakiekolwiek poświęcenia, by tylko uniemożliwić siłom wspieranym przez Iran odebranie terytoriów kontrolowanych przez Kurdów”. Wspomnianymi „siłami wspieranymi przez Iran” są jednostki powszechnej mobilizacji „Hashd al-Chaabi”, które walczyły z ISIS’em. Należą do nich iraccy bojownicy szyici, których punktem odniesienia jest Ali Al Sistani – naczelny imam szyicki Iraku oraz Irańczycy, wierni najwyższemu przywódcy Iranu – Ali Khamenei.
.
Kurdowie irańscy w Kirkuk’u – gotowi do walki z Iranem
 .
Uzbrojeni eksponenci Kurdyjskiej Partii Wolności (PAK) powiedzieli dziennikarzom zachodnim: „Ugrupowanie ‚Hashd al-Chaabi’ uważamy za terrorystyczne, sa gorsi od ISIS’u – uważamy ich za zagrożenie dla świata”. Przesada w stylu „zagrożenie dla świata” zdradza obecność Netanyahu z jego hiperbolami. Wiadomo zreszta od dawna, że PAK jest starym dziełem CIA i Mossadu razem. W latach ubiegłych – członków tej partii używano do infiltracji na teren Iranu, sabotaży i zbierania informacji. Obecnie zbroi sie ich i szkoli w celu bardziej ambitnym. Czyżby chodziło o niepodległościową walkę zbrojną na terytorium Iranu – wspomaganą obecnością 200 000 Izraelczyków?
Analityczka Sarah Abed pisze: „W styczniu 2012 gazeta Le Figaro opowiedziała, że agenci służb specjalnych werbowali i szkolili w tajnych obozach irackiego Kurdystanu dysydentów irańskich”.
Po czym dodaje: „Biorąc stronę Kurdów – Izrael zarabia dla siebie oczy i uszy otwarte na Iran, Irak i Syrię”. Pisze także: „Wszystkie kurdyjskie ugrupowania polityczne w regionie mają wieloletnie powiązania z Izraelem, co łączy się z poważnymi epizodami przemocy na tle etnicznym w stosunku do Arabów, Asyryjczyków i Turkmenów”.  Czystki etniczne tak „zhomogenizowały” obszar, że Kurdowie stali się większością.(…)
Thierry Meyssan potwierdza, że: „1 czerwca 2014 służby Arabii Saudyjskiej, USA, Izraela, Jordanii, autonomicznego Regionu Kurdystanu irackiego, Qataru, Wielkiej Brytanii i Turcji zorganizowały w Ammanie, w Jordanii spotkanie przygotowujące inwazję ISIS-u na Irak. Wiemy o istnieniu tegoż zebrania na podstawie dokumentu tureckiego, który natychmiast został opublikowany przez gazetę Özgür Gündem, z którą współpracowałem. Gazeta została zamknięta przez „sułtana”  Recep’a Tayyip’a Erdoğan’a”. (…)
Osobiście sądzę, że to, do czego dąży Izrael to duży konflikt z Iranem, co spowoduje, że moratorium jadrowe straci swą ważność, a Waszyngton zmuszony zostanie do następnego posunięcia na korzyść Syjonu, do czego jak zawsze przyłączy się Europa.
Być może nie jest przypadkiem, że 22 września wojskowi chińscy z bazy w Dżibuti – funkcjonującej od mniej niż 2 miesięcy – przeprowadzili ćwiczenia z użyciem prawdziwych pocisków.

Być może Pekin wie o czymś, o czym my nie wiemy, ale czego się domyślamy.

***
Amidst Universal Opposition to KRG Referendum, Israel Stands By Kurds
By aligning with the Kurds Israel gains eyes and ears in Iran, Iraq, and Syria
„Yinon Plan”
ODED YINON – CURRICULUM  VITAE
“Greater Israel”: The Zionist Plan for the Middle East – The Infamous „Oded Yinon Plan”
Study Finds Close Genetic Connection Between Jews, Kurds
To, co ukrywa referendum
Kurdistan: quello che il referendum nasconde
***
Kivunim, Gladio, ISIS − czyli terroryzm na obstalunek
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick’a autora tłumaczeń) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych. 

__________________________

__________________________

Żydowska międzynarodowa kreatura w 2014r., Bernard-Henri Lévy  w sprawie żydo-rebeli na Ukrainie:

– To będzie ukraiński plan Marshalla. To nasza odpowiedź na defetyzm niektórych Europejczyków, na twierdzenia, że Ukraina to studnia bez dna, (…)
W ten sposób otwieramy Ukrainie drzwi do Europy – dodawał Bernard-Henri Lévy, słynny francuski pisarz i filozof, od wielu miesięcy orędownik wsparcia dla Kijowa.

template_clip_image028aaa

Żydowski „filozof” z żydowskim prezydentem Poroszenką 2014r. i wśród rebeliantów w Darfurze, marzec 2007 r.

gwpvdbernard_henri_levy_2

Bernard-Henri Levy – doradca byłego prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy’ego, podający się za filozofa aktywny syjonista, zwolennik Izraela – wraz z (Johnem) Christopherem Stevensem, który potem zostanie zabity w Bengazi jako ambasador USA. Na tejże fotografii widoczny jest także Sam Bacile (Nakoula Basseley Nakoula), producent skandalicznego filmu „Niewinność muzułmanów”.  Na zdjęciu po prawej młody syjonista Levy przemawia na zjeździe B’nai B’rith.

.
D.Kosiur
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

26 odpowiedzi na „Syjonistyczni zbrodniarze nie odpuszczają.

 1. Racjonalista pisze:

  Z tego co wiem Persję założyły wspólnie dwa ludy – Medowie na wschodzie i Kurdowie na zachodzie. W XVI wieku imperium tureckie wyrwało znaczną część perskich posiadłości na zachodzie i odtąd większość Kurdów żyje poza własną ojczyzną. Tylko Kurdowie w Iranie są u siebie.

  Polubienie

 2. kanassatego pisze:

  Hmm … “Racjonalista”, czyli może Mariusz Agnosiewicz. Curiouser and curiouser!

  Jeżeli 30-milionowy naród Kurdów nie miał i nie ma prawa mieć własnego kraju, to nikt nie ma takiego prawa, szczególnie USA i Izrael. Jeżeli Kurdowie nie mają prawa otrzymać pomocy od Izraela, to nikt nie ma prawa otrzymać żadnej pomocy od nikogo, np. Polska albo Izrael od USA. Kosiur, wydaje się, wydrukuje na swoim portalu najbardziej bezczelną głupotę aby tylko „przykopać” Żydom.

  Polubienie

  • przemex pisze:

   Kurdowie mają prawo do własnego państwa, tak samo jak i do otrzymywania pomocy z zewnątrz od kogokolwiek tylko zechcą. Problem jednak w tym, że dobrze wiemy jak wygląda „pomoc” ze strony Izraela czy USA. Oby tylko Kurdowie nie zostali perfidnie wykorzystani i zostawieni na pastwę losu, a źle im naprawdę nie życzę.
   A odnośnie „dokopywania” Żydom. Od jakiegoś czasu się zastanawiam czy oni(WPS) aby nie przesadzaja z jazdą po żydach i nie robią sobie sami kuku w ten sposób…

   Polubienie

   • Andrzej Pucyn pisze:

    Przemex po żydach jeżdzi dopiero Pastuszka a że prawdopodobnie jest posiadaczem żółtych papierów to dali mu spokój i You tube go nie blokuje .
    Antykoszernym numer 1 jest na bank Pastuszka WPS przy nim to dzieci z łysym jajami .

    Polubienie

    • przemex pisze:

     Bezmyslna i przesadna jazdą po żydach sami się osmieszają i wystawiają sobie opinię mało poważnych. Przez co dla żydów zarówno Pastuszka jak i WPS nie przedstawiają większego zagrożenia, toteż nie muszą być prześladowani przez służby. Żydzi raczej z tej „krytyki” się śmieją niż się tego boją. Uważam po prostu, że zbytnie absorbowanie naszej uwagi sprawami żydów, tym co myślą, planuja, jedzą, piją, z kim się spotykaja, itp., jest szkodliwe(co nawet sam Zieminski zauważył). Zamiast pomyśleć co może zrobić konstruktywny Polak, to my się zastanawiamy co mogą Żydzi. Oni muszą mieć z tego niezły ubaw.

     Polubienie

     • Andrzej Pucyn pisze:

      Oczywiście masz rację .Jednak dodatkowo z zachowania Pastuszki mogę wywnioskować że ma żółte papiery tak podejrzewam a tykanie kogoś kto mam takie papiery nie ma sensu .

      Polubienie

 3. Andrzej Pucyn pisze:

  WPS pieje z następującej przyczyny :
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/10/02/syjonisci-w-moskwie-atakuja-dzialaczy-ruchu-slowianskiego/
  CZYZBY PUTIN NIC O TYM NIE WIEDZIAŁ ?
  DOBRZE WIE I DAŁ NA TAKIE KURES……. ZIELONE ŚWIATŁO .
  PYTAM SIĘ KTO WYSŁAŁ ROSYJSKIE PIPY – PUSSY RIOT NA CIĘŻKIE ZESŁANIE NA SYBERIĘ ( ZIMA – 50 , LATO + 45 ) ZA OBRAZĘ CERKWI PRAWOSŁAWNEJ .
  ODPOWIEDZ : OCZYWIŚCIE PUTIN .
  TAKIE SĄ FAKTY .TYLKO KAŻDY ICH UNIKA JAK OGNIA .

  Polubione przez 1 osoba

  • Andrzej Pucyn pisze:

   Z tymi ruskimi pipkami czy cipami to jest dziwna sprawa bo wszyscy syjoniści w Polin rzucili się w ich obronie włącznie z Bolkiem .
   Fakt jest faktem Putin cipy zesłał na ciężkie zesłanie .
   Chyba że nie wiemy wszystkiego i rosyjskie cipy pracują dla syjonistów i urządziły sobie fajną prowokacje z cerkwią .

   Polubienie

  • „WPS pieje z następującej przyczyny …. ”

   „Powodem podjętych działań policyjnych było według funkcjonariuszy podejrzenie o naruszenie paragrafu 282 kodeksu karnego FR” (…) „Wzniecanie nienawiści lub wrogości ze względu na płeć, rasę, narodowość, język, pochodzenie, stosunek do religii lub przynależność do jakiejkolwiek grupy społecznej …. (…popełnione publicznie lub z wykorzystaniem środków masowego przekazu” – PZ opuścił ten fragment).
   Ostatnia zmiana tego paragrafu wg Wiki miała miejsce 08.12.2003, czyli 14 lat temu.

   Kiedy tak czytam ten wpis PZ to nie wiem, czy śmiać się, czy płakać. Płakać mi się chce, bo kto dopuszcza paragrafy prawa o takim brzmieniu? Sam sobie robi kuku ktoś kto pozwala na ustanawianie o takiej treści paragrafu „prawa”.
   Ciekawe komu zawdzięcza Rosja tą możliwość jej destabilizowania już praktycznie od 14 lat. Śmiesznie (a raczej tragikomicznie) wygląda więc takie obecne twierdzenie o przystąpieniu sił do jawnych działań, kiedy bez problemu mogą to robić od tylu lat w dodatku w „majestacie prawa” oraz szykanować, prześladować i zniszczyć komuś życie.

   Polubienie

   • Andrzej Pucyn pisze:

    Rozumiem że każdy jest specjalistą w jakieś dziedzinie np od kobiecych pipek ginekolog od chłopskich kutasów urolog itp .
    Jednak nawet najmniejszy krytyczny głos w kwestii Rosji w ciągu minuty odzywa się PZ i pisze że ty facet znasz się gówno na Rosji bo tam jest to i to w domyśle to ja jestem specem od tego kraju bo gadałem z profesorem Katanosowem . Kużwa niedługo orgazmu dostanie i spuści się jak Dylak na widok Żydło bo z katanosowem gaworzył .Powtarza to na WPS juz po raz setny .
    To samo ze znajomością rosyjskiego .Pisze PZ że aby zrozumieć Rosję trzeba znać rosyjski a PZ jak mówi po rusku to wplata polskie słowa .
    Niestety fakty są nagie bo co to niby Putin dostał amoku bo zesłał Pussy Riot do obozu za obrażanie Cerkwi a PZ musi do tego dorabiać ideologię .

    paziem
    2 października 2017 o 18:26
    Myślę, że nie ma pan żadnego wyobrażenia o mechanizmie rządzenia państwem i do tego tak ogromnym jak Rosja, i w którym od wieków ścierają .

    PS PZ to już taki specjalista od Rosji jak kutas Pastusiak od preziów amerykańskich .Dokładnie wiedział ile cm na hu…. każdego prezia i ile razy Kennedy wydmuchał Monroe.

    Polubienie

 4. przemex pisze:

  Odnośnie „soboru słowiańskiego”(co za niefortunna nazwa), mam dość mieszane odczucia odnośnie tej inicjatywy…

  Polubienie

  • Andrzej Pucyn pisze:

   Nie wiem fakt jest faktem że Ziemiński który się chwali znajomością rosyjskiego co zdanie przy wypowiedziach wpierdziela parę polskich wyrazów .Innych znajomość rosyjskiego tez raczej do dupy .To już lepiej po rusku mówił gorączka filipińska mając promile i to nie mało.

   Bo jak to mawiał mój przyjaciel Anglik . Jeżeli się napijesz zrób wszystko żeby nikt cię nie widział dopóki nie wytrzeżwiejesz .
   Taki naród taki prezio .

   Polubienie

 5. Andrzej Pucyn pisze:

  Dodam jeszcze że Julius nie wytrzymał i zaczął tak jak ma w zwyczaju u Dylaka umieszczać zdjęcia na WPS Putina z Chabad Lubawicz .
  Konsekwencji wobec Juliusa żadnych .Jego zdjęcia wisi z zydami na WPS .Niechbym tak ja to zrobił albo kAZ Ziemiński by nas za to zgwałcił .

  Polubienie

 6. Andrzej Pucyn pisze:

  Panowie troszkę jajec .

  Polubienie

 7. Andrzej Pucyn pisze:

  Proszę o wyrozumiałość . Niech to diabli zamiast wpisy umieścić w pogaduchach umieściłem tutaj . Muszę przystopować chlanie .Przemek wybacz . Byłem juz po flaszce i zapomniałem aby takie foty i tematy z WPS pisać w pogaduchach .
  Ja pierdziele nie ma to jak wódeczka dobrej jakości . coś pięknego .

  Polubienie

 8. kanassatego pisze:

  Mój specjalny wysłannik do Erbilu, stolicy irackiego Kurdystanu, przysłał mi ten bardzo tajny raport z ostatniej konferencji Barzaniego:

  Barzani: „Słuchajcie Bracia Kurdowie, mamy teraz ostatnią chyba szansę na nasze własne kurdyjskie państwo, ale z każdym dniem jest coraz gorzej. Rosja nie poprze nas, niestety, mimo że kiedyś pomogła nam utworzyć niezależna kurdyjską republikę Mahabad. Nie tylko nie poprze nas teraz, ale ma zamiar sprzedać broń Irakowi, w tym nowoczesne czołgi. Rosja, uwiązana w Syrii, mogła dyplomatycznie zachować ciszę i nie wypowiadać się na temat problemu utworzenia naszego państwa na terenie Iraku, terenie, który nigdy nie należał do żadnego „Iraku”, natomiast od setki lat był terenem, gdzie przemieszczali się nasi kurdyjscy przodkowie-nomadowie.

  Turcja, wiadomo, to jeden z naszych największych wrogów, a wrogów mamy wielu. Ten Erdogan to kompletny wariat i jest gotów wysłać swą armię do wojny z nami jak tylko ogłosimy niepodległość i zamknąć nam dostawy ropy na Zachód. Irak, wiadomo, jest gotów iść na układy nawet z Iranem, żeby nas wspólnie zaatakować. Syria nie ma zamiaru na żadne zmiany terytorialne, choć bracia nasi Kurdowie w Syrii maja jakąś szansę na autonomię. Ale tu chodzi o niepodległość.

  Jeżeli nie zrobimy coś teraz to znowu możemy czekać następne 50, może nawet więcej lat. Zaczęliśmy w 1880 i co teraz mamy? Ciągłe obietnice i nic więcej. Amerykanie nam naobiecywali jak wspólnie z nimi walczyliśmy z ISIS. A teraz siedzą cicho, choć niektórzy senatorzy, jak Schumer, mają jednak odwagę żądać dla nas niepodległości. Ale nie ten błazen w Białym Domu, który sam nie wie, co chce zrobić.

  Jest jeden niezwykły wyjątek: Izrael. Mogę Wam powiedzieć, że możemy całkowicie liczyć na Izrael. Czy wiecie, że Netanyahu obiecał nam pomoc w zarządzaniu krajem w postaci „200 000 Izraelczyków”. Czy muszę mówić, co mogą zrobić elitarne oddziały izraelskie, wyposażone w nowoczesny sprzęt amerykański?”

  Tu Barzani przestał mówić przez moment i otarł pot z czoła.

  „No ale jest problem. Jeżeli zgodzimy się na pomoc ze strony Izraela, to co na to powiedzą tak słynni myśliciele na świecie jak Maurizio Blondet? Jak Pepe Escobar, który ostatnio zganił nas strasznie w artykule opublikowanym na portalu rosyjskiego geniusza ortodoksyjnego Sakera? A przede wszystkim, co na to powie słynny polski redaktor Dariusz Kosiur, który opublikował artykuł Blondeta na swoim portalu WPS? Panowie, powiem tak: „Opinia tych wspaniałych myślicieli jest ważniejsza dla nas niż nasza niepodległość. Proponuję więc, żebyśmy znowu padli na kolana i dali się pierdolić od tyłu przez następne 100 lat!”

  Polubione przez 2 ludzi

 9. w odpowiedzi na te działania Iran i Irak przeprowadzili wspólne ćwiczenia wojskowe:

  http://www.presstv.ir/Detail/2017/10/03/537292/Iran-Iraq-Eqtedar-military-drills-Kurdistan

  Polubienie

 10. Andrzej Pucyn pisze:

  Przemexie drogi jakaś weryfikacja Putina jest konieczna bo ciągle robienie mu loda i głaskanie mu jaj jak robi to PZ czy Kosiur chyba jest przesadą .
  Oto najnowsze wieści z wiadomości ARD .
  Rosja podpisała kontrakt na dostawę S – 400 do Arabii Saudyjskiej .Obie strony są bardzo zadowolone .
  A na WPS coraz większe szaleństwo . Grzanek oskarża szczypiora szczypior grzanka PZ pisze brednie istne wariatkowo i kołomyja .
  Czasami myślę że może dobrze że tu żyd rządzi bo nie daj pejsaty Boże oddać takim półgłówkom władze i wszyscy robimy pod siebie .
  Moje przypuszczenia w sprawie Pastuszki raczej się potwierdzają .
  W jednej ze swoich audycji powiedział że żadnej katastrofy nie było a wszyscy żyją w Izraelu pod nadzorem Mossadu .
  Znaczy to tylko jedno że Pastuszka ma żółte papiery i lepiej dla koszernych gówna nie tykać bo co mu niby zrobią jak on te żółte papiery posiada .

  Polubienie

  • przemex pisze:

   Wcześniej te same systemy poszły do Turcji. Zachód z tego tytułu strasznie biadolił, no bo kto to widział żeby Turcja kupowała u konkurencji broń. Ma kupować przestarzały amerykański złom.
   W sumie co mi do tego komu Rosja sprzedaje broń. Mogą ją nawet sprzedawać USA. To jest biznes, tu nie ma sentymentów, a forsa nie śmierdzi. Choć widzę też w tym pewien sygnał, że dotychczasowi sojusznicy/państwa klienckie USA kupując broń w Rosji czy robiąc różne interesy z rosnącymi w siłę Rosjanami, chcą czy też mają taki zamiar, zmienić front. Stąd biadolenie USA. Bliskowschodnia układanka amerykańska się powoli sypie.

   Polubienie

   • Andrzej Pucyn pisze:

    Nie wiem czy Saudowie zmienią front przechodząc z póki co potężnego USA w kierunku Rosji .USA więcej wydają na zbrojenia niż cały świat włącznie z Rosją razem wzięty a o upadku USA słyszę już ze 20 lat a póki co do upadku USA daleka droga.
    a że pekunia non olet to już inna sprawa .

    Polubienie

    • przemex pisze:

     Wuj Sam jeszcze długo pożyje zanim zdechnie. Ja mówię o sypiącej się układance USA na Bliskim Wschodzie a nie upadku USA, bo to inna sprawa.

     Polubienie

     • Andrzej Pucyn pisze:

      Interes interesem cash to cash ale sprzedawać broń największym sojusznikom USA i Izraela dla mnie żadnej logiki w tym nie ma .
      To tak jakby USA sprzedało swoje myśliwce Kimowi .
      To normalne nie jest . Jeżeli ktoś to spróbuje u PZ napisać odpowiedz będzie w ciągu minuty ” gówno znasz się na Rosji ” .
      Można tak odpowiadać ale na krótką metę bo to nic nie ma wspólnego z podstawami logiki .

      Polubienie

      • Andrzej Pucyn pisze:

       Dlatego jeżeli zna ktoś temat niech napisze uczciwie o wpływach Chabad Lubawicz w Rosji o co apelowałem już dawno abyśmy sytuację oceniali obiektywnie bez niepotrzebnego lizania jaj Putinowi .

       Polubienie

      • przemex pisze:

       Wojna wojną, sankcje sankcjami, ale biznes musi się kręcić. Zawsze tak było. Jest popyt, są chętni, to czemu nie sprzedać(nawet potencjalnym wrogom), produkcja musi się kręcić, ludzie muszą mieć pracę a koncerny i skarb państwa zyski. A że ta broń może w przyszłości zostać użyta przeciwko krajowi, który ją sprzedał? Tego już nikt nie przewidzi. Zresztą gdyby się tym na serio przejmowano, to nie byłoby tak dużego handlu bronią. W biznesie, miłości i polityce nie ma sentymentów, wszystkie chwyty są dozwolone.

       Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.